6021
Ki lesz a legjobb?
  • wordsworth
    #4581
    Gyökér :D
  • Lajos021
    #4580
    Ó Venom Koszonom!Megtisztelő Baratom az egyutterzesed!
    Örülök ,hogy jo erzed magad nem is kell mas csak hogy ep testben ep lelek legyen!Kaplan En sosem akartam veled veszekedni szerintem meg assuk el a csattot es Mar akkor zarjuk le az egeszet!
    Amugy engem hidegen hagy hogy ki lett a masodik es a harmadik Árpi vagy Hektor vagyis dévid meg viktor kozul!
    Amugy nem kellene engem leblamalni jo ez a Fórum igy ahogy van!
    Es nem szeretnem ha banannal dobalnanak!
  • Kaplan
    #4579
    Nincs kedvem veled veszekedni, ha az az iskola ahova te jársz zenei akkor ott valami gond van. Az már más kérdés, hogy helyesírást ott nem tanítanak? :D
  • LordVenom
    #4578
    Jól nyomod. Nekem már nem lenne türelmem ennyi ideig csinálni a hülyét...de én jól mulatok rajtad.
  • N o N a m e
    #4577
    [valaki bannolja már szegényt]
  • Lajos021
    #4576
    Szerintem ne veszekedjünk Egyutesen Örüljünk Lakatos Krisztian Győzelmenek!Es sikerenek termeszetesen!
  • Lajos021
    #4575
    Tik ma igen nagy emberek vagytok nem kellene a nektek is Kis Ernő iskolajaba jarni velem?!Hogy jobban ertsetek a zenehez ne legyen bot fuletek!Szegeny Hektor meg Árpi vagyis viktor meg david hangja mint a repet fazek! Mint amikor othon a kutyatok kergeti a masikótok macskajat es búgnak. Mit szóltok?:-)
  • LordVenom
    #4574
    Azért,mert egy buta kisgyerek vagy,akinek a kisegítőben van a helye. Ott találsz majd barátokat magadnak. ;)
  • Csuhai G
    #4573
    :DASD
  • Kaplan
    #4572
    eltakarodsz már a jó büdös picsába a faszságaiddal? szevasz!
  • Lajos021
    #4571
    Miert kellet volna kidobni engem?Mi ?
    Amugy Orulok hogy Lakatos Krisztian nyert!A Masodig Harmadik helyert se volt rossz a ket gyerek a Hektor Meg az Árpi Vagy viktor meg david!
    Nagyon nagy a siker lejen Lakatos Krisztian!
  • Klemice
    #4570
    az egyetlen magyar is buznyák szektás
  • mama 2
    #4569
    Főznek a megák!:D
  • mama 2
    #4568
    ezt látnotok kell:D.
    Rihannát akarja utánozni a kiscsaj(az Umbrella számát). Én elsőre azt hittem amikor ment a háttérben a zene, hogy Hien Umbrella produkcióját indította el, azt akarja utánozni(a Re: Bencsik Tamara -Ima(Molitva) miatt hittem azt.
    Komolyan. Hien a magyarországi RihannaxD!
  • mama 2
    #4567
    Nem használnak. Csak ha elfelejtik a szöveget, odanéznek. Anno Enikő is mondta asszem Krisztiánnak, hogy "néha odanéztél a súgógépre úgyláttam"
    Szóval nem használnak, csak ha nem tudják a szöveget akkor odanéznek.
  • zsotesz
    #4566
    De legalább értelmesen tudna fogalmazni, de még az sem, összevissza írkál.
  • LordVenom
    #4565
    Azt hittem már rég kirakta valaki ezt a haszontalan fejletlen emberi egyedet innen. De mégsem.
  • v43 001
    #4564
    istenem ekkora egy hülyét!!!!
    ez hihetetlen banolja már valaki az ilyeneket, csak rontják a fórumot mert játsza az eszét
  • Lajos021
    #4563
    Most Olvastam mas helyeken hogy sokaknak Sokan dicserik hogy ez a gta 4 jatek egy alom!
    Sokan megtetek a szukseges lepeseket!Volt olyan aki az xboxot magaval vitte a diskoba es mintha csak egy kalap lett volna levakta a tomegbe a foldre es vad modjara 1percig ugralt rajta!
    Sok jelentest hallotam es sokan az sp3kőműves kanallal szejjel feszittettek mergükbe
  • Lajos021
    #4562
    Olyan szep a hangja Lakatos Krisztiannak!Örülök hogy első lett!
    Szerintem is sokan boldogok vannak itt akik örulnek Lakatos Krisztian Sikerenek!Leenekelt mindenkit!A masodik harmadik helyert a verseny a ket simlis Viktor meg a masik Manus David kozt eleg Laza Volt!
    Nagy a siker eljen Lakatos Krisztian!
  • mod
    #4561
    Az "epic fail"-t másra szokták mondani...
  • piamania
    #4560
    Sonia
  • lemongrass
    #4559
    bazz.. egy 7-ig itt sem voltam, de itt egyre több a hülye!


    az meg, h a negro levetkőzött... az meg csak hab a tortán...

    ha ilyen ribanc babérokra akar törni 18 évesen, akkor nagyon nem a megaszarban kéne versengenie!!!

