6021
Ki lesz a legjobb?
  • Balázs 17
    #5501
    vigasz ágról a nagy döntőbe az is komoly:D
  • Lacee86
    #5500
    Én akiket felsoroltam, hosszabb távra értettem, azt kifelejtettem. Mert ily módon persze, az Annácskát meg Melindát is lehetne mondani, de sztem ők hullócsillagok lesznek.
  • böröczk
    #5499
    Így van.. de legutóbb nem a műsoron, hanem egy fórumozó ostobaságán ment a vita.
  • Domino69
    #5498
    Patai Annát kifelejtetted . Ő már most duettet énekel Dobrády Ákossal .
  • robertzenesz
    #5497
    Mind a két előttem szólóval egyetértek....
  • Lacee86
    #5496
    Kökény, Giorgio, Reni, Saunders, Fivérek meg még esetleg az Yvett, akikről hallunk még, a többiek sztem süllyesztő.
  • Domino69
    #5495
    Egyetértek .
  • Qwerty4
    #5494
    Én csak annyit mondok kár ezen a MŰsoron vitatkozni.Egy-két év múlva szinte mind süllyesztőben lesznek az itt szereplők közül, jobb esetben ócska prosti-celebekké válnak, esetleg megjelenik valami gagyi lemezük.Ennyit ér az egész!
  • robertzenesz
    #5493
    nekem az a véleményem, hogy most már hagyjuk a fikázást,mind a benn maradt versenyzők,ill. egymás irányában..én most már inkább azt várom,kiből mi lesz, valamint meddig fogják vinni a megasztár után, ki fog befutni,ki tűnik el a süllyesztőben..
  • Tyler1
    #5492
    Rúzsa Magdinál is ez volt, "hülye nagyképű vajdasági picsa, azért jött ide, h a magyarokon élősködjön"-.-

    én inkább leszek büszke a román Tolvai Renátára, mint a magyar Barbira, és társaikra, akik szégyennel töltik el a zeneipart. sok minden szar ebben az országban, sok etnikai probléma van, de a leges legutolsó az, h ilyen énekeseket mondhatunk magunkénak, mint Kökény, vagy Reni(származásuktól függően).
  • böröczk
    #5491
    És ez hogy jön a Megasztár témához? Azt hiszed, itt mindenki kőbunkó, mert ebbe a topicba ír, és nem néz híradót például? Csupán itt egy konkrét műsorról van szó, és nem téma a nagymagyarságod, senki se kíváncsi rá, arra biztos van másik topic. És ne csodálkozz, ha egy ilyen beírás után neked esik ez a sok "primitív" fórumozó, mert joggal.
  • Domino69
    #5490
    Nem azt mondtam , hogy milyen köcsögök a külföldiek . Csak arra probáltam utalni , hogy mi mindenkit befogadunk , minden állampolgárt , minket viszont nehezen , vagy egyáltalán nem fogadnak be külföldön. A törvényeinkkel van a probléma . De mindegy hagyjuk !
  • Domino69
    #5489
    Sajnálom , hogy néhány ember érdeklődésiköre , a megasztárbol , X-faktorbol , a valóvilágbol illetve internetes játékokbol áll . Nem ártana időnként a hiradót is nézni , és tájékozódni mi zajlik az országban . Ez egy közösségi oldal , ahol bárki kortol nemtöl független elmondhatja a véleményét . Attol , hogy valaki Xy ember véleményével nem ért egyet , attol még nem kell lehülyézni , illetve fasznak titulálni . Miért ne mondhatná el bárki a véleményét anélkül , hogy támadás érné ?! Egyikötöket sem sértegettem nem is állt szándékomban , csupán elmondtam a véleményem .
  • WNW
    #5488
    Ha szellemi kihivasokkal kuszkodsz, akkor legalabb ne hirdesd...
  • Lacee86
    #5487
    Idejöttél, h közöld, milyen köcsögök a külföldiek, gratulálok. Te fasz...
  • böröczk
    #5486

    tetováltassá má egy turulmadarat a homlokodra nagymagyarország indexszel..

    ez a hozzászólásod abszolút nem idevaló, de lejáratni magad, arra jó volt..
    totálgáz vagy
  • eLiXir
    #5485
    ritka hülye vagy dominókám
  • Domino69
    #5484
    Ez a haon-on olvasható . Na erröl beszélek !

