6021
Ki lesz a legjobb?
  • Lacee86
    #4941
    Ennek a Gusztosnak kifejezetten idegesít a hangja, mikor nagy néha nem hamisan énekel, akkor is. :/
  • Tyler1
    #4940
    Reni nem is volt még :D múlthéten a legjobb volt.
  • xxxpaulxxx
    #4939
    Ez a két fiatal srác húzzon már a faszba... egyáltalán mit keres bent? Meg Reni is... ok, tudnék vele mit csinálni (ki nem), de nagyon semmilyen a hangja
  • Tyler1
    #4938
    nem a hangját hasonlította hozzá.
  • Dean Winchester
    #4937
    na bazdmeg
    presser Jimmyhez hasonlítja a Kökényt :DDDD beszarok :D bazdmg ezt legalább vmi amatörtől vártam volna és nem a Pressertől -.-
  • Dean Winchester
    #4936
    kökénynek nem tetszik annyira ez a szaggatott éneklése :(
    a múltkori éneklése (amit bevágtak) az bejött nagyon :D
  • Dean Winchester
    #4935
    ívette kifestett szeme csak nekem nem tetszett?:S
  • ricsa008
    #4934
    ez a presser hülye...
  • ricsa008
    #4933
    remélem ma hazahuzza a belét az annácska....
  • Dean Winchester
    #4932
    jólvan akkor sokkal jobban megéri tv előtt ülve nézni :D
  • piamania
    #4931
    Faktorra pont a héten olvastam egy origo cikkben, hogy már csak a nov.20-i előadásra van jegy, de ez hét elején volt, szóval már lehet, hogy arra sincs.5E ft-ért végig állhatod a műsort, 17 órára kell ott lenned, ha késel, akkor buktad, nem mehetsz be.Állítólag.
  • Dean Winchester
    #4930
    azaz ?
    illetve mennyi a belépő? vagy ingyen lehet bemenni?
    xfaktorra is él ez a kérdés.
  • Lacee86
    #4929
    Ahol eddig. :) Miért lenne máshol?
  • Sephi
    #4928
    Meg tudna valaki mondani, hogy hol lesz este a Megasztar? Konkretan helyszinre gondolok.
  • milly67
    #4927
    Meg amúgy is, ha mindened a zene, akkor neked is itt a helyed: http://www.facebook.com/pages/Megasztar-Legenda-csak-egy-van/387976970108
  • Lacee86
    #4926
    Igen, Saunderst valóban szeretik a tinilányok, mint pl. a Gusztost is. A különbség az, h Saunders igen is tehetséges, maximum nem mindenkinek jön be ez a fajta stílus, Gusztos viszont qván nem tud semmit.
    Szij Melindát is hadd védjem meg: először is hadd javítsalak ki, nem tud ritmusra énekelni, ezt mondta egész pontosan. Ha szép hangi adottságokkal rendelkezik vki (márpedig ő igen), akkor a ritmusra való éneklés képessége ugyanúgy tanulható, mint bármi más, nincs ezzel a világon semmi gond. Nem profi énekeseket várnak ilyen műsorba.
  • azurrio
    #4925
    Saunders nem tenyérbemászó szerintem, csak nagyjából nem tud mit kezdeni magával, mert szerintem a felét nem érti annak, amiről épp beszélnek körülötte, így eléggé el van veszve. A közönségnek, főleg a tinilányoknak meg pont ez tetszik, ezért tartják bent, pedig szerintem közel sincs jó hangja, magas, nyálas és teljesen erőtlen.
    Szíj Melindánál meg azt hittem, csúnyát mondok, mikor közölte, hogy ő nem tud zenére énekelni. De hogy akkor mit keres egy zenei tehetségkutatóban, az rejtély...