    csak sajnálni tudom, h egy tehetséges ember helyett egy újabb "pléjkurvát" ismert meg az ország!!!
  • N o N a m e
    #4558
    Már azt is megkérdőjelezném hogy nem-e playbackről énekeltek...
  • Istencsászár
    #4557
    Minden tévé műsorban megy a súgó...
  • FZoleee
    #4556
    lol, epic fail
  • N o N a m e
    #4555
    Most nézem a karácsonyi adást, ezek súgó gépet használnak? :O

  • edhi8
    #4554
    Megmondom mi a baj veled.. az, hogy kretén vagy!
    ÉS hogy miért mondjá hogy cigány vagy? Azért mert így normális ember nem ír.. mi ez a fogalmazás? Valószínűleg nincs 8 osztályod sem.
  • piamania
    #4553
    Sonia a playboy címlapján!!!
  • marxell
    #4552
    Látszik, hogy mennyire egy elvakult cigány vagy.. Még sápadtarcú.. Ennyire rasszista te sem lehetsz, most igazán büszke lehetsz magadra, hogy te meg fekete vagy. Grat ;)
    Komolyan mondom ég az arcom ettől a sok hülyétől. Amióta adtak gépet meg internetet cigány családoknak, azóta az internet is sokkal szarabb lett:P(minőségileg)
    Egyébként meg Tamara volt a legjobb, jellemző, hogy neki ki kellett esnie, a kedves kisebbséginek (aki mindig swinget énekelt, rohadt unalmasan és mikor nem a stílusába kellett énekelni szar volt ráadásul egy disznó,aki lefogyni sem hajlandó, mondhatom "nagyon" "szekszi" ..) továbbjutnia, hogy a kedves dolgos romáink elkölthessék a kocsmázáson kívül a segélyt, sms-en keresztül..
    Jó üzlet volt ez a TV2 előre megírt forgatókönyvvel, hogy Viktorka fog nyerni, az utolsó pillanatban "véletlenül" megfordul az eredmény..
    TAMAAAAAAAAAAARA
  • LordVenom
    #4551
    Menj már iskolába buta fiú...
  • mama 2
    #4550
    Most te mi a francról beszélsz?
  • Lajos021
    #4549
    Most Olvastam mas helyeken hogy sokaknak minukmum bealittason olyan mint xboxon es szepen megy!
    Sokan dicserik hogy ez a jatek egy alom!
    Sokan megtetek a szukseges lepeseket!Volt olyan aki az xboxot magaval vitte a diskoba es mintha csak egy kalap lett volna levakta a tomegbe a foldre es vad modjara 1percig ugralt rajta!
    Sok jelentest hallotam es sokan az sp3kőműves kanallal szejjel feszittettek mergükbe
  • Lajos021
    #4548
    Nem ismersz engem es amris elitelsz!Ok irtak hogy igy meg ugy nemvagyok magyar mert Lakatos tetszik oszt kozbe cigany!No igy a Nacik nyilatkoznak!Nem?
    Olvass figyelmesen es donts helyesen mama!
    Mink szeressuk egymast nem!
  • Lajos021
    #4547
    Mama en nem neked szantam Nem ertelek miert vagy ideges!
    Most miert kell ciganyozni valakit lehet hogy millioszor jobb ember mint egy feher!Ok irtak hogy Viktoral melegednek ossze es nekem nem lessz a gazszamlal kifizetve!
    Mama Olvas figyelmesen es ne tartozz a hazug hamis emberek koze!
  • FZoleee
    #4546
    már elnézést, de hogy jön ez a topikhoz? :DDD
  • Lajos021
    #4545
    Hat hogy mit mit ossze vissza irzok azt hittem meg xhackertol valami ertelmes varhato de mar o is begolyozott!Az xbox egy mű dolog es az iranyitasa is egy nula ps2 3 ugyszinten!
    Meg 10%ka sem a pcnek!Ami merevlemezre instalat jatekkal kitunő 70billentyűs iranyitassal plusz 3d
    szimulator egerell nem valami szar xboxos kar vagy ps 3mar nintendo gombos kitudja mi!Akinek othon van xboxja es ugyerze mar gyűlolet hevull fel benne iranta fogjon egy jo nagy kőműves kanalat es szurja szet vele az xboxot vagy akar a ps3mat is!
  • mama 2
    #4544
    Érdekes, nincs gázszámlád kifizetve, koldulásra szorulsz, de azért interneted meg PC-d van. Amúgy mi nem azt látjuk hogy cigány. Azt látjuk hogy TE vagy cigány. Német az apádfasza az-.-. Ki mondja hogy nyalunk Viktornak? És ki mondja hogy adott nekünk pénzt hogy rajongjunk érte?. Szánalmas vagy:D.
  • Lajos021
    #4542
    Olyan Boldogok vagyunk magyarorszag es Anya meg Apa Magyarorszag Teruleten hogy Lakatos Krisztian nyert!
  • Lajos021
    #4541
    Hat en magyar vagyok de ti keten jo nagy hatokrok vagytok!
    Nagy a siker meg ma is erezni eljen Lakatos Krisztian!