6021
Ki lesz a legjobb?
  • Alien
    #1289
    "Boogie tegnap olyan szarul énekelt, hogy csak na.
    Evelyn húzta magával, ő tényleg profin nyomta."

    Végre valaki akinek van füle! Pontosan ugyanezt gondolom!
  • Alien
    #1288
    Kár, hogy a zsűri is beleszól, úgy kéne, mint az elsőben, mert akkor már rég nem lenne benn a Boogie
  • béricsi
    #1287
    Én komolyan nem tudom, ti miről beszéltek.
    Persze izlések és pofonok, de Boogie tegnap olyan szarul énekelt, hogy csak na.
    Evelyn húzta magával, ő tényleg profin nyomta.
    Arról meg ne is beszéljünk, hogy sokkal jobban jártak volna, ha eredeti nyelven adják elő a dalt, nem a magyar változatot.
    De hát látszólag nem volt gáz, hisz a zsűri nem vett észre semmit, mindenki dícsérte.
    A többivel nem volt gáz sztem, de a Boogies messze a legrosszabb volt.
    Az utána lévő duettben semmi probléma nem volt vele, ott már hozta magát, de mégis csak az első a versenyszám, vagy nem? :)
    Bartók Eszternél meg tényleg fel lehet azt hozni, hogy szar számot választott, mert még ha ő lett volna a vendégszereplő, akkor tökéletes dal lenne, de így... Edmond nyomta.
    És sajna, nem sajna, ilyen a szám, szal a dalválasztás volt rossz, mert még az eredeti számban Tom Joes nyomja kegyetlenül.
    Még így is jobban odatette magát Bartók Eszter, mint az eredetibe a Cardigansos csaj, de hát kevés volt ez is.
  • Rózsalány
    #1286
    az lehet... inkább döntse el ezt egy pasi:DDD
  • Aspyrin
    #1285
    akkor még nem hallottál férfias hangot
  • Rózsalány
    #1284
    szerintem az a gáz, hogy a közönség véleménye hétről hétre más. talán 1x fordult elő, hogy 2 héten keresztül ugyanazt az embert akarták elküldeni, azt az Orsit. azóta hetente mindig más előadás nem teccik... nekem ez furcsa. nem az előadót kéne értékelni? miért a dal dönti el, hogy ki esik ki? most valaki vagy jó vagy nem, de döntsük már el, ne a zsűrinek kelljen ügyeskedni, hogy benntartsa a jókat.
    Boogie akkoris a legjobb, olyan isteni férfias hangja van...:)
  • Davidus
    #1283
    Kicsit durva hogy Pál Tamás már rég kiesett Torres Danit meg még mindig bent tartják a 14 éves csajok:P Desperadós volt az egyetlen ütős előadása. Neki azok a latinos cuccok állnak jól. Amit azóta produkál az max szenvedés.
  • Davidus
    #1282
    Top10-ben is a legjobb 10 volt...
  • fifi
    #1281
    top5-el kapcsban igazad van...
  • winnie
    #1280
    elő van írva kire kell szavazni? arra szavazol, akit győztesnek akarsz.

    mellesleg sokak szerint a legjobb 5 van a top5-ben, akkor meg mi a baj?:)
  • Davidus
    #1279
    Gyökér a közönség... ez van:P Nem hangra szavaznak hanem arcra.
  • Rózsalány
    #1278
    na, szegény Bartók Eszter megérdemelten esett ki! egyet értek Davidussal hogy ő volt a gyenge meg a Torres, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a Boogie kevés szavazatot kap! Ő nagyon nagyon jó!!!
  • Me0w
    #1277
    Ne haragudj, de te olyan egyszeru vagy mint a logorajzod, a feher negyzet... ;p

    Ja, hogy idetartozot is, orulok hogy Boogie maradt bent, Esztert annyira nem komaltam. ;)
  • Amse
    #1276
    Nézheted.
  • Amse
    #1275
    Akkor nem :)
  • Davidus
    #1274
    viccnek jó:D
  • Davidus
    #1273
    Torres Dani meg Bartók Eszter most elég gyengus volt szerintem.
  • petesilver
    #1272
    Hatalmasat énekelt ma Palcsó Tomi szerintem. Eddig nem értettem igazán, miért jutott el eddig, de ma hihetetlen jó volt! Ma Dani és Eszter volt a leggyengéb, Tóth Gabi sem volt valami fényes, de a többiek nagyon jók voltak. Viszont szerintem ha dönteni kell, ma esztert szavazzák ki, mert ma nagyon elszúrta. De majd meglátjuk.
  • Amse
    #1271
    Ha ezzel kiesik akkor nagyot koppanok.Nagyon jó volt.
  • Amse
    #1270
    Ha a zsűri elé kerül akkor szerintem ő marad alul bárkivel szemben.Mind1 ki a partnere, mert ez most nem róluk szól.
  • Prézli
    #1269
    Ibolyával együtt kötve hiszem.
    Ibi nagyon balga de énekelni azért
    még tud.
  • Amse
    #1268
    Milyen ismerős?
    Szerintem nem ő esik ki.Én a Palcsó Tomira tippelek.
  • Aspyrin
    #1267
    up
    Nos, ismét a távoli ismerősömtől hallottam, hogy ma a Torres Dani fog kiesni, hogy ha igaza lesz, akkor többet nem is fogom nézni a műsort..
  • Vlala #1266
    Minek domborítson, már mindegyik sztár... végül is, év végére több sztárt kell csinálni, mint az RTL Klub, pedig ott most megnyomták a termelést a BLaT-nel!
  • Rózsalány
    #1265
    szerintem Boogie - sajnálhatod, hogy nem hallottad - nagyon jó mindig, örömmel hallgatom bármit énekel, most is élvezet volt hallgatni!
    tóth gtól engem is ráz a hideg, utálom ahogy van, ezért számomra a hangja is idegesítő, mert utálom az embert magát. tom, hogy ez nem szép, de akkoris így van.

