6021
Ki lesz a legjobb?
  • LoSA
    #4741
    Én azt hiszem, hogy többet nem nézem a Megasztárt, legalábbis ebből a szériából elég volt.
    Nem jutott tovább a Two duo-s csaj, ami nekem felfoghatatlan... Szóval ennyi volt ebből a sz*rból! ;)
  • Balázs 17
    #4740
    hát én kb 5embert ha továbbengedtem volna, de gondolom ezek is csak kellett az a bizonyos létszám xD
    élőben majd kiderül mennyire szar 1-2ember
  • Balázs 17
    #4739
    Genya kb 20másodpercig volt mutatva...persze tovább kellett juttatni:)
  • kabel15
    #4738
    Hello!
    Tegnapi részben volt genya? És ha igen valaki tudna mutatni róla egy videót?
  • Dean Winchester
    #4737
    a sárközi lányt nemtudom mifaszé juttaták tovább :S sztem kurvára szar hangja van -.-
  • xxxpaulxxx
    #4736
    Vááá ez a vén kurva de idegesítő már... dobják ki amint van rá lehetőség!

    Ez a Tolvai Renáta Tímea viszont kurvajó és iszonyat jól néz ki!:D
  • Dean Winchester
    #4735
    komolyna nem értem a "srácot" hogy volt képes ilyen ruciban , ilyen sminkel , ilyen énekhangal szereplni :S tiszta retek :S
  • Coolfire
    #4734
    Ebben teljesen igazad van.
  • Balázs 17
    #4733
    az Megasztár számomra egy igazi énekest hozott, az pedig Rúzsa Magdi:)
  • Coolfire
    #4732
    Hát ha olyasmit mint a Csak Van bandával,ergo stylist,bármikor cserélhető bandatag etc..akkor nem is csodálom.
  • Tyler1
    #4731
    Sohot én is sajnálom, de gondolom mivel ők nem hobbizenekar, olyan szerződést kínáltak nekik, ami lehet h visszalépés lett volna(pl. egy korai kiesés esetén).
  • LordVenom
    #4730
    Rossz hír....
  • LordVenom
    #4729
    Csak a csajnak van jó hangja. A homi már a megasztárban is orrból énekelt,és monoton hangon mindent.
  • Coolfire
    #4728
    Én is őket vártam,de a facebookon és a honlapjukon:www.sohomusicband.hu -n is írják.:(Már a második jó zenekar aki kilépett ebből a posványból.
  • LordVenom
    #4727
    Kiszállt? Hogy-hogy? A válogatás óta őket várom...
  • Coolfire
    #4726
    Na most már a Soho Music Band is kiszállt,ki a tökömnek szurkoljak?Tegnap néztem meg a múlt szombatit,hát nem voltam elájulva.Nincs már-igaz nem is hagyják-egyéniség a műsorban.Szerintem a konkurenciánál még a kiesettek is jobbak,mint az itt beesettek.
  • Qwerty4
    #4725
    Ja, lehet, hogy jó hangjuk van, de ez a klip, zene és a szöveg is minősíthetetlenül ócska, gagyi.Gyerekeket lehet ijesztgetni vele.
  • PJack
    #4724
    ez hihetetlen hogy a csajnak milyen fasza hangja van és mégis egy ekkora kalap szar zenéhez és szöveghez teszik be.

    azok az előadók sokkal többet érnek a szememben akik nem a megasztárt felhasználva fényezik magukat.
    azt elismerem hogy valóban van EGY-KÉT igazán jó hangú énekes, de ezekből mind ugyanolyan béna mainstream popszart csinálnak. semmi egyediség, semmi kreativitás.
  • Balázs 17
    #4723
    aztakurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    az a srác nem is homokos:DDDD

    pedig amikor bekerült nem volt ilyen, de hát az ilyen műsorokban elkurvulnak az emberek
  • Qwerty4
    #4722
    Ezt a hulladékot (videó) termelte ki magából a megaszar.Ilyen szenzációs előadókat.Most már méltóan lehet megaszarnak nevezni ezt a szutyok műsort...borzalmas.

