6021
Ki lesz a legjobb?
  • Cabell
    #5421
    Durva, igen, majd megkapom érte a büntipontjaimat biztosan. De herótom van attól, hogy itt a kellő manipulációk hatására (köszönhető ez nagy részben a kis faszkalap mesternek) egyesek itt úgy ünnepelnek, mintha Adolf Hitler esett volna ki személyesen.

    Pedig ez a szerencsétlen nő nem volt más, mint egy szépen éneklő, idősebb nő, aki nem akarta minden másodpercben produkálni az agyát, és akit történetesen ezért imádott a közönség egy jelentős része.

    Erre pedig a tv2 a műzsűriével minden létező erőt mozgósít, hogy az amúgy mindig elsöprő fölénnyel elől járó Szíj Melinda kizuhanjon, majd érdekes módon az utolsó pillanatban Kökény javára fordul a szavazás, akinek addig fele annyi szavazata volt...

  • Kaplan
    #5420
    Pontosan ezekkel a szavakkal fogalmazódott meg a fejemben ez a mondat. Piros pont! :)
  • ricsa008
    #5419
    csak nem renáta győzelem lessz
  • LordVenom
    #5418
    Tökéletesen igazad van,de annyi hasonló tapasztalata van az embernek ebben az országban,hogy muszáj volt a mosolygós szmájli a mondandóm végén...mert ezen kár bosszankodni.

    Viszont azt el kell,hogy mondjam,Melindától sokat tanulhatna az ország. Többek között alázatot. Én örülök,hogy egy ilyen embert is láthattam a megasztárban.
  • ricsa008
    #5417
    csit legyen iszok!!!!

    eks
  • Ironman2
    #5416
    Amúgy kiváncsi lennék egy Melinda lemezre.Biztos hogy 10-szer több fog elfogyni belőle,mint a Renáta lemezből.
  • Dean Winchester
    #5415
    miért ne? már bocs de az első körben h ki megy tovább az nekik tökmind1! ha megvan h kökényt akarják nyertesnek akkor mind1 ki párbajozik mert akkor a kökényt jutattja tovább a zsűri mintahogy tette 2 alkalommal...
    am én is meglepődtem h fordult a kocka

    am nem 48 hanem 42% volt az ami meg sztem nem sok :D
    22%-36%-42%
  • Ironman2
    #5414
    Igaza volt Fridinek.Itt nem csak a jó hang számít,hanem sajnos együtt kell működni a müsorral is.Melinda elfáradt,és ez volt a veszte.
  • Tyler1
    #5413
    amúgy nem akarok most már tényleg elméleteket gyártani, de eddig az összes versenyen Szíj kapta a legtöbb szavazatot, csak épp most előzte meg Kökény.

    (gondolom semmiképpen nem azért, h még több sms-t rángassanak ki az emberekből, ha nem Melindát akarják a döntőben látni)
  • Dean Winchester
    #5412
    azért ez picit durva volt :)
  • Cabell
    #5411
    Mellesleg az is érdekes, hogy a 48%-ból hogyan tudott Kökény hirtelen megfordulni? Akkora kamu az egész, hogy öröm nézni.
  • Dean Winchester
    #5410
    nem kéne felállva örjöngenie de miért ne lehetne nekik is kedvencük? a döntőben már nem ők döntenek itt már siman drukkolhatnak sztem..
    ugyanaz mint a faktorban h a feró is mondja mindig h bírja a a norbit...
    de am a megában bírom ezt abucsudalt nem ugy mint a faktorban h csá csumi azt kész :D meghatobb ez :S
  • Cabell
    #5409
    ti pedig fogjátok már be picit a pofátokat könyörgöm, rém idegesítőek vagytok...

    ezt teszi a TV2...
  • wesker24
    #5408
    Én se nagyon hiszem el ! Ezt meg kell ünnepelni ! XD

    Egészségetekre !
  • Cabell
    #5407
    Picit a révületbe belerondítanék:

    Egyszerűen gusztustalan az, ami történt itt néhány adáson keresztül. A zsűri döntést meg sem vártam, teljesen egyértelmű, hogy kit küldenek haza, nem is itt a probléma.

