6021
Ki lesz a legjobb?
  • rezsofiz
    #1334
    Karamel Palcso döntő lesz sztem. Torres azért annyira nem jo hogy döntős legyen imho
  • béricsi
    #1333
    én nem szoktam smst küldeni, bár én semmilyen emeltdíjas smst nem küldök a TV-be (legyen szó valóságshowkról, telefonos játékokról, vagy bármi másról).
    de sztem én egyedi eset vagyok, mert rengetegen küldenek.
    Ha azt veszed, 300 ft-ot kibírsz, nem vág földhöz, de én elvből nem küldök.
  • musha
    #1332
    addig küldtem, amíg Eszti bent volt. talán a döntőben is küldök majd (attól függően, hogy kik lesznek bent).
  • Ben C
    #1331
    Az van hogy inkább a Palcsó és Torres Dani szurkolótáborok szavazgatnak, rengeteget... Szerintem Torres - Palcsó döntő lesz, pedig Karamel iszonyat tehetséges.
    Ősziintén, közületek ki szokott SMSeket küldeni? mert én nem..
  • Ben C
    #1330
    Annyi kiscsajszi szavaz rá hogy akkor is ugyanennyi szavazatot kapna ha kiállna a szinpadra és mosolyogna..
  • petesilver
    #1329
    Arra viszont jó volt a tegnap este, hogy megtudjam, milyen piszok nehéz swinget jól énekelni, pláne azt még koreografálva eladni a nézőnek. Nagyon kemény!!!! Tényleg ha van egy jó popszám, mondjuk Caramell lecövekel a színpad 1 pontján, és jól végigénekli, az untig elég tud lenni, ha az ének jó. De swinghez ez még milyen kevés tud lenni, ha azt akarod hogy jó legyen.
  • petesilver
    #1328
    Szívemből beszéltél és szépen, egyetértek maximálisan!!!!
  • b-type
    #1327
    függetleníteni kellene, már ha tényleg érdemben akarsz mérlegelni.
    De nem is ez, tegnap a viccet csinált a zsűri önmagából.
    Kezdve a pénzfeldobással, itt azért leszakadt az értelem rendesen.
    Azért ül ott, valszeg akik odaültették, bíztak a szakmai képességeiben, és pont ez a lényege, hogy a nehéz szitukban is döntenie kell,..ez az ő dolga/felelősége, ebben szénné megmegbukott.
    A Presszer, és a többiek akik azt mondták azért menjen Boogie, mert ő már kész van....itt óriási kérdőjel. Hibátlan rossz duma.
    Kész van a fenét, megérdemli azt az esélyt amit más is, buktasák ki szakmai indokok alapján, vagy bármi, de ne ilyen rossz dumával!
    Tóth Vera tegnap rossz volt, pássz, nem tudott megbirkózni a feladattal, tehát mennie kellett volna.
    Az egyik zsűri tag pénzt dobott, a másik bent hagyta mert 17 éves, a többiek meg azért mert rossz volt.
    Aha...érthető.
    Na sok tehetséget nekünk sem kell felfedezni,....felfedezzük a kézenfekvőt, Caramell-t, és pássz.
    Boogie bázz, csak nehogy azt higyje hogy ez most még így frankó is volt, mert ultranagy gáz volt, nem frankó.
    jellemzően gáz, jellemzően béna kifogásdumákkal, jellemzően besimuló csak óvatos fel nem vállalással.
  • Rózsalány
    #1326
    neeeeeee!!! utálom torrest, boogie sokkalsokkal jobb!!!!!
    amit most a torres swing címén művelt az minősíthetetlen:((
    meddig favorizálják még ezt a műmájert???:(((
    tudtam, hogy ez lesz, jövő héten kiszavazza a lagzilajcsin nevelkedett nagyérdemű a caramelt, aztán utána már nem is nézem...

    ja, meg Tóth Gabi: "szerintem az emberek nem is hallgatnak swinget..."= gratulálok!!!

