6021
Ki lesz a legjobb?
  • LordVenom
    #5381
    Akkor vedd fel az ismerőseid közé őket. ;)
  • Tyler1
    #5380
    egyszerűen nem hiszem el, h a jelenlegi trióból Szíj kapja a legtöbb szavazatot. ez nonszensz, ez átverés, ez vicc! egyértelműen jobbak nála, és nem létezik, h mégis több szavazatot kapjon. nem gondolhatja komolyan a tv2, h ezt akárki is beveszi...
  • xxxpaulxxx
    #5379
    pedig igazuk van:)
  • Dean Winchester
    #5378
    "Hihetetlen,hogy ha egy ember természetes,mennyi teóriát gyártanak köré. :)"

    jahhh ezzel egyetértek :D
    ha meg ugye ténylegesen megjátsza vki magát akkor is azt mondják h látszik ... ha nem játsza meg magát akkor meg azt mondják h mennyire profi xD
    de aki látta az első adásban a mimikáját a tekintetét az láthatja h nem jtásza meg magát! olyan most is mint amikor elkezdödött ez az egész!

    tolvai remélem nem esik ki mert a mai nap nagyon tetszett!
    kökény essen már ma ki xD aztán kiderülne mesterrel mi történne
  • LordVenom
    #5377
    Egyetértek. Csak az bosszant,hogy a sok előember nem tudja ezt hozzád hasonló értelemmel kifejezni,és kurváznak folyamatosan...
  • LordVenom
    #5376
    Még egyszer sem hallottam,hogy bármivel utalt volna erre...

    Csak nehogy az összeesküvés elmélettel gyere,miszerint mindent megjátszik,és tudatosan manipulálja a népet. :))))

    Hihetetlen,hogy ha egy ember természetes,mennyi teóriát gyártanak köré. :)
  • Kaplan
    #5375
    Nekem nincsenek feltétlen ekkora problémáim Szíj Melindával, szép a hangja, szerintem fejlődőképes. Az önbizalomhiány ilyen szintű jelenléte tényleg borzasztóan frusztráló tud lenni. Az ilyen típusú embernek semmi sem jó, ha dicséretet kap azonnal azt hiszi, hogy csak sajnálatból kapja. A ritmusérzék hiánya pedig.. nem tudom. Ha ennyi idő után nem sikerült megtanulnia akkor nem hiszem, hogy valaha is képes lesz rá. Kellemes de személy szerint egyáltalán nem tartom esélyesnek.
  • PeeTeR
    #5374
    "aki nem tehet róla,hogy őt juttatják tovább..."
    ezt Te sem gondoltad komolyan
  • Ironman2
    #5373
    Hát igen.Itt a tehetség számit,és nem a faktor.
  • LordVenom
    #5372
    A sok paraszt nem tudja jó dolgában mit tegyen. És ezért csak úgy belerúgnak egy emberbe,aki nem tehet róla,hogy őt juttatják tovább...
  • Dean Winchester
    #5371
    de nem is értem az embereket :D érted most tökmind1 kire szavazol mert ugyis ujra indul az utolsó körben vagy mostmár csak 1 jut tovább és most is a zsűri dönt? :D
  • Lacee86
    #5370
    Én nem mondok ilyet rá, de itt már semmi keresnivalója.
  • PeeTeR
    #5369
    azert mert azt akarja a Tv2, hogy a ven k_rva nyerjen.. ennyi
  • Lacee86
    #5368
    Szegény Renire miért ilyen kevés szavazat jön? :/
  • SirAlo
    #5367
    Most nincs is ertelme szavazni mert ugyis Renis es Atilla fog maradni :\
  • xxxpaulxxx
    #5366
    klikk:D
  • Ironman2
    #5365
    Már nem nagyon akar szerepelni.Lefogadom hogy botrányt fog csinálni élőben.
  • Ironman2
    #5364
    Az szombaton van,akkor többen ráérnek fórumozni.A Megasztárban nincsen lökött zsüri.
  • xxxpaulxxx
    #5363
    Bazdmeg... Melindának rájöttem mi a baja... epilepsziás:D
  • fityere
    #5362
    Arra vagyok kíváncsi hogy a nézők észre veszik már hogy a Melinda egyáltalán nem élvezi az ott létet. Remélem hogy nem ő jut tovább, bár ennek kicsi a valószínűsége.Nekem ez a véleményem.
  • Dean Winchester
    #5361
    szijnak ez a tánca nem tetszik :D
    nem passzol hozzá
  • Dean Winchester
    #5360
    többen nézik azt mint ezt ? :D
    meg azért van olyan ember mint a KLN :XD

    am ez a reni most is kurva jó xD remélem nem esik ki...

