6021
Ki lesz a legjobb?
  • VinylToy #1574
    igen így mindjárt más :D
  • G_ArchAngel #1573
    olyanra gondoltam, aki szétpörgeti magát, nem arra, aki haverokkal egy jót bulizik...
  • VinylToy #1572
    "...aki nyáron akármilyen diszkóba megy egy beszélgetős, borozagtós kerti party helyett..."

    szerintem ez nem tartozik ide, sőt aki diszkóba jár kikérheti magának, mert nem azt jelenti hogy Ő nem szereti a beülős, borozgatós helyeket.
  • Waterhorse
    #1571
    az jó az egyszerű embernek, aki Blikket vesz Népszabadság helyett, éjfél után Gold-ot néz National Geographic helyett, aki nyáron akármilyen diszkóba megy egy beszélgetős, borozagtós kerti party helyett...
    Tudom, hogy erős túlzások, de kigyúrt tetkós leültetett 316-os béemvés Gusztika tuti Frenki meccsére kattant, nem Caramel előadására...


    Ez idézet volt, bocs
  • Waterhorse
    #1570
    az jó az egyszerű embernek, aki Blikket vesz Népszabadság helyett, éjfél után Gold-ot néz National Geographic helyett, aki nyáron akármilyen diszkóba megy egy beszélgetős, borozagtós kerti party helyett...
    Tudom, hogy erős túlzások, de kigyúrt tetkós leültetett 316-os béemvés Gusztika tuti Frenki meccsére kattant, nem Caramel előadására...

    Az 55 éves faterom is ez a kategória, csak ő nem vesz semmilyen újságot, és a Gold-ra nincs előfizetve, így NG-t néz, meg Discovery-t. Hogy a többi stimmel-e mindenki találja ki maga...
  • Waterhorse
    #1569
    Gabika buta,...

    ...és semmiben sem különbözik a vele egykorú kiscsajoktól


    Ezt kikérhetem magamnak, a vele egykorú lányok nevében?
  • G_ArchAngel #1568
    egy kicsit ezt az intelligenciára is vissza lehet vezetni: a TV2 műsorai kicsit értelmesebbek, mint az RTL Klub-é: az jó az egyszerű embernek, aki Blikket vesz Népszabadság helyett, éjfél után Gold-ot néz National Geographic helyett, aki nyáron akármilyen diszkóba megy egy beszélgetős, borozagtós kerti party helyett...
    Tudom, hogy erős túlzások, de kigyúrt tetkós leültetett 316-os béemvés Gusztika tuti Frenki meccsére kattant, nem Caramel előadására...
    Én a családomnak, és szinte egész Tapolcának köszönhetően mindent tudok a MSZ2-ről, Gabika buta, de a természetéből fakadóan és nem szándékosan ostoba, attól függetlenül kedves lány, és semmiben sem különbözik (énektudásán kívül) a vele egykorú kiscsajoktól: tud hisztizni, bőgni, de elbűvőlő is lenni, lehet hogy bármelyünk, aki itt írogat sokkal elviselhetetlenebb jellem...
    Mindenesetre hálás vagyok a barátaimnak, hogy mindig találunk olyan programokat, hogy ne kelljen néznem TV-t a hétvégén:)
  • VinylToy #1567
    éljen
  • bigfoot
    #1566
    én nem nézek megasztárt! még egy részt se láttam!
    viszont az osztályban mindenki nézni!!áááááááááááá
  • Waterhorse
    #1565
    Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy azok akik a Sztárboxot nézték, alapsetben a Megasztár nézői lettek volna. Ha a számadatokat összevetnénk egy olyan megasztárnál amivel egyidőben nem volt sztárbox ott sem hiszem, hogy ez jönne ki. Egyszerűen csak olyanokat is érdekelt az RTL műsora akik alapesetben nem nézik a Megát. A két műsor között az is éles ellentét, hogy míg a sztárbox egyszeri adás volt, addig a Megasztár mondhatni egy sorozat ami több adáson keresztül zajlik. Akik nem megszállott tévénézők, egyértelműen a Sztárboxot választották, és sztem a fiatalabb korosztály, a 15-30 évesek nem azok.
  • Waterhorse
    #1564
    Ebben viszont teljesen igazad van, hogy az említettek úgymond elismert sztárként élik itt életüket, ez tényleg szomorú.
  • Waterhorse
    #1563
    Nana! A Bódi, és a Pákó, ugyanúgy kiestek volna egy ilyen tehetségkutatón, mint az összes többi, idegeinken zongorázó, tehetségtelen, nevetséges amatőr, de említhetnénk ebben az esetben Győzikét is. Ők nem a tehetségüknek köszönhetően lettek híres emberek, hanem mert valakinek a segge végei és esetleg jó helyen voltak jó időben. Gondolj már bele, Pákó mint Megás, meddig jutna szted ha a közönség kezében lenne a sorsa?
  • musha
    #1562
    oké, bocs, tényleg nem kötekedni akartam, csak már kicsit felhúztam magam a sok Gabifikázáson.
  • petesilver
    #1561
    Ne kötekedj:)) A mai magyar médiában, ami tonnaszámra tódul a köznép arcába, ilyen szempontból egyáltalán nincs hiteles forrás sajna. Mindenesetre ma lehetett náluk betelefonálni gabinak, és holnap írják meg, miket kérdeztek, és mik voltak a válaszok.
  • musha
    #1560
    hát ez az...itt tartunk
  • batman
    #1559
    Erre én csak azt tudom mondani, hogy ízlés dolga ki mit néz. Már azért olvasok mindent félve ebben a topicban, mert úgy érzem, hogy néhányan végig azt lesik, hogy mikor találnak egy vélt vagy valós támadási felületet egy olyan műsor kapcsán, amit ettől függetlenül rendületlenül néznek. És ezzel a kígyó a saját farkába harapott :)
  • Aspyrin
    #1558
    Egy kis érdekesség:

