6021
Ki lesz a legjobb?
  • Vlala #1534
    Háborogjanak csak. Azt mondtuk, egyenlőek, nem azt, hogy jobbak. Ott azért még nem tartunk.

    OFF vége...

    Fejet hajtok azok előtt, akikkel fogadtam, hogy Gabika második lesz. Ezek szerint a) nem az van, amit én mondtam, hogy izélnek a szavazatokkal, b) valakihez eljutott a szavam a fejesek közül, és nehogy már annak a hülének legyen igaza :-)
  • musha
    #1533
    és? azért mert roma még nem kell nyernie. azért kell nyernie, mert nagyon jó. (persze nem fog, mert több az általad említett `nedves bugyis sms`).
    azért elképzelem, hogy valami roma közösség feljelenti a tv2-t, mert Caramell nem nyerte meg a Megasztárt :)) igen vicces lenne.
  • G_ArchAngel #1532
    nem a város vagy a telefontársaság hibája volt, hanem a szervezőké/technikusoké:)
    de én nem bánom, Gabika amúgyis már úgy el volt szállva, mint naposcsibe a RedBull-tól:)
  • G_ArchAngel #1531
    Sajnos, mint írtam egyes roma szervezetek arra szakosodtak, hogy a médiák botlásait saját hasznukra fordítsák: Bódi Guszti örült a Bagi-Nacsa paródiának és jó reklámnak vette, sőt tetszett is neki a srácok produkciója, de egyes roma érdekvédelmi szervezetek pedig sérelmezték a műsort...
    Az Bazi Nagy Roma Lagzi történetét gondolom fel sem kell idéznem...
    Ezelőtt két roma származású előtt egy magyar lány végzett, ha most egy roma származásút a döntőben ismét egy magyar fiú győzne le egy romát, akkor hiába hivatkozna a TV2 a milliónyi nedves bugyis sms-re, a roma honfitársaink ismét háborognának...
  • Vlala #1530
    Ebben igazad van, tényleg elsiklottam a mondat eleje fölött.

    Archangel: ez elég kemény, jelentsétek fel a telefontársaságot, és azonnal számláljátok újra a szavazatokat :-)

