6021
Ki lesz a legjobb?
  • xxxpaulxxx
    #4540
    vagy...

    Amúgy a Krisztiánnak szerintem is jó hangja van de te meg áljál már le orkocskám...
  • FZoleee
    #4539
    Egyetértek
  • LordVenom
    #4538
    Milyen anyaföld? Ez a gyerek tuti nem magyar...
  • zsotesz
    #4537
    Remélem holnap is beírod vagy 100-szor, hogy Lakatos Krisztián a sztár (én nem estem hasra tőle). Ezért kár ennyit gépelni, pláne, hogy tele van elgépeléssel.
  • Kaplan
    #4536
    Ki beszélt rólad, my son?

    Jaja, kurva jól jött most így karácsony tájékán Viktorka pénze, tudtam ajándékot venni még a családtagjaidnak is, képzeld annyit kaptam. Te meg csak lottózz tovább, én akkor is a Király család pénzéből fogok élni mikor te már a gáz számlád sem tudod kifizetni. ;)

    Ennyi hülye embert, hogy szülhet az anyaföld? :D
  • Csuhai G
    #4535
  • Lajos021
    #4534
    Jo van Kaplan neked unalmas mer Te is a Viktorocska penze miat vagy
    ilyen mollet most!Jovvagyma ne jatszd magad!Jaj Viktor jaj David Budapest fenyei jaj sok ismerős jaj!Nehogyma!Ne legy ideges csak azert mert Viktor a 2.lett!Orulj hogy nem hajintottak ki hu de abbol galiba lett volna hisz sok penze volt!Huha!Viktorocska!
    Nagy a siker Eljen Laktaos Krisztian!Eljen a győztes Krisztian!
  • mama 2
    #4533
    Engem ne bannoljanak, én csak leírtam hogy szerintem is nagyon jó hangja van:|
  • Kaplan
    #4532
    Hirtelen, hogy ellepték ezek az elvakult rajongók a tápikot, lehet, hogy ugyanaz az ember szórakozik? :)

    Valaki bannolja már ki ezeket, könyörgöm, unom olvasni ezt a temérdektelen hülyeséget.
  • Lajos021
    #4531
    amugy amerika pasast akartam irni!Jo ejt neketek!
    Es ne loditsatok hisz ki lett az első!Lakatos KRISZTIÁÁÁNN!
  • Lajos021
    #4530
    Mama tudod az igazsag az igazsagos emberekben es jo szivukben Lakozik!
    Tudjuk amit tudnunk kell es azt is Ki az első!Amugy David se volt rossz de a harmadig hely lyutott neki hat igen az amerikai pasanak hiabba volt penze es olaja csak masodik lett!Mar a nagy sikker dolgott nem irom ugyis tudjatok!
  • Lajos021
    #4529
    Hat Enikő is mondta Krisztian Leenekeltel mindinket!Es Miklos hat te beloled semmi sem hianyzik !Meg könnyezett is amikor Krisztian NYert!Amugy meg ne hagyatok magatok felrevezetni a mostani dontő a 2 es 3 helyert ment!Krisztian nyert Ő lett europa hangja!Nagy a siker eljen Krisztian!
  • mama 2
    #4528
    Lajos. Elfogadom hogy neked Krisztián az abszolútt Favorit(nekem is, aztán Hien:D), de NEM KRISZTIÁN NYERT!
  • Lajos021
    #4527
    Szaz szonak is egy a Vege Viktor hangja szegeny Ő erről nem tehet a 17 szazleka sem a Krisztianenak!Ugy Örulök Hogy Krisztian nyert!Hat nemsemmien enekel!Kellemes Unnepeket nektek es mindenkinek!Szerintem meg jol nezetek a dolgok moge es dontsetek helyesen!
    Mar megyek majd meg benezek!Nagyon nagy a siker eljen Krisztian ezt mondta mindig a bemondo Tudjatok ki at a Magos Manus!
  • mama 2
    #4526
    Nekem a Summer In The City tetszett a legjobban. Amúgy nekem olyan, mintha Frank Sinatra énekelne:). Isten áldott tehetség:).
  • Lajos021
    #4525
    Jaj en Laktosrol irtam azt montatok hogy miert tetszik a kepe!Nem azt kell nezni!Ő nyert es kesz a ket sapadtarcu meg a 2 3 helye ment
    Szerintem meg nagyon nagy a siker Eljen Krisztian!
  • Lajos021
    #4524
    Mama nezd meg a Mi Wayt a harmadik dontöböl aztan a ket szamat a 8dikbol azt lehuztam a notbukomba es minden nap megnezem szep nagyon Olan a hangja mint szegeny Jimmynek!De azert Jimmy a kedvencem!Utana Jean MIchel Jarre es ugy Krisztian!
  • Istencsászár
    #4523
    Te írtad...