    Hanem ott, hogy a TV2 gyakorlatilag mindent elkövetett, amit fizikailag lehetséges azért elkövetni, hogy a nézőket manipulálják.

    LordVenom alattam, nem tudom a kegyetlen a TV2 hsz-ed végén a sok mosolygós szmájli mit keres.

    Én ezen őszintén szólva semmi derűset nem találok. Gusztustalan, ahogyan az is, hogy Mester Tamásnak csak a köcsög vonal az elfogadható, Szíj Melindát pedig nyíltan kritizálja mindenhol, hogy lehúzza a nézők előtt..

    Mester barátunk ne örjöngjön már felállva, hogy a Kökény jutott tovább...a zsűrinek elvileg nem az lenne a dolga, hogy amennyire lehet, pártatlan maradjon? Röhejes...
  • Dean Winchester
    #5406
    azért igaza volt afridinek ma a reni kurva jó volt :D meg szépe nhaladnak előre :D
    a pokerface volt az alja sztem...
  • ricsa008
    #5405
    hogy kell a tálca naptárba pirosra átírni euzt a dátumot !!!!!!!!
    EZT NEM HISZEM EL!!!!!!!!
  • Dean Winchester
    #5404
    bazdmeg de örülnék ha reni nyerne jövőhéten ha ő nyer akkor nincs bunda ez 10000% :D
  • SirAlo
    #5403
    Igy mar egy igazi donto lessz;)
  • Tyler1
    #5402
    KÖSZÖNÖÖÖÖÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! igazságos döntő lesz.
  • Dean Winchester
    #5401
    zaz :D na bazdmeg most borult vkinek az írása h a szij lesz a 2. mint susan boyle XDDD
  • wesker24
    #5400
    Huráááááááááááá !!!!

    Ez igy van jól !

    Kökény - Reni párbaj lesz !
  • fityere
    #5399
    Hazament ez az
  • fityere
    #5398
    Melinda megy haza nekik kell.
  • LordVenom
    #5397
    Ez tényleg így igazságos,mert most hang alapján Melinda már mehet...

    Viszont ennyire nyíltan manipulálni a szavazatokat,és birkának nézni az embereket,vérlázító...
    Hetekig Melinda volt az élen,még ma is,és nem kevés szavazattal,de ma hirtelen beelőzték. Jézusom...kegyetlen a TV 2. :)))
  • HappyHunter
    #5396
    hát nagyon remélem...
  • wesker24
    #5395
    Kökény megérdemelte !
  • Ironman2
    #5394
    Ok,ez igy volt rendjén
  • Dean Winchester
    #5393
    na bazdmeg :D zsűri előtt a szij XDDDDDDDDDDDDDDD
    na már bocs de kikell ejteniük ennyi negatív jelző után szij-t és ennyi pozitiv jelzők után meg továbbjutattni a renit!
    ez egyértelmű!
  • wesker24
    #5392
    Van Isten ! xD
  • SirAlo
    #5391
    Yeee es most melindat kiszavazza a zsuri:)
  • wesker24
    #5390
    Vazeeeeeeeeeeeeeeeee ! Yeah !!!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDD
  • STREEX
    #5389
    Csoda Történt!!!
  • Dean Winchester
    #5388
    pedig ha szij - szöszi lenne a zsűri előtt akkor a szöszi továbbmenne
  • wesker24
    #5387
    Gondoltam vazee !
  • wesker24
    #5386
    Én is igy gondolom ! ez tuti !
  • STREEX
    #5385
    Ugye elég rég mutatták a szavazatok állását? Hátha csoda történt.
  • Dean Winchester
    #5384
    annyira egyértelmű h a szij jut tuti tovább
  • Dean Winchester
    #5383
    vera
    karamella
    magdi
    viktor

    azért fasza egyszer nő nyer egyszer férfi...
    ugye most jönne h megint nő nyer de sztem a széria megfog szakadni és férfi nyer -> ergo kökény..
    de jöhetne épp a széria folytatódása XD
  • xxxpaulxxx
    #5382