    am a hátsó énekes hosszú szöszi énekes csajt h hívják?
  • TommyC
    #5359
    érdekes h a műsor ideje alatt ebbe a topikba 5 hsz lett ideáig, míg a faktor topik ilyenkor már benne van a top10-ben
  • Dean Winchester
    #5358
    szted szerződést nem íratnak alá velük?
    gondolom igen, sőt lehet van benne valami olyasmi is h ha elhagyja a megasztárt akkor pénzbüntetéss a jutalma :)
  • SirAlo
    #5357
    Es ezek a dumak hogy megbanta hogy jelentkezett meg be akarja fejezni stbb.. dumak csak azer vannak hogy szavazzanak ra megtobben es be is jott a taktikaja, ha annyira megbanta volna otthagyna az egeszet es elhuzna ennyi...
  • Ironman2
    #5356
    Köszönjük Melinda! Te voltál a leggyengébb láncszem!
  • Szolnokboy1
    #5355
    lol fridi :)
  • Dean Winchester
    #5354
    mi a fene itt már 5 dalt adnak elő? :O
  • Dean Winchester
    #5353
    hmmmm
    most kapcsoltam ide
    reni énekel - hush - hush - hush - elég fasza :D tetszik xD
    am dalolt már valaki ma?
  • LordVenom
    #5352
    Majd akkor bácsi,ha kiérdemled a tiszteletet...de ahhoz igen messze vagy a beszólásaiddal... ;)
  • robertzenesz
    #5351
    neked Robi bácsi(róbertgidásnak..)
  • robertzenesz
    #5350
    nem fogunk tüntetni, meg senkit megverni sem,csak gondolom azért van ez a fórum, hogy mindenki szabadon elmondhassa a véleményét,a műsorról,a versenyzőkről.. csak azért írok én is ide,mert van 1 véleményem,amit szeretnék megosztani, mert azért vannak akik egyetértenek velem..ugyanis megosztja a nézők egy részét az, hogy hogyan tud valaki egy zenei tehetségkutató műsorban ennyire kevés zenei tudással,a legjobb 3 között ott lenni, esetleg még meg is nyerni ezt a műsort.. ez a zene és a magyar média szégyene, valamint itt kiderült,hogy nem szabad ma Magyarországon megtanulni rendesen énekelni-zenélni,... minél szarabb vagy, annál nagyobb a sikered.. ezek szerint
  • Lacee86
    #5349
    Menj is!
  • Daza500
    #5348
    És ha Melinda nyer, mit fogtok csinálni ? Mentek tüntetni a székház elé vagy megveritek csapatosan a Fridit ? LOÁL :D
  • robertzenesz
    #5347
    majd nézzétek vasárnap a frizbit, Mester Tamás-t, már ő is kibukott idegileg emiatt a szar ribi miatt, meg miattatok, akik szavaztok egy ilyen gyenge énekesre...
  • robertzenesz
    #5346
    megyek is... sötét faszkalapok gyülekezete...
  • Lacee86
    #5345
    Menj a francba a Gáspár Lacival... :/ Caramel meg 5 éve Mo-i viszonylatban profi körülmények közt énekel, még jó h leiskolázza azt, aki most bontogatja a szárnyait.
  • LordVenom
    #5344
    Figyelj róbertgida,nem szállnál le Melindáról?
    Már rég felfogtuk,hogy nem kellene nyernie szerinted,nem kell napokig ezt szajkózni.
    Menj,vegyél egy feltöltőkártyát, nyomd el pénteken Kökény Attilára,és nyugodj meg,nehogy infarktusod legyen... ;)
  • robertzenesz
    #5343
    aki tud zenélni, annak valószínű, több köze van a zenéhez, mint aki nem tud zenélni, csak otthon a fürdőszobában .. egyébként azt tudtátok, hogy melinda már 2 szer jelentkezett a M.sztárba? csak mind a 2-szer ki..ták, addig amíg ez a s.boyle kint nem lett ekkora szár, és mostmár a m.sztár 5 be bevették, mert kellett 1 idősebb díva jellegű karakter, és azok között tényleg ő volt a legjobb...
  • robertzenesz
    #5342
    és lám, egy ország nyalja a s..egünket(Melcsikének)!halgassatok már meg gyerekek egy Gáspár Lacit, vagy amikor Caramell énekelte a mostani "Megaszarban" a lélekdonort, hát úgy leiskolázta az egész jelenlegi csapatot, mint a sz..rt! majd, ha Melcsike énekel úgy mint ezek,akkorfogom szeretni, addig nem.