  • Thaison
    #4924
    A dalválasztás mindig nagyon fontos, sokan nem tudják hogy mi is az ami hozzájuk illik. Én Melindának drukkolok mert az ő hangja tetszik a legjobban Saundernek a hangja nekem annyira nem jön be de lehet ez azért van mert a srác nem szimpatikus, nagyon tenyérbemászó vagy én nem is tudom hogy lehetne ezt jól megfogalmazni. Fivéreket sajnáltam hogy kiestek, mert Annácska még túl fiatal, neki pár év múlva kéne megpróbálni.Addig kiderül hogy mennyit változik a hangja...! Amúgy a műsor meg nagyon nívós, tetszik, látványosabb mint az eddigiek:)
  • Lacee86
    #4923
    Tehát neki jól áll, bocs, ez lemaradt.
  • Lacee86
    #4922
    Hát igen, a fejhang sokat használva idegesítő és buzis, de sztem aránylag jól használja az András, kicsit ugyan lehetne még kevesebb. Azért a mostani produkciónál a "kitörős" rész nagyon ott volt, tehát tud a srác. Meg amúgy sztem ez a fejhang színesbőrűtől hitelesebb.
  • Tyler1
    #4921
    mert Saundernek ilyen ritmusos rnb stílusú dalok illenek, nem ilyen Jacko dalok, amit Zámbó Jimmy a négyzeten sem tudna kiénekelni.
    amúgy dalválasztásban rettenetes 1-2 versenyző.
    Reni pl. a lady gagájával csoda, h bennmaradt.
  • eatmerr
    #4920
    Én nagyon szeretem a Renit. Tudom, hogy nem neki van a legjobb hangja, de szerintem most pénteken nagyon kitett magáért. Kökény Attila hangja fantasztikus. Saunders körüli rajongást nem értem...a "fejhangjai" egyszerűen az őrületbe kergetnek...szörnyű.Yvettnél hisztisebb nőt, még életemben nem láttam, pedig már találkoztam pár lánnyal. És szerintem egy gesztusa sem őszinte, megjátssza magát. Valami olyat akar mutatni, ami nem is ő...az a lány egy vicc...
  • Lacee86
    #4919
    Na, végignéztem a pénteki adást. Módosítanám magam, Renáta nagyon jó volt most, szinte a legjobb. Giorgio, Saunders, Fivérek, Yvette: ők is nagyon odatették magukat. Kökény Attilának olyan félkésznek tűnt a dala, lötyögős, és a szöveg elég csapnivaló, persze az énektudása nagyon ott van neki is. Melinda, Szelecky olyan elmegy kategória. Annácska nagyon gyenge volt most, a Gusztos pedig kritikán aluli, semmi keresnivalója nincs itt a döntőben. A Fivéreket szívből sajnálom, de talán jobb is így. Ők igazi zenészek, aki kicsit is ért a zenéhez, annak nem kell magyarázni. Talán nem a származást kéne nézni... (Ha egyáltalán azok, amire gondolok, de nem vagyok biztos benne.)
  • Balázs 17
    #4918
    jah Enikő már kezd idegesíteni, hogy annyira szakmaian akarja elmondani a dolgait, hogy szerintem azt se tudja mit szeretne közölni...:)
    miért nem lehet egyszerűen értékelni...
  • Balázs 17
    #4917
    Annácska 11 éves, szar hangja van, annyira lehet hallani amikor megpróbálja felemelni a hangját, hogy még fiatal, kiforratlan, gyenge, de úgy tűnik ezt az emberek sok %-a nem így hallja...

