6021
Ki lesz a legjobb?
  • flashX
    #1414
    A karamel is levágta a szavak végét a baby u really got me now-ba.
  • Angyalka
    #1413
    Kár hogy a Dani kiesett!!!!!!!!!!!!
  • criminal law
    #1412
    Egyébként tényleg a Yonderboi énekesnője vokálozott?
  • musha
    #1411
    ez érdekes, mert én finoman szólva nem elöször hallottam a paradise city-t, és szerintem teljesen jó volt. szeretem az eredetit is, de ez is tetszett, mert NEM volt hamis, én nem tudom te mikor hallottál ebben hangelcsúszásokat meg ilyesmit, sőt, érezhetö volt belöle a rockzene iránti mélységes tisztelet. az, hogy hogy ejtett néhány szót, jajj, kérem...ennél nagyobb bakikat is szoktak csinálni. ja, a fejrázást arra írtam amúgy, hogy a gunsnál ez volt az egyetlen `reális` kritikája a zsürinek.
    a pokolgépnél is félreértetted a dolgot keényen, mert a Pierrot azt egy szóval nem mondta, hogy szarul énekelt, csak azt, hogy `milyen groteszk` amikor egy ilyen kiscsaj egy ilyen zenét énekel.
  • petesilver
    #1410
    Vonatkoztassunk el Gabitól. Csak nézzük a produkciót.Ha valaki rosszul hajlítja a hangokat, elharapja a hangok végét, és lejjebb, vagy feljebb viszi a hangot, mint kéne, az hamis. Ezeket mind megcsinálta Gabi. Van ellenpélda. Ha ezt viszont tudatosan teszed jól, akkor egyedi színezetet adsz a produkciónak, lásd Caramel Deákbill száma. Nagy különbség. És a pocsék éneken nem dobott volna semmit, ha Gabi még rázza is magát mellé koncerten. De akár hamis volt, akár nem, konkrétan szar volt mindkét száma egyszerűen. Megcsúfolása a rocknak vastagon. Melléjön a nevetséges, hülye tézise a rockzene előadásáról+a nevetséges angol kamuszavak a GNR számban. Ezt a két számot lehet benézi aki soha nem hallotta az eredetit. De más nemnagyon.
  • musha
    #1409
    ezt nem is mondtam ^^
  • GAthersw
    #1408
    Azért egy Queen számot választani sem kisebb merészség...
  • musha
    #1407
    úgy tűnik itt sok emberrel tényleg egyészen más megasztárt nézhettünk ismét. én is guns and roses-on nöttem fel, a mai napig az egyik kedvencem. az, hogy egy 17 éves lány ilyen zenét énekel, ahol egy nem kicsit mély és rekedt hangú énekes üvöltözik ráadásul nem is akárhogy, ez eleve merész. ha az ember nem arra akar figyelni, hogy `olyan-e a hangja, mint Axl-é`, akkor abszolút a helyén volt. hamis hangok???? milyen hamis hangok? nekem is némi közöm azért van a zenéhez, de a jelek szerint rossz a fülem, mert nem hallottam hamis hangokat. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha egy klubban nyomta volna ezt Gabi a saját együttesével, akkor ugrált volna, rázta volna a haját, stb, de ez nem az a müsor.
    a pokolgépet nem komáztam soha, de azt is teljesen korrekül elénekelte.
    ja és nem Gabi fan vagyok, én EBBÖL A NÉGYESBÖL Gabit és Caramel-t tartom döntöbe valónak. a kiesettek közül is lett volna egy-két ember, de ezt hagyjuk. a Dani kiejtése tök jogos volt szerintem, azzal együtt, hogy nagyon szívesen söröznék vele, mert biztos nagyon jó arc, de zeneileg tovább jutott már, mint amennyire jól énekel.
    sajnos P.Tomi is jól énekel, bár én öt nem szeretem.
    csak ezektöl az elvakult fikázásoktól ki tudok borulni
  • KeKKSZike
    #1406
    Tudom... Sok anya, idős nő ezért szereti! Anyám is... Mert olyan kis aranyos! De NE ezért legyen már MEGASztár, mert nem tud megszólalni, ha kérdezik!
  • GAthersw
    #1405
    És éppen ezért a mulyaságért is szeretik őt ennyire.
  • KeKKSZike
    #1404
    Csak tudod... Nekem az is számít, hogy egy MEGASZTÁR tud-e mondjuk egy értelmes mondatot kinyögni vagy nem?! Mert Palcsó az nem egy olyan alkat! Egy interjút NEM fog tudni leadni, annélkül, hogy NE mondjon valami írtó nagy hülyeséget! Erről NEKEM ez a véleményem!
  • MIMACSKA
    #1403
    A Palcsó tényleg helyes, és aranyos, már csak énekelni kell megtanulnia!!

