6021
Ki lesz a legjobb?
  • awak3n
    #1454
    ricsi vagyok :o)
  • Ben C
    #1453
    Ákoska ne kamuzzál már.
  • Ben C
    #1452
    Palcsó egy ŐSTEHETSÉG. Pont ebben látszik, nézd már , mennyire teszetosza, és a színpadon mennyire kinyílik, ráadásul tehetséges nagyon! Színpadra született.
  • Ben C
    #1451
    Én iszonyat sokszor hallgattam az eredetit.

    Mégsem tetszett Gabié.
  • Ben C
    #1450
    Mindig jól döntött? Az az érmedobás nekem betett.
  • Aspyrin
    #1449
    Bakács után Soma is otthagyja a Megasztárt
    [Színes Bulvár Lap]

    Bakács Tibor már hetekkel ezelőtt, Soma pedig tegnapi lemezbemutatóján jelentette be, hogy a népszerű verseny esetleges következő szériájában már nem szeretne részt venni. Az énekesnő a Színes Bulvár Lapnak azzal indokolta döntését, hogy sok volt neki az elmúlt pár hét, és talán már a nézőknek is elege van belőle, ráadásul nem is szeretne beleragadni egyetlen szerepbe. Azt azonban biztosan állítja: zsüritagként mindig jól döntött, még ha a közönségtől rengeteg kritikát kapott is.

    Soma cáfolta a zsüritagok közti állítólagos feszültséget, szerinte a viszonyukra a baráti szeretet jellemző: mindössze arról van szó, hogy nem mindenben egyezik a véleményük. Például abban sem okvetlenül, hogy az énekesnő szerint Palcsó Tomi nyeri majd meg a Megasztárt.

    A másik távozó, Bakács úgy fogalmazott: időben akar kiszállni. A további zsüritagok közül Presser Gábor még nem gondolkodott azon, vállalna-e egy további szériát, Pély Barna pedig nagyon sajnálná, ha felbomlana az összenőtt csapat.
  • musha
    #1448
    ez tényleg nagyon király, de gondolom a Sebastian-féle verzió nem egy tehetségkutatón hangzott el ^^
  • b-type
    #1447
    Nagyon korrekt előadás SB-tól. én az I remember you-nál leraktam a Skid Row-t, rá sem ismertem a hangjára.
  • petesilver
    #1446
    Hát igen. A slave to the grind hatalmas album, olyan adrenalin bomba, hogy kávé helyett is jó reggel. Volt amikor arra is használtam, ha nem igazán ment a felkelés:)
  • Rózsalány
    #1445
    ez de király zene!!! az eredeti azé jobb... de a bach srác előadása se semmi:)))
  • MrSpock
    #1444
    Meghallgattam:Sebastian,jó voltál,de valahogy nemjött át,pedig látom beleadtál mindent,még a hajad is lobogtattad,de valahogy a feeling,neméreztem azt a bizsergést...tudod..a pluszt ami ahhoz kellett ,hogy igazából..na szóval..ez az én véleményem.köszönöm..!
    Igen!szóval fúú azthiszem most skid row-t hallagatok,előkotrom az archívumból.
    Egy kis slave to the grind!
    Egyébként figyelemmel kovetem az american idolt,már csak összehasonlítás kedvéért,azért van különbség a legutóbbi megasztar,meg idol között,ott mindegyik nagyonott volt,ráadásul 2 rockosabb hosszúhajú srác van jól nyomták.
  • petesilver
    #1443
    Mai nap letöltheő, érdemes leszedni, meghallgatni, beraktam az eredetit, és a feldolgozást. így csinálják akik nagyon tudnak:) Annyit tudni kell, hogy az eredetit 1982-ben adták ki, szóval a keverésben nagy különbségek vannak eleve. Nekem különösen kedves az eredeti album, mivel 82-ben kilenc évesen ez a Maiden album lett életem első saját magnókazettája /kék polimer!!!/amit rongyosra hallgattam, és el is dőlt egy életre a zenei irányzat kérdése:)
    Children of the Damned
  • petesilver
    #1442
    Azért ezt megnézném az itthoni megasztár döntőjén, és meghallgatnám utána a zsűri véleményét! :)))
  • petesilver
    #1441
    Most találtam a neten minőségi megasztárt: Az Iron Maiden Children of the damned számát Sebastian Bach énekli a Skid Row énekese. Hát nehéz szavakat találni, Bruce Dickinsonhoz képest csak annyi a különbség, hogy picit lágyabb az éneke a lassú részeknél, de a torka ugyanott van! Durván nagyon jó!
  • iko
    #1440
    Hát ha a zsűrik ingyér dolgoznának akkor 100 zsűri is kevés...
  • G_ArchAngel #1439
    Egyébként lehet, hogy jó lenne egy új zsűri, ahol a női nemet pl. Zsédenyi Adrienn képviselhetné, talán elférne Somló Tamás, Réz András is...
    Nem tenne rosszat, hogy egyik vezető rádió prominens személyisége is helyet foglalna, mivel ők tudják legjobban, hogy mire van igény, pl. Voga tanárúr:)
    S talán lehetne 7 fős a zsűri: 1 médiaképviselő, 1 esztéta, 1 zeneszerző, 2-2 női és férfi előadó...
  • petesilver
    #1438
    Egyszerűen fogalmaztam: szar volt. Komplexen. Mindkét szám. Nem ragoztam már itt, hogy miért is. Lényegtelen. Erre írtam, hogy sokaknek nem tetszett, vagyis szar volt úgy ahogy van, mushanak tetszett, szerinte nem volt szar.

