6021
Ki lesz a legjobb?
  • Waterhorse
    #1249
    Így is van:))
  • Vlala #1248
    Az jó, most engem hagytak benne, pedig a Tiédre válaszoltam.
    Fogalaljuk össze röviden a hozzászólásodat:
    egy állítólagos "bennfentes", egy munkatárs felesége vádolta a csatornát, hogy manipulálják a szavazást. Elmondta, hogy az egyes grafikonok át vannak programozva, meg azt, hogy felsőbb utasításra történik mindez.
  • Waterhorse
    #1247
    Hát valószínűleg van némi igazsága a dolognak, csak úgy gondolták ezt el kell tussolni. Nem engedhető meg, hogy kiderüljön, a kedves TV elnökök, és egyéb vezetőink átverik a jónépet, hiszen ez esetleg újabb forradalomhoz vezetne.
    Én nem értem az embereknek miért jó így élniük, dehát ez csak az én véleményem, sajnos csak az enyém.
  • VinylToy #1246
    de legalább a többi hozzászólás is törölték volna, így most senki nem ért semmit, csak aki látta a 1241-est
  • winnie
    #1245
    ha az, amire gondolok, akkor szerintem felesleges hoax-okat terjeszteni:)
  • Aspyrin
    #1244
    Nem értem miért kellett kitatkarítani a #1241-es hozzászólásom, lelkesen betallózom, erre se szó se beszéd délutánra hűlt helye.
  • Waterhorse
    #1243
    És szemmel láthatóan a szerző másik kedvence Gabi:)))
  • Vlala #1242
    Röviden? Csessze meg a véleményét!
    Anonim paraszt elkezd itt vádaskodni, köze nincs a technikához ("a grafikonja úgy van programzva" - ezen csak nevetni lehet)
    Az "ügyes kis programozási malőr" meg a közjegyző elmehet a hátsóba, a közjegyző úgyis végigpasziánszozza a műsort... különben ezt nem malőrnek nevezik, hanem trükknek, a nyilatkozó csaj ismét hülyét csinál magából... a malőr balesetet jelent.

    "Gabiét vissza kell venni 60%-ra, mert ő nem nyerhet, a nép azt hinné, bunda"

    hüleség, a nép azt hinné, Tapolca ismét dolgozik. Tóthéknál van pénz, Vera lemezeladásaiból még több van, persze, hogy valahol az elsők között kell lennie.

    Ez a sztori több mint sok forráson keresztülment (valahol olvastam, az egyik munkatárs felesége mondta, aki a nevét nem írhatja ki...), hogy akár az ufókat is belemagyarázhatnánk.
    Ráadásul egyszerűbb módja is van a közjegyző átverésének, akár szavazatra pontosan is meg lehet határozni előre, kire mennyit szavazzon a nép.

    Ez a cikk szerintem csak sárdobálás, az szerzőnek biztos kiesett a kedvence.
  • Vlala #1240
    na jó, valaki majd foglalja össze, hogy mire jutottatok és mennyire lettem szánalmas.
  • b-type
    #1239
    Ha beetartozom a körbe akiknek mondod (sajna nem egyértelmű)
    akkor én a véleményeddel vitázom, nem a személyeddel, ....és mivel a véleményed ide leírtad, így a többi már nem rajtad áll.
  • Szabina
    #1238
    ez tuti hogy így lenne, nem is ez a téma, pont ezért nem kell ebből problémát csinálni (ezen mérgelődni) mert ez mindig így volt, és mindig így lesz.
  • Szabina
    #1237
    És még csak annyi, hogy nem arról van szó, hogy nem írhatom be hogy valaki nem tetszett ezért és ezért, vagy épp az ellenkezőjét, vagy hogy nem beszélhetjük meg hogy a Pély megint milyen bunkó volt stb.. és azt is tudom, hogy bárhogy is gondolom úgy sem tudok erről senkit meggyőzni, mert mindenkinek nagyon a büszkesége annál, hogy a másiknak igazat adjon (ez akár rám is vonatkozhat) és a világot úgy sem válthatom meg, de a saját pesszimizumsunkat nem erőltessük rá másra.
  • Vlala #1236
    Éljenek az új hozzászólók. Nem hiszem, hogy kértem volna válságstábot.
  • Szabina
    #1235
    Természetesen mindenki elmondhatja a szubjektív véleményét, sőt, igyekeztem mindig arra törekedni, hogy tiszteletben tartsam ezt. Ccsak úgy vettem észre, hogy elfogytak az érvek, és olyanokhoz nyúlunk mint "csalás" "bunda" és egyebek, és már olyan mértékben kezd elterjedni az összeesküvéselmélet, hogy lassan szégyelnem kel magam azért mert tetszik a Tóth Gabi hanja, mert a többség nem ezen a véleményen van. Rózsalánnyal és b type free-val értek egyet, mely szerint nem tudunk semminek örülni, nem tudunk fikázás és rosszindulatú kritikák nélkül meghallgatni egy előadást, és tisztelni a teljesítményt ami mögötte áll. Ennyi.
  • Waterhorse
    #1234
    Az a baj, hogy az utűlkozó és fújoló emberek ugyanolyan tudatlanok, vagy még nagyobb szamarak mint az ellenkezőjük, mert nincs mögöttük semmi.Csak utálkozni sokan tudnak, de ezzel együtt lépni, és cselekedni is már kevesen. És pont ezért felhívnám a figyelmet arra, hogy nem csak ez a két tábor van, vagy legalábbis a két tábornak is vannak ágazatai.

