6021
Ki lesz a legjobb?
  • Vlala #1735
    "bolond beszéd, de van benne rendszer"

    Nem kértem soha, hogy figyelembe vegye. Az olyanoknak mondtam, akik nem tudják elviselni, hogy az istenkirálycsúcsszuper műsort mégsem szereti mindenki, és néhanapján egy-egy kritikát is betolnak a topicba. lyenkor vérben forgó szemekkel, gyilkos gondolatokkal fordulnak felém, mert leírtam a véleményem. Röviden ennyi, mégsem kellene erről flamelni.
  • musha
    #1734
    ember, te nem a megasztrárt nem szereted ezalapján, hanem a fogyasztói társadalmat!!! de arról nyiss már egy külön topikot, mert nem ide való.
  • batman
    #1733
    Sajnos a média nem veszi figyelembe a te személyes véleményed a műsort követő kb 2.000.000 emberrel szemben. Kegyetlen dolog, de ez van. Ellenben van néhány praktika, amit használhatsz: elkapcsolás, átlapozás, le nem töltés, topic leszarás. Természetesen ide nem csak szép és jó dolgokat lehet írni, ám a releváns hozzászólás minden topicban elvárt követelmény. Pl egy olyan topicba, ahol azt tárgyalják, hogy milyen érzés Mercedest vezetni nem ír be az ember olyat, hogy bár még soha nem ültem Merciben, azt vezetni szar, és aki erről beszél az egy véglény. A "Megszabadultunk a 19792" részt sajnos nem értem :(.
  • Vlala #1732
    (flameindítás lesz@rva)
    MERT NEM KELL NÉZNI! MINDEN ERRŐL SZÓL!
    A tévében Megasztár, a rádióban Megasztár,az újságban Megasztár, a buszon Megasztár, töltsd le a telefonodra a csillagdalt, interneten mindenütt Megasztár-hirdetésekbe botlok, és Nektek nincs jobb dolgotok, mint 3 nappal az egész vége után még mindig arról beszélni, hogy a miénk jó, a másiké meg pancser.
    Minek írogatok ide, Ja, értem, ide csak szép és jó dolgokat lehet írni?
    Oké, ebben is benne vagok. Újra értelmes szombat esti műsorok! TV2 Ring! Végre vége van! Megszabadultunk a 19792-től!!!
  • musha
    #1731
    ezt én sem értem, hogy minek irogat ide olyan, aki nem nézte soha vagy nem szereti. komolyan jó nektek itt fikázni? ettől jófejnek érzitek magatokat?
  • batman
    #1730
    Ha nekem címezted a visszavont hozzászólást, akkor nem kellett volna, mert nem álltam volna le vitatkozni. Úgyis csak a saját érveinket mondanánk, egymás mellett beszélnénk, és szét offolnánk a topicot előbb utóbb. Bár nem láttam a visszavont hozzászólást.
  • Vlala #1729
    flameindítás miatt visszavonva...
  • batman
    #1727
    no comment...ezek szerint a #1723 rád is vonatkozik
  • Mike
    #1726
    az óvodások nézik a megsztárt

    fel nem foghatom, hogy a szülők ezt hogy engedhetik meg nekik
  • batman
    #1725
    Bocs, de sajnos nem világos mire gondolsz
  • Mike
    #1724
    jaja, azok szokták nézni a megasztárt
  • batman
    #1723
    Ha förtelmesnek találtad a műsort, és ennek megfelelően gondolom nem is nézted, tehát fogalmad sincs az egészről, akkor miért irogatsz ide? Ha az előző mondat állításai nem állnak meg, akkor meg nézz magadba, mert hülye vagy, ha olyan műsort nézel hétről-hétre, amit útálsz.. Bocs, nem szoktam odamondogatni itt a fórumon senkinek, de már nekem is kezd tele lenni a hócipőm. Óvoda...komolyan.
  • Mike
    #1722
    jujdejó!
    ez is ritka
  • Vlala #1721
    bazz... három napja vége van ennek a förtelemnek, de itt mégf mindig üti egymást a két (három) rajongótábor. Valahogy most egyetértek Mike-kal és Vinyltoy-jal. Ezt is megértük :-)
  • Mike at home
    #1720
    inkabb ugy mondom, van fulem
    es mar hallottam mast is elotte
    ehhez nem kell enekelni tudni
  • musha
    #1719
    oké-oké, vak vagyok, te csak utálkozókat kifogásoltad, sorry
    lehet, hogy már késő van ^^
  • musha
    #1718
    teszem hozzá az utálatot én sem favorizálnám, de úgysem lehet ellene tenni, mindig lesznek, akik azért jönnek, hogy jól megmondják valakiről, hogy mekkora béna, hülye, stb...
  • musha
    #1717
    de mondjuk mit vársz, mit fogsz itt olvasni azon kívül, hogy ki miért szereti vagy utálja a résztvevőket?
  • magus
    #1716
    teged nyilvanvaloan kenyszeritettek hoy megnezd az altalad tragyanak tartott musort, a nalad nyilvanvaloan tehetsegtelenebb enekesekkel. hihetetlen mikre kepes az ember ha kenyszeritik...
  • Mike at home
    #1715
    nem kell itt a Megasztart fikazni, olitek egymast amugy is
  • VinylToy #1714
    Tavaly is áprilisban lett vége kb. májusban még írtak ide, aztán októberben lett felhozva a topik, hogy indul a második.

