6021
Ki lesz a legjobb?
  • Tyler1
    #4821
    adam's comedy pont h populáris zenét játszik, és vannak felnőttebbek is a zenekarban. mondjuk nekem annyira nem osztanak, na de a múltkori 15 éves emobanda, h mit keresett egy ilyen versenyen...
    testvérek zenekarnak is lófasz hangja van, de ritmusos, zenével ilyeneket ki lehet küszöbölni, mint ahogy a nagy amerikában is tele van híres de kibaszott szar hangú emberrel a piac, de van egy jó zeneszerzőjük és megvan oldva.
  • Elessar
    #4820
    Ez a műsor vége szégyenteljes volt! Az egyik toronymagasan legjobb énekes kiesik, mellettük meg a legszórakoztatóbb banda is ott áll, míg ilyen Giogiok meg Tolvai Renáták továbbmennek a nulla teljesítményükkel!
    ÉN be is fejeztem a műsort, ez egy vicc!
  • kill3r21
    #4819
    egykis vélemény :D
    baxa meg a megasztár, meg a sok tinip....csa akik ilyen adam genyókra szavaznak, meg csillagszemű .....nemtumomkikre, az egyik nyertes esélyesnek kellet kiesni miattuk szégyen :S
  • Balázs 17
    #4818
    igazad van, mert nekem mindig ez ugrik be róla:DD
  • Tyler1
    #4817
    fuck no! pedig Andreasban volt lehetőség, én Dzsordzsót úgy kibasztam volna ahogy illik, egyszerűen egy rajzfilmbe illik az a faszi, semmi szerepe nem lesz a zenei piacon, hangtól függetlenül.
  • MrSpock
    #4816
    Szerintem most igaza volt Mester Tominak!Lett volna nekem is más jelöltem a végére. Nem értem pl. Tolvai Renátát miért tartják még bent? Válogatón jó volt,de azóta egyre lentebb teljesít,ez a mai GaGa szám eléggé szarul sikerült. Ott én is lelkesedtem,de pillanatnyi teljesítmény volt,és csalódok előadásában már nem először. Valamiért favorizálják nagyon,lehet csak mert esetleg dekoratív csaj.
  • Coolfire
    #4815
    Hát nem nagyon láttam más tehetségkutatón 11 éves versenyzőt.Hungaricum.:)
    De kis cuki,és mennek rá az SMS-ek.Hogy mennyi,azt senki sem tudja.Azért kiírhatnák,kinek mennyi van.
  • Coolfire
    #4814
    Nem akarják kiejteni őket.Az egyik aranyos(tényleg az),a másik problémás.Ilyen kell a magyarnak,ez szimpi.:)
  • MrSpock
    #4813
    Annácskád végig ott lesz,tuti top 3as lesz! Közönség,emberek odavannak érte,de nem tudom miért?Azért 16évnél meghúznám a korhatárt. Ez nem gyerekeket fedezzünk fel műsor,ha megnő induljon addig meg lépjen fel iskolai rendezvényeken itt-ott,képezze magát. Melinda is bent,bár neki azért jó hangja is van.
  • Balázs 17
    #4812
    Melinda
  • Coolfire
    #4811
    Mekkora hatásszünetek...a műsoridő negyede.
  • Coolfire
    #4810
    Jajj még az Annácska és a Melinda bent van?Illene már kiesniük.:)
  • paly90
    #4809
    sztem mindkettő az de mind1:D:D
  • MrSpock
    #4808
    Dekoratív csajokat rendesen odaültették azért:-) Elég rossz azért tényleg így kapcsolgatni,bár most nem volt vészes,de mondjuk élő adásnál neccesebb. Megát néztem inkább mert ez élő volt..de azért odaát van pár kedvenc,meglestem őket közben. Jó,hogy nem minden produkció kötött le annyira,hogy ne kapcsoljak át.
  • Tyler1
    #4807
    rtl akk sem változtatna, ha érdeke lenne, mert nagyképű k*csög csatorna...
  • Balázs 17
    #4806
    presser mögött látszik a legjobban, egy szöszi csaj elég feltűnő:D
  • Tyler1
    #4805
    csak a Presszer mögött látok 3mat, a komlett zsűri mögött meg van vagy 10 :)
  • paly90
    #4804
    lol a fridi..:D:D
    jóhogy a Tv2 hajlik rá, az RTL meg nem....
    minek változtatna az RTL ha jobb a nézettségük
  • Urbn Cohors
    #4803
    presseer mögött közvetlenük?
  • Balázs 17
    #4802
    Presserék mögött a csajnak milyen melle van:D
  • Balázs 17
    #4801
    hát de most egy Kispállal mit akar elérni a srác?
  • Urbn Cohors
    #4800
    sztem nem azt kellene figyelni, hogy mennyire értelmes dalokat választanak, mert még azt sem tudják elénekelni.
  • Urbn Cohors
    #4799
    de még annak is szar egy hangon énekel.
  • Tyler1
    #4798
    bazzmeg lady gaga...
    ahhoz nem is kell hang.
  • MrSpock
    #4797
    Fridinek,és Enikőnek igaza volt most Renivel kapcsolatban. Eddig számomra harmatgyenge előadások voltak.
  • Balázs 17
    #4796
    húh de értelmes számokat választanak/kapnak
  • milly67
    #4795
    Ezt skubizzátok mire leltem: http://tv2.hu/megatv/panorama
    360 fokban mutat mindent és úgy mozog a kamera, ahogy én irányítom, nagyon bejövős!!!
  • Balázs 17
    #4794
    uhh ez az adams comefy de hamis:D
  • Tyler1
    #4793
    Reni mindig szexi :P tuti vmi Abbát nyomat, v nem tudom miez a kalap haj :D
    Andrásnak sok volt ez a Jacko szám :S Dzsordzsó meg tényleg mint a Balu baszki xD
  • Balázs 17
    #4792
    hát eddig az első kettő énekes=0
    Tolvai hogy néz ki istenem:(
  • xBobtailx
    #4791
    igen
  • Dean Winchester
    #4790
    mostmár minden héten csak 1 személy esik ki ?
  • xBobtailx
    #4789
    igen... Bernadett esett ki
  • Dean Winchester
    #4788
    szij melinda és giorgio továbbment?
  • xBobtailx
    #4787
    Sziasztok! Jegyeket nem tudjátok hogy hol/mikor/mennyiért lehet venni?!
  • Dean Winchester
    #4786
    :DDDDDDd

    giorgio-t bírom :D
  • Láma!
    #4785
    FAIL:D
  • Balázs 17
    #4784
  • Qwerty4
    #4783
    Nem volt elég nektek a másik fekete Sonia? :)

    Bár szerintem lehetnek itt akármilyen jók, úgy is csak gagyit fognak erőltetni rájuk.Lásd Rúzsa Magdi esete az ilyen "Hip-Hop" féle szörnyű dalokkal.
  • Tyler1
    #4782
    sztem azért baszták ki Szoniát, mert ő londoni, tehát ez neki csak egy ugródeszka lett volna egy külföldi karrierhez. hiába jött volna a szerződés, ide jönnek az angolok, aztán úgy megfingatják a producereket, h csak néznek.

    ő maga is azt mondta, h "talán" itt maradna, ha esetleg győzne.