    Itt már inkább az emberek jelleméről van szó, de nem birtam megállni, hogy ezt el ne mondja, még ha nem is ragaszkodik szorosan a megasztárhoz.
  • VinylToy #1233
    Neki a műsorral van gondja, illetve úgy általában mindennel, mert mindenbe bele tud kötni, de úgy látom te ezt eddig még nem tapasztaltad itt.

    OFF

    Igen a kocsikat utálom, nem szeretem, nem tudom melyik milyen, és nem is érdekel ha egy jó kocsi elmegy mellettem

    ON
  • Waterhorse
    #1232
    Ne mááár!!!

    Neki nem globalice az egész műsorral van baja! Szerintem van akit, szeret, van akit nem, és a kedvencei miatt nézi, valamit biztos érdekli a végkifejlet is. Ettől még ellenezheti a TV2 műsorpolitikáját, nem? És szerintem meglehet a véleménye, egyesekről. Én még szerethetem az autókat és mehetek az Autómániába is írogatni, ha pl. X gyártó autója nem tetszik, ill. az új autók árát irreálisan magasnak tartom, és nem értek egyet az üzletpolitikájukkal. Ettől, még szerintem van keresnivalóm az Autómániában. Mi lenne itt, ha mindenki, csak azért járna, hogy dicsérjen és áradozzon mindenről? Nem tudnánk mire válaszolni:))

    Pl.:
    - Nagyon jó volt a műsor és mindenki tetszett!
    - Igazad van.
    - Én is egyetértek.
    - És XY énekes, ill. zsűritag nektek is bejött?
    - Persze nagyon frankó!
    - Imádom a TV2-őt:)))
    - Én is.
    - Hát mind szeretjük?!?

    OFF

    Nem viccelsz?
    Te most tényleg nem szereted az autókat?:))

    OFF VÉGE
  • Rózsalány
    #1231
    igen, azt elfelejtettem hozzá írni az előző kommentemhez, hogy abszolút 1et értek! elfelejtik az emberek meglátni a jó dolgokat mert utálkozni, meg fújjolni mindig van miért - sajnos.
    a megasztárt énis azért nézem, mert teccenek a tehetséges előadók, a zsűri értékelését meg a szavazást már nem is nézem:)
    igen. már nagyon ritkán látjuk - a sportban is - a fair, a becsületes játék örömét:(
  • b-type
    #1230
    A motorverseny csak azért kerekedett ide, mivel onnan van tapasztalatom.
    A összekötő gondolat, ami talán hiányzott, az az, hogy amikor (ha emléxel rá) P. Barna mondta, hogy félretapsol a közönség, mert nem tudnak tapsolni.
    Ez bődületes igazság volt, talán mert több energiát fektetnek a többi emberbe, mint hogy szívből tudjanak élvezni egy előadást.
    Ezért írtam, hogy talán jobb naívként, tudni örülni, mint 'engemaztánsenkinemvágát'-ként végig ravaszkodni az életen.
    .......talán a 'túlbonyolizálni' a szó ami ide illik.
    :)
  • Waterhorse
    #1229
    A világban mindenütt történek visszaélések, mocskos dolgok, de nem mindenben rögtön a rosszat kell látni.!

    A visszaélésekben és a mocskos dolgokban sajnos nem tudom meglátni a jót, nekem nincs meg ez a képességem, csak a rosszat látom ezekben az említett dolgokban.

