6021
Ki lesz a legjobb?
  • Dean Winchester
    #4901
    nebazdmármeg
    huh jóhogy nem vártam meg kurvára felhúztam volna magam!
    épp tegnap néztem meg a fivéreket élőben és kurvára bejött! a külön-külön énekhang is fasza volt! szóval tetszett!
    de nem értem mifaszé annát juttaták tovább????
    fridinek igaza volt
    annácska tökre unottan énekelt nem is volt vmi fasza, gyerek nem itt a helye
    fivérek meg kurva jók voltak sztem! No meg egyedüli eggyüttes!!!!
    mester tamásnak is a fivéreket kellett volna továbbjutattnia , hiszen ő volt a műsor elején az együttes párti! fridi ugye megint anna ellenes (-unottan énekelt-nem adta elő)
    szal ez igy kurvára vicces!
    mondom főleg azért bosszantó mert én
    Tolvai-Szelencki(?)-t ejteném ki a leghamarabb , de mellé jöhetne mostmár gusztos! (elején jó volt de tök ugyanaz meg már nem is tűnik igazinak a hangja tehát szar :D
  • xxxpaulxxx
    #4900
    Csütörtökön voltam Morrisonsban. Koncert: Maghőmérő... erre Giorgio meg sehol... be is jelentették, hogy megasztár miatt nem tudott menni:D
  • Grove4
    #4899
    Fivérek vs Anna
    Out: Fivérek
    ;)
  • Dean Winchester
    #4898
    wtf?
    gusztos és a fivérek vagy annácska és a fivérek voltak az utolsó kettőben?
    persze könyebb a megasztár oldalán megtalálni az infot de hát ha sgzek akkor minek nézzek oda mikor elvileg itt is van olyan rendes tag aki válaszol :)
    szóval ki volt az utolsó 2ben és ki esett ki? :O
    csak nem a fivérek????????????
  • Georgie1
    #4897
    Ha valóban a nép szavaz ,akkor ezt a műsort fületlen emberek hallgatják!
    Azt azéer senki ne mondja,hogy a hangtalan szépfiú Gusztos tehetségesebb mint a Fivérek?!
    Viszont a zsűrit sem értem ,miért erőltetik a csecsemő Annácskát?
    Ez egy vicc!!!!
    Az összes közös produkció egy karikatúra!!
    Miért kell közösen énekelni olyanoknak ,akik egyedül se nagyon tudnak?
    -Ja a műsoridő -valamivek ki kell tölteni.
  • grizzly21
    #4896
    Ez hihetetlen hogy milyen hamisan enekelnek...es a Szonja pedig kiesett aki jobban enekelt mint mindenki egyuttveve aki most bennvan.
  • KiVaGá
    #4895
    annácska legalább jó előadó, és az hogy az isibe van-e a helye az nem kérdés, de csak ezért nem kell elküldeni
    viszont gusztoskának nem hogy hangja nincs, pocsék előadó, engedd meg h az eszenyivel értsek egyet meg a fridivel: Gusztos haza!
  • kill3r21
    #4894
    jokis csaj egy a tolvai, elfogadnám , és tud ö nem tömeg pop trágyát is énekelni ma bebizonyitotta :)
  • ricsa008
    #4893
    annácska se jobb és ahogy fridi bácsi is mondta isibe a helye
  • KiVaGá
    #4892
    Lényegtelen, egyikőjüknek sem kellett volna kiesnie. Viszont a Gusztos elmehetne már a jó fenébe. Elegem van abból, hogy apuci gazdag kislányai benntartják.(hogy ne mondjam durvábban) Még a zsűri szerint is egy nagy kalap...
  • Kaplan
    #4891
    Én azért feltenném Pély klasszikusát : "Hol a fületek?" :)
  • ricsa008
    #4890


    bucsudal :(
  • ricsa008
    #4889
    a jóqva élet h. huzza rá a f...t a zsürire
  • LordVenom
    #4888
    Ez az!
    Ha a zsűri kivételesen az énektudást nézi,akkor Annácska esik ki.
    Egyszerűen túl kicsi még ide...
  • Dean Winchester
    #4887
    én is fekszek mostmár :S
    az utolsó dal előtt anna az első 5be ott volt
    gusztos 9.
    giorgio 10.
    helyen volt :(
    remélem gio továbbmegy!
  • IXEMGabeo
    #4886
    nem néztem a műsort (szerencsére) ki a kieső? engem csak ez izgat, hogy bent tartották e még a 10 éves porontyot vagy még mindig "nyereséget" akar rajta a Tel Aviv 2?
  • Dean Winchester
    #4885
    ja hogy ez a kökény 20éve zenével foglalkozik? :D
    fasza...
  • Dean Winchester
    #4884
    Tolvai mint mondtam eddig okádék volt,de ma viszont jó!
  • Kaplan
    #4883
    Végre megkapta azt ez a kis fasz amit megérdemelt. Soha sem volt jó és sosem lesz az, egy szál gitárral elénekelgetheti a dalokat de többre nem képes.
  • lszb
    #4882
    Ezt az álszent nőt. Már harmadszor indul a megaszarban, esti show-műsorokban szerepel és folyton sajnáltatja magát, hogy neki nem itt a helye, szavazzák már ki.
  • lszb
    #4881
    Ezzel a hanggal vallatni lehetne
  • Ironman2
    #4880
    Melinda szép volt.
  • Kaplan
    #4879
    Igen, én is sajnálom szegényt állandóan ott van hátul miközben az egyik legjobb hang. S Friderikusz véleménye azért egyezik sokszor (akkor ezek szerint már mindkettőnkével.) mert ő kimondja azt amit gondol.
  • Dean Winchester
    #4878
    ja bazdmeg most mutatták :D giorgio a legjobb van most az utolsó helyen XDDDDDDDD szánalom a köbön baszki :D
  • LordVenom
    #4877
    Szerencsétlen Giorgio mindkettőt leénekli,de mivel a másik kettő tinibálvány,így beelőzték őt. Na ez a szánalmas.

