6021
Ki lesz a legjobb?
  • Zeraa
    #5941
    estét mkinek :) na nézzük mit produkálnak ma a megások xD
  • Balázs 17
    #5940
    Caramel-t leszólni lol
  • Fizzi
    #5939
    Még hogy Caramel és Gáspár Laci mint legnagyobb tehetségek, remélem te most vicceltél. Borzalmas fos mindkettő.

    Amúgy nem értek egyet, lehet hogy a mutálás előtt álló "buzigyerek", akire a tinipicsák szavaznak, 4-5 éven belül sokkal jobb lesz, mint az a jó hangú, de dögunalmas 30 éves, akire a sznobok verik ki.
  • Tyler1
    #5938
    na mert ott aztán hatalmas tehetségek voltak.
  • Grove4
    #5937
    Lesz még egy csaj, akinek szerintem nagyon jó hangja van, de az ő nevét nem tudom, majd figyelj arra is.
  • Ironman2
    #5936
    Na egy életre most megjegyeztem a nevét.Jól is néz ki ráadásul!
  • Grove4
    #5935
    Radics Gigi
  • Ironman2
    #5934
    Na ez a csaj tud jól énekelni.Ki ez? Annyira nem ismerem őket
  • Ironman2
    #5933
    Vazze! Ezeket a faktorból páros lábbal rúgták volna ki
  • Grove4
    #5932
    Numbról nem is beszélve.
  • Grove4
    #5931
    Húúú vazzzeg az American Idiotot így elbaszni, tiszta hamis... :S:S:S
  • Ironman2
    #5930
    Lőjétek már le ezt az ürgét! Vazze,egyik szarabb mint a másik.Ilyen botrányt!!!!
  • böröczk
    #5929
    De amúgy miért bántod azt a 16 éves srácot?
    Nekem se tetszik, hogy ilyen fiatal gyereket szavaztak be, rengeteget fog még változni a hangja, és simán jobb volt a párbajtársa nála (egyébként elég sok esetben rosszul döntött a zsűri, sőt volt, hogy legszívesebben mindkettőt kiejtettem volna, máshonnan meg mindkettőt továbbjuttattam volna).
    Viszont ócsárolni, mert bekerült a megasztárba, annyira gusztustalan, kíváncsi lennék, az ilyen emberek mit értek el.
    Én nem bántom, bár jobban örültem volna, ha nem jut be, de ha már ott van, akkor max szurkoljatok a kieséséért, nem kell leszarozni, bántani ismeretlenül.
    Az interjújában egyébként szerintem pont az derült ki, hogy egy tök rendes kisgyerek, a vele egykorú társainál simán különb, amilyenek manapság vannak..
    Persze mit keres a Megasztárban, amikor nála jobb hangokat kiejtettek.
  • böröczk
    #5928
    NEKEM nem tetszik Caramel hangja, nem szeretem a hajlítgatásokat, nem szeretem azt a zenét, amit csinál,
    ellenben ELISMEREM, hogy Caramel tehetséges, és tiszteletben is tartom, nem ócsárolom, de hallgatni se fogom.
    Viszont Gáspár Lacit úristen hagyjuk már, te sem mondhatod komolyan. Az az ember a világ szégyene, és nem csak tehetsége nincs, de egy batárnagy bunkó tapló is ráadásként. Caramellel egy kommentben említeni se lehet, nem hogy hozzá mérni.

    Nem szarok a mostani énekesek se, miért kell leszarozni őket?

    Tóth Vera, igen, van hangja, de nem megasztár, nem hallgatja a mai generáció, és bár én nem, de hidd el, hogy a legtöbb fiatal előbb hallgat meg holmi magyar popszennyt, mint egy Tóth Verát.
    És akik most bejutottak a top 12-be, még mindig többet érnek szerintem azoknál, mint amiket a magyar viva, vagy a rádió nyomat orrba-szájba, és tukmál a mai gyerkőcökbe.

    Nézz már meg egy Majkát például, ki a fene ő, kinenk képzeli magát, mit keres a tévében, hogy meri kinyitni a száját egyáltalán?

    A megasztár úgysem fog véget érni, amíg van benne pénz, amíg van rá igény, márpedig hajjaj, van mindkettőből bőségesen, és SAJNOS nem lehet minden évben Rúzsa Magdikkal tele a műsor.
  • bakkerman
    #5927
    Tóth Vera, az is hova lett? Nagy hulladék volt, számomra bőven kiesik a megasztár kategórián kívülre. Ki hallgatta őt a Megasztár után?

    embeer,nézd már vissza tóth vera produkcióit a megasztárból...olyan fantasztikus hangja van,hozzá fogható a megasztárok történetében csak rúzsa magdinak volt.

    Nem ajnározom a műsort, szerintem se lehet ennyi "legjobb hang" minden évben, de azért évről évre szerintem pár, a címre érdemes énekes feltűnik.

    ja,feltűnik,csak évről évre egyre szarabbak kerülnek be a top12-be,mert azt nézik mostmár,hogy kire szavaznának a tinik,inkább beraknak egy fahangú,mutálás előtt álló buzigyereket,mert hogy rá szavaznak a tinipicsák,mint egy 25-30 éves érett,képzett hangú faszit...

