6021
Ki lesz a legjobb?
  • Davidus
    #1374
    nyomja a város
  • Davidus
    #1373
    jó nagy gyökér lehetsz:P
  • petesilver
    #1372
    Na most mondom azt, hogy ez kurvanagy BUNDA! Kizártnak tartom, pláne a mai totálszar teljesítménye, valamint felháborító viselkedése után, hogy ez a picsa több szavazatot kapjon, mint Caramel, vagy Dani. Egyszerűen kizárt!!!! Nem létezik!!!!!!Ilyen nincs. CSak a közönséget kellett figyelni a közös dalnál/doors/: Daninál-sikoly, Caramel-sikoly, Tomi-sikoly, picsa-semmi. Ehh, elmennek a ....
  • KeKKSZike
    #1371
    Én meg azt nem értem, hogy az a b*zi Palcsó gyerök mit keres még bent? :O
  • MrSpock
    #1370
    Dani kiesett,nemvolt elég jó szerintem sem.Hangilag nemvolt esélyes a győzelemre.
    Már csak Gabinak kellene kiesnie mert hetek óta irtó gyenge!
    Nemértem miért van még bennt!
    Mennyi esélyt adnak neki?
  • Ronny
    #1369
    ha másra nem is, arra biztosan jó volt ez a műsor,hogy ha valaki a jővőben a rockereket fikázza akkor bizonyíthassuk, hogy a négy tehetségesnek beálíllított megasztár milyen szépet bukott az "akárhogy énekelhető" rockszámokon
  • KeKKSZike
    #1368
    CARAMEL!
  • awak3n
    #1367
    hát igen.. én 1 kicsit ismerem őt személyesen,de miota ilyenket csinál nem köszönök nkei:)
  • artschi
    #1366
    "szerencsére" meghallottam, hogy vki a klasszikus Pokolgép-nótát énekli, kimentem megnézni, hogy ki volt az, aztán rájöttem, hogy inkább nem kellett volna...
  • gdevil
    #1365
    Úgy érzem, Gabi egy kicsit maga alatt vágta a fát ezzel a Pierrot-afférral.
    Ugyanis, ha megint holtversenybe kerül a végén, nem biztos ,hogy Pierrot-ra már szamíthat továbbjutás terén...
  • béricsi
    #1364
    mostani Palcsó szám tetszik
  • Kolbasz
    #1363
    Yonderboi Quintetben volt, most pedig a Zagarban. Remélem pénteken jön ZP-be. :-)
  • béricsi
    #1362
    ja, gáz, sztem.
    Kolbász: ki az a csajszi, mert én sajna nem ismerem.
  • Kolbasz
    #1361
    Azt jól látom, hogy Kuczora Edina vokálozik? JEJEJE!!!
  • petesilver
    #1360
    Ugye? Szerintem elő tudta volna adni eredetiben is, de Danisra vette, és eltűnt a dög ebből a számból is. Nagyon gáz ez a döntő, kezd cinkes lenni, hogy eddig a zsűri jogosan lehúzta ígyvagyúgy az összes eddigi produkciót!!
  • Mike at home
    #1359
    Dani, Dani, Daani, Daani

    yikes
  • béricsi
    #1358
    igen, érdekes volt, kicsit azt hitte Gabi, övé a világ... kis picsa
  • béricsi
    #1357
    bazzeg, Torres Dani sem tetszik,
    sajna azt kell mondanom, az utóbbi idők legszarabb döntőjét láthatjuk...
    Torres túl monotonon nyomja, csakúgy mint majdnem mindenki.
    Kivéve Caramell-t, aki meg enyhén lágyan nyomja, majd kiváncsi leszek a második számára nekije :)

    Igazából nem ennek a 4 szereplőnek találták ki ezt a műfajt sztem
  • petesilver
    #1356
    Kiosztotta Soma, mindjárt sír. ezért kiejteni Boogie-t, hogy aztán beégesse magát a csaj azzal a műfajjal, amit eddig istenített, meg állítólag rocker. Elmegy ez a..........ehhhhhhh..

