6021
Ki lesz a legjobb?
  • Lacee86
    #5581
    Jaj, ne haragudj.
  • LordVenom
    #5580
    Tudsz te kulturált lenni,ha akarsz. :)))
  • LordVenom
    #5579
    Ez jónak ígérkezik...
  • kastil
    #5578
    Meleg, ha kérhetem
  • Lacee86
    #5577
    Mester jól énekel. Hogy buzi, az egy dolog...
  • LordVenom
    #5576
    Legalább van önkritikád. :)
  • kastil
    #5575
    Sajnos ilyen primitív tahó paraszt vagyok
  • LordVenom
    #5574
    Meg lehet fogalmazni egy ember negatív tulajdonságát kevésbé bántó,és megalázó módon is,főleg,ha konkrétan erről a tulajdonságáról nem is ő tehet. ;)

    Mesterhez képest szerintem nem volt rossz ez a produkció. Nyálasabbra számítottam... :)
  • Afe
    #5573
    mester és tanítványai, amiből számomra csak valami krisnás szám maradt meg:)
  • xxxpaulxxx
    #5572
    Egyébként nem bírom a Mester és Tanítványai számokat (bár annyira nem is ismerem, de amiket hallottam, azok eléggé nyálak voltak)
    De a JackJack az valóban jó... ez is olyasmi volt:)
  • xxxpaulxxx
    #5571
    Mester és Tanítványai
    Jack Jack
  • Dean Winchester
    #5570
    am melyik eggyüttesben is játszott mester ?
  • Dean Winchester
    #5569
    mesternek ilyen jó a hangja? :D
    am a dal vmiért alapból nem volt jó, nekem nem jön be ez
  • Afe
    #5568
    Úgy látom, Mester magából akar világsztárt kreálni. Plusz már ezek is felvételről tolják a betétdalokat, mint at xfaktorosok.
  • kastil
    #5567
    Remélem kemény kritikákat kap :D
  • kastil
    #5566
    Nem nem valami szép, hanem gecironda, ettől függetlenül leszarom, hogy tudomisén hány hétig néztem, meg hogy hol fog ezek után szerepelni. Nem azt mondtam, hogy vágassa le a fejét, takarodjon haza.

    Szerintem az egyetlen gondotok az, hogy nem a ti kényes ízlésetek szerint fogalmaztam. Szerencsére ezt pont leszarom
  • kastil
    #5565
    Pedig az a generáció akinek énekelnie "kellene" előbb vesz lemezt. Persze csak ha élni is akar belőle
  • Cabell
    #5564
    Komolyan gondolják ezt, hogy valamelyik folyamatosan 51, a másik folyamatosan 49%?!

    Ezek is hülyének nézik azért az embereket...
  • Lacee86
    #5563
    Azért, mert az milyen "vélemény", h beírod, h xy de geci ronda... Parasztság felső foka. Valóban nem vmi szép, de ez nem ide tartozik, ilyen módon kinyilvánítva meg végképp nem. :/
  • ZZ88
    #5562
    Én is Kökény stílusát kedvelem inkább, de az nem piacképes annyira. Az énekhangja nagyságrendekkel jobb.
  • kastil
    #5561
    Pedig számomra sokkal jobb azt a stílust hallgatni amit Kökény hoz vissza a műsorban, mint a sok divatszart, ami még az eredeti előadótól is szar, ráadásul napi 10x nyomnak le. Nekem nem kell még1 vinnyogó ribanc
  • ZZ88
    #5560
    A zsűribe meg szerintem csak a borostás Pici bácsi való szakmailag, a többi mehet a ...
  • kastil
    #5559
    Túl nagy :(

    #5554: Írtam egy tényszerű véleményt. Erre te leidiótázol. Puszit vártál?

    Ja és évente kb 2x fogyasztok alkoholt :)
  • LordVenom
    #5558
    Nem kért meg,de úgy érzem szüksége van rám,igen. ;)
  • ZZ88
    #5557
    piacképes
  • ZZ88
    #5556
    Egyébként a tehetsége alapján Kökény Attila sokkal jobban megérdemli, hogy megnyerje, de ő nem annyira paicképes, mint a csaj, mert kevésbé populáris műfajban tolja.
  • Harly18
    #5555
    Ugyan nem nézem a műsort, csak hallom a másik szobából, de most énekel a drága Caramell, ugyanolyan stílusban, mint a Kökény. S ez mind elmondható a Gáspár Lászlóról is...ugyanúgy...na nekem ez nem szimpatikus.
  • Lacee86
    #5554
    Elméletileg felnőtt ember létedre rendkívül értelmes vagy. Menjél vedelni, péntek este van, az ilyenek meg máshoz úgysem értenek.
  • xxxpaulxxx
    #5553
    Megkért, hogy védd? Szerinted szüksége van rád?;)

    #5537 Mi a bajod a nagy seggekkel? :|
  • ZZ88
    #5552
    Ez a médiarabszolgaság, lehúznak 10 bőrt egy kutyáról.
  • LordVenom
    #5551
    Nem csak szépeket,de kiakaszt,hogy csak ocsmány módon tudnak itt az emberek negatív véleményt nyilvánítani.
    Persze nem miattad pöccenek be erre,csak te itt már a sokadik vagy,aki azt a szerencsétlent ócsárolta.

    Rúzsa Magdi = megasztár
  • Harly18
    #5550
    Vicces mikor előbb mondták, hogy mindjárt kiderül ki lesz a győztes...ja, 23:45-ig tart a műsor...
  • kastil
    #5549
    oké, el is kotródhatsz anyádba, ty
  • kastil
    #5548
    Ki a faszomat érdekel baszod? egy kibaszott megjegyzés volt, rusnya, iszonyat módon undorító, ettől függetlenül nekem tetszett ahogy énekelt. amúgy meg bocsi, nem tudtam, hogy csak szépeket lehet róluk mondani
  • Dean Winchester
    #5547
    fantomképnek azt raknad oda akit akarnak XD
    am mind1 reni nyerjen

    a high way to hell-t fogják énekelni? :D magdi anyus azelőtt is azt énekelte am nem? XD
  • ZZ88
    #5546
    Adom is, hétközben az utcán láttam egy hajléktalant, apróban volt 100 ftom, azt nekiadtam.
  • LordVenom
    #5545
    Adnád,vagy adod is? :)
  • ZZ88
    #5544
    Igen pénzcsinálás, nem írhatják ki, hogy 80-2,, mert akkor basznának szavazni. Én a hajléktalanoknak adnám inkább azt a 300 Ftot, mint egy mocsok kereskedelmi TV nek.
  • Lacee86
    #5543
    Te meg milyen geci idióta vagy!
  • LordVenom
    #5542
    De sok itt a szép gyerek...
    Az ilyen előemberek miatt terjedt el az a koncepció,hogy a tévében csak "dísz emberek" mutogatása a nyerő...természetesség meg nulla.

    Király Viktor ijesztően szarul kezdett,de aztán saját magát meghazudtolva egész hallgathatóan adta elő a számot. :)