6021
Ki lesz a legjobb?
  • Me0w
    #1494
    Caramel jol nyomja a Hound dogot :)
  • b-type
    #1493
    Jailhouse rock???
    nem volt benne semmi sztem.
    pont az nem volt benne, amitől jó lehetett volna ez a nóta.
    dög vagy mi a szösz.
    mindenesetre sztem Tóth Gabi ledarálta és kész..nem tom mi volt ez a nagy taps, lapos volt szvsz.
  • Aspyrin
    #1492
    remélem is
    [sztárboxot néz]
  • musha
    #1491
    na mibe, hogy ma kiesik a Gabi? bármibe fogadnék...
  • awak3n
    #1490
    höm hömm...
    egyik osztálytársam mondta ma-aki hiszi higyje ,aki nem ,az ne :) - ,hogy nagybátyja vmi szvazóbiztoságos ,és ,h felesleges szavazni,úgyis a Soma ill. Pesszer dönt
  • G_ArchAngel #1489
    Gabit többször hallottam karaokezni is, nagyon jó hangja van (ha a technika bírja:D), de a jelleme az ... - nem minősíteném:)
  • G_ArchAngel #1488
    annyira nem szánalmas, hiszen elérték a céljukat: foglalkoznak vele az emberek és beszélnek róla...
  • Szabina
    #1487
    Nekem tetszik a Tóth Gabi hangja és tehetségesnek tartom, úgyhogy
  • Waterhorse
    #1486
    Így is van
  • musha
    #1485
    pff...ezekre már nem lehet mit írni.
  • GAthersw
    #1484
    hoppsz, másfél órája nem frissítettem, de látom nem "csak" én vagyok a paranoiás.
  • GAthersw
    #1483
    Gondoljatok csak bele, Gabika azt állítja szegényt lerúgták, körbevették stb... Jajj, most a sok naív ember még sajnálja is szegénykét és véletlenül felröppen egy ilyen is, hogy Palcsó fanok voltak... Kicsit sem szeressük szegény Gabikát a mocsok Palcsónak meg aki szurkol biztos lányrugdosó "hülye picsa"... Egyre szánalmasabb ez az egész MSZ2 :(((( Ha ezek után a Gabika bent marad a Palcsó meg kiesik most szombaton akkor gg...
  • G_ArchAngel #1482
    és az a baj, hogy ilyenek viszik valamire az életben, ők kerülnek vezető pozícióba, őket ismerik el...
    aki betartja a szabályokat, udvarias, törvénytisztelő és emberbarát, az elbukik - erről szól az Élet...
  • Waterhorse
    #1481
    Átgondoltam és megvan a megoldás:
    Akár a Tóth Gabi találta ki, akár a sajtó, ez mindenképpen az ő malmára hatja a vizet. És kivel szemben? Aki pillanatnyilag a legesélyesebb a győzelemre. A Palcsó Tomi. Ha ezt így leközölték, akkor valóban az van, hogy Palcsót feketíti, Gabikát fényezi. Hát ha nem is közvetlen bunda, de a média (vagy gabika és kompániája) által közvetetten jól megvan ez szervezve.
  • Waterhorse
    #1480
    akkor nem lepődnék, meg ha az jönne ki a végére, hogy valóban ráestek, csak a gabika kicsit túlsplilázta, hogy lehessen sajnálni. Ha sajnálják, így a vége előtt, sokan majd rászavaznak, jönnel az sms-ek, hiszen szegény lányt, megverték, ezt az embertelnséget, ez szürnyű. Higgyetek nekem ez a csaj egy velejéig romlott minden hájjal megkent. Bármit képes bevetni a győzelme érdekében, valószínűleg most is ez történhetett.