    "Szakértők kutatták Debrecenben, mi a balesetek oka

    Debrecen - A legtöbb közúti balesetet megyénkben külföldi – elsősorban román – gépjárművek okozzák, hangzott el szerdán a Hajdú-Bihar Megyei Balesetmegelőzési Bizottság elnökségi ülésén. (A baleseti ok kutatásban egy ideje a bizottság együttműködik a Debreceni Egyetemmel.)"
  • Domino69
    #5483
    Kedves Fórumozó társaim

    Én azokkal értek egyet , akik a Tolvait nagyképű , képmutató , Román pi....nak tartják . Mivel jó néhányszor tett olyan megjegyzést magára vonatkozóan , ahol önmagát istenittete . Az nem baj ha valaki tisztában van az értékeivel , de Reni már túlprodokálja magát . De hát ez jellemző leginkább a Román mentalitásra . Sok baj van velük ! Sokkal különbnek tartják magukat , tölünk Magyaroknál . Mégis idejönnek ,vergődnek és könnyűszerrel megkapják a magyar állampolgárságot , mi meg csak tűrjük . Kb két hete 28külföldi állampolgárbol , 21román kapta meg a magyar állampolgárságot . Ezt a linket ajánlom mindenki figyelmében http://www.haon.hu/lakohelyem/debrecen/cikk/szakertok-kutattak-debrecenben--mi-a-balesetek-oka/cn/news-20101124-08170754 Mellesleg minden országra más-más mentalitás jellemző . Elég probléma van ebben az országban nélkülük is , nem hiányoznak ők ide . A Rúzsa Magdi sem magyar születésű , de legalább ahonnan ő jött , ott ismerik az alázatot , és igy könnyedén betudott illeszkedni . Az Yvette jobban megérdemelte volna , hogy ideáig eljusson ameddig a Reni eljutott . A Kállay-Sanders meg párhónapja érkezett magyarországra , és már megis kapta a magyar állampolgárságot . Mi magyarok ha amerikai állampolgárok szeretnénk lenni , nekünk 5évig kinti bejelentett lakhellyel , munkával és egyébb hivatalos papirokkal kell rendelkezzünk ahhoz , hogy esélyünk ismétlem esélyünk legyen megkapni az amerikai állampolgárságot . Szóval , hogy is van ez ?!