    ja és LE TRILLÁVAL!!!! hogy lehet riherongyozni főműsorban egy 16 éves lányt???????
  • musha
    #1325
    ez igaz, sőt, kétségtelenül ez a szám volt tőle a leggyengébb egész megasztáros pályafutása alatt. de előtte elég keményen teljesített szerintem. ja és ugye 17 éves, tehát azért még fejlődhet
  • Alien
    #1324
    Na végre kiesett a Boogie Már többször állt ott az utolsó kettő között, most VÉGRE hazaküldték. Én abszolút nem csíptem a stílusát, úgyhogy örülök, hogy nincs már benn.
  • Me0w
    #1323
    Lehet, szerintem se magasban, se melyben (foleg melyben) meg sem kozelitette az eredetit, ahogy meg az angol nyelvet imitalja, borzalom. Azert nezzuk mar meg, hogy pl. Boogie barmely angol nyelvu dalt siman elenekelt...
  • petesilver
    #1322
    Pl az annyira rossz volt ma, hogy nem bírtam végighallgatni, ma az egyetlen szám volt, ami átlépte az ingerküszöböm. Lehet kiénekelt mindent rendesen a vájtfülűek számára, de akkor is rossz volt hallgatni.
  • petesilver
    #1321
    Asszem befejeztem a Megasztár nézését. Jobban felháborított a mai döntés mint gondoltam. Eddig mindíg kihangsúlyozták, hogy a megasztár nyertese énekelni is kell hogy tudjon, és előadni is a színpadon. Erre aki a kettőt együtt a legjobban csinálj, kiszavazzák. És ha még ti is úgy látjátok, hogy Caramel nyer, nincs értelme néznem, mert előadni ő em tud, így az egyik fő kritériumban élből nem felel meg.
  • Me0w
    #1320
    Azert azt ne mondd, hogy a Shy Guyt ugy enekelte ma, mint Diana King :)
  • petesilver
    #1319
    Mindegy az vigasztal, hogy nyerni azért nem fog a csaj. Viszont megfosztottak egy remek élménytől, Csabát el hallgattam-néztem volna jövőhéten, míg ez a fruska eddig is csak dűhített a dalaival. És mielőtt elfogultsággal vádolna valaki elmondanám, hogy sokáig nem értettem hogyan maradhatott bent P.Tomi, mivel nem éreztem az átütő tehetséget. aztán a duett résznél leestem a székről akkorát énekelt, és ma is. de ez a csaj a mai napig nem győzött meg engem a véleményem ellenkezőjéről.
  • musha
    #1318
    ezzel egyetértünk, de ha valaki jó, azt el kell ismerni. én sem rajongok a Caramel dzsipó soul stílusáért, de attól még bitang jól csinálja.
  • musha
    #1317
    ezesetben valóban nem ugyanazokat a megasztárokat néztük, mert Gabi nem sokszor volt eddig hamis (Eszter pláne), Boogie viszont rendszeresen csúszkált (nem erős intonációban), de ezzel nem akarom a Boogie-t fikázni, mert ettől még jó, csak Gabi jobb. az, hogy Boogie egyénisége TÉGED jobban megfog, az szíved joga. de ez annyira nem is vitatéma, úgyhogy részemről lezárva.
  • Me0w
    #1316
    Igy direkt azert nem lehet osszehasonlitani a dolgokat :) Nem kerdeses, hogy Mariah Carey jobban enekel mint Kalapacs Jozsi, megis inkabb Pokolgepet hallgatok mint Careyt ;)
  • petesilver
    #1315
    Akkor mi nem ugyanazt a megasztárt nézzük, az tuti! Eszternek annyi keresnivalója sem lenne a döntőben, mint Gabinak. De énektudásban kizárt, hogy Gabi jobb legyen. Boogie soha nem volt hamis egyetlen dalában sem, és plussz színezetet vitt többnyire az elénekelt számaiba. Ezzel szemben Gabi alig énekelt olyan dalt, ahol nem lett volna hamis hang, és egyéni színt aztán végképp nem vitt semmibe, max jó-vagy rossz utánzatokat adott elő.
  • Me0w
    #1314
    Jah, en is orultem hogy Torres bentmaradt, szeretem hallgatni ahogy enekel, de igazabol tuti hogy Caramel nyeri a versenyt. Kar hogy Boogie ment el, o volt a kedvencem, ha lehet ilyet mondani, a Toth Gabi meg elmegy a picsaba... a helyeben annyit mondtam volna, hogy 'Kosz mindent, Boogie a jobb, en megyek', de ez a szanalmas konnyhullatas meg felrevonulas nagyon undorito volt...

  • petesilver
    #1313
    Hja, valami hasonló. Ma Torresnek kellet volna mennie, de a rasztafári szám kihúzta a bajból. Soknak szimpatikus, és ez a szám valóban jó volt vele, ez elég hogy elnézzék neki a gyenge swinget.
  • musha
    #1312
    ebbe szerintem ne menjünk bele, hogy ki a jobb, mert ha az ének tudás a szempont, akkor nem kérdés, hogy a Gabi. Boogie egy showman, jó zeneszerző, fejlődőképes énekes és biztosan nagyon jó arc. de nem ezeknek kell itt elősdleges szempontnak lenni. sasjnálom, hogy kiesett, mert ha igazságos lenne az egész (és nem lenne olyan balfasz a közöség, mint amilyen), akkor Tominak vagy T. Daninak kellett volna kiesnie (szimpátia ide vagy oda). de ahogy lentebb írtam, nem a realitás dönt, hanem a szimpátia. (hogy még tovább menjek, szerintem Bartók Esztinek minimum döntőben kellett volna lennie és mégsem, ez van).
  • musha
    #1311
    úgyis a P.Tomi fog nyerni, közönségkedvenc. szerintem a Gabival benne lesznek a döntőben és - ahogy ezt a mai szavazás is mutatta - Gabi nem az. de ha véletlenségből Caramellel kerülne P.T. a döntőbe, akkor is P.T. nyer.
    nincs igazság a földön. (ja, amúgy nem csípem Tomit, de ének szempontból is jobbak nála Torrest kivéve mindannyian (de Torres viszont szimpatikus^^))
  • petesilver
    #1310
    Hááát, kurva marketing. Akkor mi a fenének nyilt a verseny? Figyu itt lehetsz sokáig, de kell a döntőbe egy csajszi, pláne ha Tóth-al kezdődik a neve, és még fiatal is. Szerintem Boogie magasan a többi felett van, Caramel a kanyarban sincs Boogihoz képest. Megértem a döntés lényegét, de csalódtam a zsűriben mocskosul, hogy meghozták ezt a döntést. Egyedül ebben bíztam, hogy ha úgy adódik csak Boogie ellen veszíthet a hülye kis pics@, de úgy látszik ez a csajszi már csak a döntőben fog alulmaradni. Rettenetesen csalódott vagyok, mindenki tudta ki a jobb, aki Boogie ellen szavazott mentegetőzött, meg magyarázkodott is rendesen, mégis ez a reszelthangú förtelem jutott tovább. Újra beigazolódott Axel Rose mondata a Dead horse számból: Remember in this game we called life that no one said it' fair.