    Finomabb verzió: amúgy az egész este gáz volt, gyenge volt az összes produkció szerintem, kivéve a deákbill szám. Nem is gondoltam volna, hogy pl swinget jobban megoldják, mint a rockot.
  • fifi
    #1437
    egy ilyen magyar zenei alapmű, egy himnusz egyszerűen nem illett a 16éves csitri szájába. A most bentlévők közül nem is illett volna senkihez... Talán a Bella Levi elő tudta volna adni... Talán.
  • béricsi
    #1436
    sztem nem arról volt szó, hogy hamis-nem hamis, hanem (nekem pl) nem tetszett az összhatás, nem volt igazi lendülete a számnak.
    Igenis fontos szerepe van a dalválasztásnak, mert azon is sok múlik: Nem azért, hogy el tudja-e énekelni vagy nem, hanem hogy illik-e az adott játékoshoz a szám.
    Lásd korábban asszem a Bálint Ádám énekelte a Tarkan-Sikidamot. Nem volt vele probléma, nem volt hamis, mégis szarrá fikázta a zsűri őt.
    Az meg mondjuk a pofátlanság felsőfoka volt, hogy gabi kiszólt a közönségnek (ezzel pedig egyúttal beszólt a zsűrinek).
  • musha
    #1435
    bár nem tudom minek magyarázok, de azért leírom:
    alapvetö különbség van aközött, hogy valakinek nem tetszik a hallott hang és a látott kép közti összhang és más az, hogy hamisnak, hibásnak, szarnak hall valamit. a Pierrot az elsö verzió ebböl. kétségtelenül nem tetszett neki, de EZÉRT (ha igaz, amit mondott). ja és még mindig KIZÁRÓLAG a Pokolgép számról beszélünk ugyebár.
    az meg hogy neked nem tetszett, meg itt még sok embernek, az szívetek joga, csak ne olyan dolgokkal fikázzátok, ami nem igaz. nem tetszik a haja, nem szimpatikus, idegesít a hangszíne, stb., ezek szubjektív dolgok, de hogy hamis vagy nem hamis, az elég egyértelmüen hallható, és ez NEM volt az, de egyik zsüritag sem mondta (ha már az én fülem nem stimmelne), hogy hamis lett volna (pedig ilyenekre a Péró le szokott csapni).
  • petesilver
    #1434
    Hagyd, nem kell szétragozni. sokunk szerint szar volt,musha szerint nem. az csak hab a tortán hogy azt sem ismeri el, hogy Pierot is szarnak látta, csak próbálta fogyasztható állapotban beadni a fruskának. De ehez nem kell zenei producernek lenni, hogy érezd szám közben, hogy ez bizony gáááz.
  • Waterhorse
    #1433
    Nem lesz az a pénz....remélem.
    Amúgy is az csak jó, ha elmennek, jöhetne a helyükre a Sipos F Tamás, és Ákos. Vagy mit szólnátok magyarország egyik dívájához, Baby Gabihoz?:)) Na jó ez utóbbi csak vicc volt
  • Waterhorse
    #1432
    Gondoltam, hogy ezt fogod mondani.
    A válaszom viszont pofonegyszerű éás logikus lesz:))

    1. Az elfogultság pont abban mutatkozik meg, hogy ha tré a dolog neked akkor is tetszik. Ha kritikus szemmel nézzük a dolgot akkor már más a helyzet, nekünk ezért nem jött be.
    Egy példa: Nem zenei dolog, de az elfogultságra jó példa. Nálam szokott előfordulni az esetek többségében amikor készül egy-egy képregény, vagy játék feldolgozás filmre. Általában ezeket is fikázzák, főleg a kritikusokra jellemző. Én is azt mondom néhányra, hogy lehetett volna jobb is, de ha szerettem az eredetit, képes vagyok megnézni a filmet 10x, és ódákat zengeni róla, holott mindenki leírja. Hiába no', elfogult vagyok:))