    Ha megengeditek, kibújik belőlem a parasztgyerek:
    Nem értem, mi a lófaxért kell mindenbe belekeverni a származást. Bárhol, bármikor, bármilyen rendezvényen, mindig van valaki, aki romázik és fújjoz.
    Pedig a származásáról senki nem tehet, az édesanyja hasában nincs választókapcsoló, amellyel kiválasztjuk, mik szeretnénk lenni. Az embert a cselekedetei határozzák meg, nem a színe. Belülről úgyis mindenki rózsaszínű!
    (nem is volt annyira paraszt... visszafogtam magam :-)
  • musha
    #1529
    igen-igen, B. Eszti albumát én is meg fogom venni. Kíváncsi vagyok rá milyen lesz, nagyon.
  • musha
    #1528
    bennem is erős a `nemzeti érzés`, mégis egyértelműen a Caramellnek drukkolok, mert jobb. pedig sem az ő, sem Tomika stílusa nem egyezik az enyémmel (én rock-párti vagyok).
  • G_ArchAngel #1527
    Egyébként Tapolcán, a Sportcsarnokban összegyűlt a nép Gabi miatt, bevezettek egy tucat telefont, hogy majd folyamatosan szavaznak (talán a város költségére?) - aztán a telefonhálózat fogta magát, aztán besz@rt:DDD
  • G_ArchAngel #1526
    Szerintem pont azért fog nyerni Caramel, mert nem merik megjátszani, hogy "más származású" ne nyerjen - akkor fellázadna a "más származású népközösség" (pl. Bazi Nagy Roma Lagzi, Bódi Guszti (Banánhéj) - mind TV2-es produkció, ami zúgólodást keltett a "másik" társadalomban...).
    Egyébként én egyedül Bartók Eszter albumát várom, az Ő egyedi - Elefántdalos - stílusa fogott legjobban meg...
    Talán tudnak belőle gyúrni egy Joss Stone vagy Natasha Bedingfield stílusú énekesnőt és akkor nekem már minden vágyam ki van elégítve, Megasztár-ügyileg:)
  • Moyko
    #1525
    Caramel nem nyerhet... azért mert a G.Laci sem nyerhetett, és az O. ibolya sem nyerhetett. (egy értelmű). Hiába modja azsüri hogy 100% volt mindig, és hogy igy úgy meg veszik a Cd-jét, meg szerintem a Presszer mondta:
    - Hát meg merném kockáztatni, hogy senkinek sincs ilyen jó hangja az országban. (lehet, hogy nem szó szerint irtam, de vmi ilyesmi)
    Amúgy meg az összes "nagy érzésű" magyar (szittya, és szkíta, hunor és egyébb leszármazottak) mind a Palcsóra fognak szavazni, és nem azért mert teccik nekik, hanem mert, kötelességüknek érzik. Semmi bajom a Palcsóval, szerintem ő lett volna a második aki megérdemli a Díjat. Csak nehezen képzelem el mint pop-énekes. Bunda meg szerintem nincs, elég ha vesznek 100 mobilt (kb 1.000.000 1500Ft lebeszélhetősséggel) meg vesznek 100 Feltötö karit (300.000) ami azt jelenti 1,300,000 Ft befektetésel szerezhetsz a csemetédnek egy lakást és egy autót. és csak küldöd az sms-t mint állat :)
    Szerintem mindenki tudja kinek lesz "elfogadotabb" CD-je, és kifo fólyni a rádióból...és végeredményben ez a lényeg.
  • G_ArchAngel #1524
    Érdekes, ha igaz - bár miért ne lenne, hiszen elég keményen fájhat a Tóth családnak:
    Palcsó 900e szavazat
    Caramel: 500e szavazat
    Gabi: 100e szavazat
    forrás: Tóth lányok édesanyja

  • musha
    #1523
    1: ha jól emlékszem Gabi most harmadszor volt kint, nem ötödször.
    2: a zsűri össze-vissza beszél, nem sok következetesség van bennük (lásd: Bakács és a `szeretett fiamat elengedem` vagy Péró amikor Eszti először volt az utolsó kettőben előtte azt mondta neki, hogy `most voltál a legjobb` ezután kiszavazta (bár akkor még nem esett ki), vagy Soma és a pénzfeldobás, stb.)

    amúgy meg tényleg, szerinted ekkora hatalom áll a Gabi mögött, hogy mindenkit megkennek? kinek az érdeke lenne ez? tudom, nehéz beletörődni, de jól énekel, ha tetszik, ha nem. sőt, szerintem a döntők második felében bennmaradtak már mind elég jól énekeltek, a többi ízlés dolga.
  • musha
    #1522
    ez most valami dicséretféle lenne ?
  • szanics
    #1521
    Gyerünk, Caramell!
    Kend el a száját a Palcsó Tominak! Habár ő is nagyon jó, ezt hozzá kell tenni... :D
  • TommyC
    #1520
    Nem hinném h volt vagy lesz bunda,mert:

    1.Ki bundáz kit?
    a)Valamelyik megasztár énekes?Minek?!Hírnévre is tett szert a megasztárral és a pénzt amit ráfordít abból kijönne a lemez szal nincs értelme a díjnak...

    b)Valamilyen nagymenő?Inkább a pénzét ő is abba áldozná hogy a kedvence lemezébe adjon,nem mint a bundázásra...így is elég híres és attól hogy a kedvence lesz a győztes még nem lesz sokkal híresebb...

    más variációk nem jutnak eszembe sajna késő van...
  • Waterhorse
    #1519
    Csak egy kis fejszámolás, és a vak is láthatja mi történt itt a Gabit illetően.

