6021
Ki lesz a legjobb?
  • Lacee86
    #5341
    Nem is mondtam, h ő legyen. Sőt az első 5-be se tenném be. De amúgy meg csak azért, mert vki jártas már a zenélésben, még egyáltalán nem biztos, h ő érdemli meg az első helyet, az magánügy h tud-e zenélni vagy sem...
  • robertzenesz
    #5340
    ez idág oké, megkapta amire vágyott,de nehogy már ő legyen 2010 hangja!! ez egy hatalmas igazságtalanság lenne! a zenével szemben, és a versenyzőkkel szemben,sőt énekléssel foglalkozó emberekkel szemben is, mert akkor nem kell napi 8 órát gyakorolni, meg egy életet rátenni a zenére, csak kicsit kell megtanulni, aztán jó sokat sírni....
  • Lacee86
    #5339
    Igen, sajnos a gondjai a ritmussal elég nagy probléma. Lehet ám, h soha nem lesz ő énekesnő, de ha ezzel teljesült a vágya, h mégiscsak több hónapon keresztül énekelhetett a színpadon meg a tv-ben, akkor már megérte neki sztem.
  • robertzenesz
    #5338
    Nos,persze, hogy itt-ott a Kökény is hamiskás, de Melcsike sokszor folyamatosan..meg pl:a Balázs Fecó dalnál,ami 6-8-os ritmusban van,(tök egyszerű),úgy elcsúszott, hogy a zongoristán múlott(1 taktusnál bevárta)múlott, súlyos kudarcba fullad a dal, na, és ezt azóta többször is megismételte..meg tegyük hozzá, hogy a Kökény attila zenélni is tud, nem csak énekelni..hoppá! de!Azt viszont tudomásul veszem én is, meg mindenkinek azt kéne,hogy ezek az emberek nem PROFIK!Hiába akarják elhitetni velünk,ők még csak néhány hónapja vannak ebben benne,és nagyon hirtelen, nagyon nagyot, és sokrétűen kell bizonyítaniuk,ebből a szempontból előttem mindegyik MEGASZTÁR!
  • LordVenom
    #5337
    Ezzel egyet értek. És örülök,hogy ezt el tudtad mondani vulgáris fikázások nélkül,sokakkal ellentétben. ;)
  • spike0007
    #5336
    Kökény fogja megnyerni!
    Neki van a legjobb hangaj Renin kívül meg még Yvette-nek kéne ott lennie velük a döntőben de ott a zsűri volt bal...., meg ugye kevesen szavaztak rá.
    Holnap Melinda megy haza. Eleve ne nyerje meg olyan aki nem akar ott lenni. Meg Őrá nem építhet a TV2 hosszú távon...+Kökény és Reni hangja is ezerszer jobb mint Melindáé.
  • Lacee86
    #5335
    Hogyne énekelt volna hamisan, nincs olyan aki ennyi élő adásból ne lett volna hamiskás, ne viccelj már... Amúgy nekem annyira a Kökény hangja se tetszik, a nagyon magas hangjai olyan vonyítás szerűek már inkább, mint éneklés. :) Mondjuk a Melindánál jobb, az igaz.
  • robertzenesz
    #5334
    Ha a Melinda nyeri a Megasztárt,akkor ebben az országban a legtöbb embernek full botfüle van,az,hogy hamis, nem vitatható,meg beosztási problémái vannak, méghozzá súlyosan, minden alkalommal..ennek ellenére elsőként jut tovább. tehát. itt senkit nem érdekel,ki hogyan énekel, vagy bejon neki, vagy nem, és lehet akármilyen jó valaki, ha nem szimpi, akkor egy cigány, vagy egy román, vagy egy nigger... sajnos, ti meg egy büdős köcsög tütok, meg svábok vagytok...a kökény még egyetlenegyszer sem énekelt hamisan, ezt nem én mondom, hanem a zsűri mondta.. akkor miről beszélünk..
  • robertzenesz
    #5333
    kedves fórumozók!lentebb olvastam negatív értelemben a román, ill. a roma szót, és bár vitázunk, hisz ezért van a fórum, nem hiszem, hogy valakinek a származását cikizni kéne, vagy ha igen akkor azt a jobbik honlapján szerintem...ha valaki jó,az jó, mindegy,hogy milyen származású, vagy mondjuk akkor egyik, vagy másik versenyzőre, hogy mekkora g..ci sváb,vagy tóth,vagy szláv..stb.abban sok fórumozónak igaza van, hogy mindenkinek más a favoritja, és meg is védi, de aki itt cigányozik, az egy ostoba fajgyülölő s...fej, ja, meg meg kéne nézni, az elmúlt megasztárokat kik nyerték?:1 nem Magyarországon élő fiatalember,egy Vajdasági lány,1 cigány srác, meg egy kövér tóth lány(nem csak a neve)!
  • alexandra232
    #5332
    Azt, hogy milyen ruhákat, illetve stílust adnak rá, azt nem ő dönti el, sőt hogy tovább menjek abba sincs sok beleszólása, hogy milyen dalt énekel. Sajnos nem tehet arról, hogy a stylist-ok mibe öltöztetik fel, illetve arról sem, hogy milyen dalokat énekel. Szerintem is a legtöbb dal, amit kapott felületes, és rossz szám...de volt kettő, a Karády dal, és amit most énekelt a zongorán "fekve", amely nagyon hasított. Ha ebben a két dalban nem hallottad meg, hogy milyen tehetséges, akkor rossz a füled.
    Az, hogy magyar vagy nem magyar...nem mindegy. Ne legyünk már ennyire "szem ellenzősek". Gondolom a román tehetségkutató műsorba is jelentkezhettek magyarok. És a Rúzsa Magdi? Lehet, hogy nem magyar, de a mi kis országunk hírnevét fogja öregbíteni külföldön, ha befut.
    A Kállayt annyira nem szerettem, de valahogy nem jó érzés végignézni így sem a búcsúzást. Szívem szerint Melindának már rég búcsút intettem volna, még a ritmust sem tudja követni, a hangjától sem vagyok elájulva, nem bírja a gyűrődést sem... Csak abban reménykedem, hogy az embereknek van annyi igazságérzetük, hogy nem fogják hagyni, hogy ő nyerjen...
  • Harly18
    #5331
    Tudtommal Magyarországon vagyunk, de sosem értettem egy ilyen műsorba miért kell külföldieket, határon túliakat, meg mindenféle népcsoportból beválogatni, egyet, kettőt vagy hármat. (Bocs tudom, mert várják külföldről is a szavazatokat, talán ezért). Nem vagyok rasszista, sem idegengyűlölő, a határon túli magyarokkal sincs bajom, de a legtöbb országban van ilyen tehetségkutató, Romániában is, Angliában is, Amerikában is, mindenhol. Persze, a Kállay is félig magyar, a Tolvai is félig magyar, de nincs elég itthon élő tehetség? Akiktől talán elveszik a lehetőséget? Nem lenne több esélyük otthon? Persze kis országban könnyebb befutni, Amerikában is ezer színesbőrű r&b énekes van, itthon talán egy sem, de szerintetek itthon fog maradni hosszú távon? Nem akar érvényesülni külföldön? Persze, hogy akar majd.