    Nincs értelme csak azért idejárni hogy olvassuk a sok okos miért utálja az egyiket, vagy másikat.
  • Szabina
    #1713
    Jajj, én nem szeretném ha feledésbe merülne, bár őszintén szólva kicsit el ment a kedvem az írástól, mert már másról sem lehett itt olvasni, csak arról hogy épp kit kell aktuálisan utálni vagy fikázni, mert miért ne teljen már el úgy nap hogy nem utálkozuk, hisz olyan jó kicsit piszkálódni, meg folyamatosan haragudni valakire, hisz a legjobb dolog a világon az irígykedés és a piszkálódás, az embernek másra sincs ideje. Midin azt várjuk hogy az emberek megjavuljanak, hogy szebb legyen a világ. Emberek, miétr nem kezdjük saját magunkkal?
  • VinylToy #1712
    Sose fogjátok megunni :( Remélem egy hónap (???) múlva ez a topik feledésbe merül.
  • Aspyrin
    #1711

    "-Általánosságban beszéltem.
    -Nem rád válaszoltam."
    Pontosan, általánosságban beszéltél, tehát mivel személy szerint a fináléban Caramelnek szurkoltam ezért a mondanivalód rám is vonatkozott.
    "-Azzal semmi bajom nem is volt.
    -Miért veszed magadra?"
    Lásd feljebb.
    "A viselkedésem tett győztessé, engem,.." Miért és hol? "..a Palcsó Tomit, és a többi olyan embert aki rá voksolt, mint olyan.." Ezekszerint a Palcsó tábor volt a győztes tábor, hajrá.
    A cigányvirtus pedig, már ne is haragudj de ironikusnak tűnt, ha nem így volt, hát lelked legyen rajta.
  • Waterhorse
    #1710
    Ja és általánosságban beszéltem igen, de direkt azért nem említettem neveket, mert el akartam kerülni a felesleges és értelmetlen szócsatákat, és nem akartam olyan minősíthetetlen dolgokat a fejemhez kapni amiket lentebb olvastam. Nem akartam olyanokat megbántani akiknek semmi közük az egészhez. Még ez is elkerülhető lett volna, "Akinek nem inge..." szokták volt mondani.
    Mindenesetre nem akartam, se neked, se másnak névre szólóan küldeni, aki olyanokat írt az úgyis tudja, az olyan meg nem lepődjön meg ha szóba sem állok vele:)
  • musha
    #1709
    nem a Gabit szeretem ennyire, annak sem örültem volna, ha Pflum Orsit rúgják hátba vagy Kovács Timit. erre nincs magyarázat. nőt nem rúgunk hátba. ha nem tetszett ahogy viselkedett valahol (bár nem tudom hol), akkor el lehet mondani, hogy mi nem tetszett, de nem megverni. a tv2-t amúgy én sem szeretm összességében, de ez a műsor pont követendő példa szerintem (trillát meg a 250 reklámot leszámítva adásonként).
  • Waterhorse
    #1708
    Biztosan vannak mindkét táborban ilyenek szó se róla. Egy másik fórumon ahol történetesen mindenki Palcsó felé húz, elég élesen kritizálják Caramellt amiért megnyerte. Itt véletlenül úgy jött ki a lépés, legalábbis nekem úgy tűnt, hogy Caramell oldaláról az utóbbi 2-3 napban jöttek a modortalan beszólások, nemhogy örülnének. Ez kihozta belőlem a dolgot. Nekem mindegy, én a Palcsót szeretem jobban, valószínüleg mindegyiküknek meglesz az albuma, de őt hallgatom meg először. Az utolsó 2-vel én is teljesen egyetértek, csak az 1. helyezettel, nem és szerintem kettejük után Boogienak és Eszternek kellett volna következnie a sorban.