    Attól még hogy neked nem tetszik, vagy nem szimpatikus valaki, még nem kell azonnal arra gondolni, hogy csal, hazudik, protekciós, csak azért mert nem találsz rá más magyarázatot.

    Nem azért lesz csaló, hazug, protekciós valaki mert nekem nem szimpatikus, legalábbis nálam, de szerintem többiek is így gondolják. Azért nem lesz szimpatikus, mert hazug, csaló, protekciós. Nem kell feltétlenül, most személyekről beszélnünk. Általában ez van, és nem is a Gabira, gondoltam, még ha történetesen rá is illene ez a meghatározás.

    Az a baj, hogy ezek a dolgok már kicsit eltérnek a témától, de talán annyiban nem, hogy mindenkinek joga van a szubjektív véleményét elmondani erről, és arról az emberről. Persze a jóizlés határain belül. Ez a jó a fórumozásban, hogy itt még lehet. Sajnos nagyon sok helyen ezért már meghurcolják az embert, vagy kirúgják a munkahelyéről. Ellenben legalább még itt elmondhatjuk, ha valami nem tetszik nekünk.
  • Rózsalány
    #1228
    na, elolvastam mégeccer és mosmá lejött
  • Waterhorse
    #1227
    A motorversenyekről szól. Remélem így már minden világos:))
  • b-type
    #1226
    nem is baj, talán kicsit 'öntopic' volt (nem elírás)
    inkább csak kiírtam magamból. :)
  • VinylToy #1225
    Egy kérdés, miért látogatod ezt a topikot?

    Nem teccik nem kell idejönni, ez már annyiszor el lett mondva, utálom a kocsikat, nem megyek az Autómániába okoskodni, ennyi!
  • winnie
    #1224
    már akkor tiszta volt hogy nem küldök egyet sem. éspássz

    ez dilemma, de csak így lehet elejét venni annak, hogy valaki felbéreljen párszáz bérembert, akik csak szavaznak és szavaznak és szavaznak és...

    ha van kalap, akkor az a baj, ha nincs, akkor meg az.

    szerintem inkább legyen emelt díjas, mint normáltarifa - (nem sokkal, de) fairebb.
  • winnie
    #1223
    mert mondjuk egy Hófehér Jaguárt elnyávogni nem nagy művészet.

    a múltkor a pb is mondta, de más hozzáértő is megerősítette, hogy nem egyszerű dal a fent említett, tehát elénekelni sem egyszer. nem értek hozzá, de valami hajlítások, meg nemtommilyen váltások vannak benne,

    De ez a százalékos, rejtett fejes eredményjelző, a két fél műsor közötti bőséges idő, amelyben értelmes dolog nem igazán történik,

    az egész csak arra van, hogy legyen idő szavazni.

    ha emlékeztek anno nem volt ilyen hossz MŰSORFOLYAM (ez anyagilag persze jobban megéri az interaktívnak, hanem a dalok és az eredényhirdetés között volt egy sorozat (halálos iramban, ami most hétfő esténként van). csak, hogy erre rászállt az ortt, mivel a reklámszünetekben előjöttek tilláék és szavazásra buzdítottak, így a tv2 kénytelen volt összefüggő izét csinálni, mert nem akarták, hogy másnap legyen eredményhirdetés, pedig ki tudja, talán még egy kis nézettséget szerezhetnének.

    hangsúlyt, hanem arrra, mit csináltak egész héten, ki mikor ment vécére

    időhúzás, plusz erre vevő a bulvárközönség (ez anno még pénteken volt, elszeparálva a fellépésektől), de ez húzza le a színvonalat, így van. megjegyzem ezt felesleges nézni, annak, aki nézi, hiszen az eredményt a másnapi újságból s megtudhatja - ha nézi, akkor meg ő is csak a drámára kíváncsi, a könnyekre, nem?:)

    Ahhoz képest, hogy tehetségkutató műsor, 30-40 perc foglalkozik a tehetséggel

    ez a lényeg. az eredeti verzió, a pop idol - aki akarhatja csekkolhatja, most megy amerikában a 4. évad (tölthető a netről) - ott természetesen egy adás 40 perc. (+20 perc reklám). ez a formátum normális ideje. másnap van egy 30 perces (nettó 20) eredményhirdetés.
  • Rózsalány
    #1222
    igen, ez igaz, meg érthető, de tényleg ennyire le kell süjedni erre a ízléstelen, "profitorientált", giccses, szar szintre??? akkor nézem életem végéig a királyi tvt, mert az legalább értékeket közöl, mert a Trilla meg az a nő (sose tom a nevét:DD) semmit nem közöl csak ízléstelenséget. ahogy a többi ker.tvs műsor sem... szerintem!!:)
  • Rózsalány
    #1221
    én nem akarok senkit bántani, de én sem értem a 1218 hszt:)) pedig én nem vagyok lázas:DD
  • winnie
    #1220
    Ez a kereskdelmi csatorna hibája: pénzhajhászok.