    a műsorról meg annyit, hogy eddig sem szerttem a trillát, de mostmár egyenesen felháborító amiket mond a versenyzőknek. ez a hapsi nem tudja, hogy hol van? bár a ker.tvkre egyébkéntis jellemző, hogy belterjesek, öncélúak, szal nemtom mit vagyok ezen kiakadva... lényeg hogy trilla:
  • b-type
    #1264
    valahogy az volt az érzésem, hogy nem domborítottsenki túl nagyot.
    Mondjuk Boogie-t nem láttam, Torres nem jött be...tudja, hogy neki a méllyről induló rekedtes hang, és az egyéniség az erőssége, de a tegnapi számban hangból nem adott nagyot (pedig a szám jó szvsz), és talán ezért a mozgása sem volt meggyözően magabiztos, szvsz.
    Caramell jó volt, de ez van mindig, régebben elnyomott egy saját számot gitárral, az nem volt egy nagy durranás, de utoljára akkor láttam tölle valami mást.
    Tóth Gabi nekem nagyon-nagyon nem szimpatikus (ez van), de abban a A.F. dalban nagyon jó volt. hiányzott a hangja teltsége, de lehet, hogy ehez még tényleg fiatal, de nagy hangja van/lesz, az biztos.
    A többi annyira nem maradt meg bennem, hogy nem tudok mit írni, elfelejtödött. :(
  • Rózsalány
    #1263
    Mondhat akárki akármit, szerintem a legeslegjobb a Boogie, meg a Karamell:))) nagyon nagyon jók voltak tegnap is!
    nekik kell nyerniük, valamelyiknek, a többiek esélytelenek hozzájuk képest.
    most szegény torres is halovány volt:(
  • Amse
    #1262
    Egyedül voltam a mezőnyben, de nehéz volt. :D
  • bp
    #1261
    Hmmmmm,maradjunk annyiban, hogy te nyertél! ;)
  • Amse
    #1260
    Megnéztem videón és a This Love az.
  • Amse
    #1259
    Most én kérdezek.Milyen szám ment még a megasztár 1ben amikor kiesett valaki, de még nem kezdték el a búcsudalt.Zongoraszóló volt benne.
  • Amse
    #1258
    Már nem tudom megnézni és nem tudom melyik volt de leszűkítettem neked 2 számra nem elég?:)
  • bp
    #1257
    Segítek! :o)

    A reklám alatt pont ezt a produkciót mutatták, vagyis a hétközi koncertből amikor bejátszottak néhánymásodpercet, ezt lehetett hallani!
  • Amse
    #1256
    Maroon 5, de nemtom melyik szám vagy a This Love, vagy Sunday Morning.
  • bp
    #1255
    Na akkor egy kérdés -csak profiknak!
    A "megasztáros" hétközi magánkoncerten Boogie melyik számot énekelte?
    Nos?
  • b-type
    #1254
    Boogie-ról lemaradtam, fene enné...
  • Aspyrin
    #1253
    kezdődik
  • Vlala #1252
    Ha így is van, nem ennyire feltűnő, barbár megoldást választanék. Emlékeztek még a Hálózat Csapdájában-ra? Nem Sandra gépelt olyan gyorsan, hanem, meg volt adva egy programnak, hogy figyelje a billentyűzetet, és minden leütésre írjon ki egy újabb karaktert az adott szövegből. Space-nyomásnál (ugye annak más hangja van) simán hallatszik. Itt is lehetne egy algoritmust írni (kb tíz perc, és tuti a hatás), hogy 1..n-ig ossza be úgy a szavazatokat, hogy pontosan t időpontra jöjjön ki n. Ebbe már csak percek kérdése úgy belenyúlni, hogy Tilla "Nézzük a szavazás állását" mondatára egy bizonyos százalékos arány jöjjön ki. nem kell itt azzal macerálni, hogy minden 10-ből csak 6-ot fogadjon a gép - nem is holtbiztos, és több vele a gond, mint az én módszeremmel.
  • Vlala #1251
    (halkan megjegyzem, hogy pont az volt a cikk lényege, hogy felsőbb utasításra lejjebb kellett programozni Gabi grafikonját, különben mindenki azt hinné, bunda az egész)
  • VinylToy #1250
    És már meg van a győztesnek járó trófea is amire rá van írva Tóth "jobbvagyokatesómnál" Gabi neve! :D