6021
Ki lesz a legjobb?
  • koder
    #5021
    annaszart is ide vehetjük
  • Tyler1
    #5020
    ez vicc komolyan. szeleckzi a legnulább a mezőnyből, és bazmeg továbbjut-.-
  • koder
    #5019
    Már megint...pff:DDDD
  • ricsa008
    #5018
    igeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • koder
    #5017
    Juj de kamu ez a szavazás...persze valószínűnek tartom hogy 1-2 szavazatkülönbség van az uccsó néhány között..meg persze az is biztos hogy aki 3perce még a top 5ben volt az hirtelen leghátul van:DDD meg a szeleckyt is berakják leghátulra hogy a sok tinipicsa küldözgesse az smseket pfff
  • ricsa008
    #5016
    ó hogy rohadjon le a lába tőböl :O
  • Tyler1
    #5015
    hangban?
  • Lacee86
    #5014
    Ne dicsekedj, ha nem hallod. (Nem a mai, a mostani tényleg gyenge volt, már az ének alatt is a sírás fojtogatta.)
  • ricsa008
    #5013
    mér melinda miben erős?
  • Tyler1
    #5012
    na pl. most a zsűri is a érzéseit vette célba, és el is sírta magát. na ez az amit a média nem tolerál, és kiméletlenül szétszedi azt, aki hagyja magát. és ebben Melinda nem erős.
  • koder
    #5011
    Szelecky essen már ki a szar hangjával meg a herpeszével együtt...
  • Dean Winchester
    #5010
    nemááár
    giorgio nem eshet ki :D
  • ricsa008
    #5009
    jááááááááááááááááj ez a tabáninéééé hát a falra mászooooook
  • ricsa008
    #5008
    na ez a banda ami most van akár már ma kieshet
  • LordVenom
    #5007
    Talán igazad van,de talán emiatt van,hogy kedvelem...a mai mű világban felüdülés a hasonló emberek látványa,és hallgatása.
  • Tyler1
    #5006
    kb. a Tabánihoz tudnám hasonlítani, tehetséges, de nagyon esendő, nem való a médiába. akármilyen helyen végez, sosem fog helyt állni a zeneiparban. mint ahogy Tabáni sem tudott.
  • LordVenom
    #5005
    Azért ettől merőben eltér a véleményem.
    Tudom,hogy itt sokan nem kedvelik Melindát,de nekem ő az,aki a saját egyszerűségével és emberségével a legjobban magával ragad.
    Ő nem egy csinált valaki,nem játsza meg magát,tiszta szívvel-lélekkel énekel,igaz néha hamiskásan.
    Mindenesetre benne látom azt,hogy a "celebségtől" messze van/lesz,amit én kifejezetten gyűlölök...
  • LordVenom
    #5004
    Ez,amit ez a kisgyerek előad,már kín...

    Tehetséges,meg aranyos,de ide már nem való,ahogy Szelecki Dávid sem...
  • ricsa008
    #5003
    de nézem a Viptérképet és mindenhol ez a vén qva vezet
  • ricsa008
    #5002
    nekem tök mindegy Szíj(on), Annácska, Lakatka ezek közül valaki
  • Lacee86
    #5001
  • Tyler1
    #5000
    remélem ma a Szelecki röpül, annyira nem idegesít mint a gusztospatkány, de nem bírom, ha egy jó énekes távozik, míg az ilyen tinibálványok bennmaradnak.
  • annabella2
    #4999
    Ez a 360 fokos kamera engem is nagyon érdekel. Múlthéten próbáltam rámenni, de eléggé be volt lassulva az oldal. Vannak jó ötletei a Megasztárnak, ez egy tökjó újítás! Szerintem Annácskának már mennie kell! Iskolában a helye és nem a Megasztár csapatában! Neki még annyi lehetőség lesz a kiugrásra, de páran már eléggé benne vannak a korban és 30 felett már nehéz karriert építeni, főleg egy ilyen szakmában. Úgy érzem elveszi másoktól a lehetőséget.
  • NoRo78
    #4998
    Most olvastam, hogy most már minden pénteken 20:40-től elérhető ez a 360 fokos kamera!! Szerintem ez tök szuper, mert nekem nagyon tetszik ez a spéci kis cucc:

    Ha más is kíváncsi lenne, itt el tudjátok érni:
    http://tv2.hu/megatv/panorama
  • Lacee86
    #4997
    Giorgionak én is szurkolok. Ez nem szépségverseny, itt hang kell és egyéniség, ami nála nagyon is megvan.
  • JürgenKlinsmann
    #4996
    Ez amúgy is javallott ha az ember információkat akar felkutatni! :D Ha például fényképezőgépet akarok vásárolni, akkor elsőnek nem egy fórumba megyek megkérdezni, hogy mit tud, hanem megnézem a gyártó honlapján a specifikációkat.
    Na meg egy kis Google keresgéléssel hamarabb eljutott volna a Megasztár hivatalos oldaláig, a Youtube-ra feltöltött videókról nem is beszélve! :)
  • annabella2
    #4995
    Miért nem mentek fel a Megasztár oldalra, ott biztosan fent van , hogy ki milyen számot énekelt és kitől. Mester Tamást én is kezdem megkedvelni, de akkor kiütötte nálam a biztosítékot amikor Reninek beszólt , hogy husi.... Ő sem tökéletes, és ha valaki kicsit túlsúlyos az nem feltétlenül rossz dolog. Nem tetszik, hogy ennyire nagyra tartja magát. Bár az tény, hogy most újra indul az ő karrierje is , mert Saunders olyan gyönyörűen énekelte a dalát, hogy sokan lecsekkolták az eredetit youtube-on. De elszállni az egekbe azért nem kéne...
    Ma ki kinek szurkol? Szerintetek ki fog kiesni? Én Georgionak szurkolok:D Végre bekerül egy mackó tipusú pasi akinek akkora hangja van, de énekelhetne már is mint Tom Jones számokat.
    Ha írnátok neki valami kis bátorító szöveget akkor itt egy ildal ahol megtehetitek!

    http://www.facebook.com/pages/Djordjevic-Istvan-Giorgio-hivatalos-oldala/103310459734463
  • Dean Winchester
    #4994
    akkor ott a cím is :DDDD
  • Lacee86
    #4993
    Erre gondolsz. Yvette énekelte, de nem Kate Parry, hanem Kelly Clarkson.
  • EnxTheOne
    #4992
    nem ez. Azt hiszem a dalszövegbe van olyan hogy: "because of you". :S
  • Lacee86
    #4991
    Kövezzetek meg, én kezdem megkedvelni a Mestert. Normálisan viselkedik, kikerült végre az a hátborzongató fülbevaló a füléből, és nincs olyan idiótán felöltöztetve mint a többi zsűritag, végre emberi formája van.:) És amúgy a zenéhez biztosan ért, meghallgattam pár számát, egész jól énekel.
  • Dean Winchester
    #4990
    ezaz? bár ezt az X faktorban énekelte az egyik csaj :D
  • EnxTheOne
    #4989
    Sziasztok, megtudnátok mondani hogy ez melyik szám? Az egyik csaj énekelte, és ha minden igaz katy perrytöl.
  • JürgenKlinsmann
    #4988
    Még mindig jobb és a zenéhez is több köze van, mint az X-Faktorban Gesztinek! Geszti csak ezt csinálja a zsűriben:
  • Dean Winchester
    #4987
    ja csak ennyit,hogy a fanni igen az annácska akart volna lenni :)
  • Tyler1
    #4986
    én nem tudom, de sztem volt az már mindennel, tán csak ekét húzó marhával nem :)
  • paly90
    #4985
    mintha picit kevernéd az X-t a megával:D:D:D
    az a fanni sztem az annácska akar lenni nem?:D:D
  • Dean Winchester
    #4984
    no nálam a leggyengébb az a sanuders :D remélem kiesik ,de félek h nem fog :(

    mester azért szépen megmondta a multkor :D
    ha egyszer a fanni ezt szereti és nem a játszótéren lenni akkor nem szabad az útjába állni (vmi ilyesmit mondott)
    bazdmeg nem a játszótéren van a hangsuly hanem neki iskolában lenne a helye és nem ott a megaházban meg nem szombat hajnalig való bulizásokon részt venni -.-
  • Lacee86
    #4983
    Miért a Mester az nem buzi? :O
  • Tyler1
    #4982
    na főleg a Mester aki részegen olyan nőkkel mászkál, h bottal nem piszkálnám meg(de lehet még józanul is).
    amúgy az olyan göncök teltebb alakot kölcsönönek, nézzék csak meg Christinát az eredeti klipben, úgy néz ki mint egy molett nő, közben meg vékony volt mint a picsa.