6021
Ki lesz a legjobb?
  • KeKKSZike
    #1654
    Hát igen... Ezt a romás dolgot NEM kellett volna felhozni, de hát ez van... Most persze mindenki arról beszél,hogy Politika az egész és azért nyert Caramel! :D
  • magus
    #1653
    jo volt, bar nem neki drukkoltam, de az hogy felhoztak h roma es milyen jo h o nyer enyhenszolva is tipikus magyar volt, egyszeruen elbasztak az estet, es neki se tetszett kvara.

    amugy grat neki
  • KeKKSZike
    #1652
    Mostmár pihenek... És nyugodt éjszakám lesz, mert van igazság a földön! :)
  • GAthersw
    #1651
    Ember, mosmá pihennnyé...
  • KeKKSZike
    #1650
    5ből 5 zsűritag mondta CARAMEL NEVÉT! Ha ezek után nem Ő nyert volna, akkor biztosan lerúgtam volna a TVt! :)
  • Sil3nt
    #1649
    gratulálok Caramelnek, megérdemeltem nyert [palcso hívő voltam/vagyok]
  • IMYke2.0.0.0
    #1648
    Köszi.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Imremagdi
    #1647

    ma 00:05 | Privát | Válasz | #1644

    CARAMEL

  • IMYke2.0.0.0
    #1646
    Na, ki nyert?!
    Nem mintha fontos lenne - TV-t se nézek már 3 és fél éve - csak fél / háromnegyed évente 10 percet, ha hazautazok a Szüleimhez... - de azért kíváncsi vagyok :)

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .:|:. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .:|:. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .:|:. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .:|:. Catalyst 5.4 .:|:. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .:|:. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .:|:. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player .:|:. LG 1915S (19" LCD, 12ms, 1280*1024/75 Hz)
    Fordításhoz:
    UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz:
    Sony VEGAS 6.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • PLackó
    #1645
  • KeKKSZike
    #1644
    CARAMEL!!!!!!!!! ISTEN!
  • petesilver
    #1643
    Nah, végre, ittvanfinish!
  • petesilver
    #1642
    Háát utolsó lehetőség lévén belehaltak vastagon ebbe a perfect daybe!!! Kicsit túlspilázta némyelyik!
  • Alien
    #1641
    Pfff másfél órája mondogatják, hogy hamarosan lezárjuk a szavazást, erre még mindig lehet szavazni
  • petesilver
    #1640
    Nyugosz van, mindjárt kiderül. Ne nyomingerezzen az amúgy, akinek kicsinyítőképző van a nicknevében!! Na! :DDDDD
  • KeKKSZike
    #1639
    DE(!) a szakmai zsűri már az elején kiejtette volna őt, de akkor Pál Tamással VÍGASZ ágon visszajuttatták! :P
  • KeKKSZike
    #1638
    Mit alakított Ő? Azt hogy a fiatal csitrik állandóan továbbjuttatták? Meg az anyukák? Anyám is tudod, hogy miért szereti Palcsót? Mert olyan aranyos... Ennyi! :P
  • Sil3nt
    #1637
    te vagy nyominger ha ezt gondolod...sajnos caramel jobb volt, de 18 évesen ilyet alakítani...tényleg megérdemelné az 1.helyezettet...már sajnos hogy caramel fog nyerni....palcsó!!!!
  • KeKKSZike
    #1636
    Mert szerinted Caramell nem jónevelt? Palcsó gyerök egy nyominger... :D
  • petesilver
    #1635
    Csak jólnevelt, és visszafogott!! TE! Értékeld!

    :D
  • Alien
    #1634
    Akármelyik is nyer, nagy teljesítmény, hogy idáig eljutottak és gratula mindkettőjüknek.
  • KeKKSZike
    #1633
    A kis nyomi...
  • Alien
    #1632
    :DDDDDD
  • petesilver
    #1631
    Űberlaza Palcsó elengedett egy jólnevelt szolid jóestét 12.000 embernek!! Hát ez kurvajóvolt, hatalmasat röhögtem!!!!!!!
  • KeKKSZike
    #1630
    Remélem, hogy most a végén a "FEKETE" nyer! :)
  • petesilver
    #1629
    Beszarááás a duett!!! Fekete és fehér!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Gigamegabrutál LOL!!!!
  • petesilver
    #1628
    Szegény Unitedes faxkalap nem is értette miért sikitoznak, amikor semmi sikításra méltót nem mondott:DDD
  • Alien
    #1627
    Jaja én is ezen röhögök :))
  • Alien
    #1626
    loál :D Ilyen erővel te nem vagy elkaramellosodva egy kicsit? :D

    na nézzük :D
  • KeKKSZike
    #1625
    Nyugi... Palcsónál is ez van! Mert a CSITRIK a Palcsónak és a szépfiúknak drukkolnak, nem azoknak akik igazán tudnak zenélni! :P ;(
  • petesilver
    #1624
    Azért nem pite, hogy amikor Torres kerül a kivetítőre, mekkora a sikítozás!! Mintha a fél csarnok csak azért ment volna, hogy Torrest lássa élőben:)))))
  • Alien
    #1623
    Jaja.
  • KeKKSZike
    #1622
    Persze, persze... Csak kicsit mondom visszaveszek már Alien arcából, mert nagyon el Palcsósodott... :P :D
  • Alien
    #1621


    Nekem akkor sem jön be a Caramell stílusa, ez van, de ezzel nemcsak én vagyok így itt.
    Izlések és pofonok :)
    Na inkább nézzük, mostmár hamarosan úgyis kiderül, hogy mi lesz.
  • petesilver
    #1620
    Srácok mindenki annak drukkol, akinek akar! Ettől még csak az egyik fog nyerni!
  • KeKKSZike
    #1619
    Én sztem azt mondta, hogy Caramell leverte Palcsót, de azért Palcsó hatalmasat énekelt! Mert mikor verte volna le Caramell Tomit, ha nem most?! :O :P Kicsit félreértetted! MINDENKI CARAMELL PRODUKCIÓJÁT tartotta jobbnak! De nyugi, hogy a CSITRIK megnyerik Palcsónak a játékot! ;) :P
  • Alien
    #1618
    A zsűritagokról inkább no comment :P Amúgy a Presser is pozitívan nyilatkozott a bakáts pedig pont azt mondta, hogy korábban leverte a Caramel a Tomit (vhogy így fogalmazott) de most a Tomi ütött vissza.

    Amúgy ezért is szép a világ, milyen unalmas lenne, ha itt mindenki ugyanannak drukkolna nem? ;)
  • KeKKSZike
    #1617
    Te bajod! :)
    Ha már DEMJÉN ennyire "fontos" neked/nektek, akkor...
    Demjén Palcsóról: "Helyes srác"!
    Demjén Caramellről: "Őstehetség, mindent tud a zenéről"!

    Csak azért, ha már Demjén szava ennyit számít NEKTEK! :P :D
  • Alien
    #1616
    Az lehet, hogy nyilatkozni nem tud, az tény, de én akkor is neki drukkolok ;)
  • KeKKSZike
    #1615
    Érdekes, hogy az összes zsűri tagnak Caramell verzió jobban tetszett... ;) :P