    1. körülbelül 5 alkalommal állt kint mint egyik legkevesbb szavazattal rendelkező játékos. Senki másnak nem sikerült még ennyiszer visszamennie. Ez már önmagában gyanússá tett.

    2. Visszajutott a jobbakkal szemben is. Lásd Boogienál. Bakács: "Azt engedem el akit jobbat szeretek...". Pély: "Úgy gondolom a fiatalabbaknak jobban kell a támogatás". Valaki még azt is mondta, hogy Boogie, már kész, és ő már rendben lesz, ezért menjen (ugyanezt amúgy mintha Esztinek is mondták volna).

    Végkifejletként az jött ki számomra, hogy valóban le volt zsírozva a Gabi pályafutása, és erre sokan gyanakodtak is, már az a tény, hogy az előző megasztár nyertes testvére stb-stb. A lényeg az volt, hogy ha megnyeri akkor ténylegesen lebuknak, a fő cél tehát, hogy az első 3-ba bent legyen, ahol már biztos a jövőbeni lemez kiadása. A pályája már onnantól ki van kövezve, el lehet engedni a kezét. Ezt bizonyítandó a 4 alkalommal vissza szavazás a zsűri részéről, és az, amit a 2. pontban cseteltem. Ugyanis a 2. pont érvei, szöges ellentétben állnak azzal amit amit a zsűri már az elődöntők során is, és általában is egyfolytában emleget. Ezért már nem egy embert hazaküldtek a játék folyamán. Miszerint: még nem elég felkészült, nem elég jó előadóművész, nincs még kész, gyakoroljon, tanuljon. Furcsa mi? Akkor kit is kell most támogatni? Ezeket, vagy hasonló érveket halhattunk a Gabinál is. Vagy éppenséggel ezek ellenkezőjét mondták a Boogienak. Akkor, hogy is van ez? Az egyiket hazaküldjük, mert már készen van, a másikat meg azért, mert még nincs készen? hmm? Hát persze, hogy a Gabi sem volt készen, hiszen nyílta erre hivatkozva tartották bent. Másoknak már valóban az elődöntők folyamán kellett éppen ezért távozniuk, róluk nem is fogunk hallani soha többet az életben. Ebben az esetben viszont, teljes ellentmondásba keveredtek saját magukkal, és itt szúrták el, de nagyon. Nálam összeállt a kép, a szememben lebuktak. Kérdés az ki hagyja ezek után még becsapni magát, mert ahogy látom nagyon sokat
  • Waterhorse
    #1518
    Ha meg lenne tervezve az egész valszeg népszerűség alapján terveznék meg és akkor a Torresz aki a Palcsónál népszerűbb volt, nem esett volna ki.