    2. Pierrot: Groteszk, röhejes. Visszakanyarodhatnék a Pély, Ádámhoz intézett megjegyzésére. Olyasmit mondot, hogy ez egy vicc volt. Furcsa volt neki a törökül nem tudó sráctól a rossz kiejtéssel előadott szám. Ezzel arra célzott, hogy ez bizony nem volt jó. Ebben az esetben is ezt láthattuk. Egyszerűen nem nyerte meg a Pierrot ezzel. Nem tetszett valami a Pierrot-nak, most ez miért olyan tragédia, mert nem egyezik a nézeteiddel?:)) Teljesen mindegy minek nevezzük a véleményét: szarnak gondolta, nem jött be neki, nem tetszett, nem fogta meg, nem jött át. Egyszerűen negatívan vélekedett róla és kész:))
  • Vlala #1431
    Belekeveredtem...
  • VinylToy #1430
    Na látod, senki nem fogja vitatni hogy van olyan akinek az vagy, te miért teszed ugyanezt?
  • Vlala #1429
    jó, akkor ebírom aláírásomnak a "Világ legjobb Pasija" szlogent, ezt választottam és kész :-)
    sz? Négy betű?
  • VinylToy #1428
    mit szoktak rád mondani, valami "sz" betűvel kezdődik :D

    Miért zavar már az is hogy ez a szlogenjük, mert erről van szó, ezt választották és kész.
  • G_ArchAngel #1427
    asszem korhoz kötött, így diszkriminatív a műsor - megyek feljelentem Őket:)
  • Vlala #1426
    [bók]
    Végre egy értelmes elem is lesz abban a műsorban
    [/bók]

    :-)

    Ha már felhoztad, megint kötekedek egy sort: Harmonikás Márió, Postás Józsi, Villanyszerelő Géza, és a Közalkalmazott Dezsőné született Mária miért nem lehetnek az Év Hangjai? Biztos, hogy Az Év Hangja csakis a Megasztárból kerülhet ki, vagy ez csak egy újabb promó? :-)
  • G_ArchAngel #1425
    ja, és a Tóth lányok nagyapja is tangóharmonikás, így lesz anyag a M.SZ.3-ba:)))
  • G_ArchAngel #1424
    Srácok, nem akarok senkit sem rémísztgetni, de a kisvárosom adott már egy Tóth Verát, Tóth Gabit, Máriót, a harmonikást, a kereskedelmi tévék már bemutatták Postás Józsit, és ezzel még nem állt meg a tapolcai úthenger:)
    JELENTKEZEK ÉN IS A MEGASZTÁR 3-BA! :DDDDDDDDDDDDD
  • Rózsalány
    #1423
    valamejik újság azt írta, hogy a bakács is megbánta a boogies döntését és ő sem lesz a következő megasztárban... szerintem meg van az a pénz amiért benne lesznek a következőben is:)
  • musha
    #1422
    azt hallottam, hogy Soma nem vállalja tovább a Megasztárok további részeit, mert nem szeret dönteni. vicces? vagy szánalmas?
  • musha
    #1421
    valamit nagyon félreértesz:
    1: ha valamit sokat hallottam (és szeretem is), akkor ha elfogult lennék, akkor pont hogy nem tetszene, mert csak az eredetit tartanám jónak
    2: vissza fogom nézni, de határozottan emlékszem a jelenetre, még a szám közben is mutatták a Pierrot-t, és folyamatosan vigyorgott. vigyorogni nem azért szokott általában az ember, mert szarnak tartja amit lát. az volt a mondandójának a lényege, hogy neki nem tetszett ez az összkép, hogy egy ilyen kiscsaj ilyen kemény zenét választott (és ezt is csak a Pokolgépnél tette a Pierrot).
  • Waterhorse
    #1420
    Ez azért van veled, mert te elfogult vagy.
    Nem egyszer hallottad már az eredetit, mi?
    Ez elfogultság mifelénk:)

    Perrot meg vissza kell nézni felvételről, mert csak hebegett, habogott. Miért? Kereste a szavakat, nem tudta, hogy mondja meg a Gabinak, hogy szar volt.
  • Vlala #1419
    + Távozz tőlem! :-)
  • VinylToy #1418
    sejtettem, hogy beírsz valami baromságot. Vlala megérkezett. Jaj.
  • Vlala #1417
    sejtettem, hogy felhördül a nép. A négy közül kiesett egy. Jaj.

    Változatlanul tartom a fogadásomat, hogy Gabi második lesz... ugyebár a döntőig benn kell tartani, mert jobban tejel, mint a Riska, de az már a szanatóriumban is feltűnne a törzsközönségnek, ha Vera hugicája nyerne.
  • musha
    #1416
    az év kommentje
  • iko
    #1415
    Hi!
    Bunda.
    Szevasztok!