6021
Ki lesz a legjobb?
  • Super Mario
    #1775
    Miért?! Az ő magánügyük!
  • cicai
    #1774
    fúúúúúúúúúúúúúj ffffffffúúúúúúúújjjjjjjjjjjjj
  • Marygirl
    #1773
    Kicsit furi megszokni őket:)
  • Szabina
    #1772
    hmmm, ezt én sem gondoltam volna
  • musha
    #1771
    meg tudok még lepődni...hmm...érdekes.
  • Aspyrin
    #1770
    Tóth Gabi és Palcsó Tamás a legújabb megasztárpár
  • musha
    #1769
    vége a műsornak...:)
  • rezsofiz
    #1768
    mi ez a nagy pörgés?
  • rezsofiz
    #1767
    Nah most voltak itt nálunk, Nyíregyházán a Megasztárosok. Eszméletlen király volt, nekem a legnagyobb meglepetést Boogie okozta:) De mindenki nagyon kira volt, cool
  • STREEX
    #1766
    MIÉRT??? :)
  • kisgyerek20
    #1765
    köszi
  • batman
    #1764
    esetleg itt: http://gportal.hu/portal/megasztar02/

    lassú az oldal, de műxik
  • kisgyerek20
    #1763
    Valaki tud egy linket ahonnan le lehet tölteni a megasztár gálát mp3-ba.?
  • menyus77
    #1762
    Soma tényleg egy iszonyat.. nem merem kiejteni miért lehet zsűritag..
  • I.C.ram
    #1761
    Iszonyat durva volt Soma "éneklése" meg az a "mozgás".... :D kb. fél percet hagyta énekelni a csajokat, többit ő kornyikálta egy nagyon szarap alapzenére, ami inkább csak egy ritumus volt. Nagyon erőltette magát soma... énektudása nem sok van, legalábbis nem sokat mutatott meg most.
  • awak3n
    #1760
    jah nagyon roszsűl ált neki az a mozgás..kicsit el lehet szállva magátol
  • GAthersw
    #1759
    Úristen, Soma nevettséges, iszonyat...
  • musha
    #1758
    nem gyenge dalok fognak ebből születni ^^
  • Rózsalány
    #1757
  • Aspyrin
    #1756
    Caramel szerelmet vallott Bartók Esztinek
    Budapest - Bartók Eszti (25) és Molnár Ferenc Caramel (23), 2005 hangja egymásba szerettek. A fiatalok tegnap a Blikknek vallották be kapcsolatukat, mint mondják, nem akartak tovább hadakozni érzéseikkel. Mivel mindketten kapcsolatban éltek a verseny alatt, hosszú hónapokig magukban sem engedtek teret ennek a szerelemnek, ám végül győzött a szívük


    Bartók Eszti és Caramel egymásra találtak. A két fiatal elmesélte, hogyan is kezdődött ez a sokáig titkolt szerelem.
    - Amikor beköltöztünk a villába, rögtön egy hullámhosszon voltunk, Eszti emberileg a tükörképem, zeneileg is hasonlóan gondolkodunk - emlékezett vissza a kezdetekre a Megasztár győztese. - Ám, hogy itt szerelemről van szó, az csak akkor tudatosult, amikor Eszti kiesett. Szerintem ekkor már szinte mindenki tisztában volt a házban azzal, hogy mi szeretjük egymást, csak mi magunk nem. Kapcsolatban éltem, annak ellenére, hogy az utóbbi időben már nem működött rendesen. Problémáink voltak Szerénával, nem volt időnk egymásra, én a házban éltem, távol tőle. A kiköltözés után azonban már tudtam: nincs jövőnk, hiszen én másba vagyok szerelmes. Elmondtam neki az igazat, hisz többet érdemelt annál, hogy hazudjak neki.

    Miután Caramel lezárta kapcsolatát régi kedvesével, azonnal felhívta Esztit. A lány lakásán találkoztak, ahol Eszter is bevallotta: ő is ugyanúgy érez a fiú iránt.
    - Egyelőre nem nagyon történt semmi köztünk, egyszerűen élvezzük az érzést - vallotta be boldogan a Megasztár győztese, aki úgy érzi, hogy most már nemcsak szakmailag, hanem privát vonalon is sínen van az élete.

    Esztinél is hasonlóan zajlottak a dolgok.
    - Egymástól függetlenül ugyanazon a napon döntöttük el, hogy tisztázunk mindent. Nehéz volt szakítani, de be kellett látnom, hogy vége lett, elmúlt. Caramel iránt annyira erősek az érzelmeim, hogy nem volt mit tenni.