    Nekem a Tolvai (vagy Tolvaj, nem tudom, mindenhol máshogy írják meg mondják) nem azért nem szimpatikus, mert félig román, hanem azért, mert talán egyszer énekelt igazán jól, s a legtöbb előadásában sok hamis hang is volt, és nagyon erőlködik, hogy ezt a k*rvás imidzst magára erőltesse...
  • Lacee86
    #5330
    Sztem a Kökény.
  • prezi dani
    #5329
    Szerintetek most ki fog kiesni?
  • LordVenom
    #5328
    Felvállalom. ;)
  • Lacee86
    #5327
    Az az alapvető baj, h semmi se jó az embereknek: Ha jól nézel ki, "műember/tinikedvenc" vagy; ha ronda vagy, fúj, ez a rusnya. Ha érzelmes vagy, "az a köcsög nyálgép"; ha rideg, akkor "érzéketlen tuskó". Ha magabiztos vagy, "az a nagyképű majom"; ha bizonytalan, akkor egy "szerencsétlen nyámnyila". Bárkire ki lehet találni gyakorlatilag vmi mondvacsinált dolgot, amiért utálni kell, ugyanígy rá lehet húzni, h jaj ezt meg de imádom. A dolog lényegét felejti el mindenki, mégpedig azt, h ez egy ÉNEKVERSENY. Az énektudásnak a megítélése pedig hozzá értő embereknek nem egy szubjektív dolog, mert nem muszáj tetszeni, de hogy korrekt-e az adott produkció vagy sem, azt el lehet dönteni egyértelműen. Ezért sztem sokkal nagyobb szerep kellene a zsűrinek (persze nem ilyen Friderikusznak, akinek fingja nincs a zenéről), mert az emberek ezt nem tudják megítélni, szinte kizárólag szimpátia alapján szavaznak.
  • xxxpaulxxx
    #5326
    Ez a 3 hozzászólásod meg most téged minősített:)
  • Tyler1
    #5325
    "de még mindig inkább ő szimpatikusabb összességében, mint a román csaj vagy a roma csávó"