    Az RTL Klub agresszív sztárjait csak a szintén RTL-közeli Győzike tudta megszorongatni szombat este. A Megasztár vesztett, A Nagy Könyv pedig mintha nem is lett volna.

    Nem hiába rakta egy héttel későbbre a Megasztár döntőjét a Tv2 vezetősége, hiszen a Sztárbox, ahogy tavaly, ezúttal is kiütötte a tehetségkutató műsort. Míg az RTL Klub-közeli sztárok verekedésére átlagosan 1 999 000-en, azaz közel kétmillióan voltak kíváncsiak, addig a Megasztár elődöntője csupán 1 598 000 nézőt vonzott. Ráadásul míg az RTL Klub legnézettebb meccsét, Növényi Norbert és Fazekas Róbert párviadalát 2 347 000-en látták, addig a Megasztár legnézettebb első része is csak 1 673 423 embert érdekelt.
    Egyedül Indián és Fekete Pákó összecsapása vesztette el a nézettségi versenyt, de akkor még a Sztárbox nem a Megasztár, hanem az Activity ellen versengett. Míg a lakodalmas popsztár és a valóságshowhős meccsét 1 516 000-en nézték, addig a Tv2 vetélkedőjét, amiben egyébként feltűnt az RTL Klubon nagy karriert befutott Győzike is, 1 562 000-en látták.

    A hirdetők szempontjából fontos 18 és 49 év közötti lakosság körében is a Sztárbox volt a népszerűbb, hiszen az RTL Klubot átlagosan 982 000-en választották, míg a Tv2-re csak 775 000-en voltak kíváncsiak. A Sztárbox legnépszerűbb meccse a korcsoport 1 161 000 tagját vonzotta, míg a Megasztár este nyolctól kezdődő legsikeresebb bejelentkezése 899 000 embert ültetett a képernyők el.