    Ha népszerűség alapján akarnák, hogy menjen akkor mihez kéne terv? Ennek semmi értelme. Ha azt akarnák, hogy minden a közönség szimpátiája alapján menjen, tehát népszerűség alapján, akkor erre a műsor felépítése alapból adott. Az emberek arra szavaznak akit a legjobban szeretnék, tehát az kapja a legtöbbet aki a legnépszerűbb. Szóval minek kéne akkor megtervezni, és minek kée, ahhoz bunda, hogy népszerűség alapján alapján menjen a dolog:))
  • Waterhorse
    #1517
    Ne viccelj:))
    A hozzáértéseddel és a jóslataid következményeivel már tisztában vagyunk
    Szóval Tomi Nyeri
  • TommyC
    #1516
    Még szép hogy nem az hisz egy kis b*zi..szerintem
  • Rózsalány
    #1515
    hát nem akarok a teljes nőtársadalom nevében kinyilatkoztatni, de szerintem a nők többségének a szemében sem a torres sem a palcsó nem nagy szám, sőt.... egyiket sem tartom kis mértékben sem szexinek... de, persze 14 évesen másképp gondolkodik az ember lánya:DDD
  • Aspyrin
    #1514
    Hát igen, pontosan ilyen korúakat láttam sírva toporzékolni mikor kiesett Torres.
  • Rózsalány
    #1513
    jah, 14 év alatt :DDD
  • mikike
    #1512
    pedig 3ból igen nehéz lehetett kitalálni
  • musha
    #1511
    na ne má megint ez legyen a téma...nemhogy a döntőben a helye Caramellnek, hanem úgy LENNE igazságos, ha megnyerné, mert SOKKAL JOBB, mint Tomika. még a mozgásba sem köthet bele senki, mert Tomika sem egy Fred Astaire.
  • musha
    #1510
    nem logikus. miért lett volna népszerűbb a Torres, ha ő már ugyebár bekerült egyszer a két legkevesebb szavazatot kapott ember közé, Tomika meg még soha?!
  • Buddy
    #1509
    inkább hallgassátok az eredeti számokat, ne ezeket a szánalomkupacokat...nagy bunda az egész, tavalyhoz méltóan megint kell legyen etnikum az elsők között
  • MagyaR
    #1508
    Főleg, hogyha a Palcsó nyeri meg, akkor ez végképp hülyeség lesz. Monnyuk, akkor is inkább caramell :D.
  • MagyaR
    #1507
    Hülyeség. Akkor pl. a Palcsót már rég kiejtették volna és torresz-caramell döntő lett volna.

    És nem hinném, hogy a zsűrit is lefizették, hogy direkt erre és erre szavazzon.

    Mi értelme lenne az egésznek? Semmi. Aztán ott van a közjegyző is. Most mindenkit nem fizethetnek le. Semmi értelme az egésznek.

    Mér jobb az pl. hogy Caramell nyeri meg, mint pl., hogy a Palcsó.
    Ha meg lenne tervezve az egész valszeg népszerűség alapján terveznék meg és akkor a Torresz aki a Palcsónál népszerűbb volt, nem esett volna ki.
  • Ben C
    #1506
    Hol írták meg?
  • Ramore
    #1505
    Bunda az egész, érdekes módon a sajtó egy nappal az aktuális műsor elött megírja, hogy ki fog kiesni! Ez nem véletlen, az egész műsor le van zsírozva.
  • TommyC
    #1504
    Pedig aszittem a csajok mind palcsóra buknak...
    -még szerencse hogy nem....-
  • Rózsalány
    #1503
    számítani lehetett erre az eredményrem nert szerintem most a Gabi még a szokásos formáját sem hozta. mintha elkapkodta volna, olyan hanyag volt..
    de, nem is érdekes, mert a két srác sokkalsokkal jobb nála:)))
    remélem Caramel lesz a vége, mert palcsó nem egy sztáralkat, bár mostmár tőlem bármejik megnyerheti:DDD

  • GAthersw
    #1502
    Torresnek fasza hangja volt csak nem énekhang. Kevés szám volt amihez jó volt a hangja, a cancion del mariachi például kurva jó volt, de a többi nem ment jól a hangjához, szépen beszélt...
  • awak3n
    #1501
    hajrá caramelL
  • MagyaR
    #1500
    Nehogymá a Palcsó nyerje meg. Azé nem ő a legjobb. Torresz is jobban énekelt nála összességében. Neki kellene most a Palcsó helyett a döntőbe mennie.

    Sokat fejlődött, de nem a legjobb. Meg rezeg a hangja. Nagyon idegesítő egy idő után :D. Mindenképp a vaníliának kéne nyernie.
  • musha
    #1499
    utálom a jóslataimat.
  • musha
    #1498
  • Daniel19
    #1497
    Valaki nem tudja, hogy honnan lehet letölteni azt a duettet, amit Gáspár Laci és Caramel énekelt?
  • Sil3nt
    #1496
    Palcsó RULEZZZ!!!!
  • Sil3nt
    #1495
    Tóth Gabi fog szerintem kiesni...