6021
Ki lesz a legjobb?
  • Harly18
    #5541
    A legelején 49-51 volt, ez is csak azért van, hogy a sok láma szavazzon, hogy "jajj de szoros az állás". 50-50 elég furcsa lenne, azért 49-51...
  • ZZ88
    #5540
    Az hülye aki szavaz erre a manipulált szemétségre, tényleg sajnálom a nézőket, hogy semmit nem ér a szavazatuk, mert el van döntve előre. Azt hittem 80-20 lesz az arány Attila javára, erre bazzeg 51-49. Röhej.
  • Afe
    #5539
    Ja , most látszik a kontraszt, hogy ő volt a leggyengébb hang az összes lány között.
  • kastil
    #5538
    hagyják már ezt a 2%-os játékot lol. miafaszez
  • kastil
    #5537
    én is rettenetesen!!

    Lakatos Yvett viszont gecijó! szép arc! nagy segg :(
  • xxxpaulxxx
    #5536
    jajj hát nem szégyelled magad?:O
    még annál is rondább:DDDD


    Ezt a Király Viktort meg hogy utálom... fujj:S
  • kastil
    #5535
    fujj de geci ronda ez a Szíj Melinda
  • kastil
    #5534
    azt nem lehet jól
  • Dean Winchester
    #5533
    pokerface kéne :D kivi lennék most hogy adná elő...
  • limperatore
    #5532
    milyen szép felesége van kökénynek :D:D:D: szép cigány :ASD:S golót
  • Dean Winchester
    #5531

    kökény is előadta ezt már...
    am csak 1 számot adnak elő abból amit már lenyomtak vagy többet?
  • Lacee86
    #5530
    Így van, most ezt adta elő.
  • Dean Winchester
    #5529
    héééé ezt a reni már énekelte nem ? vagy döntőben mindig énekelnek már előadott számokat?
  • Dean Winchester
    #5528
    tavaly is jöttek, nemtudom előtte is meghívták-e őket de sztem ez már hagyománnyá vált...
    hajrá Reni!!!!!!444444
  • limperatore
    #5527
    max a bikicsunájos, de a többi az nagyon gáz :D
  • Dynamic
    #5526
    Nem értem erre mi szükség volt? Castingnál elvigyorog rajtuk az ember, de ide már nem kéne.
  • Dean Winchester
    #5525
    azért durva látni,hogy mr. bikicsunáj már "megnyrte" a megát :D
    azt ott énekel a többiekkel mikor már egy befutott sztár xD am nőtt haja :O
  • Béka Benő
    #5524
    Nagyon durva ! De azért látszik,hogy nem élő !
  • xxxpaulxxx
    #5523
    OMG... ez már a gáznál is gázabb:D
  • kastil
    #5522
    Első kép Kökény. Reni énekelt először ezért változott. Remélem Attila fogja nyerni. Bár leszarom :D
  • Harly18
    #5521
    Mindegy ki nyer, engem hidegen hagy :)
  • xxxpaulxxx
    #5520
    Te miről beszélsz? A Reni ott játssza meg magát, ahol csak lehet... csak épp nem hitelesen:S
  • bakosla24
    #5519
    Nagyon kíváncsi vagyok, ki fog nyerni holnap. Bár, nekem mindegy, mert mind a két versenyző nagyon szimpatikus, és szerintem jól is énekelnek.
    Reniben azt szeretem már a verseny eleje óta, hogy mindig önmagát adja, soha nem színészkedik, mindig őszinte. Mondjuk, ez Attilára is igaz.
    Énektudás szempontjából talán Attila jobban énekel egy picikét, de Reni sokoldalúbb. Attila mindig szinte ugyanabban a stílusban nyomja. Ami engem nem zavar, csak így jobban be van korlátolva ami a rajongóit illeti. Mert nem mindenki szereti ezt a stílust, hiába énekel jól.
    Egy szó, mint száz, mindegy, ki nyer. Én örülni fogok. .-)
  • LordVenom
    #5518
    És neked ez fáj cimbora?
    Ha igen,akkor nézzél egy boldog celebet,mit akadsz el ennél a szerencsétlen nőnél?
  • LordVenom
    #5517
    Még mindig nem léptetek túl Melinda fikázásán?
    Ne legyetek már szánalmasak...már kiesett,legalább innentől ne mocskoljátok.
    Mint az 5 évesek bazzeg...
  • Lacee86
    #5516
    Jól van, nyugi van, vedd be a Xanaxodat szépen, aludj egy nagyot, hnapra jobban leszel.
  • Balázs 17
    #5515
    "Miért, te hogy reagálnál ilyenre balfaszkám?"