    Ebben a korcsoportban ráadásul már nem tudott nyerni az Activity sem, hiszen Indián és Pákó összecsapását 784 000-en választották, míg Szulák Andrea vetélkedője ennél 147 ezerrel kevesebb nézőt érdekelt.
  • musha
    #1557
  • musha
    #1556
    ja, mert ha valamiben, akkor a blikkben aztán meg lehet bízni. hiteles, reális újság.
  • petesilver
    #1555
    Hmm. A mai blikkben lényegét tekintve azt nyilatkozta a Gabika, hogy azért esett ki a versenyből, mert direkt kicsinálták, lejáratták a TV2-sök, és rossz fényben tűntették fel. Vagyis nem azért mert gyengébben énekel a két döntősnél, hanem ahogy ő fogalmazott: manipulálták a szavazókat. Szerinte a következő manipulálások voltak:

    1: A zsűri intonációs hibákra hivatkozott, holott gabi visszanézte, szerinte ilyen nem volt

    2: A kisfilmjébe félreérthető mondatokat hagytak benne

    3: A telefonszáma alá pont egy hamis refrént vágtak be.

    Na most tessék azt mondani, hogy gabika nem volt hamis, amikor maga is azt sérelmezi, hogy hamis refrént raktak be a telefonszám alá :)

    Hát szóval nem tudom. Nekem úgy tűnik, hogy erről simán lejön gabika jelleme: nem rosszabb, nem veszített, hanem kiszúrtak vele direkt, ezért nincs a döntőben.
  • musha
    #1554
    ott a pont.
  • batman
    #1553
  • batman
    #1552
    Ha meg valamelyik nagy hangú fikázómester akkora szakértő, az jelentkezzen a következőbe, és bizonyítson. Vagy hívja ki egy énekversenyre, vagy tököm tudja. Megint elindult egy urban legend, természetesen abszolút hiteles forrásokra támaszokdva. Az senkinek eszébe sem jut, hogy mondjuk a TV2 nem igazán engedhetne meg magának egy akkora botrányt, hogy az egyik legnézettebb országos műsorban ilyen nyílvánvalóan csalnak? Miért érné meg nekik? Ehh, sokszor átrágtátok már magatokat ezen, én újra nem kezdem el, csak értetlenkedem, rajtatok...sorry
  • G_ArchAngel #1551
    azt hittem csak Charlie-nak kell magát szarrá innia, hogy tudjon énekelni:)))
  • batman
    #1550
    Nyílván nem mindenkit érint a hozzászólásom. Nem is akartam én itt népet nevelni, csak már nagyon kikívánkozott. Én magam is a Caramel-nek drukkolok, de nem azért mert C, vagy mert Palcsó Tamás egy kis génhulladék, és a többi, és a többi. Egyszerűen azért, mert tetszik, ahogy énekel. Ha csak fele annyira tudnék énekelni, mint az elsőnek kiesett ember, vagy 4-ed annyira, mint a hőn fikázott Tóth Gabi, akkor minden este Karaoke bárban innám magam szarrá, és énekelnék állandóan. No mindegy...
  • G_ArchAngel #1549
    én neten olvastam, harcsáztam Szigligetnél...:)
    amúgy a Top 12 mindegyike bőven jobb, mint Pély vagy Soma...:P
  • batman
    #1548
    Őszintén szólva nem tudom mi értelme van ennek az utálkozásnak. Ahelyett, hogy élveznétek az éppen aktuális előadó hol jobban, hol rosszabbul sikerült előadását, itt gyártjátok az összeesküvés-elméleteket. Komolyan nem értem. Most őszintén. Ki a f*szt érdekel, hogy bunda-e, vagy sem. Nézzétek az énekeseket, akik közül a döntőbe jutottak közül majd mindannyian komoly fenyegetést jelentenek nem csak a jelenlegi magyar popsztárok számára (ének tudásra gondolok), hanem a zsűrire is. Ha meg ennyire keserű szájízzel nézitek, akkor meg mi a p*csának nézitek? Nézzetek szarboxot, az biztos jobb, és tuti nem mondták egyiknek sem, hogy "az 5-ik menetben leseggelsz..."
  • musha
    #1547
    igazad van, a közízlésnek bódiguszi meg feketepákó kell, ezekkel nem lehet versenyeznie senkinek. de attól még szomorú.

