6021
Ki lesz a legjobb?
  • Fizzi
    #5901
    Borzasztó gyenge az idei mezőny. Egy igazi hangot, egyéniséget nem hallottam. Ráadásul a zsűri sem áll a helyzet magaslatán, pl. a két vegyes párbajból egyértelműen a rosszabb ment tovább.
  • paly90
    #5900
    bruno mars-grenade
  • Dean Winchester
    #5899
    az első páros melyik számot énekli?
    nagyon ismerős bár ezt a faktorban sztem lil c énekelte
  • davidka003
    #5898
    TV2 bekaphatja, hogy youtube-on már semmi új megasztár videó nincs feltöltve. Régen csomó volt.
  • Dean Winchester
    #5897
    ezt én is..
    no thanxel járt koncertezni a srác is most meg azt mondja, hogy ét év alatt volt 6 koncertjük! De kérem bassza már a nápolyi, az előtti években meg volt vagy 60 koncertük is. faszért kell ilyeneket beengedni ide...

    volt egy csaj akinek a tekintete a pillantása a csaj maga nagyon bejött! ő énekelt valami film betét dalt is, énekléssel foglalkozik most meg itt engedik :S a faktort szidtam mert 1-2 olyan ember volt ott aki már énekelt vagy énekel jelenleg. itt meg jóval több ilyennel találkoztam.

    fekete dávid nőjének is már volt videoklippje, ha annyira jó lenne már régen felfedezte volna valaki, faszért kell a megában is nyomni őt? Nem mellékesen szerintem neki sokkal rosszabb a hangja mint annak az idős néninek aki a feke pál&szij melinda duónak a számát énekelte -.-"
  • Balázs 17
    #5896
    azthittem Gigi 22-23 körüli:D
  • Krisztiam #5895
    én Adrit sunáznám jó kis nő :DDD
  • Tyler1
    #5894
    Nem is profikat keresnek, hanem eladható termékeket. Más kérdés, hogy mindkettő már kész termék, mit akarnak mégis itt.
  • Kaplan
    #5893
    Kifejezetten nevetségesnek és etikátlannak tartom, hogy immáron nem csak a múlt évi adásokban részt vett énekesek jönnek vissza hanem ismert előadók is. Egész egyszerűen ez undorító..
  • Coolfire
    #5892
    Jó kérdés.De elég szarok voltak a profi szinthez képest.
  • Tyler1
    #5891
    Cserpes Laura meg az Adri mi az anyámnak jelentkeztek de komolyan? Ők aztán kurvára rászorulnak erre a műsorra, mikor a zene tévék velük vannak tele -.-
  • Cabell
    #5890
    Igazából az sem tök kóser, de ezt még a nagy brit és mostmár amerikai X Factorban is engedik, de az teljesen példátlan, hogy valaki az adott show élő műsorából esik ki, és jövőre megint elindul.
    Tényleg, milyen lenne, ha Adam Lambert megint elindulna az American Idolban, mert múltkor csak második lett?
    Sőt, akkor miért nem megy el akár a győztes megint, hát miért ne? Ő is az élő show-ban volt, meg az előtte távozó is...
  • Balázs 17
    #5889
    vagy ne nevezzék tehetségkutatónak...
  • Dean Winchester
    #5888
    nagy renáta hangja tökre hasonlított tóth gabiéra.. de jó a csaj nagyon :D minden szempontból
  • Dean Winchester
    #5887
    hát tehetségkutatónak nevezhetjük a csillag születiket..
    kocsis tibor élő showban esett ki majd most a faktort megnyerte.
    muri enikő faktorban a házban esett ki most meg a legjobb női hang lett :D
    szóval én is ellene vagyok. aki egyszer próbálkozott az hagyja rá vagy max 7-8 év múlva jöhessen el újra :D
  • Cabell
    #5886
    nemtudom szerintem ez elveszi a komolyságát a dolognak, de mindegy.