  • Dean Winchester
    #4876
    saunders viszont most nem volt olyan rossz mint eddig de magas hangja nem volt vmi fasza :D
    de annyira írritál h agyon dícséri a zsűri :( közben tényleg nem is volt vmi brutál jó :O
  • LordVenom
    #4875
    Ezt tökéletesen így látom,de ami legszomorúbb,hogy Eszenyi Enikő hihetetlen módon pártolja...

    Nem tudom miért,de az esetek 90%-ában Fridi véleménye egyezik az enyémmel. :)))
  • IXEMGabeo
    #4874
    legalább az utolsó sor teljesül...ez a félamerikai szerzet hogy a fenébe tud Magyarul énekelni amikor még beszélni is alig tud:D
  • Kaplan
    #4873
    Fészbúkomra ennyit írtam mert kicsit kibuktam...

    "dávid ma kiválasztotta a hangterjedelemben legegyszerűbb és frazíroktól abszolút mentes Ákos dalt... ... és igen itt sem sikerült megtalálni a hangokat. szomorú vagyok, hogy egy szakmai mínuszt bálványoznak a tizenéves zeneileg nulla intelligenciával rendelkező kislányok! :)"
  • Dean Winchester
    #4872
    vastag csabi? popdarálóban lehúzott elég időt és mégsem fedezték fel :D
    szóval neki is van alapja...

    egyébként megasztárban Saunderst hallottam ez első számban énekelni háááááthááááááháááááá fogtam is a fejem mert vmi undorító hangja van :D szóval nem értem hogy a faszba jutott el eddig????
    Giorgio nálam a befutó és ez most is jó volt!

    jaaah igggggeeeen annak rohadtul örülök h magyar nap van ma! csak magyar számokat fogunk hallani, ennek rohadtul örülök :)
  • IXEMGabeo
    #4871
    RTL-be is csak 1-2 "profi" van Sz Mariann, Nicholas és talán a Wolf Kati, Veca akik e tekintetben előnyben vannak, és a többiek? nem az egész mezőny profi...
  • Lacee86
    #4870
    Hát ez a baj, h a sok hülye tini kiscsajnak veszi anyuci a feltőttőkártyát, h tudja nyomatni az SMS-eket ilyenekre... :/
  • Balázs 17
    #4869
    múltkor is mi volt: kijött a Gusztustalan gyerek bőrszerkóban elnyomott egy fos hangot és mindenki őrjöngött^^
    tökmind1 milyen szar a hangja vkinek, ha kedvenc...úgy se a legjobb fogja megnyerni:)
  • Coolfire
    #4868
    Ez így van sajnos.De a mega5 sem ér sokat.
  • Tyler1
    #4867
    mert a magasztár főként amatőrökből áll, nem olyanokból akik már x éve profi pályán állnak. tény, h az rtl jól összeválogatta a csapatát.
  • IXEMGabeo
    #4866
    nem tudom, de vhogy az X faktorban lévők többet tudnak, mint a Megasztárosok...erősebb a mezőny, de biztos mást nézünk...
  • Lacee86
    #4865
    Nem azt kell nézni, h magyar vagy nem magyar, hanem h mit tud. Volt a válogatón elég magyar, láttuk az eredményt... Mondjuk a Saunderst én sem értem, New Yorkban már kis szerencsével világsztár lehetne, minden adottsága megvan hozzá (jó hang, megfelelő kiállás stb.).
    Melinda tuti nem nyeri meg, ki fog kerülni hamarosan, már keveri a port maga körül azzal, h facebookon üzengeti, h ne szavazzanak rá. Nem vmi szimpatikus húzás... :/ Sztem vagy a Saunders, vagy Yvette lesz a végső győztes, de messze még a vége.
  • IXEMGabeo
    #4864
    "A műsorról meg magáról annyit hogy nekem jobban bejön a Megasztáros vonal, ez legalább magyar dolog"

    ez a Saunders kapásból nem Magyar, a méhtelepesekről ne is beszéljünk...Yvette kanadából jött haza, Giorgio sem Magyar név nálam, ésatöbb ésatöbbi...

    X faktor inkább az az, ami Magyaros nemde? a színvonal is 100x jobb:)
  • eszteregy
    #4863
    Kaplan, szerintem ez a lényeg :D Most, hogy péntekre mentek, már nem csak a hangban kell lenyomni a Faktort, hanem drámában is a Barátok Köztöt xD
    Egyébként a Megasztár az ilyenek ellenére elég jó műsor, még mindig inkább így, kicsit kultúragyanúsan csináljanak tévéműsort és sztárokat, mint mondjuk valami idióta valóságshow-val...
  • Kaplan
    #4862
    Melindát nem elrontani fogja a média, hanem lelkileg szétmarcangolni és akkor évekig lesz miről sztorizni, hogy eladósodott, gyógyszereket szed, elhagyták a gyerekei és a többi, és a többi és a többi.