    "Mi bajotok a kepevel mar tikis pofara osztajoztok!"

    vs

    " A plepofaju Viktor a 6 helyre se jo! De ha nem tetszik a pofaja a manusoknak tetszik akkor a penze!"

    valamit kezdj magaddal, az írásaid alapján neked nincs jövőd...
  • zorba3333
    #4522
    Így van:(( Sztároljuk a média által előre legyártott énekeseket, akik mások által már megalkotott, és sikerre vitt dalaikra építik enyhén szólva is nevetséges, és bukásra ítélt ""karrierjüket"".
    A híres "mega" karácsonyi buli promója is jól tükrözte, hogy pusztán a világsztárok által sikerre vitt nótákkal tudják becsalni a közönséget amit ráadásul ritka pocsékul adtak elő(ja a hamisságot a "saját stílusomban éneklem" mondattal tökéletesen tudják leplezni...., és ezek a nagy ""sztárok""???
    Ez nem több mint egy erőtlen próbálkozás a pénzcsinálásra, nem véletlen a 4. adás megy. (Ja azért mert sikeres???? meg kell nézni a ráfordításokat aztán el lehet dönteni mennyire az...... de ami még szomorúbb, hogy van rá vevő, a szereplőkben pedig hiú ábrándokat keltenek egy előre megírt forgatókönyv szerint...lásd sms szavazatok...igaz kedves TV2?????
    Király az év hangja???? Na ne már.......hol a füle az embereknek?? Ez az új generáció???? Ők lesznek korunk zenészei??? Ők akik szinte már szégyelnek magyarul, magyar dalt énekelni?? Nevetséges...
  • mama 2
    #4521
    Nem azt mondtuk hogy nem szép a hangja, sőt szerintem Viktort simán lepipálja. Csak nem kellene ennyiszer beírni hogy Eljen Krisztián, meg fogd fel: NEM Ő NYERT, még ha a három közül ő is érdemelte volna meg a lejogbban(stvsz)!
  • Lajos021
    #4520
    Koszonom Mama olyan jo hogy megirtad az igazsagot!Te legalabb becsuletes vagy!
  • Lajos021
    #4519
    Tikis mar olyanok vagytok mint a lefizetett Zsurik hisz eleb irtatok!Mi bajotok a kepevel mar tikis pofara osztajoztok!Jo hazug alakok vagytok!
    Gyönyörű a hangja LAKATOS KRISZTIÁNNAK!nAGY A SIKER!eLJEN KRISZTIAN!
  • mama 2
    #4518
    Ez meg a másik...
  • mama 2
    #4517
    Tényleg csodálatos hangja van ez tény, de azért nem kellene állandóan ezt hajtani...
  • FZoleee
    #4516
    De nem érted, hogy NEM Ő NYERT???
  • Lajos021
    #4515
    Ő GYŐZöTT! LAKATOS KRISZTIAN GYŐZÖTT A VIKTOR CSAK JO AMERIKAI SAPASTARCUSAGAERT ES A PENZE MIAT LETT A MASODIG MEG BOTOT IS KAPOT DAVID SZEGENY Ő HARMADIK LETT!JAJ KRISZTIAN HOGY LEHET ILYEN HANGJA VALAKINEK!Es szerenysege es jo megjelenese es normalitasa a gyönyörű hangja!Kellemes ünnepeket Krisztian!
  • Istencsászár
    #4514