    ezt hogy lehet másképp értelmezni?:O

    szerintem ha vkit megdicsérnek és nem egyszer az ne vágjon már olyan képet, mintha éppen megakarná magát ölni, mert ez unszimpatikus és idegesítő és ezért kapta a szavazatait
  • robertzenesz
    #5514
    Hát igen,ki meddig jut el a műsor után,talán nagyobb kérdés,mint az,ki nyer,(még az elején, most már nem nagy választék maradt.Viszont az tény,hogy ez a széria a legbotrányosabb idáig a megasztár hazai történetében.Szíj Melinda pedig egy országot osztott meg,valaki imádta, és valaki gyűlölte, de véleménye róla mindenkinek van!Én személy szerint nem rajongtam érte,de csak azért nem,mert zeneileg nem tartom nagyra,sokkal jobbak estek ki, vagy be sem jutottak,de nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire fogja vinni,szerintem max 1 cd,és süllyesztő.. Reni szerintem rövid időn belül hazamegy,ott szárocska lesz, itt nem hiszem, Kökénnyel szerintem majd néhány producer megpróbálja a Zámbó Jimmy után maradt űrt próbálják majd betölteni,hiányzik ma Magyarországról egy ilyen romantikus énekes, de én semmi hasonlóságot nem hallottam Jimmy és Kökény között, tehát ez olyan, mint Melindánál, a Susan Boyle effektus.. nagy karriere szerintem senkinek nem lesz,néhány hakni,1 lemez mindenkinek, aztán süllyesztő...
  • Domino69
    #5513
    A Melinda is és a Reni is más zenei stilust képviselnek . Mindkettőjüknek nagy a rajongó tábora . Az is lehet hogy mindketten befutnak , mint Pl : Pink , és Celin Dion . De az is lehet , hogy csak az egyikőjük , vagy mindketten eltünnek a sülyesztőbe . Majd kiderül !

    Egymás sértegetése olyan gyerekes dolog , a sértegetők nem tudnának egy kicsit kultúráltabban fogalmazni ?!
  • robertzenesz
    #5512
    hát én nem tudom, milyen helyre keveredtem, sok fórumon fenn vagyok, de ennyi seggfejet egy rakásra még nem láttam! Ennyi gyűlölet, meg harag,mi ez!? háború? hogy ki a jobb? tök egyszerű a válasz, egyik sem!!
  • Lacee86
    #5511
    Sztem esélyes, h pont ez lesz a veszte, h ilyen korán bekerült a tv-be, de ne legyen igazam, mert nekem is tetszett, ahogy énekelt, főleg az elején. Vége felé már annyira nem, ott nagyon mesterkélt volt a hangja, nem olyan természetes, mint eleinte.

    #5509 Asszem neked vannak szövegértelmezési problémáid, ugyanis én egy szóval nem mondtam, h itt volt a kiesése. Annyit írtam, h szerencsétlen már kiesett, örülhetnek az őt utálók (bár nemtom mire fel, mit ártott nekik), de ez nem elég, továbbra is ocsmány módon a gyengeségeit szajkózzátok meg mutogatjátok. Szánalmasak vagytok, te is, meg az összes fasztarisznya, aki hasonlóan viselkedik.
  • Tyler1
    #5510
    remélem Anna nem. sztem neki volt a legjobb hangja a mezőnyben, kár, hogy ilyen fiatal még. talán az egyetlen olyan versenyző volt, akinek minden fellépése tetszett, bár nem neki szurkoltam, a koránál fogva.
  • Balázs 17
    #5509
    kis balfaszkám olvasd el mit írtam, aztán utána okoskodjál

    mivel ez nem a kiesése volt -,-
  • Lacee86
    #5508
    Na, egy értelmes ember.
  • robertzenesz
    #5507
    Végre egy normális hozzászólás! Én sem azért szóltam le a Melindát,mert bőg,mert keserű mindíg, hanem egyszerűen az énektudása alapján szerintem kevés lett volna,Megasztárnak,itt azt értem, hogy voltak, vannak nála jobbak a műsorban,akik kizárólag a zenei tehetségük alapján megérdemeltebben lehetnének győztesek. Ennyi
  • mahalo
    #5506
    Ez hülyeség, hogy mindenki onnan ítéli meg a résztvevőket, hogy azok milyen származásúak. Nem teljesen mindegy? Ha jól énekel, jó műsort ad és kíváncsiak rá az emberek, akkor nem tök mindegy?? Hozzáteszem, jöjjön bárhonnan, neki kell megküzdenie azért, hogy foglalkoztatott énekes legyen.
    Nekem semmi bajom Melinda kinézetével, sőt, még azzal sem, ahogyan viselkedett - bár néha kicsit idegesítő volt, hogy semmi öröm nem látszott rajta-de nem volt olyan jó, mint a többiek. Már az utolsó 4-5-ben is túlzás volt, hogy bejutott. A többiek sokkal jobban énekeltek nál. ( és akkor a mozgását még nem is néztem)
    Legjobban annak örülnék, ha Attila nyerné, mert nagyon jól énekel.
  • Lacee86
    #5505
    Istenem, emberek! Kiesett, de ez nem elég, erre ti megint rászálltok, h hogyan nézett, mit csinált, nagyítóval keresitek a hibáit, esetlenségeit. Annyira szánalmasak vagytok, h az már fáj, de komolyan. Menjetek el pszichiáterhez, ő majd segít nektek.
  • böröczk
    #5504
    én is biztos kiültetném az arcomra a világ minden keserűségét, elbőgném magam, sőt elkezdeném szabdalni a csuklómat
  • Lacee86
    #5503
    Miért, te hogy reagálnál ilyenre balfaszkám?
  • Balázs 17
    #5502
    itt istenítette Enikő, hogy mekkora világszám meg stb. és így reagált rá