6021
Ki lesz a legjobb?
  • Alien
    #1614
    Azt mondta, hogy a dal stílusán ne nagyon változtassan, ezzel szemben a Caramel azt csinálta.

    Amúgy nem cigányozok, de nem tudom másképp kifejezni, akkor neked megfelelően mondom: "Caramel-es" stílusban adta elő a számot, és ez nekem nem tetszett, ez van. Remélem így megfelel.
  • KeKKSZike
    #1613
    Mert a zsűri szakszemmel nézik és a jobbnak drukkol... Ez érthető, nem gondolod? :O
  • KeKKSZike
    #1612
    Hát te se vagy komplett, hogy egy nyávogó hangú, nyilatkozni NEM tudó, kis p*csnek drukkolsz... :P
  • Lord AnonymouS
    #1611
    Éppen azt mondta, hogy a saját stílusuk szerint énekeljék... te itt cigányozol, akkor én most kivettem a topikot a kedvencek közül, nem veszek részt ilyenekben. Mik vannak!
  • petesilver
    #1610
    Jó volt a Caramelles Demjén szám, de ha nem variálja akkor sokkal nagyobbat durrant volna kiénekelve, nem elharapva. Ezzel szemben Tomi előadása felrázva nem keverve naggyon ott volt!! Nálam döntetlen ezésrt, ha nem variálja, Caramell nyerte volna nálam ezt a részt.
  • PLackó
    #1609
    letöltöttem,nem erre gondoltam de ez is jó :)
  • PLackó
    #1608
    hmm,nem tudom mi a neve.ami a megasztár alatt megy mikor pl. tilláék beszélnek,akkor ez megy a háttérben,nem tudom milyen hangszer lehet,arra a zenére gondolok.
  • Alien
    #1607
    Amúgy kiváncsi lettem volna, hogy a Demjén mit mondana az előadásokra.
  • Alien
    #1606
    Ja csak épp direkt mondta a Demjén, hogy ne változtassanak nagyon a dal stílusán, de természetesen Caramel belevitte (bocs nem tudok másképp fogalmazni) a cigányozást, és másképp énekelt egy-két helyen.

    Ezzel szemben a Tomi SOKKAL szebben, gyönyörűen adta elő és nem változtatott a dalon!
    Hajrá Tomi, remélem te nyersz
  • GAthersw
    #1605
    Elég sok zenében van pengetős hangeszer lol.... A Brimful of Asha-ra gondolsz?
  • Alien
    #1604
    Tökéletesen jól érzékeled...
  • Lord AnonymouS
    #1603
    HAJRÁ CARAMEL!!!

    A Demjén szám olyan volt tőle, ohgy ilyet még nem hallottam... ennyi érzelmet kifejezni... hihetetlen!
  • PLackó
    #1602
    amúgy hamár zene témában vagyunk,nem tudja valaki annak a zenének a címét ami a műsor alatt megy,és pengetős hangszer van benne?
  • PLackó
    #1601
    mivel Törökszentmiklósi vagyok,HAJRÁ CARAMELL
  • petesilver
    #1600
    Jól érzékelem, hogy csontig nyalnak Caramellnek? Palcsó életében először fiatalon mozog egy kurvanagy színpadon, erre kritizálják. Caramell áll ugyanezen a bazinagy színpadon mint a cövek vazze, erre az kurvajó, meg cool! Hihetetlen!!! A Simply red énekese egy ilyen szám alatt háromszor körbemegy egy ilyen színpadon pacsizni simán.
  • GAthersw
    #1599
    Jaja, Hajrá Tomi!
  • Alien
    #1598
    Így van , baromira nyomatják...

    Mellesleg ráférne egy angol nyelvtanfolyam a Caramelre...