    Végre nincsenek ezek a Carameles, hanghajlítgatós förtelmek, amiktől levakarom a tapétát.

    te nem tudod ki az a Caramel szerintem. Gáspár Laci mellett a legjobb férfi hang a tehetségkutatók történetében,nézz meg egy koncertfelvételt,vagy hallgass végig egy albumot,egy istenáldotta tehetség az az ember,tipikusan annak a példája,hogyha valaki rossz helyre születik...befutott sztár lehetne amerikában,de még addig se kéne elmennie,pl.: nagy britanniában is nagy karriert futott volna be. Hallgasd végig a régi nagy megasztárosok produkcióit,és utána nézd meg a mostaniakat.


  • Kaplan
    #5926
    Réti Nórinak hívják a kicsi lányt.. Én beszéltem vele pénteken, (egy énektanárunk van) de sajnos éreztem, hogy ki fog zuhanni. Nagyon kilógott még ebből a gyenge mezőnyből is. :( De nincs gond, van még ideje fejlődni bőven.
  • Dean Winchester
    #5925
    hogy is hívják aki most kiesett? nekem ő tetszett az összes közül szóval most már nincs is miért néznem :D ... talán még a nagy alexandra(?) az aki bejön :D
  • böröczk
    #5924
    Miért?

    Az előző szériát én se néztem, nem tetszett, már azt se tudom kinyerte, az utolsó, akire emlékszem, Tóth Vera, az is hova lett? Nagy hulladék volt, számomra bőven kiesik a megasztár kategórián kívülre. Ki hallgatta őt a Megasztár után?

    Most viszont a zsűri jól válogat. Nem ajnározom a műsort, szerintem se lehet ennyi "legjobb hang" minden évben, de azért évről évre szerintem pár, a címre érdemes énekes feltűnik.
    Ott van például az a fickó, aki a selejtezőben Gigi párbajtársa volt, na az olyanoknaknak nincs helye ebben a műsorban szerintem.
    Végre nincsenek ezek a Carameles, hanghajlítgatós förtelmek, amiktől levakarom a tapétát. Lehet, nem mind kiemelkedő tehetség, de igenis van köztük, és olyan is, akit szívesebben nézek és hallgatok, mint Tóth Verát, vagy akármelyik előző szériás győztest.
  • Balázs 17
    #5923
    pedig igaza van:)
  • böröczk
    #5922

    Te "tejóisten" inkább, meg ez a komment.

    A győztes amúgy Gigi, de szerintem mindnek jó hangja van, az a fiatal kis srác lóg ki talán a sorból kissé.
  • Tyler1
    #5921
    előzőnél nem rosszabb, sem a műsor, sem a versenyzők...
  • bakkerman
    #5920
    nagy nagyon nullák a versenyzők,ahogy telnek az évadok,úgy válik egyre világosabbá,hogy a TV2 mostmár csak a kinézetet nézi a jelentkezőknél...vicc,hogy az átlag életkor kb 20 év...jó,tehetségkutató műsör,dehogy a fiúk egytől egyig tucat buzigyerekek legyenek...az a kamuamerikai burgeszbendzsi tejóisten...
  • Kaplan
    #5919
    Totál színvonaltalan szar. Radics Gigi az összes versenyzőt együtt toronymagasan agyonveri hangban.
  • Balázs 17
    #5918
    nem csak te
  • báttyó02
    #5917
    csak én érzem úgy hogy iszonyat gyenge az egész műsor/énekesek?
  • Just B
    #5916
    Sziasztok... Mondja már meg vki mi az az instrumentális zene a műsor legelején. A válogató képsorai alatt megy
  • Krisztiam #5915
    sziasztok
    annak örülök, hogy Szakos Andrea tovább jutott :)
  • Dean Winchester
    #5914
    remélem a no thekszes kiesik a picsába :D egyébként egyik sem rossz most
  • Tyler1
    #5913
    ez a Bon Jovi dal kurvaszar volt, mind2nél jobb volt pl. Andreas...
  • Dean Winchester
    #5912
    ki ment tovább? gigi vagy andrea?

    am érdekes, hogy a gigi és a viktória is 15-15 éves de a viktórián jobban látszott hogy még kislány míg a gigi meg 19nek is kinéz.. :O
  • paly90
    #5911
    ez a Mester Tamás hasonmás volt/van valami viszonylag ismertebb zenekarban nem?
  • Tyler1
    #5910
    abnormális ez a párbajrendszer, összerakják az erős énekeseket, hogy felét már most kiszórják. nem lenne érdeke a műsornak, hogy igényes előadókat lásson a közönség(mert hogy később ők fognak dönteni)?
  • BaliFF
    #5909
    ez valahogy nekem is eszembe jutott...miért a két legjobbat(nekem legalábbis rakják össze?:O:O...nem létezik...
  • paly90
    #5908
    előre lefogadom h Andreas a végén továbbmegy 13.ként
  • Dean Winchester
    #5907
    pozitívum ,hogy nem jutott tovább a cserpes lány (fekete dávid nője) illetve a kislányt is kiejtették ..
    azért sokat változott a zsűri tavalyhoz képest
  • paly90
    #5906
    duffy-mercy
  • Dean Winchester
    #5905
    ez a cserpes laura tök szar , full amatőr :S a magasnál nagyon gáz.
    viszont az ellenfelének a mély hangja miatt nem ez a szám való.. de remélem a cserpes kiesik
  • RYO21
    #5904
    nemtudja valaki, hogy mi volt annak a számnak a címe, amit a két csaj énekelt akik piros-feketében voltak felöltözve?
  • Balázs 17
    #5903
    két csaj azért elég jó volt, de kellett hozzá egy jó dal is, de tényleg borzalmasan szar eddig:D
  • Dean Winchester
    #5902
    a brazil kiesésének örülök, nagyon elszállt volt , szerintem...