    Melinda véleményem szerint egy nagyszerű énekesnő , akinek még meg kell tanulnia , hogyan lehet család mellett nagy karriret befutni , ami nem egyszerű! A világsztárok között is kevesen vannak , akiknek nem ment rá a családjuk a karrierjükre, illetve forditva .
  • Lacee86
    #5482
    Sztem valszeg a Kökény, bár én a Reninek szurkolok. Akárki akármit mond, rengeteget fejlődött a csaj itt a Megasztár alatt. Mikor a zsűri őt juttatta be 13.-nak, én is háborogtam, nem kicsit, mert min 2-3 embert érdemesebbnek találtam rá. De aztán bebizonyította, h itt a helye.
  • Rage47
    #5481
  • Ironman2
    #5480
    Renáta fogja nyerni.
  • LordVenom
    #5479
  • eLiXir
    #5478
    Az nem én voltam
  • Rash87
    #5477
    Én se csípem Melindát,de most derült ki,hogy ez az egész műsor,meg szavazatok állása,stb hülyeség mekkora egy kamu
  • Lacee86
    #5476
    Jah, 2 hete még az volt, h Melinda nyeri, mert le van zsírozva. "Jah, ő nyeri, sajnos, a kapcsolataim mondták." Istenem, annyira szánalmasak az ilyen szövegek... :/
  • eLiXir
    #5475
    Kökény nyeri, le van zsírozva
  • Lacee86
    #5474
    Semmit se jelent a díj ma már, sajnos... Ilyen SP szerű emberkéknek kb. annyi közük van a zenéhez, mint a Guitar Hero-nak a gitározáshoz...
  • Dean Winchester
    #5473
    +1
  • Tyler1
    #5472
    jól beszéli, csak neki ez idegen nyelv, és nem mindig tudja, hogyan fejezze ki magát. hallani is lehet rajta, h érdekesen beszél, és néha mond is hülyeséget, de még így sem hallottam beképzeltnek.
  • Dean Winchester
    #5471
    ezek a díjak egy vicc kupac :D
    SP-t mindenki szidja pedig neki is van sok díja :D
    szóval ez olyan,hogy na most egyik évben a vkinek adjunk díjat h ezzel is reflektorfénybe tudjon kerülni (bunda az egész)
  • bakkerman
    #5470
    nem beszéli jól a nyelvet???? WTF
  • Tyler1
    #5469
    mutass egy interjút amiben beképzelt. amúgy Mester is elmondta már, h nem teljesen beszéli jól a nyelvet, ezért tűnhet úgy az "okosabbaknak", h beképzelt. én még egy ilyen interjút sem láttam/hallottam tőle.
  • böröczk
    #5468
    Én kb majdnem az összes hozzászólást úgy kezdtem, hogy "oké, hogy valakinek ez tetszik"..
    és azt is leírtam, hogy erre van igény, ezt szeretik nézni az emberek, ez kell a népnek, sajnálom. de még mindig előbb nézem meg a megasztár 5-öt, mint egy percet is a valóvillábul. Én azt is elfogadom, hogy valakinek az tetszik, csak közben sajnálom, hogy erre van igény első sorban, a jó műsorokat anno és most is meg késő estére rakták/rakják. lásd pl heti hetes.
  • WNW
    #5467
    Mondjuk aki szerint Reninek nincs hangja, annak nincs fule... Hogy van mikor hamis, es elront egy-egy dalt, azt a regi megasztarosok is megcsinaltak, csak mar regen volt, nem emlekeztek ra.. Amugy eleg nehez szamokat valaszt, vagy valasztanak neki, szoval benne van a hibalehetoseg.. Bekepzelt lenne, haat inkabb kicsit merev a riportokban, ahogy eszrevettem elegge arra koncentral, hogy jol fejezze ki magat.. Viszont amint lehet "kezel" a rajongokkal, beszelget veluk, illetve a tarsaival is vegig.. Nem egy bekepzelt szemelyiseg ismervei....
    Melinda.. Az az igazsag, a TV2 felfutatta, de mivel kiderult, hogy alkalmatlan egy ilyen kaliberu feladatra, a vegere levettek rola a kezuket.. Ennyi tortent...
  • LordVenom
    #5466
    Nem a kritikád zavart,hanem a tálalás.
    Az a gond,hogy te is az a típusú ember vagy,aki azt hiszi,hogy az ő véleménye az abszolút helyes mindenben,mindenhol. El kellene fogadni,hogy különbözünk egymástól,és nem feltétlenül az a norma,amit Te gondolsz. Lehet,hogy az sem amit én,de én nem is próbálom másnak hinteni az igét.

    Egyszerűen csak az zavar,hogy folyamatosan mocskolódás,fikázás közepette tudja csak kinyilvánítani a nagy magyar átlag a negatív véleményét. Pedig mindezt meg lehet oldani úgy is,hogy ne sértsük meg embertársainkat.

    De gondolom neked erről is más a véleményed. Mindegy,részemről a téma lezárva. Kedveltem Giorgio-t és Melindát is. Nem bánom,hogy kiesett,mert hangilag ő volt itt a leg gyengébb. De ettől még senkinek nem áll jogában a porba taposni őt...

  • Cabell
    #5465
    Az utolsó két szó konkrétan nem igaz. Én az utóbbi 2 évadot néztem, ahol világklasszis teljesítményeket énekeltek, és ami fontos, régi, nagy zenéket, amikkel igazán ki tudott nyílni a hang.

    Ma már ott is a köcsög vonalat erőltetik, mert, hogy "az a jövő"...

    Angliai ismerősömmel beszéltem telefonon nemrég, ő is mondta, hogy borzalmas lett az X Factor, és pont azt vették el tőle, amitől jó volt..
  • bippo
    #5464
    ó bakker. Gondoltam megnézem online a tegnapi adást, ha már lemaradtam róla. Erre a tv2.hu kezdőlapján azonnal a pofámba tolják, ki esett ki. ÁÁÁÁÁ
    Le kellett volna töltenem máshonnan, és úgy megnézni.
  • robertzenesz
    #5463
    a beképzeltségre Renivel kapcsolatban, a vele készült interjúkból következtettem..
  • böröczk
    #5462
    nekem most már oly mindegy, ki nyeri, én kezdetektől Dzsordzsonak szurkoltam, csak írtam, hogy nekem speciel semmi bajom a Renivel, nem különösebben érdekel, és kíváncsi voltam rá, hogy miért tartja a lentebbi illető beképzelt, önelégültnek, amitől szerintem oly távol áll..