    Ezt az égést! Értitek!! A 16 éves picsa szarul énekel, ezt közli a műsor zenei producere vele, erre a csajszi kioktatja a zenei producert!!!! Haláli!
  • Rózsalány
    #1355
    ne reménykedj:( nincs ojan szerencsénk:(
  • petesilver
    #1354
    Pierot közölte vele, hogy sz@r volt, erre az önérzetes kis csajszi kifakadt Pierot ellen, és kioktatta rockból!!!! Röhely!! Remélem kiesik a francba!!!Vicc.
  • MrSpock
    #1353
    Mi az hogy a rockot mindegy hogyéneklik? Röhögök!
    Pély normális?Ez tetszett neki?Nevetséges.
  • béricsi
    #1352
    na Tóth gabi visszapofáz, ez már szánalmas, ezért hazaküldeném csak úgy, mert nincs igaza...
    ez röhej :))
  • petesilver
    #1351
    Nagy a botrány!!!
  • MrSpock
    #1350
    Nagyon rossz volt!De nagyon!Semmi hangja nemvolt!
  • Rózsalány
    #1349
    nem nézem a műsort, de pokolgépet énekel a Gabi??????????????????????? ez eleve egy vicc:(
  • béricsi
    #1348
    na hát az a "Pokolgép" Tóth Gabi eddig a legszarabb.
    botrány ez, hogy engedheti ki ilyen számmal
    illetve nem a számmal, hanem, na.. tudjátok. nem áll jól neki, túl monoton a hangja ehhez.
    2-ből 2 gyenge, én most azt mondom, ő essen ki
  • petesilver
    #1347
    Tehetséges a caj! Ahoz képest hogy rocker, még egy pokolgép számot is haza tud vágni. Ez vicc!!!
  • petesilver
    #1346
    most hallom, nem is grasses green, hanem valami vasziz green, meg volt még ott pár illúzióromboló halandzsaangolszó. Mindezt a pocsék éneklés mellé. amit nyújtani kellet volna azt elharapta, ehh, nem is idegesítem magam inkább.
  • petesilver
    #1345
    Szerintem ahoz képest, hogy a döntő előtt egyel vagyunk, mindegyik előadó gyenge volt. Ha nem lenne olyan erőltetett műviesség ize a Torres számnak, még azt mondanám, hogy ma az volt eddig a legjobb. Bryan May-hez képest Palcsó egy herélt valami volt. Azért a gitáros gyönyörűen-tisztán énekelte ki ezt a dalt, és nem egy Mercury. Tanácstalan vagyok, eddig gyenge mindegyik sajna:(
  • béricsi
    #1344
    Palcsó Tamás jól énekelt sztem, bár mintha a hangosító kicsit elbaxta volna, mert elég halknak éreztem a mikrofont.
    Caramellnél ugyanazt éreztem, mint a Tóth Gabinál: nem adott bele mindent, többet ki lehetett volna hozni sztem.
  • petesilver
    #1343
    Az nem kifejezés!!! Se ritmikája, se húzós lendülete nem volt az énekének!!! Fel vagyok háborodva vastagon. Ilyen latymatag énekkel agyonvágni ezt a remek számot!! Ennek úgy kellett volna sütnie, hogy a víz is szikrázzon!! De ez amit Gabi művelt a számmal, ez valami burleszk. Még mindíg nem tértem magamhoz. Erről az együttesről szólt a fiatalságom, soha ki nem adott felvételeim vannak tőle, sokat jelentett nekem nagyon a gnr. Ez nekem arculcsapás, nem tudok mit mondani, hihetetlen.....
  • awak3n
    #1342
    Eza soma hogy került oda...
    torreszhez meg nagyon nagyon nem illik a menzon
  • béricsi
    #1341
    na Torres Daninak meg ez a Sweet Dreams nem olyan jó választás
    (meg senkinek sem lett volna az)
  • béricsi
    #1340
    na nézzétek...
    Tóth Gabi nem volt olyan nagy szám, bár jó dalt választott, és a vokál kicsit megdobta, de egyetértek a zsürivel (mármint Somáékkal, hogy nem adott bele mindent, itt kicsit jobban kellett volna zúzni)
    szerintetek?
  • petesilver
    #1339
    Jesszus ezt a kalap sz@rt istenem!!! Így megcsúfolni ezt a GNR számot, te atyaúrísten!!!!! Ezért bejutni a döntőbe!!!! Ez förtelem volt, ha most sem hallottátok a hamis hangok tömkelegét, hát akkor nem is tudom mit mondjak!!! a felénél úgy rúgtam volna le páros lábbal a színpadról, hogy nyekken! Ezt a szentségtörést!!!
  • Ben C
    #1338
    Szerintem kiesik a következőben. Senkivel szemben nem tartanák már bennt.
    Talán Torres ellen...Érdekes egyébként, én elismerem hogy Torresnek nincs olyan hangja hogy megérdemelten elnyerje, de vaamiért mindiga z Ő produkcióját várom a legjobban...
  • musha
    #1337
    ebben én is biztos vagyok, de ez ellen nem tehetek semmit.
  • Vlala #1336
    pedig előbb fognak éhen halni az "általad tehetségesnek gondolt személyek", mint a csatorna, ebben biztos lehetsz ;-)
    Én lefogadnám, hogy Tóth Gabi döntős lesz.
  • musha
    #1335
    mentségemül szóljon, hogy ez az egyetlen műsor, ahova hajlandó vagyok sms-ezni, mert itt azért mégiscsak az általam tehetségesnek gondolt személyt is támogatom vele (nem csak a csatornát(ha rajtam múlna, a csatornánál éhen halnának)).