    Gusztos egy buzi...
    Szeleczki gondolom Enikő szeretője....
    Melinda meg szánalmas, gondolom rá meg az idősebb korosztály szavaz...
    Kökény profi zenész/előadó, nem tehetségkutatóban lenne a helye...
    ööö Giorgio ma magasan vert mindenkit, de mivel nem egy adonisz, ezért le kell oltani...
    egy szóval, ez a rész is egy hatalmas trágyadomb volt, szarul választott zenékkel médiaszutyok!
  • Lacee86
    #4916
    Hát ő is ember. A Szeleczky amúgy annyira nem rossz sztem, Gusztos meg a Renáta gyengébb sokkal.

    (Az aláírásodban a mondat milyen igaz.)
  • LordVenom
    #4915
  • LordVenom
    #4914
    Én kedvelem is,de az,hogy foggal körömmel kapaszkodik az itt már a többiekhez képest tehetségtelen Szeleczkly gyerekhez,az meglepett engem is,és csalódást okozott...
  • Kaplan
    #4913
    Friderikusz a legjobb zsűri tag a jelenlegi négyesből. Nem elismertség alapján mondom természetesen, hanem ő az aki kimondja amit gondol és meglepően sok nagyon jó meglátása van. Ezenkívül én is Pressert csípem még mert megfontolt, okos dolgokat mond. Tamás és Enikő pedig semleges számomra.
  • Lacee86
    #4912
    Jó hát ez is egy vélemény, én nem értek vele egyet, de mind1. Nekem a Friderikusz egyre ellenszenvesebb, a Mester viszont régen nem volt túl szimpi, most viszont egyre normálisabbnak tűnik. És végre kezd úgy kinézni, mint egy normális férfi, nem mint egy homi.
  • Grove4
    #4911
    Nem egy rossz napja volt, illetve jobban megfogalmazva nem egy eset alapján írom, amit írok. Tisztában vagyok az elért eredményeivel, nem is azt mondom, hogy érdemtelenül kapta, de ha megfigyeled nem lehet érteni mire akar kilyukadni, belekezd egy mondatba, félbehagyja és belekezd egy teljesen inkoherens másik mondatba. Van amikor maga is nehezen tud kijönni a saját mondataiból. Számomra sokkal értelmesebbek Mester, Presser, Friderikusz indoklásai (aztán lehet, hogy én vagyok síkhülye, amit kétlek :P), arról nem is beszélve, hogy Eszenyi sokszor beledumál más zsűri értékelésébe is. Mindegy, nem szimpatikus Eszenyi, ennyi az egész. Egyébként nekem is - az esetek 90%-ban - Friderikusz véleményével egyezik az álláspontom, illetve még Presser is érthető és szakmai értékelést ad.
  • Lacee86
    #4910
    Eszenyi Enikő egy nagyon aranyos, értelmes nő (nem mellesleg Kossuth díjas, ha esetleg nem tudnád...). Volt neki kb. 1 rossz napja, és te ez alapján teszel ilyen kijelentést??
  • xxxpaulxxx
    #4909
    Ennél már csak az xfactor a rosszabb:D
  • RETROB0Y
    #4908
    Fenn van már vmelyik torrent oldalon a tegnapi adás?

    Mert sehol sem találom pedig sok oldalon be vok regelve
  • Rockynhooo
    #4907
    ez a műsor egy kritikán aluli szar.
  • Dean Winchester
    #4906
    ja meg a vicc,hogy ha vmi negatívumot mondanak egyes emberkéről akkor egyből megy a huuuuzás :(
    fridi is megmondta a frankót és ment a huuuuuuu
    hát ettől a faszom is kivan :@
    érted az a szar h csak a jót fogadják el :(
    vagy ez nekik megvan mondva,hogy ha vki rosszat mond vkiről akkor nem szabad elfogadni a véleményét?
  • Grove4
    #4905
    "Renátának nagyon szép hangja van, pont a tegnapi teljesítménye után nem lehetett volna kirobbantani a csapatból. Szeleczki és Gusztos duó szakmailag egy forintot nem érnek de tinibálványok lettek és emiatt esélyük nincs kiesni még úgy két-három körig."

    Ugyan ezt akartam írni én is. +1

    Más:
    Rohadtul idegesít, hogy a debil közönség ordít, visong, örjöng, mint a retardáltak, meg odaszólnak az előadóknak, biztos zavarja őket is, néhányuknak instant ciánkapszula kellene, meg a zsűrinek a véleményébe is bele "huuuuuuuuuuuuu"-znak, milyen dolog már ez??

    Fridi: Annácska neked az iskolában lenne a helyed.
    Közönség: huuuuuuuuuuuuuuuuuuu

    Miért a sok debil, miért huuuuuuz? Nem iskolában lenne a helye??
    Vicc ez a műsor ebből a szempontból, a jelenlévő közönségnek szinte mindent szabad a nézettségért cserébe, azt várom, mikor fogják zöldségekkel megdobálni a zsűrit (akik közül Eszenyi kurvára idegesít, egy értelmes indoklást, de még értelmes 2 mondatot sem tud egymás után rakni:S).
  • Dean Winchester
    #4904
    nemhogy 4 év múlva de már 2 év múlva se lesz semmi hír róla :)
  • Kaplan
    #4903
    Renátának nagyon szép hangja van, pont a tegnapi teljesítménye után nem lehetett volna kirobbantani a csapatból. Szeleczki és Gusztos duó szakmailag egy forintot nem érnek de tinibálványok lettek és emiatt esélyük nincs kiesni még úgy két-három körig.

    Fivérekkel kapcsolatban nekem ennyi elég volt belőlük, nagyon szűk réteget céloznak meg a zenéjükkel és amit akartak azt elérték már valószínűleg. Innentől kezdve nem lesznek problémáik. Anna érdekes, aranyos, a hangja is aranyos de kíváncsi vagyok mi lesz belőle úgy négy-öt-hat év múlva. Ráadásul nagyon rászokott erre a rekedt hangokra amelyek egyáltalán nem tesznek jót az ő 11 éves hangszálainak.
  • Dean Winchester
    #4902
    ide is lehetne betenni ilyen szavazós cuccot!
    szted ki fog kiesni ? betenni a neveket és kész.
    mi a vélemény?