    Gabit inkább hagyjuk, ha ennyire szereted soha nem foglak meggyőzni miért gondolom amit gondolok a "hátbarúgást" illetően.
    Csak azt akarom újra hangsúlyozni, hogy nem a hátbarúgás volt szép, mivel az valamiért megtörtént. Azért volt szép amiért történt. Én is jobban örültem volna, ha nem őt támadják, hanem mondjuk elfoglalják a TV2 épületét, többen vasvilákkal, kaszákkal.
  • Waterhorse
    #1707
    #1681
    Keress benne trágár, agresszzív, személyeskedéső mondatot. Keress benne lehordást, akaratkényszerítést.


    -Általánosságban beszéltem.
    -Nem rád válaszoltam.
    -Azzal semmi bajom nem is volt.
    -Miért veszed magadra?

    Az én viselkedésem tett győztessé?

    Mindenek előtt a szitut nézd, és azt, hogy miről is van itt szó. A viselkedésem tett győztessé, engem, a Palcsó Tomit, és a többi olyan embert aki rá voksolt, mint olyan. Ebben az esetben győztessé. A megasztárt illetően? A Palcsót illetően. Mint Palcsó kedvelőt illetően!

    Ezekszerint előtte vesztes lehettél, de örülök, hogy segíthettem neked.

    Ez ilyen logikus következtetés lenne? Aki győztes az előtte egyértelműen vesztes volt...hm-hm. Miért kell kiforgatnod a szavaimat? A segítséget köszönöm Csak ne legyél ideges, nem akartalak megbántani

    Ha gondolod ezekután cigányozz le engem is, hátha megnyugszol.

    Ezt hol olvastad?

    Erre gondolsz?: cigányvirtus = lelkesedés, élénkség, energiával töltött, nagy életörömű. A szó nem bántó, nem sértő akart lenni, csak frappáns, alkalomhoz illő. A szót önmagában nem is használtam, ahogy te írtad. És nem mint emberre mondtam, hanem mint természetre, de ha használtam is volna, ez a szó nem káromkodás, nem minősít senkit, mivel hivatalosan is elfogadott, és csak jelzőkkel együtt lehet bántó, sértő pl. büdös, tetves, koszos, amit ehelyütt nem alkalmaztam soha.

    Ha nem a virtust mondod, akkor lövésem sincs, de szivesen veszem ha beidézed, vagy leírod a hozzászólás számát:))
  • musha
    #1706
    szerintem mindkét `táborban` (bár én nem vagyok Caramel fan, egyáltalán nem az én stílusom, csak meghajlok a tudása előtt) vannak parasztok meg jófej emberek. nem kéne általánosítani, mert hidd el, hogy nem csak Caramel pártolói közt vannak kulturálatlan emberek.

    a Tóth Gabit rúgdosó kis genyókat meg nem tudom hogy lehet az 56-os forradalmárokkal összehasonlítani. 56-ban egy elnyomásból akart az ország (egy része) kitörni, itt meg egy 17 éves énekes LÁNYT rúgott le valami részeg kis pondró. azért mert nem csípem Somát még nem tartanám magam jófejnek (sőt), ha odamennék hozzá, és betörném az orrát. ettől se nekem, sem az országnak nem lenne jobb.
  • Waterhorse
    #1705
    Igen-igen

    Ez a két írás egyszeri olvasatra tényleg ellentétes tartalmakat hordoz magában. A lentebbi szövegben kimutattam az örömömet az események miértjét illetően, és azt próbáltam kifejteni, hogy támogatok minden média és más szervek félrevezetése, becsapása ellen irányuló nyilvános fellépést, akár ilyen módon is.
    A márciusi ifjak vagy az 56-os forradalmárok talán agresszorok voltak? Amire írtam akkor, azt egyébként mindenki úgy értékeli ahogy akarja. Szóval csak egy költői kérdést tettem föl, tudjuk a választ rá, nem belekötni:))
    Csak a műsorban szereplő 1 bizonyos személyt minősítettem szóban, és a készítőket, akik ráadásul ebben az esetben névtelenek. A piros smile pedig arra való, hogy használjuk:))

    Ennek megint semmi köze ahhoz, hogy több olyan "Caramell-voksoló" beszólást olvastam ezen az oldalon, ami tulajdonképpen a többi ideíró embert minősítette, csak mert ő inkább a Palcsóra voksolt + volt mersze azt mondani, hogy neki jobban tetszett a Tomi, személyeskedett és hencegett Caramell győzelmével, minek ellenében a Palcsót (nem szó szerint) még el is küldte a sunyiba.
    Inkább olyan hozzászólást vadásszatok tőlem ahol kiemelten Caramellt durván minősítem és azt az ideírót hordom le mindennek aki őt szereti. Ha lehet többet is, és ne csak tőlem:)
  • Aspyrin
    #1704
    #1681
    Keress benne trágár, agresszzív, személyeskedéső mondatot. Keress benne lehordást, akaratkényszerítést.