    Forrás: Blikk
  • Mike
    #1755
    így van
    elmondtam amit akartam
    minek ismételgessem
    az már nem vélemény, hanem kötözködés
  • Davidus
    #1754
    :DD
  • musha
    #1753
    ez király :)
  • petesilver
    #1752
    LOL! :)

  • JGTC
    #1751
    A Palcsó volt a legjobb!!
    Hajrá Csepel
  • DJ Bee18
    #1750
    nagyon jópofa beszólás
  • DJ Bee18
    #1749
    Nem tudom mi ebben a műsorban a szenny az SMS-ses, meg valóságshow-s bevágásokon kívűl? Az, hogy néhány tehetséges ember (a Benne leszek a tévébennel ellentétben) megmutatja, hogy mit tud, és ezért meg is dolgozik??
  • DJ Bee18
    #1748
    nem tudom mi a bajod, de ez az egyik legjobban nézhető műsor. itt végre nem az volt a lényeg, hogy az zsebeli be a nagy lét, aki nagyobb bugyborékot fingik a jakuzziba, hanem aki tényleg tehetséges, és megdolgozik érte. Én nem szurkoltam senkinek se, de minden adást megnéztem mert szerintem egy igazán élvezhető műsor volt. És itt van a szerintemen a hangsúly. Ha neked nem tetszik nem kell bunkó beszólásokkal mindenki értésére adnod, hogy a te ízlésednek nem megfelelő a műsor. Főleg nem azon meglepődni, hogy erre ingerülten válaszol néhány ember. Nem értem, hogy lehetsz te 30-35 év közötti felnőtt, ha nem tudod felfogni ésszel, hogy ez mekkora bunkóság. Én sem írok be pl. a nagy könyv topicba, hogy na kérem ez egy trágyalé. Mert egyrészt megsértem azokat, akik pl. intelligensebbek nálam, másrészt pedig magamról árulnám el, hogy buta tahó ember vagyok. Mert szerintem most rólad sokan ezt szűrték le.
  • b-type
    #1747
    Nem tom minek kell itt csinálni a kanálvizes vihart.
    lépjetek túl azon hogy másvélemény is van.
    Ez olyan alap, hogy önmagatokat zúzzátok, ha továbbra is itt fikázzátok a topic témáját.
    Azt hiszed csak az a jó amit te csinálsz?, jó, bánja kánya, akkor arrafelé domborítsál légyszíves.
  • Rózsalány
    #1746
    fúúú, most megy csak igazán a topik...
  • batman
    #1745
    bár engem nem fogsz megtalálni közöttük, csak a végén kapcsolódtam be...elnézést :P
  • batman
    #1744
    pontosan :)
  • batman
    #1743
    Nos azt senki sem szereti, ha a kedvencét (mindegy, hogy autó, kutya, énekes, punci) valaki fikázza. A válasz a vérmérséklettől, illetve a "kritikától" függ szerintem. De te is túlbonyolítod ezt a dolgot. Tudat alatt tudtak?? Milyen baromság ez? Egyszerűen olyan emberek irnak erről a témáról, akiknek tetszik a műsor, volt olyan akinek drukkoltak, és kész. De a hozzátok hasonló arcok szétb*sszák az ilyen topikokat, mert hivatlan prókátorként osztjátok az észt. Itt kibiceltek, és azt lesitek, hogy mikor lehet valami ordas f*szságot beírni. Nem önmagában amit írtok a hülyeség (bár néha talán igen), hanem egyszerűen nem kívánatos, ide nem illő, stb.
  • Mike
    #1742
    igaz, egymásnak estek ti itt külső fikázók nélkül is
  • Mike
    #1741
    ha imádatuk tárgyát sértegeted, őket magukat is sérted. hiszen azt sugallod, rossz döntést hoztak, és a csoda amiben hisznek, mégiscsak egy darab kaki, amit tudat alatt eddig is tudtak
    ezért a heves érzelnmi kitörés
    minél bizonytalabb vki, annál jobban fog hörögni
  • Mike
    #1740
    itt van olyan aki nem látott Megasztárt? még én is láttam
  • Mike
    #1739
    mondjuk ez is igaz, bekapcsolom a rádiót a kocsiban, és 5 percenként vmi megasztáros nyekereg, és szinte tök ugyanazon a hangszinen stílusban
  • Mike
    #1738
    nem
    de küzdök a szenny ellen :D
  • batman
    #1737
    Shakespeare-nek voltak jó gondolatai ;-). Egyetértek veled abban, hogy sokan itt hamar felkapják a vizet. Ugyanakkor annak sincs értelme, hogy többször leírja valaki, hogy mekkora fos a műsor. Egyszer is elég, aztán meg hagyni kell a műsor kedvelőit kedvükre marakodni a favoritjukról, és nem beleszólni abba is. Ez persze csak az én véleményem, de sajnos egyre kevesebb olyan topic van, ahol az adott témáról normális keretek között zajlik az eszmecsere. Persze nem gond ha a vélemények különböznek, ha a vita (ismétlem önmagam) releváns. Písz
  • Vlala #1736
    megint én lettem a hunyó. Vajon miért? Mert okos enged? :- (pé)