    Ismertem egy ilyet, középiskolában. Amúgy nem volt vele baj, de ha valamit el akart érni, mindíg álnok módon az ember lelkét célozta meg. A vizsgákon, mások elé sírta be magát, kisírta a kettest, nem szégyellt, mindenki előtt jelenetet rendezni, hogy ő a megbeszélt érettségi időpont helyett máskor menjen be, mert neki dolga volt. Nem ért rá. Érettségizni nem ért rá, az ilyen minek él? akkor szívta meg a kecskét amikor egyszer vizsgán eltűnt 3 órára (hazament), és amikor én jöttem volna berobogott előttem, azzal hogy ő kihisztizte magának ezt az időpontot, nekem se kellett több, elküldtem a halál kaszára a tanárnővel együtt. Igy kell az ilyenekkel bánni
  • Waterhorse
    #1479
    Ja! És valóban, nem azt kell nézni, hogy hátbarúgtak egy lányt=ez milyen hazafias. Hanem a kürölményeket, hát mi a fenének rizsázok én a körülményekről. Vagy ahogy más is említette: ok-okozat. Az ok-okozat tényező miatt vált hazafiassá, ami MIATT történt, nem pedig az ami történt.
  • Waterhorse
    #1478
    Miért ne érdemelte volna meg? Nem úgy viselkedett ahogy kellett volna. Ne mond már, hogy csak azért mert lány, nem érdemli meg, akármilyen ember is. Ez nem lehet kibúvó vagy mentség. Tudom, hogy te is lány vagy, és itt nem is a férfi a női nem szembeállításáról van szó, (gondolom azért véded, mert egyneműek vagytok) szóval ebben az esetben nekem semmi közöm hozzá, úgy volt, hogy lány rúgta hátba tűsarkúval, és én csak örülök neki.
  • iko
    #1477
    ebből azt vettem ki hogy Tóth Gabi állította csak hogy hátba rúgták és van egy másik szemtanú aki azt állítja hogy, "nem történt szándékos bántalmazás, a féktelen buli hevében egy asztalon táncoló lány véletlenül esett rá Tóth Gabira". Hát én a hisztis libának aligha hiszek...
  • béricsi
    #1476
    Talán nem olvastad el a mondatom elejét, bár nem is értem, hogy idézhetsz a mondat közepétől? :))

    Hogy ha nem pénzorientált műsor lenne ez (akko vajh milyen? :D), akkor meg lehetne azt csinálni, mint a 90-es években volt, hogy egy telefonról csak egy szavazat érkezhet, mert figyeli a gép, és nem fogadja el ugyanazon hívószámtól a további szavazatokat.
    szóval ne kötözködj, nagyon jól tudom, mi a célja a magas percdíjnak :)
  • Rózsalány
    #1475
    amúgy a TG-t én sem csípem a stílusa miatt sem, meg a hangja sem tetszik, de ha tényleg valaki bántalmazta, akkor ez elég szánalmas. akkoris az lenne ha az egyik fijút bántották volna, amit ugyanígy el tudok képzelni...
    viszont a kis ostoba bántalmazó - ha volt egyáltalán bántalmazás! - ezzel csak a saját favoritjának ártott:( szánalmasak az emberek, komolyan.
  • Rózsalány
    #1474
    hehe:(( na, ennyit a bulvársajtóról...

  • G_ArchAngel #1473
    Torrest le sem tudnám rúgni, mert olyan alacsonyan nem tudom tartani a lábam:)))
  • G_ArchAngel #1472
    Hátba rúgták a megasztáros Tóth Gabit


    [Blikk]
    április 21. 9:06

    A tizenhét éves Tóth Gabira - a Megasztár-győztes Tóth Veronika húgára - kedd éjjel egy budapesti szórakozóhelyen feldühödött tinilányok támadtak rá - állítja a Blikk. Egyes szemtanúk szerint azonban a lányt nem bántalmazták, csupán ráestek egy asztalról.

    Tóth Gabi azt állítja, hogy a megasztárosok szokásos keddi bulija után a VI. kerületi New Orleans Clubban mulattak a közönséggel, ahol dühös tinilányok vették körbe, "hülye pi_nak" nevezték, és egyikük hátulról gerincen rúgta. Tóth Gabit a rúgás után sokkos állapotban vitték az öltözőbe. Állítása szerint sérülése meglátszik, de nem komoly.

    Egy név nélkül nyilatkozó szemtanú szerint viszont nem történt szándékos bántalmazás, a féktelen buli hevében egy asztalon táncoló lány véletlenül esett rá Tóth Gabira.




    Érdekes, itt már csak ráestek, és ez is Blikk hír:)))
  • fifi
    #1471
    akkor sry

    Sajnálom a csajt, bár ezt a helyzetet önmagának generálta... Érdekes módon a Torrest, vagy a Palcsót nem rugják le!
  • musha
    #1470
    talán nem
  • fifi
    #1469
    talán ironikus értelemben írta???
  • Szabina
    #1468
    Már ne is haragudj, de egy lányt megverni minden csak nem hazafias cselekedet!
  • Vlala #1467
    Ebben igazad van, már amennyiben tényleg lerúgták. Még mindig nem értem, hogy valakihez, akire ennyien szavaznak, hogy férhetnek oda a rajongói mellett az ellenzői is.

    Béricsi:
    "meg lehetne azt csinálni, mint a 90-es években volt, hogy egy telefonról csak egy szavazat érkezhet, mert figyeli a gép, és nem fogadja el ugyanazon hívószámtól a további szavazatokat."