  • precision
    #4721
    a nem élő adásoknál nekem is tökmindegy, nézem a megát, másnap neten a faktort, tiszta sor
    nade ha élő adások vannak, akkor azokat élőben jó nézni, szavazás és miegymás miatt (mármint én nem akarok szavazni, csak élőben jó látni hogyan alakul a verseny)
  • mahalo
    #4720
    nekem tök 8, h egy időben van-e vagy sem....ha kiváncsi vagyok mind2re,akkor megnézem a neten :D
  • Tyler1
    #4719
    na Megasztár is csinál ilyen alműsort Megamánia címmel. csakhogy ne nagyon maradjanak le az rtl-től-.-
    szánalom ez a vergődés a 2 csatorna között...
  • Dean Winchester
    #4718
    ya-ya-ya
    nekem csak ebben a számban nem jött be egyálltalán :D kb egyből kirugnám a válogatáson :D
  • precision
    #4717
    szerintem Caramel nem szar, max az a stílus amit képvisel neked nem jön be :) amivel nincsen semmi gond egyébként
    de maga az énekes kegyetlen jó, nagyon tehetséges dalszerző és énekes
  • Balázs 17
    #4716
    Dávidnak egy dal állt jól az pedig a rómeó és júlia
  • Tyler1
    #4715
    hát ez tényleg kurva gyenge lett :D de ennek a Dávidnak fonetikusan írták le a szöveget? mert nem is hangja hanem a kiejtése horzsolja a fülemet.
  • lassorta
    #4714
    ez egy nagyon jó felvetés..szerintem már így is azok vagyunk, csak valahogy mi nem tudunk róla..amúgy ha megnézitek bármelyik nyugat-európai tehetségkutató egész műsorfelépítésé és zsűrijét, akkor elég komoly különbségeket lehet észre venni ezek és az itthoni csodálatos Megaszar között..hihetetlen gagyi és silány az a műsor..
    viszont az X-faktor az mivel világszabadalom és franchise, teljesen más jellegű és sokkal színvonalasabb
    nézzetek már végig azon a Szakmai zsűrin a megaszarban..
    Pélyi, Eszenyi, Friderikusz..szánalom
  • Dean Winchester
    #4713
    lol bazz karamel ennyire szar?:S mert az a nőies lágyan magas hangj eléggé kemény volt :D
  • precision
    #4712
    hát nemtom... én ennél a produkciójánál pl egyszerre röhögtem és sírtam

  • Tyler1
    #4711
    na igaz, a helyezés nem mérvadó a szavazás miatt, de sztem jó hangja van. kicsit olyan mélyebb musicales, nem az a tipikus pop hang.
  • precision
    #4710
    elnézést kérek... behúzom fülem farkam akkor...
    mert én a Dávidot a castingon sem engedtem volna tovább, botrányosan hamisan énekel
    a nem hiába lett 2. pedig azt jelenti hogy sokan szavaztak rá, és mint tudjuk a szavazatokat a legkevésbé a tehetség miatt küldik a leánykák
  • Balázs 17
    #4709
    hát szerintem már bikicsunájjal beégett az egész ország:D
    főleg amikor Haddawaynek énekelt
  • Tyler1
    #4708
    hát Dáviddal azért ne hasonlítsuk össze. neki tényleg volt hangja, nem hiába lett 2.
  • precision
    #4707
    én arra vagyok kíváncsi hogy mikor jut el külföldre a híre, és válik Magyarország a közröhej tárgyává

    ennél még Fekete Dávid is jobb volt, és ez már kib*szottul nagy szó... :D
  • Balázs 17
    #4706
    Genya:D
    kíváncsi vagyok mikor lesz taraja majd a műsorban:)
  • bcrics
    #4705
    Messze áll ő a rockerektől,ő 1 punk...Ez Tény, aki látott már punkot annak eszébe nem jut összekevernie a Rockertársadalommal,de még mindig inkább ő mint győzike.

    El kell mennie balhára oktogonra,végig a 4-6 vili vonalán és láthatod is pket ahogyan szipuznak és fetrengenek.,Veszélytelen félnótások.
    Én személy szerint bírom a nagy többségüket,asszem az idei szigeten mintha láttam is volna genyát piát tarhálni vkitől:D

  • Dean Winchester
    #4704
    youtube video nincs genya eddigi fellépéseiről?
  • precision
    #4703
    Genya az ország szégyene
    mármint... nem mint ember, hisz nem ismerem hogy milyen... hanem mint "tehetség" vagy mint "hang"
    semmi keresnivalója a műsorban, csak Enikőnek benedvesedett tőle a nunija + a punkokat, rockereket akarja megnyerni a TV2 sms szempontjából

    hát igen, ez a része szánalom a tehetségkutatóknak... de még így is vannak azért tehetségek :)
  • N o N a m e
    #4702
    akárki akármit mond, Genya a legjobb!