    Az én viselkedésem tett győztessé? Ezekszerint előtte vesztes lehettél, de örülök, hogy segíthettem neked.

    Ha gondolod ezekután cigányozz le engem is, hátha megnyugszol.

    szervusz
  • batman
    #1703
    nos igen, erre céloztam az #1700-ban. ja, és úgy tűnik az ték, vagy mi :)
  • musha
    #1702
    huhhúúú...
    a `szerény, amolyan Palcsós, nem személyeskedő, csakis tudással és énekhanggal érvelő` ezt nyilatkozta amikor felröppent a hír Tóth Gabi hátbarúgásáról:

    `Ez eddig a legjobb hír amit valaha is hallottam talán. Így kell ezekkel bánni
    Előre emberek, keljetek föl proletárok, leszámolunk a kapitalizmussal! Büszke vagyok a honfitársaimra, igazi hazafias cselekedet volt!`

    no comment.
  • batman
    #1701
    az meg, hogy ki milyen stílusban írja meg a hozzászólását nem attól függ, hogy kinek drukkolt, hanem attól, hogy volt-e gyerekszobája, vagy sem...no flame
  • batman
    #1700
    Azért azt beláthatod, hogy te nem tartozol a halk szavú, finoman foglamazó rajongók közé, ha átolvasod néhány korábbi üzeneted...meg kíváncsi lennék a hanghordozásodra, ha PT nyer. Én ma reggel láttam Soltész Rezsőt a Mokkában, és nagyon igazat adok neki, mert azt mondta: "Az almát és a körtét nem lehet összehasonlítani. Mindkettő finom, de más az íze". Nem pontosan idéztem, de ez a lényege. Én örülök, hogy Caramel nyert, bár az általa képviselt zenei stílust nem kedvelem. Ugyanakkor bizonyította, hogy több stílusban is megállja a helyét, ha nem is mindegyikben persze.
  • b-type
    #1699
    A sülyedésed légyszives dugd fel magadnak.
    Ó a nagy igazságok ismerője, nagyon bírom mikor vki felfelé és lefelé irányuló különbségeket lát a vélemények ütközésében.
    Sülyedni... te jó ég.
    azért neked közel van már a fenék, ha ezt így frankónak gondolod
    :DDD
  • Sil3nt
    #1698
    tudod néha le kell sülyedni..., hogy megértsék...amúgy egyetértek waterhoussal
  • b-type
    #1697

    Sztem mindkettő jó volt, bármelyik megnyerhette volna, a döntő már nem lóverseny.
    Ezek a egyéni kombinációk itt a cigánysággal, meg politikával, meg mittomén mivel...
    jó hangja volt? Jó hát! Mind a kettőnek.
    akkor örülés van. pássz.
  • Rózsalány
    #1696
    ezzzel semmivel nem lettél különb mint a trágárok és mocskolódók:(
  • Waterhorse
    #1695
    Észrevette itt valaki rajtam kívül, hogy a Caramell drukkerek mennyire szánalmasan, utálkozva, vulgárisan, személyeskedve, agreszívan felyezik ki magukat? A másik oldallal szemben, mindezt a kedvencük védelmében. Még a rajongói személyiségében is megfigyelhetőek az agresszió jelei. Mi Palcsó drukkerek, szerényen, amolyan Palcsósan, nem személyeskedve, hanem csakis tudással és énekhangal érvelve, habár lehet, hogy szubjektíven, de csendesen nyilatkozunk, még a keményebb hangnemű, ellentáborból származókkal szemben is.

    És nem a műsor végkimenetele, nem a megbundázott szavazatok, nem a politikai befolyásoltság számít. Mert a fenti bekezdés tényei tesznek MINKET győztessé. Mindaz, hogy a vereséget, is emelt fővel és nem fújjolással éljük meg, azokkal szemben akiknem a kedvence ugyan győzött, de ez nekik még nem lenne elég és mindennek lehordva probálják a Palcsó drukkereket meggyőzni a saját ízlésükről. "Te ne igyad mán a vaniliát, mert a karamell sokkal finomabb."

    Nem értem még mit akartok ezek után?? Toronyórát lánccal?
    Mindegy, engem pont a TI viselkedésetek tesz győztesség, és az összes többi PT rajongót, és őt magát is.
    HAJRÁ PALCSÓ TOMI!!!!!!! HAJRÁ ÉV HANGJA!!! EZ AZ TOMI, MEGCSINÁLTAD!!!

    u.i.: Remélem nem lankad ennek ellenére, ez a heves cigányvirtus bennetek, és kivárjátok azt a napot is amikor mindketten kiadják a lemezüket. Majd közösen, vállvetve fogom veletek figyelni a toplistákat és az eladási adatokat.

    Köszöntem!