    Ezt gondold át méggegyszer, légy szíves. Indulj ki a következő kulcsszavakból:
    kereskedelmi tévé, emelt díjas telefonszám, bevétel.
    Ennek a sztárcsinálónak (ne mondjátok, hogy nem az, már pályázaton keresik a szövegírókat, zeneszerzőket, zenészeket és a klakkot is!) a "sokszor telefonálgatós szavazós" emberek szerves részei, ha mindenki csak egyszer szavazhatna, nem futna a világításra sem.
  • musha
    #1466
    nem bírom már tovább: nehogy azt hozza már ki valaki, hogy megérdemli, hogy lerúgták...bár már örültek többen is ennek, de ez annyira szánalmas
    nem tudom mi ez az utálat itt sokakban, illetve lehet utálni persze, de hogy nincs helye a döntőben, meg hogy ilyen-olyan szar volt az utóbbi x adásban, ez hihetetlen. szerintem eddig egyszer volt gáz, akkor sem annyra azért, az a Shy guy volt. de oké, nem tetszik itt sok embernek, ez van. de az, hogy valami kis paraszt palcsófenek lerúghák a színpadról, ez hogy pozitív színben legyen feltüntetve azért ez nagyon durva. én szégyellem magam a nevetekben is.
  • petesilver
    #1465
    Amúgy tudjátok mi a legrosszabb egy ilyen mentalitású emberben? Hogy ha ilyen történik vele, általában nagy elkeseredésében mindenhol keresi a hibát, csak magában nem. Bánkódik-kesereg egy sort, hogy milyen igazságtalan az élet, amiért ez történhet egy ilyen remek emberrel mint ő, és ha túlvan rajta, csinál mindent úgy mint eddig. az ok-okozat összefüggésről pedig azt se tudja, hogy előételkén, vagy desszertként tálálják-e fel egy vacsoránál.
  • béricsi
    #1464
    Igen, itt nem a tehetségről van szó jelen esetben.
    Mert ha Torres Dani maradt volna bent, akkor sem hiszem, hogy valaki is hátbarúgja. Mert ugye abban egyetérthetünk, hogy Dani nem való a döntőbe... jó a hangja, de azért annyira nem, hogy esélyes legyen.
    Itt arról van szó, hogy el van kényeztetve ez a hüle picsa (ha már így elneveztétek :D), és sokaknak bassza a csőrét, hogy még a zsűrinek is visszapofáz, szarul énekelt az utóbbi 2 döntőben, és még mindig bent van.
    Érzik itt, hogy valami nem stimmel.
    És nem kell rögtön bundára gyanakodni, mert elhihető, hogy sok szavazatot kap,
    de inkább azt mondanám, hogy kis rétegtől kap sok szavazatot.
    Hogy ha nem pénzorientált műsor lenne ez (akko vajh milyen? :D), akkor meg lehetne azt csinálni, mint a 90-es években volt, hogy egy telefonról csak egy szavazat érkezhet, mert figyeli a gép, és nem fogadja el ugyanazon hívószámtól a további szavazatokat.
    Kiváncsi vagyok, akkor hogy alakult volna ez (vagy bármilyen más szavazós műsor)...
  • petesilver
    #1463
    Nos úgy látszik valami tényleg bűzlik vastagon! Ilyen ritkán fordul elő, hogy tetlegességgel jutalmazzanak egy meg nem érdemelt sikert. Úgy látszik sokaknak szúrja a szemét, hogy Gabi még mindíg versenyben van. Sokszor emlegetem azt a mondást, hogy fiatal voltam én is, de hülye nem. Szóval sokan jöttök itt is hogy jaj mert csak 17 éves, akkor ígymegúgy. Most kiderült, hogy nem kifizetődő, ha 17 évesen egy ország előtt bizonyítod, hogy hülye hisztis, viselkedni nem tudó picsa vagy. Nem volt szép dolog hátbarúgni mondjuk /mert arcba kellett volna:D/ de meg tudom érteni az indítékot, a tettet nem. Mindenesetre megérdemelte, mert ha normális módon viselkedik-nyilatkozik a színpadon, ez nem történik meg. Nyilván nem véletlen, hogy csak ő járt így a két megasztár csapatából egyedül.
  • Vlala #1462
    Nem estél át a ló másik oldalára egy icipicikét?
  • Vlala #1461
    OFF
    nem, csak jellemző a szöveg egy bizonyos egyénre [célozgat, de csak poénból, nem akar sértegetni / flémet indítani / magára haragítani senkit :-)]