    az az ilyés jenifer lány örülök hogy nem ment tovább, picit frusztráló lett volna hétről hétre figyelni...:D
  • Krisztiam #5885
    sziasztok
    én Szakos Andreának drukkolok :)
  • Tyler1
    #5884
    Szerződés függő, Kökényéket azért jóval hosszabb időre kötik. De hogy mennyire bűnszar volt ez az Andreas most...
  • Balázs 17
    #5883
    hát Kövér Erika sokkolt:O

    pedig mennyire lávoltam még Sufarloafban:D

    de mi lett vele úúúúúúúúristen
  • Cabell
    #5882
    Én nem is értem, ez az Andreas srác hogy indulhatott el megint? Sehol, semelyik országban, egyik tehetségkutatóban sem engednék ezt, hogy aki már egyszer az élő show-ban szerepelt, az a következő szériában megint elinduljon. Nem is értem komolyan, ennyi erővel miért nem jön el Kökény Attila, aki legutóbb csak második lett, hátha megint megnyeri?
    Akkor ennyi ennek a tétje? ha kiesel, akkor újra próbálkozol, addig ameddig meg nem nyered? Ez így komolytalan...és nevetséges is.
  • Dean Winchester
    #5881
    jövőhéten lesz promoban az első faszinak a hangja nagyon hasonlított a Demesnek a hangjára vagyis ő jutott egyből eszembe :D de lehet ha a teljes előadást hallom akkor más lesz a véleményem.
  • Dean Winchester
    #5880
    sugarlofe együttes énekese , ő már megkapta egyszer a lehetőséget akkor miért kell megint megadni???

    ennek a csajnak meg drukkolok, feltéve ha igaz amit mond!
    eladta a telóját ,hogy feltudjon jönni Pestre? mondjuk azért érdekes ez mert ha feljön Pestre akkor ott kell maradni , feltéve ha továbbjut és az se olcsó mulatság.


    miben hasonlít? hát a bejátszások, interjúk, nyomógombos megoldás...
  • Tyler1
    #5879
    mármint miben hasonlít? :)
    engem annyiban emlékeztet, hogy ez a zsűri is erőltetve bohóckodik, de azért még mindig jobb, mint amit Keresztesék művelnek.
  • Dean Winchester
    #5878
    ez a 15 éves kislány egész jó
  • Dean Winchester
    #5877
    én most kapcsolódtam be :D ez a csaj nem rossz.. de h nem látnám a mega logót meg a tv2-őt azt hinném, hogy faktort nézek :D a sémája nagyon hasonlít a faktorra...
  • Tyler1
    #5876
    nézi valaki? ki volt a srác aki a Bon Jovi - Livin on a prayer-t énekelte? kurva jó volt az az átdolgozás.
  • zotya10002
    #5875
    Azt nem tom :-DD

    Lehet!

    Na csá!

  • franklille
    #5874
    Köszi szépen!
    Gondolom felülről lefelé van adássorrendbe rakva.
  • zotya10002
    #5873
    Szia!!

    Itt meg tudod nézni!darabolva.
  • Balázs 17
    #5872
    Lakatos RAJMUND úristen:_D
  • Balázs 17
    #5871
    ritka szar műsor volt :O

    miért változtatták meg az eddigi selejtezős rendszert:S

    fele meleg volt a fellépőknek
  • franklille
    #5870
    Sziasztok!
    Teljesen lemaradtam a mai műsorról. Meg lehet nézni az interneten valahol? Pont az első válogatók érdekelnek legjobban.
  • IXEMGabeo
    #5869
    volt az a Jensen Dániel vagy ki. Tolmács srác 21 éves a nap legjobbja volt

    Egyébként tetszik a zsűri, az ACDC számnál a Bochkor, hogy rányomott:D:D
  • Dean Winchester
    #5868
    ez jó bakker... a mai adásból 3 jó volt
    az első , a kiscsaj 17éves meg ez :D
  • IXEMGabeo
    #5867
    Zoltán? fázoltán, felmelegítelek, ha akarod kb ilyen volt az arca:D:D
  • ricsa008
    #5866
    nem csak az vót! nem hallottad személyiség átalakuláson esett át!!!
  • Ironman2
    #5865
    És ugyanazt a számot is énekli mint a Dana az eurodal fesztiválon
  • Ironman2
    #5864
    Na.Megvan a magyar Dana International
  • IXEMGabeo
    #5863
    omg ez csávó?
  • Dean Winchester
    #5862
    alias Lakatos Raymund :A?DDS:?DDD