    ezt profitorientációnak hívják és minden multivállalat ilyen. amely vállalat nem profitorientált, az nem életképes. ld. tévéknél az mtv.

    ha te lennél a kertévé, akkor neked is ezt kellene racionálisan gondolkodva csinálnod.
  • Vlala #1219
    Második mondat. Nah ez nem tetszik nekem sem, megérkeztünk.

    B type free: most akkor tulajdonképpen mi is van? Csak a lázam miatt nem értem a hsz-od lényegét, vagy nincs is? Minden két mondat közé elférne egy harmadik, átvezető szerepű mondat, így olyxan, mintha a tévét kapcsolgatnád.
  • b-type
    #1218
    Véleményed tiszteletben tartva, nekem is sok egy kicsit a köpködésből, vagy ha ez erős szó, akkor átfogalmazva mocskolódásból.
    Nem téged, hanem a tünetet boncolgatva, sztem félnek az emberek naívak lenni, hűdörzsöltek, és ennek a dörzsölődés a velejárója.
    Alapvetően nem tartom honi problémának, motorversenyen is inkább azzal vannak elfoglalva, hogy túlharsogják a másik sportoló szurkolóit, mint azzal, hogy szívvel drukkoljanak a kedvencüknek, ...még nagyobb zászló, még hangosabb duda.
    Ezért aztán nem tudnak örülni semminek (és tényleg), ha nyer a kedvenc, akkor azt mindenki érezze, ha vesztett, akkor szeméyes vereségként fogják fel.
    Ezért ez a tipus mindíg a tuti befutó nyerőnek szurkol.
    Szal nekem nem fáj ha ez pénzt jelent a tévétársaságnak, én mikor megtudtam hogy emelt díjjas lesz, már akkor tiszta volt hogy nem küldök egyet sem. éspássz
    harmadfokú ravaszság, sorok közt olvasás....nem őszít.
    Jó hangja van, tetszik, akkor megveszem a lemezét, és tök mindegy ki nyeri a leosztást.
    Nem csinálok politikát az életemből, de azért nem vagyok érdektelen sem.
    ...viszont az ilyen motorversenyeken azért szomorúan látom ha nincs öszinteség.
  • Szabina
    #1217
    Ebben teljesen igazad van, nekem sem tetszik ez a megoldás, sőt én már azzal sem értek egyet, hogy minden műsorban kiesik valaki. Ez a kereskdelmi csatorna hibája: pénzhajhászok.

    Tiszteletben tartom a véleményedet, nem vitatkozom senkivel sem abban, hogy kinek ki tetszik, ez talán az összes hozzászólásomból megmutatkozik. Az előbbit sem azért írtam, mert neked a Tóth Gabi nem szimpi. Csupán a folyamatos szidalmazás, és ez a burúlátás nem tetszik, ennyi. Egyszer elmodtam a véleményem, és kész.
  • Vlala #1216
    Jaj.
    A véleményemet tiszteletben tartom, de igaz ez fordítva is?

    A teljesítményt azért nem tudtam énekelni, mert köze nem volt a G'n'R-hez. Egy-két oktávot simán átugrunk, mi az nekünk, a vége került az elejére, az eleje meg a közepére, mer' az a hülye súgógép túl gyorsan teker. Így én is eléneklem, bármikor, akár tele szájjal, féllábon is.