    ez már szégyen...
  • xxxpaulxxx
    #5324
    Kökény Attila világszínvonalúan énekel... szóval ez nem volt túl értelmes hozzászólás... Megasztárt megnézem, amikor tudom, xfactort már annyira nem, mert színvonaltalan... viszont annak a Norbi gyereknek eleinte nekem is tetszett az előadásmódja, meg a hangja is... aztán egyre inkább elkezdte baszni a fülem... elkezdett énekelni... viszont az neki nem megy... ugyan annyira idegesít a hangja már, mint Melinda magasai.

    #5318: a szőke lánnyal az a baj, hogy elkurvult... iszonyatosan meg van csinálva és ugyanakkor ordít az önbizalomhiánya... próbálja magát megjátszani, hogy ezt leplezze, de nagyon hülyén áll neki a "szerep"


  • LordVenom
    #5323
    Te is egy okos srác vagy. A szakmában dolgozol,és ezért azt hiszed ismered Melindát. Ismered őt? Ismered egy barátját is? Vagy a családját? Ha nem,akkor ne ítélkezz...

    Egyébként,ha Melinda megjátszaná magát,akkor színművészeti főiskola nélkül is kapkodnának érte a filmesek,annyira hiteles lenne...
  • LordVenom
    #5322
    Mit lehet benne kedvelni? Hagy ne kelljen elmagyaráznom,hogy mitől szép az élet. A változatosságtól...azért mert neked nem szimpatikus valaki,másnak még lehet az. És a kérdésedre a választ többször leírtam már. Azt kedvelem benne,hogy nem egy szar celeb,hanem egy hétköznapi,esendő EMBER. Nem változtatta meg a csillogás,és a szereplés. Ő ilyen volt,és ilyen is maradt. Ha valakinek ez szúrja a szemét,akkor kérem kapcsolja ki. :)
    Miért kellene csak tini picsákat,és műmájereket néznem,ha egy zenei műsorhoz van kedvem? Miért ne lehetne egy olyan ember benne,aki nem szép,aki nem mű,aki nem megcsinált? Ezért kedvelem kérlek szépen. (ennek ellenére nem győzöm hangsúlyozni,hogy hangilag már ki kellene esnie)

    Azt írod nem tévébe való...ez elég szomorú...akkor ki való a tévébe? Klaudia? Lilu? Kelemen Anna? Pákó? Győzike? Vagy?