    ON
    figyu, csak egy öregasszonynak mondom el a faluban, hogy tojást tojtam az éjjel, a holnapi újságban benne lesz, hogy tojtam tizenkét, nagy kékeszöld tojást, és azt is bejelentettem, hogy nem tervezek további tojásokat tojni. Most már csak az a kérdés, Gabikát ki tojta nekünk. :-)
  • Waterhorse
    #1460
    A hír azért hihető, mert a gabikáról mindehol pozítivan nyilatkoznak. Nem lepődnék, meg ha szegény, szerencsétlen bajtársaimat, elővennék, és nyilvánosan meghurcolnák, hazafias, igaz, öszinte tettük miatt.
  • Waterhorse
    #1459
    Ez eddig a legjobb hír amit valaha is hallottam talán. Így kell ezekkel bánni
    Túlságosan elfajult a helyzet? A helyzetet mindíg is a körülmények alakítják, ha a körülmények ilyen tettekre sarkallják az embereket, azt mondom tegyék, de ennél nagyobb megmozdulások kellenének, és tömegek, nem csak kisebb csoportok. Na mind1 kedetnek nem rossz, és ez is elég, végre látszatja is van annak, hogy változást akarnak az emberek.
    Nehogymár az legyen, hogy valakinek az ass vége, és ezért mindenhova benyalható a kis magyar britney mutáns. A srácok valószínűleg ezért háborodtak föl és támadták meg, mert a vak is látja, hogy bundáskenyér az egész. Magyaroszágnak ez nem kell, mint a mellékelt ábra is mutatja. Ezzel nem lehet minket megetetni! Előre emberek, keljetek föl proletárok, leszámolunk a kapitalizmussal! Büszke vagyok a honfitársaimra, igazi hazafias cselekedet volt!
  • G_ArchAngel #1458
    Amúgy a www.hirkereso.hu-n bóklászva túl sok online újságon megtalálatm, szóval nem lehet "fake" hír, legfeljebb felfújták...


    ezt nem tudom mire érted? copyrightos ez a szöveg?

    "ui.: a hülye p..a" kifejezés viszont gyanússá tett valakit itt az SG-n. hm... :-)"
  • Vlala #1457
    A színes "búvárlap" (mélyebbre süllyednek, mint bárki más) és a blicc egy picit túl színes. Egy hasonló hír:

    "George Bush amerikai elnök torkán akadt a ropi, ezzel egyidőben megbotlott, és a szemüvege felsértette az arcát. Az elnök elmondása alapján józan volt. "

    Aki a nyilvánosság elé készül, a rivaldafény mellett vállalnia kell annak árnyoldalát is. Ahogy Presser énekli az LGT-ben: "nem szerethet mindenki." (zárójelben kérdezem meg: az eset idején hol volt a hatalmas rajongótábora, akik annyi szavazatot küldtek el érte? vagy a telefonos cégnél dolgozó papa és Vera kevés lett volna a csoport tini ellen? valami nagyon bűzlik...)
    Ne feledjük, Gabika egyszer már bedurcázott azon, hogy a "csűri" nem fogadta kitörő lelkesedéssel erősen elcseszett Guns 'n' Roses átiratát (sweet child o' mine).

    Hogy ebből a hírből mennyi igaz, mindenki döntse el maga a vérmérséklete és Gabika-szimpatizálás függvényében. Én, mint tapasztalt vén róka :-) már megtanultam kellő távolságot tartani a szennytől.

    ui.: a hülye p..a" kifejezés viszont gyanússá tett valakit itt az SG-n. hm... :-)
  • G_ArchAngel #1456
    Tóth Gabit hátba rúgták - ér ennyit a Megasztár?

    Azt gondoljuk, ennyit nem ér meg semmi. Egy tehetségkutató verseny sem. Mi lesz a következő lépés? Kést szorítanak valaki torkának?
    2005.04.21 07:23

    Tóth Gabi és társai szokásos heti koncertjükön léptek fel. Az előadás után a már lepakolt színpadon táncoltak. Gabi elmondása szerint tinik kisebb csoportja vette őket körül, majd elkezdték a lányt ócsárolni - "hülye p...a" volt a legenyhébb kifejezés - meséli Gabi.

    Majd az egyik lány mögé került, és tűsarkú cipőjével hátba rúgta Gabit. Az énekes letántorgott a színpadról, majd zokogva az öltözőbe menekült. Információk szerint elájult, a kezében lévő poharat pedig leejtette. Az üveg eltört, ami felvágta Gabi lábát.

    Bálint Ádám az öltözőben talált rá a zokogó lányra, aki elmesélte neki, mi történt. Gabi azonnal a szüleit hívta, akik megdöbbentek az eset hallatán. Testvére, Vera elmondta, húga már jól van, és készül a hétvégi fináléra.

    A Színes Bulvár Lap értesülései szerint Palcsó Tomi-rajongók támadtak Gabira. Akár így volt, akár nem, nem hisszük, hogy idáig el kellene jutnia bárkinek is. Végül is ez csak egy játék, nem? Vagy nem?... (Színes Bulvár Lap és Blikk híre alapján ma.hu)




    Nézzétek, én tapolcai vagyok, valamennyire ismerem Gabit, bevallom nem szeretem, de ha ezek után megnyeri a versenyt, azzal az ilyen kis hülye picsákon így vehet elégtételt legnagyobb mértékben.
  • awak3n
    #1455
    BENCÉCSKE