    Ehhh. Gyalázat.
  • Sil3nt
    #1309
    szerintem Torressnek kellett volna mennie Boogie helyett. Igaz Boogie megfogja állni a helyét és amúgy sem ő nyerte volna meg. De az igaz ami igaz, hogy sokkal tehetségesebb a Gabi 17 évesen, mint a Boogie.
    Tehát a zsűri jól választott.

    U:I: Soma pénzérmés dolga szánalmas volt.
  • Davidus
    #1308
    Jó döntés volt. Boogie jobb mint Tóth Gabi de nem állnak jól neki ha ő lenne a megasztár:) Meg Caramel ellen úgyse lenne esélye a döntőben szal inkább essen ki most.
  • petesilver
    #1307
    Azt a pénzéhes sóher hányinger mindenit. Vazze ez a megasztár! Ma a versenyzők nagyonjók voltak, de ez a smshjhászó kétmilliószórelmonom a számot, megmutatjuk a versenyzőket negyvenezerszer, előrehozzuk a szavazást+kitoljuk a műsoridőt, és szétreklámozzuk a műsort+ méghatszor elmondjuk hogy szavazzatok hozzáálás, ez hányingerförtelem. ezek negyon futnak a pénz után ajóéletbe!!!
  • Vlala #1306
    érdekes.
  • musha
    #1305
    Annak, aki emlékszik Tilla Nagy Edmondnak címzett újabb értelmetlen megszólalására :

  • VinylToy #1304
    Próbálkozásnak ez sem volt rossz, de még mindig gyengécske
  • b-type
    #1299
    muha :D
    ez egész érdekes hsz lett..:)
  • Rózsalány
    #1297
    na, ez nekem is nagyon teccett:(((
  • szanics
    #1296
    Hát ezek köcsögök.
    Mi az, hogy fizetős lett megnézni a Megasztár-videókat? Kapják be!
  • petesilver
    #1295
    Viszont akkor is jogos, hogy kettőjük közül Boogie ment tovább. eszternek van az a aranyos kis semmilyen hangja, és azon nyomta végig az összes számot, hangtartomány nuku, stílusváltás nuku. Lassan idegesített, hogy szinte ugyanazt énekli, csak más szöveggel. azért Boogie jóval szélesebb skálán mozgott eddig a dalokban, mint eszti. A csajjal semmi bajom, aranyos, meg bejön, de eléggé nyilvánvaló volt, hogy ez kevés lesz majd eccer a bennmaradáshoz. Dani meg eszter fiúban, lightrekedtes hangon, gyengén végigénekli mindíg az aktuális számot, de jól választja ki a számokat, és arrébbgurul mindíg a csajszik szavazatai miatt. Szerintemlassan ez is kevés lesz neki, és repül. Viszont még így is kevesebb szerintem Pál Tomi a torreshez.
  • Rózsalány
    #1294
    na, azt nem tudom, hogy mennyien szavaznak, mert azt már nem nézem:)) kevesen szavaznak??? meglep!!:)
  • winnie
    #1293
    nem annyira furcsa.

    aki a legtöbbet kapja az folyamatosan a legtöbbet kapja. aki pedig a kiesés szélére jutott, az a rákövetkező héten nincs az utolsó kettőben, hiszen a rá szavazók elkezdik félteni és többet nyomnak rá. logikus.

    amúgy meg ilyen kis szavazatmennyiségnél ezek az eltérések hibahatáron belül mozognak.
  • béricsi
    #1292
    mondjuk, ja tényleg, lehet nem angolul nyomja a faszi :)
  • Davidus
    #1291
    [bólogat]
  • Rózsalány
    #1290
    röhögtem vóna nagyon ha eredeti nyelven adják azt a dalt, mert az valami afrikai nyelvjárásban bazsevál a hapsi nem??? nem emléxem annyira csak úgy rémlik, hogy az nem angolul van:DDDDD

    amúgy tényleg ízlések és pofonok! én szeretem boogiet, meg caramelt, a két csajt meg nem csípem, valószínűleg mert emberileg taszítanak... ezért is nem smsezek, meg azért sem mert nem költök ijen höjeségre:DDD