    Az,hogy serpenyővel az arcába küldenéd vissza...ez a mondat pedig ne haragudj,de téged minősít. Így nincs is nagyon miről beszélnünk. ;)
  • LordVenom
    #5321
    Bazzeg napok óta nem néztem be ide,de itt még mindig Melinda fikázása megy... :))))

    Hihetetlen mennyi kurva okos gyerek gyűjtőhelye lett ez az sg. Rosszabbak némelyek a kocsmai mindentudóknál is. Mindenki tudja mindennek és mindenkinek a hátterét,sőt,azt is,hogy az adott ember a tévében milyen személyiség. Mindenki ismer mindenkit,és divat lett a fikázás. 100 emberből 95 csak fikázgatni jön erre a fórumra. Gratulálok emberiség...

    Persze mindenki utálja a megasztárt/x-faktort/való világot stb...de mindenki kurva napra kész belőle...utáljuk a médiát is,de tucatjával nyomkodjuk a celeb cikkek linkjeit...

    Ha valaki nem ért egyet a mindentudókkal,akkor azok azonnal bizonygatni kezdik a tudásukat,az összeköttetéseiket,és szentül meggyőződve a saját igazukról,próbálják ráerőltetni a másikra is az igéjüket...

    Néha nem tudom sírjak,vagy nevessek,de a legtöbb ember,aki azt gondolja magáról itt,hogy kurva intelligens mert a szókincse nagyobb,mint egy hajléktalannak,vagy éppen bemagolt magának egy érettségire/diplomára valót, azt hiszi magáról,hogy a lexikális tudásával SENKI nem vetekedhet,és néha már-már betegesen védi az igazát...

    Bocs,akinek nem inge,nem veszi magára. ;)
    Lehet éppen TE vagy az a bizonyos 5%. ;)
  • robertzenesz
    #5320
    lentebb olvastam, hogy nem cak, vagy nem az ÉNEKLÉS a lényeg.. egy zenei műsorban, ahol énekesek versenyeznek, mi? Ha nem az éneklés, az énektudás,elsősorban, majd az előadásmód,a kisugárzás stb...a K. Norbertnek sincs mint énekesnek sok keresnivlója az x-faktorban,ez tény,de ő legalább nem sajnáltatja magát, hogy jaj, milyen rossz nekem, hogy megismert egy ország...
  • robertzenesz
    #5319
    És még hogy nem rafinált... ugye hogy tudatos kis lubár a Melcsi!Én a szakmában dolgozom évek óta, ismerem a dörgést,mi hogyan megy.. sajnos
  • böröczk
    #5318
    szimpatikus? mint egy élőhalott ygakorlatilag.
    a szőke lányban mi a az antipatikus? kedves, jó előadó, jó hangú, ÉLETVIDÁM. Remélem, ő nyeri (ha már ezek közül kell választani)
  • M@TriX
    #5317
    Akkor azért nem csak a nézők szemét bántja....

    Dühös a Megasztár zsűrije Szíj Melinda miatt
  • Harly18
    #5316
    Olvastátok mit írnak a Melindáról mostanában? Hogy beteg, kezelésre van szüksége, mert bolond, meg tudatosan kitervelte ezt a "szerencsétlen vagyok" imidzst, hogy nyerjen...

    Szerintem a TV2 nem számolt vele, hogy ennyire közkedvelt lesz és mivel már megvan a győztes, muszáj valamit kitalálni, hogy legalább azt a látszatot keltség, hogy az emberek elfordulnak tőle, a zsűri is fikázza, hátha ez hatással van a nézőkre, a cikkek amik megjelenek mind lejáratás szagúak. Sokáig a TV2 jól megélt belőle, volt kiről írni folyton, de most meg...mindent megtesznek ellene...és ez szomorú.