    Karamell, Bartók Eszti, Boogie és a Gabi a legjobbak, nekik kellett volna tegnap kint lenniük!
    Nekem mind1, hogy ki nyer mert mind jobbak az átlag magyar popzenészeknél és minegyik okozott nagyon kellemes perceket nekem. Hajrá
  • flashX
    #1402
    Na meg, hát ő nagy rokker... no comment...én nagyobbnak tűnnék mellette szal kuzsé kis kurva. Meg nem igazán hallottam még Pokolgépet, de sjtettem milyen zene ez, és igen, ilyesmit vártam amit előadott a kis tóth. Sry pokolgép rajongók, de ez a tipikusan témánknincsde mi magyar űberrokerek vagyunk zenekar...
  • flashX
    #1401
    Most, hogy kiejtették a kedvencemet, átgondoltam az egészet.
    Az emberi hülyeség szánalmas irányába tartozó bakács is tudja a dolgát, mindig arra a szarfos biblára hivatkozik. Én szerintem ez egy tehetségkutató műsor lenne, ahol nem a szarokat tartják bennt.
    De: vagy a drága tóth familia kis üdvöskéje aki nagyon tudja hogy mikor mit kell énekelni és véletlenül sem volt kurvaszar a tegnapi műsora fogja megnyerni, a veronika még egy 5millát be is fizetett a megasztárnak, hogy ő nyerjen(hasonlóképp a VV, meg BB-hez), vagy pont ő nem fog nyerni, de akkor is második lesz. caramel nem nyerhet , mert cigány, (lásd ep1.) a palcsóban reménykedek, hogy mostmár az egyetlen értelmesnek sikerül az utolsó kettőig eljutnia.
  • Rózsalány
    #1400
    szerintem az a baj, hogy a média folyamatosan sztárolja a gabit és a életszagú, családi történetekkel, puhítja a népet, ezáltal sok szavazatot kap. mit olvasok az egyik bulvárlap címlapján? : "tóth gabi csomót talált a mellében..." nos ezek után persze, hogy mindenki megszánja...
  • béricsi
    #1399
    Palcsó jobban énekel, mint a Vera, ezt teljesen függetlenül mondom.
    Én nem drukkolok senkinek, Bartók eszti volt a kedvencem, de azért érdekes módon a környezetemből is mindenki szerint Verának, meg Torresnek kellett mennie.
    Ehhez képest Caramell áll kint? ugyan már...
  • Ramore
    #1398
    Senki nem vette észre, hogy 2 napilapban is megérezték, hogy ki fog kiesni ma? Szerintem megvan a műsor forgatókönyve és rég le van vezetve, hogy ki fogja megnyerni a versenyt.
  • Me0w
    #1397
    Milyen hangja?? AMikor rikacsol akkor hangos, azt ennyi... magyarul nem tud, angolul meg foleg, osszevissza kornyikal, 3-bol 1 hangja hamis, mirol beszelunk?
  • GAthersw
    #1396
    De ez már teljesen kinek a Pap kinek a kutyája...
  • GAthersw
    #1395
    A Palcsónak sokkal jobb hangja van és már többször bebizonyította, hogy nem csak "lányosan" magasan tud énekelni...
  • KeKKSZike
    #1394
    Amúgy én azt NEM értem, hogy Gabit miért utáljátok ennyire? Az egy dolog, hogy hisztis p*csa, de nagyon jó hangja van! Hol van Palcsó hangja az övéhez? És ha azt is figyelembe vesszük, hogy még csak 17 éves! A természete tényleg elég furcsa, de hát Istenem... Ibolya is ilyen volt!