    Cigánynak tetszik a képe? -.- valaki bannolja már ki.
  • Lajos021
    #4513
    Figyelj csak ide Zolee nez melyen a lelkedbe es nezd meg a Mi Wey-t a harmadik dotoböl Krisztiantol vagy nezd meg a 8.dontöt es vald be öszinten Ki nyert!Nagy a siker ELJEN LAKATOS KRISZTIAN!
  • FZoleee
    #4512
    NEM Ő GYŐZÖTT
    bazdmeg
  • Lajos021
    #4511
    PERsze a szep hangu inas alat Lakatos Krisztiánt ertettem!
    Nagyon szep hangja van es ugy Örülök hogy elsö lett!A ket szerencsetlen meg a 2.es a 3helyert ökörködött!Hat szerintem A plepofaju Viktor a 6 helyre se jo! De ha nem tetszik a pofaja a manusoknak tetszik akkor a penze!
  • Lajos021
    #4510
    En Testvereim Olyan szep Hangu inast nem lattam Nagyon szep a hangja!
    Ki tudja hany oktavon tud enekelni!Nagyon urulok hogy LAKATOS KRISZTIÁN
    GYŐZÖTT! NAGY A SIKER ELJEN LAKATOS KRISZTIAN!
  • FZoleee
    #4509
    Te hülye vagy (már bocs)? Ki mondta, hogy megnyerte?
  • Lajos021
    #4508
    Ez a döntő most akkor hogyis van!Viktor a masodig es David a harmadik nem?Mert 2 hete LAKATOS KRISZTIAN MEGYNYERTE az ELSŐ HELYET!
    Aminek nagyon ÖRÜLÖK!NAGYON VARAZSLATOS HANGJA VAN LAKATOS KRISZTIÁNNAK!
    ELJEN KRISZTIÁN!
  • Istencsászár
    #4507
    Nem az a gond hogy még nem képzett, hanem alig fejlődött, sőt én nem vettem észre hogy jobb lett volna adásról adásra, az meg mellékes hogy minden számból olyat csinált ami neki jó, vagyis ezt a musiceles izét, de állandóan ezt hangoztatjuk amikor ebben sem volt kitörően jó.
  • Istencsászár
    #4506
    Sőt nem is ő éneklet, hiszen nem tud.
  • Csuhai G
    #4505
    Igazad van, Dávid FTW!!!4 (az nemgond, hogy minden hangja hamis volt és úgy énekelt mint bármelyik színészképzős)
  • Kongy
    #4504
    Hát szerintem bunda volt az egész Király Viktor győzelme. Megpénzelték a stábót meg a zsűrit, hogy legyen ő a győztes... egyszerűen udorítő. De tóth lüszi is elég sokban hozzájárulhatott a showhoz,mert ő lett az év NŐI hangja. NŐII???????!!!! MIAZ H NŐI???? Ő MÉG CSAK 1 KISLÁNY! NEMIS NAGYKORÚ!!!! Na ezután a kijelentés után UNDORODTAM MEG ÖRÖKRE A TV2-től és a MEGASZTÁRTÓL! Szar az egész és undorító. Ehhez gyomor kell. FÚÚÚÚJ!
  • Sgtfathi
    #4503
    Te nagyon okos ember vagy ezekkel a lemezt ki veszi üggyel kapcsolatban.
    DE,elmondanám hogy Inkább Szinetár Dóra Musicel lemezét venném meg 2x-mint a Dávid "haverodét" és sztem nem csak én vok igy ...
  • Csuhai G
    #4502
  • Kaplan
    #4501
    Múlt hét szombaton volt... :S

    Dávid a sztár! IGEEEN! Na szerbusz :)