    Lehet nem a legjobb énekes, s hogy sokszor hibázott, de még mindig inkább ő szimpatikusabb összességében, mint a román csaj vagy a roma csávó.
  • Lacee86
    #5315
    Hát de ez énekverseny, könyörgöm. Itt az énektudás a beugró, utána jöhet az, h ki hogyan adja elő. Akkor menjen színpadra minden fahangú, aki mókás a színpadon...
  • Balázs 17
    #5314
    többet ér mint Kökény Attila, lehet, hogy nagyon jó hangja van, de unalmas ahogy előadja a számokat, Norbi pedig ennek a fordítottja és jobban lehet élvezni
    nem csak az éneklés a lényeg
  • Lacee86
    #5313
    Miben is? Bohóckodásban? Ugye csak viccel, aki azt éneklésnek nevezi, amit produkál a gyerek...
  • Balázs 17
    #5312
    az tehetségkutató és Norbi tehetséges :)
  • Lacee86
    #5311
    Ott van az X-Faktroban az a Norbi gyerek. Szted annak több keresnivalója van egy énekversenyen, mint a Melindának? :/
  • böröczk
    #5310
    Van hangja valakinek, oké.
    De én eddig azt hittem, hogy mega"sztár"sághoz több is kell ennél.
  • Lacee86
    #5309
    Én nem tartom magam egy igénytelen embernek (most ízlésileg mondom, h minden szart bevesz a gyomrom), de ő sztem simán hallgatható. Nem mondom, h az év hangja, de tehetséges. Erre mondják, h ízlések és pofonok, el kell fogadni, h vkinek tetszik, neked meg nem... Na és, van ilyen. :/
  • böröczk
    #5308
    ebben igazad van, nem kizárt, hogy valakinek tetszik, csak egyszerűen nem értem, hogy lehet erre igény, és sose fogom megérteni, inkább felháborítónak és elszomorítónak tartom, hogy ez megy, csupán ennyi.
  • Lacee86
    #5307
    De nem értem a háborgásod, mondd h milyen zenét/filmet stb.-t szeretsz, én meg rávágom, h mi a francot lehet abban szeretni? :/ Nem kell szeretni, de az ilyen vélemények inkább csak a fórumozót minősítik, már ne haragudj.
  • böröczk
    #5306
    én nem tudok énekelni
  • Lacee86
    #5305
    Drága, neked is megvolt a lehetőséged, h jelentkezz. Savanyú a szőlő? :/
  • böröczk
    #5304
    mit lehet abban a savanyú pofában kedvelni? annyi idős lennék, elszégyellném magam, hogy van bennünk a nemen kívül más közös is.
    szánalmas, nem tévébe való, illetve a színvonalas műsorrepertoárt elnézve, ez kell a népnek, szomorú. ezt mutatják a többi adásban is, ide is a sírás kell, a dráma rekviem egy álomért háttérzenével.
    serpenyővel az arcában küldeném vissza oda, ahol eldöntötte, hogy jelentkezik a megasztárba.
  • LordVenom
    #5303
    Sokadszorra is mondom: Susan Boyle nem nyerte meg az angol vetélkedőt. ;)

    Viszont annak örülök,hogy hasonlóképpen látod Melindát,mint én. Nem játszik rá egy fikarcnyit sem,ő ilyen elesett ember.

    És igazad van,akármennyire is kedvelem,itt hangilag már nem lenne helye.
  • evereal
    #5302
    Szerintem Melindában semmi rafináltság nincs.
    Ő tényleg ilyen ember, nincs önbizalma, pesszimista. Nem gondolom, hogy megjátssza ezt.
    Viszont, azt annál inkább gondolom, hogy az egész műsor meg van csinálva előre, mármint olyan értelemben, hogy megvan, ki nyeri. Hétről-hétre ő kapja a legtöbb szavazatot, na ne már.... Mondjuk egyértelmű, hogy ő képviselő az egyszerű, magyar, átlagos, elesett háziasszonyt, akit segíteni kell. Sokan szavaznak rá, de könyörgöm senki nem hallja, mennyire hamis?? Mert tényleg jobb hangja van az átlagnál, ez egyértelmű, de az utolsó négyben már messze neki van a leggyengébb hangja.
    Kállay jól énekelt, kár, hogy ő is áldozata lett ennek. Komolyan mondom, ha Melinda megnyeri, az a tv2 szégyene lesz. Rájöhetnének már, hogy nem lesz belőle magyar Suzanne Boyle: egyrészt, mert nem Angliában vagyunk, másrészt meg , mert nem tud úgy énekelni.