    Én azt tartom felháborítónak, hogy ez a Palcsó gyerök még bent van a lányos hangjával!
  • petesilver
    #1393
    Hja, és persze azt elfelejtettem, hogy ezek után a lemez sem rizikófaktor, mert annyit tuti elsóznak belőle ilyen előzmények után, hogy minimum nullszaldós legyen. Ezeket összerakva lehet gondolkodni, hogy miről is van szó?
  • petesilver
    #1392
    Mert azzal nem keresik meg előre a lemez árának többszörösét!! Pr emberek! Ugye kell egy magas nézettségű showműsor, hétvégén főműsoridőben, amivel mellesleg az RTL-t is kiütjük. Megasztár. Megvolt, befutott, rizikó nélküli tuti siker. Hétvége főműsoridő,+nagy nézettség= kurvanagy reklámpénz bevétel másodpercenként. Ugye megasztár cd, meg egyéb baromságok forgalmazásából származó bevétel. A műsor licensz, előállítási költség nem tartozik ide, mert valamilyen shpw amúgfy is kell, tehát ez a tv2 büdzséjéből megy, nem extra kiadás. És akkor ott van az sms-en befolyt lóvé+hallhattad, nyár végéig viszik őket monstreturné országszerte, tutisiker, tutilé.

    Na ezért kell ekkora körítés neki. Magasról szarnak a lemezre, bár hasznos mellékterméke a megasztár néven futó üzleti vállalkozásnak.
  • Me0w
    #1391
    Ha kiszamolod 3000 SMS arat, amennyivel mar siman benttartja a hugikajat, az 600k, szerinted meger neki ennyit? Nem egyszerubb siman szolnia, hogy a picsara tegyenek fel egy ezrest ha szar lesz?
  • GAthersw
    #1390
    Más... az amúgy is vegetáló magyar pop iparnak szüksége van 2 majdnem teljesen ugyanolyan hangra (Gabi-Vera) a testvére is 5öd olyan sikeres mint például a Gáspár Laci, akkor hogy nyert? Miért fogy a Lacinak sokkal több lemeze, ha rá annyival többen szavaztak, hol vannak azok az emberek amikor meg kéne venni a lemezét?
  • petesilver
    #1389
    Ehez csak annyit, hogy csak egy magyarázat létezhet, ha nem bunda, és az a nővére Vera. Még az elején nyilatkozta egy újságnak, hogy a húgára rengeteg pénzt költött már most, annyi sms-t nyomatott a szavazásokon. Neki meg fut a szekér most, vagyis lé van. Szal lehet vigyázni, az a ház sokat megérhet kettőjüknek, ha a nővérke belehúz a döntőn, és rengeteg pénzért megtámogatja a szavazást. Ehez nem kell más, csak kapjon adatokat a beésrkezett szavazatszámokról, kis fejszámolás, és megvan, mennyit kell minimum küldeni.
  • Me0w
    #1388
    Ha ott akar elhelyezkedni, akkor megyek Carey fannak :(
  • GAthersw
    #1387
    És méghogy rockban akar elhelyezkedni, eddig mind közül ebben volt a legszarabb...
  • Me0w
    #1386
    Igy van...
  • GAthersw
    #1385
    Lehet, hogy igazad van, de ha bunda az egész, akkor miért kell egyáltalán egy tehetségkutató versenyt csinálni? Egyszerűen csak csináljunk lemezt az egész Tóth Familiának... :(
  • petesilver
    #1384
    Valakik a háttérben tutira akartak menni, hogy Daninak heló legyen, és abban nem volt kockázat, ha Caramellel eresztik össze. Gabival ugye nem lehetett, mert az botrány lett volna, hogy a végén kétszer rugdossák tovább úgy, hogy piszokszarvolt.szerintem.
  • béricsi
    #1383
    srácok, haez nem bunda (mert miért lenne az?), akkor el kell ismerni, hogy a magyarok többsége
    a., halláskárosult
    b., nem értik a műsor lényegét.
    És ez sajna elég szomorú, mert én szégyellem magam emiatt.
    em arról van szó, hogy kiesett a Torres Dani, mert neki, és Gabinak is ki kellett volna esnie előbb-utóbb,
    hanem arról, hogy a kis nagyszájú lázadó picsa többet kapjon, mint Caramell, aki hetek óta kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, a Gabinak meg már a múlt heti teljesítménye is akkora katasztrófa volt, hogy csak na.
    Van szimpátia mindenkiben természetesen, nekem nem volt szimpatikus az előző körben Tóth Vera, de azt azért el kellett ismerni, hogy jó hangja van.
    Viszont a tesója nyomába sem ér, és szépen semmi produkcióval (már hetek óta) besétál a döntőbe.
    Ez kész röhej sajna.
  • petesilver
    #1382
    Remélem nincs igazam, de. Ha az előbbi döntőt nézzük, akkor arra lehet következtetni, hogy a közönség fullfehérbőrűt szavaz meg csak nyertesnek, mert ugye nem a tudás már ott a lényeg, hanem a nagy mennyiségben előforduló szimpátia. Ott Ibolya maradt alul, ezen szálon elindulva itt Caramel. Tehát marad akkor palcsó, meg a rüfke kis picsa. Ez alapján most mond, hogy lerugod a tv-t, akkor inkább a mulyagyerek, mint a kis hisztispicsa.

