6021
Ki lesz a legjobb?
  • ricsa008
    #5101
    óóóóóóóóóóóó a faszom a melcsikébe lehetene már légikisasszony aztán repülhetne
  • Lacee86
    #5100
    Ez hülyeség. Pl. a legjobb sportoló sem tud mindig egyformán jól teljesíteni.
  • Georgie1
    #5099
    már szavaznak a fületlenek!
  • Tyler1
    #5098
    mee niga.
  • Georgie1
    #5097
    na ki marad a végére?remélem Dávidka,és a Renáta ,aztán sírhat az Eszenyi is meg a 12 éves pisis lyánykák is
  • Dean Winchester
    #5096
    saundersnak miért ennyire gány hangja van? tiszta szar h néha nyomja a magas női hangot :D
  • Georgie1
    #5095
    szegény Kökény eljátszotta Krisztust,olyan volt minta engem is keresztre feszítettek volna
  • LordVenom
    #5094
    Szeleckit hetek óta benn tartják az ostoba nedves tini lányok...
  • Georgie1
    #5093
    na most má' igazán hazamehet a herpeszes gyerek
  • Dean Winchester
    #5092
    jajjjj fridivel mi történt? :D vártam tőle vmi negatív kritikát
  • Georgie1
    #5091
    inkább azokat hallgasd,mert a mai produkció elég gyérre sikerült
  • Dean Winchester
    #5090
    szeleczki nem vmi jó :S
    sőt helyesbítek ez szar :S
  • Kaplan
    #5089
    Fos, megint. S leszarom a betegségét, eddig a hangmutálásra hivatkozott állandóan.
  • Kaplan
    #5088
    Nekem ez nagyon mulatós, attól függetlenül, hogy kedvelem Attila hangját. De ez a mulatós vonal nem jön be.
  • Dean Winchester
    #5087
    most?
    egymás után volt két hét amikor oltári szar volt :D
    pl. a pokerface és ami aztán volt..
    majd múlt hét előtt volt vmi fasza előadása majd multkor megint egy elmegy kategória... azért aki itt tart az hétről hétre jó előadásokat adjon már elő ,sztem :)
  • Georgie1
    #5086
    Na jön a másik hangtalan gyerek!
  • Dean Winchester
    #5085

    http://www.youtube.com/watch?v=kwPMXfO749c

    azért durva h kökénynek mennyi száma fent van már a youtube-n :O
  • Kaplan
    #5084
    Hallottál már a transzponálás fogalmáról? Amúgy én nem akarom védeni Renátát nekem nem túl szimpatikus. De nem minden embernek ugyanazok a hangterjedelmei. Ha nem jön ki eredeti hangnemben akkor lehet transzponálni és ez nem szégyen egyáltalán. Mert ahány ember annyi hang.
  • Georgie1
    #5083
    Egy tehetséges énekesnek nincs olyan ,hogy nehéz dal,meg nagyon magas hang.Aki tehetséges az bármit elénekel TISZTÁN!!
  • Lacee86
    #5082
    Igen is szépen énekel. Jó, most picit valóban hamisak voltak a nagyon magas hangok, de azok igen nehezek. Most nem volt csúcsformában, de bizonyított már, h igen is megérdemelte a zsűri bizalmát anno.
  • Tyler1
    #5081
    te biztos többet értesz hozzá mint Presszer Gábor, gratula!!!
  • Georgie1
    #5080
    Ezt a sok mellébeszélést amit ez a Presser véghez visz ,szánalmas!
    Mért kell becsapni ezeket a gyerekeket,elhitetni velük ,hogy jók,akkor is ha szarok! Nem értem?!
  • Georgie1
    #5079
    Ezekre a szerencsétlen gyerekekre egyre botrányosabb rongyokat húznak!
    Azt tudnám ,hogy ez a Renáta mit keres még mindig itt.nem is értem hogyan lehet ilyen hamisan énekelni!?
  • Magnumrolcsi
    #5078
    Meg ez a sok láthatatlan rajongó...
  • Kaplan
    #5077
    Az, én már rég elküldtem volna picsába burkoltan a műsorvezetőket.
  • Tyler1
    #5076
    de bazmeg, mint ha vmi óvodások lennének, úgy faggatnak mindenkit a "szerelméről" -.-
    kibaszott idegesítő.
  • Magnumrolcsi
    #5075
    Azért Lakatos Yvette :DD
    Az mondja olyan neki az Ádám mintha a bátya lenne, Ádám meg úgy tekint Yvettere mintha a huga lenne. Ez ilyen reggel hugom, este dugom téma. :D
  • yugoslave
    #5074
    "fridiből nem a kritikus hanem az édesded puding jut eszembe"
    Nekem meg az hogy meleg. :)

    Szerintem Melinda nem is akar/akart sztár lenni. Csak az énektudásából akar profitálni mindenféle bulvár nélkül, ami ugye lehetetlen :P Csak ő ezt nem tudja elfogadni és küzdd ellene, ezért van olyan szenvedés szaga a nőnek picit!!!