    Nem, nem próbáltam. Nem is akarom megpróbálni, mert nem akarok megasztár lenni. Tudom, hogy nincs hangom, éppen ezért nem is jelentkeztem. Nem is rólam van szó, hanem róluk. Abban igazad van, hogy (a "bárkit" túlzás)sok mindenkit lesöpörhetnének, mert mondjuk egy Hófehér Jaguárt elnyávogni nem nagy művészet. Az biztos, hogy a teljes Kozsó-palettát kenterbe verik, de még Lagzi Lajcsi összes felfedezettje között sincs párjuk.
    De ez a százalékos, rejtett fejes eredményjelző, a két fél műsor közötti bőséges idő, amelyben értelmes dolog nem igazán történik, Tilla és Zörög Zita kb. ezerszer elmondják, hogy szavazzanak, b+, mert abból jön a lé, meg nyerhetnek vele tévét is, nah ezek ölik meg a tehetséget csodáló közhangulatot.
    Oké, tudnak énekelni, de sajnos a műsor nem erre fekteti a hangsúlyt, hanem arrra, mit csináltak egész héten, ki mikor ment vécére, kinek mennyit nőtt a haja stb. Bigbratyós utánérzésem van tőlük, őszintén semmi szükség nem lenne egy házba dugni őket két adás között. Mégis megtették, egy bekamerázott házba (töröm a fejem, hol láthattam már ilyet)
    Ahhoz képest, hogy tehetségkutató műsor, 30-40 perc foglalkozik a tehetséggel, és másfél óra a "nekem ezt tudnom kell, ha ezt az otthonban elmesélem a lányoknak" bulvármédiás dolgokkal.
  • Szabina
    #1215
    Szeritem hagyjuk már abba a közhelyek szajkózását, és a mutogatást! Ne is haragudj de engem az annyira bosszant! Miért vagyunk ilyenek? miért nem látjuk, és miért nem tudjuk értékelni magát a teljesítményt? Miért kell folyamatosan gyűlölködni, és állandóan haragudni valakire, összeesküvéselméleteket gyártani, és pesszimistának lenni? A világban mindenütt történek visszaélések, mocskos dolgok, de nem mindenben rögtön a rosszat kell látni.! Attól még hogy neked nem tetszik, vagy nem szimpatikus valaki, még nem kell azonnal arra gondolni, hogy csal, hazudik, protekciós, csak azért mert nem találsz rá más magyarázatot.

    Próbáltatok már több ezer ember elött énekelni élőben? Vagy úgy hogy közben össze-vissza ugráltok, ha nem is énekelni de értelmesen beszélni? Szerintem elsősorban értékelnünk kellene, azt hogy ezek az emberek képesek erre, és egytől egyig tehetségesek, és ezzel a teljesítménnyel bárkit lesöpörhetnének a pop szakmában, mert erre azért lássuk be nem mindenki alkalmas.

    Ha a Tóth Gabira annyi SMS-t küldenek a család tagjai, akkor miért állt ott legutóbb mint "kieső jelölt"? És miért őt juttatta vissza a zsűri? Azért mert ők is tehetségesnek gondolják. És ha én azt mondom hogy szerintem is kimagaslóan tehetséges akkor rám mit mondasz?

    Előre sejtem, hogy ezért a hozzászólásért mit fogok kapni vissza tőled/tőletek, de nem érdekel, mert ez az én véleményem, és engem zavar, hogy anélkül hogy pontosan imernéd a körülményeket, vagy az érintett szereplőket / szülőket/ szavazókat / zsűritagokat azonnal felülsz a bulvár lapok cseppet sem hiteles híreinek, és rosszindulatot feltételezel!!!!
  • Vlala #1214
    Nem erről van szó, bár Tóth Gabi nálam már a Guns 'n' Roses - Knockin' on Heavens door-ral lejátszotta magát, de ha a nővérének van rá pénze, akkor bizony bentmarad.
    "Meg nem erősítet forrásaink szerint" a Mega 3-ban Tóth nagymama fog indulni.
  • VinylToy #1213
    Ja mert különben olyan szarul énekelnek hogy csak naaa, miii? Ne légy nevetséges.
  • Vlala #1212
    Nem tökmindegy? Az előző közvéleménykutatás már bizonyította, hogy Tapolca felé van a legtöbb mobiltelefon.
    Erre rájön még a bulvársajtó címlapja:
    Tóth Vera: háromezret szavaztam a húgomra!
    Győzike 2, pénz=tehetség, pénz=hírnév.
  • Rózsalány
    #1211
    és ki lakik a szomszéd faluban??? tényleg nemtom...
  • Vlala #1210
    nah ez az, hogy nem hang, tehetség alapján szavaznak, hanem hogy kinek van több ismerőse. Ez alapján választják az Év Hangját. Gratulálok.
  • fester225
    #1209
    Hali mindenkinek.Nem tudom de én azért a szomszéd falu belinek szurkolhatok.Mi mást tehetnék. Ha már hugom ezt akkarja nézni.{a szomszéd falu Mezőtárkány mármint ahol én lakom}