    De remélem tévedek, és vastagon nyer Caramel.
  • Me0w
    #1381
    Dani ma nem alakitott, a sweet dreams szar volt, a mennyorszag touristot meg tul reszelosre vette, de meg igy is 2 fenyevvel elotte jart annak a hulye picsanak. Multkor pont emlegettem a Pokolgepet, remenykedtem, hogy nem o enekli, erre... hat baz, inkabb rtl-en a heti hetes, mint tothgabi meg a pokolgep, szegyelltem magam kozben rendesen :( a paradise cityrol nem szolok, azt ugy is tudja mindenki :((

    Viszont Carameltol tetszett a felszarvazottak, szerintem jol nyomta, igazabol en deakbilltol a ne szeress engemet vartam volna, vagy a rossz vert, de igy is ok volt. Teljesen egyetertek veled, hogy kibaszott bunda az egesz, Caramel vegig folenyesen nyerte a roundokat, nem hiszem, hogy pont MOST ne kapott volna eleg szavazatot. Ez van, mondjuk a dontot meg megnezem, de nincsenek illuzioim...
  • GAthersw
    #1380
    A Palcsónak kútva jó hangja van, az előzőben is és most is jóval jobb volt akár a Gabinál akár a Daninál, most már végre a Gabinak kellett volna kiesni (ez a mindig lesznek rokkerek nagyon szar volt) utána a Torresnek és a döntő a Caramel és Palcsó... Torres a múlt heti döntőig volt nagyon jó, múlt héten és most elég gyenge volt.
  • KeKKSZike
    #1379
    Én egyszerűen felháborítónak találom, hogy Palcsó gyerök még mindig bent van! És az meg abszurd, hogy CARAMELnél több szavazatot kapott! Ha a Palcsó nyeri a Megasztárt, akkor komolyan mondom, hogy lerúgom a Tvt!
  • MagyaR
    #1378
    Most kellett volna a Palcsónak kiesnie, aztán a Gabikának, és utána a Torresznek a döntőben
  • MagyaR
    #1377
    Szntem Palcsónak kéne már kiesnie. Mér szeretik annyira??? Ez a queenes alakítása borzadály volt. Monnyuk kezd egyre jobb lenni, de háát monnyuk akkor is caramellnek kellene megnyernie.
  • petesilver
    #1376
    Azért steven Tylert, Mick Jagert megkérdezném erről, mit gondolnak róla!! Vagy mondjuk Bruce Dickinsont. Élő példa, nélküle nem futott úgy az Iron Maiden szekere. ezt a vakarék seggpicsát!! ehhh
  • petesilver
    #1375
    Oké, cáfoljatok meg ha nincs igazam.

    Picsa többet kaphat Daninál esetleg, bár kizártnak tartom, hogy Dani masszív tábora pont a legfontosabb pillanatban nem szavaz eleget.

    De semmi szín alatt nem kaphat többet az őstehetség, fullzene Caramelnél, nem létezik.

    Ráadásul úgy, hogy picsa többször volt már majdnem kieső, múltkor sem kapott elég szavazatot, szar volt múlthéten, és ma is.

    Ez sehogy nem áll össze, akárhogyan nézem.