    Hajrá Palcsó Tomi!
  • lee86
    #1597
    bazzeg ez a bakács be van tépve ma este!! :DDD
  • Sil3nt
    #1596
    enyhén elfogult a zsűri a caramellel szemben... Palcsó rulezzz!!!
  • KeKKSZike
    #1595
    És szerény...
  • GAthersw
    #1594
    k*rva jó vagyok :D
  • KeKKSZike
    #1593
    Ezt te honnan a fenéből tudtad?
  • Phat Smoker
    #1592
    LOL..még a szerkesztőség sem tudja milyen zenét raktak be alá ?
  • keepax
    #1591
    ISTEN vagy! Nagyon köszönöm! A büdös életbe nem találtam volna meg! Már hívtam a Megasztár szerkesztőségét, ott sem tudták! Köszike mégegyszer a zenét!
  • GAthersw
    #1590
    :)
    kiesés alatt hallható zene
  • Moyko
    #1589
    Az egyik ismerosöm mesélte, hogy egy "neves bulvárlap" azt irta, hogy a Caramel-t állandóan kórházba szállítják a gerince miatt, és folyamatosan inekciózgatják. És hogy ezért nem szokot táncolni és azért izzad, mert fáj neki. Mondjunk nem tudom mennyire igaz (nm mindig hitelesek ezek a lapok..., de azt észre vettem, amikor a Doors-os elöadás volt és igy "térden vonaglottak" a táncparketten, akkor a Caramel állt fel a leghamarbb, és nem igen teccet neki a dolog látszott az arcán persze lehet, hogy semmi köze az egésznek semmihez és csak oltás megy...
  • keepax
    #1588
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! A Megasztárban amikor kiesik valaki, akkor lejátszák a "legjobb pillanatok "című kisfilmet. A kisfilm ideje alatt megy egy zene! Ennek a zenének szeretném megtudni a címét és előadóját. Ha valaki ismeri, vagy felismeri, legyn szíves írni ide vagy a mailemre! Kérlek, ha tudtok segítsetek! Nem a Nitin Sawhney: Breathing Light című számra gondolok. Amit keresek jóval dallamosabb.
    Előre is köszike!
    [email protected]
  • musha
    #1587
    de gonosz vagy
  • Moyko
    #1586
    A "kicsik" kifejezés elég eyértelmű... szerintem méretre értette.
    Hozzá képest kicsik. Egy biztos... Ő volt a "legnagyobb" a Megaszárban.
  • petesilver
    #1585
    Nyilván abban a családban hangot osztottak ész helyett a kezdeteknél. Vagy mindekttő rosz helyen állt sorba repetáért.
  • Waterhorse
    #1584
    Tegnap a Viván láttam a dagattat. Le nem tagadhatja a testvérét. Ilyen beszólásokkal: "A kicsik, most majd 12-en koncertezésbe kezdenek...a kicsik, höhö, nem tudom miért hívom őket így, nekem ők csak kicsik, höhö..."

    Hát ez felháborító, mi ez a stílus, kinek képzeli ez magát? a nagy sztárnak, már csak "kicsik". Merem állítani, hogy vannak/voltak nála tehetségesebbek ebben, az előzőben pedig kétségtelenül, tehetségesebb énekesek is.

    Ja és 60x megkérdezte, és kb. fél órát lovagolt rajta, hogy kimondhat-e bizonyos dolgokat, nehogy reklámozzon:))
  • Waterhorse
    #1583
    Föleg ha Pierrot lesz a producere:))
  • GAthersw
    #1582
    Azt nem tudom, hogy ilyen hangok kritizálása után, hogy van bőr a képén lemezt kiadni... Önkritika nem játszik...
  • Rózsalány
    #1581
    mijen reklám?? nemláttam még...
  • Moyko
    #1580
    Természetesen a megasztár szünetében is nyomták vagy ezerrel a relámot...
  • musha
    #1579
    aha
  • Rafaelo
    #1578
    jól láttam egy reklámban a soma uj lemezét ???
  • Rózsalány
    #1577
    ezen énis mosojogtam:DD
  • Moyko
    #1576
    Tóth Gabi: Pierrot-val nem jöttem ki igazán. Nem tudtunk jól együtt dolgozni, de valószín?leg nem illenek egymáshoz a csillagjegyeink. LOL - Biztos azzal van a baj!
  • Aspyrin
    #1575
    Tóth Gabi nyilatkozata a Színes Bulvárnak