    azt meg te sem gondolhatod komolyan, hogy a Megasztár szervezőinek az az érdeke, hogy az előző győztes rokona legyen ott...az kell nekik, hogy olyan ember legyen sokáig, akit szeretnek az emberek függetlenül attól, hogy jófej vagy paraszt, hogy jól énekel vagy szarul. akit már többször a legkevesebb szavazatot kapottak közé tesznek, azt értelemszerűen nem annyira szeretik atz emberek.
  • Moyko
    #1546
    Szerintetek hány ember tudná "lenyelni", hogy egy Roma srácnak van a legjobb hangja magyarországon. Ez van.

    De nem lesz...
  • KeKKSZike
    #1545
    Teljesen egyet értek Veled!!! Én nem tudom, hogy a Palcsón mit esznek annyira! Sztem egy kis nyomi, nyomába se ér Caramelnek!
  • Vlala #1544
    Nem adom fel, ezért volt a "b" választási lehetőség. Olvastam, egyet is értekazzal a kiegészítéssel, hogy már nagyon régóta odaégett a pite...
    De megígértem, ha nem lesz igazam, fejet hajtok a vitapartnerek előtt.
  • Rózsalány
    #1543
    igazából nekem semmi bajom sincs a palcsóval, mert jó a hangja nagyon, de nem egy exibicionista, előadóművész alkat.
    a caramel sem produkálja magát túlságosan, de ő a szerénysége miatt, nem pedig azért mert málészájú mint a palcsó.
    szal én jobban örülnék ha nem a tizenéves lánykák döntenék el a végét!:)
  • G_ArchAngel #1542
    Az a furcsa, hogy Palcsótól egyik előadott dal, vagy maga a Palcsó-jelenség sem rémlik nekem - mintha ott sem lett volna...
    Valami kerek, cípóarc, és szerencsétlenül ritka bajusz utánzat a közepén - de az előadásmódja... semmi...
    Igazából most fogtam fel, hogy a döntőbe került, annyira nem is vettem észre eddig:P
  • Waterhorse
    #1541
    Persze nem a számokat kell nézni, mert ha jól tudom a döntők elejétől számolják a szavazatokat, itt az arányok az érdekesek.
  • Waterhorse
    #1540
    Most akkor ki is a diszkriminatív???
  • Rózsalány
    #1539
  • Waterhorse
    #1538
    Ilyen könnyen feladod a véleményed?
    Olvasd el a #1519-esemet, hátha visszatér beléd az erő:))
  • Waterhorse
    #1537
    A megasztár oldalán lévő szavazás állása talán sejtet valamit. Nem gondolnám, hogy az utca emberének véleménye, eltérne a netezők véleményétől.

    Molnár Ferenc "Caramel"
    40 % (890128)


    Palcsó Tamás
    60 % (1358616)
  • Waterhorse
    #1536
    Nem tudom, ahogy gondolod
  • Waterhorse
    #1535
    Most nem tudom összeszámolni, de én úgy emlékszem ez az utolsó volt az 5. alkalom.

    A Gabi nem nem tetszik az embereknek, mivel már a Pál Tomi kiesésekor is ő volt az egyik legkevesebbet kapó, a közöizlés és a tömegek nem fogadta el már akkor sem. A népnek nem ez kell, ergó nem jól énekel.

    Na mégis kinek lett volna az érdekében, hogy eljusson idáig? Elég ha annyit mondok kereskedelmi csatorna? A népszerűséget, és a nézettséget szted miben látják? A koncepció: Ha az előző nyertes húga itt van, és sokáig bent tartjuk akkor az sokat hozhat a konyhára.