    Tolvai Renáta a favorit nálam, nem csak az édibédi pofija miatt, hanem az énektudása, fellépése miatt is. Neki szurkolok, bár úgy látszik ki fog esni hamarosan :/

    Pénteken kiderül! Kár, hogy így a barátok köztöt kell későbbi netes nézésre halasztanom, főleg, hogy az rtl moston nekem nem játsza le a videót...

  • yugoslave
    #5073
    Bakácsot utálom!!! Mindenkit tapintatosan leolt :D
  • santakata
    #5072
    Nekem is szimpibb volt Bakács mint most fridi. Nekem fridiből nem a kritikus hanem az édesded puding jut eszembe és zenéhez sincs semmi köze. Presser és Eszenyi az igazi szaktekintély értük érdemes volt adni a műsorra addig amíg nem a nézők döntötték el a versenyzők sorsát. Mert esett ki olyan is a rosszabb teljesítményű helyett aki többet érdemelne.
    (LifeJune Vs Fivérek)

    Szerintem Szíj Melinda abszolút nyertese a szériának ezt könyvelhetjük, viszont nem fogja sokra vinni a szakmában, hiszen hiába van csodás hangja és megkapó kisugárzása a színpadon, hiányzik belőle a törtetés, az a fajta egó amire egy 21. századi sztárnak elengedhetetlenül szüksége van. Arra lennék kíváncsi ki lesz az a személy aki évek múlva is benne lesz a köztudatban és minőségi produkciókkal lepi meg kis hazánkat. Annácska biztos, hogy meglepetéseket fog okozni, de egyetértek a kritikákkal egy kislánynak az iskola padban a helye, értségi után maximum jöhet a munka. De ez már a szülei felelőssége.
  • xxxpaulxxx
    #5071
    Ez a Bakács volt a legnagyobb arc:D:D
  • Lacee86
    #5070
    Sztem nem rossz a hangszíne, csak ezek a hülye remegetései, meg a magasan vonyítása, meg ez a külső így együtt nagyon komikussá teszi. Alapból jobban énekel, mint sok hazai "popsztár".
  • Tyler1
    #5069
    már vagy 25 azért :D
    de asszem az első 3 megára mindig visszament, olyan mint a Sugerabugera, az mind az 5-ben szerepelt :D
  • Dean Winchester
    #5068
    őrá emlékeztek? XDD (am durva h csak 20 éves :O
    00:00:56nál piero milyen fejet vág már XDDDD
  • LordVenom
    #5067
    Gáspár Laci azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt. Jót tenne neki egy kurva nagy pofon,annyira beképzelt lett...pedig a műsor alatt még én is kedveltem.
  • Tyler1
    #5066
    András is visszafogott, de sztem ez inkább az új közegnek, és a nyelvi hiányosságoknak tudható be. neki ez az ország és az emberek eddig idegenek voltak. szimpatikus nekem is a viselkedése, aztán lehet amcsiba meg egy gizda, nagy pofájú nigger volt :D

    amúgy Gáspár Laci is ilyen volt a Mega idején, ő is a semmiből küzdötte fel magát, és szerényen élte ezt meg, de ahogy jött a siker elszállt az agya. szerettem, meg 1-2 számát a mai napig szeretem, de magát az ember már nem.
  • manome
    #5065
    Miután befutott az ember gondolom, hogy nehéz megállni, hogy ne szálljon el az agya. Én nem ismerem Caramellt, de csodálkozom, hogy ő nem lett beképzelt. Gondolom azért sokat próbálkozott a Megasztár előtt is, hogy befusson, így nem mondható el róla , hogy korán jött a siker. Ha az ember megdolgozott érte akkor kevesebb az esélye, hogy fent hordja majd az orrát. Persze ez személyiségtől is függ.
    A mostani Megasztárban nekem Reni a nagy kedvencem nagyon szép hangja van és szerintem a kisugárzásával sincs semmi gond. Színpadra termett :)
  • Lacee86
    #5064
    A Saunders igazi sztáralkat. Kökény Attila is biztosan tehetséges, meg szimpatikus emberke, meg érzelmek stb., de vhogy nekem nem az igazi, nagyon középszerű. Én továbbra is tartom, h az eddigi megasztárok alatt hangilag a Tóth Vera a legeslegjobb.
  • morleone
    #5063
    Mester Tamás talán túl sokat élt Amerikában, de én ezt nem állítanám erről a dalról. Tény hogy kellemes és magával ragadó, de azért ilyen rébuszokban nem beszélnék róla!
    Azt is aláírom, hogy Caramel az egyetlen olyan tehetségkutatóból kikerült emberke, akit bírok és akire azt mondom, hogy megérdemelte. Tényleg egy cseppet sem szállt el.
    Szerintetek a mostani Megasztár gárdában van ilyen? Én Kállay Saunders András-ról tudnék ilyet elképzelni. (Vagy Kökény Attiláról.)
  • Dean Winchester
    #5062
    előre ne jelentsünk már ki semmit :D