6021
Ki lesz a legjobb?
  • lauda12
    #6021


    Nézzétek ezt meg, nemrég indult. Sok Megasztár videó + a Megasztár nyerteseinek összes zenéje és dalszövegek. Jelenleg ~500 Megasztár videó és 300 dalszöveg a http://megasztarok.com/ oldalon.
  • Balázs 17
    #6020
    21+
  • Dean Winchester
    #6019
    Ugyanakkor nem vagyok meleg, soha nem feküdtem le férfival” –


    nincs pici ellentmondás a kettő között??? :D
    tehát ha teljesen nő lesz akkor lefekszik férfiakkal de nem meleg???? XDDDD LOL
  • Balázs 17
    #6018
    "amíg nem vagyok teljesen nő, biztosan nem bújok férfival ágyba, ez számomra nagyon fontos"
    :DDDDDDD
  • Balázs 17
    #6017
  • Ironman2
    #6016
    Én is láttam,de nem akartam linkelni mert undorító egy alak!
  • IXEMGabeo
    #6015
    Ki szeretne hányni egyet? Bár nem tehet róla ez betegség
  • Ironman2
    #6014
  • ZZ88
    #6013
    http://www.youtube.com/user/officialflo?ob=4&feature=results_main
  • ZZ88
    #6012
    Ez nem is olyan rossz:



  • Tyler1
    #6011
    Hát nem mind1, hogy pl. egy Madison Square-ben lép fel valaki, vagy egy névtelen ország gagyi műsorában és putrifesztiválján. Persze, a magyaroknak ez mekkora dolog, hogy a megasztárban lép fel a Flo Rida, de az itteni gázsiból ilyen minőség jár.
    Tv2 meg gondolta, hogy neki vigyázzba fognak állni a külföldi sztárvendégek...
  • Krisztiam #6010
    vajon mindenhol ezt csinálja? vagy csak nálunk csinálta ezt?
  • Balázs 17
    #6009
    nemtom, de pannóniáról vagy más fél órát késett, utána meg előadott vmi playback szart
    néha bekiabálta h hey ya:)
  • Ironman2
    #6008
    Szegény Flo Rida.Látta milyen szánalmasak vagyunk,és inkább odébállt.Vagy lehet végignézte a müsort.DDDD
  • Ironman2
    #6007
    Flo Rida megszívatta a Megasztárosokat

    "Tessék, ezt mondtuk mi annak idején, teccettek volna a Motörheadet meghívni, akkor nem lettek volna sztárallűrök meg idegeskedés. A Bors infói szerint ugyanis a rapper olyan gyökér volt a színfalak mögött, mint amilyennek tippeltük jóelőre, ki sem ment a próbára, a produkció nem oda állt, ahová kellett volna neki, és két nótát sem akart playbackelni, bár szerződése erre kötelezte. A műsor élő bejelentkezése is veszélyben forgott a hiszti miatt, szóval nem a világsztárnak titulált csávó volt a stáb kedvence aznap este. A legjobb poén persze az, hogy amikor Flo Rida kiküldte az egyik sameszát színpadbejárásra, a lelkes közönség azt hitte, az ő maga, és lelkesedni kezdett, de nagyon. Mivel a sztárember lemondta minden interjúját, közte azt, amit Hajdú Péter bulvárműsorában is adott volna, a Tv2 jogi lépéseket is fontolgat, ajaj."

    http://comment.blog.hu/2012/05/27/flo_rida_megszivatta_a_megasztarosokat?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_05_27&utm_campaign=index
  • Ironman2
    #6006
    Neee már.Pont ezt a számot a végére.
  • FrezeR
    #6005
    na észre sem vettem, köszi :D
  • seilafertee
    #6004
    XD
  • seilafertee
    #6003
    és gratula a 6000. kommenthez
  • seilafertee
    #6002
    jaja , tiszta döbbenet :)
  • Ironman2
    #6001
    ez az!!!!!!!!!! az elejétől tudtam.DDD
  • FrezeR
    #6000
    na micsoda meglepetés hűű :)
  • CalebJoe
    #5999
    hazamegy ez Flo Rida megkérdik a cimborái hol is voltál fellépni?
    Magyarországon
    és az hol van?
    ööö Afrika?

  • seilafertee
    #5998
    kösz a "kedvességed" ... :/
  • Zeraa
    #5997
    nem érdekes
  • seilafertee
    #5996
    mi volt az utsó poénjuk? mert lemaradtam...
    hogy a MesterTomi mondja, hogy nagy dolog ha ők felállnak, erre valaki beszólt, hogy főleg ha te még fel tudsz???? vagy micsoda volt? :)
  • Zeraa
    #5995
    szakadok a zsűrin xD nagyon nagy arcok a lényeg h lady gigi-nek kell nyernie haha
  • Krisztiam #5994
    amúgy ez olyan volt, mintha felvételről jött volna...
  • Ironman2
    #5993
    Fellép a Pannónia fesztiválon is.nem csak emiatt jött Flo Rida. (azt is a Tv2 támogatja).Szántódon kezdődött tegnap a fesztivál.
  • Krisztiam #5992
    Flo-rida nem tudom mennyi pénzért jött el a tv2-nek :D
    a tv2 biztos sokáig gyűjtögetett.. :D
  • FrezeR
    #5991
    jaa így már minden világos :)
  • Balázs 17
    #5990
    úgy, hogy Ő SZTÁRALKAT :)
  • FrezeR
    #5989
    Hetek óta azt lehet érezni, bár lehet csak én érzem ezt, hogy ez az egész csak egy körítés Gigi végső győzelméhez. A többiek annyira nincsenek vele egy szinten hangban. Azt sem értem ez a Talán Attila hogy jutott el idáig.
  • McCartman
    #5988
    Szakos Andrea fog kiesni.
  • Richardix
    #5987
    Lehet megnyúztok, de én Attilának szorítok, egyrészt, mert az női énekesekért nem igazán rajongok (meg nekem mindegyik olyan egyforma...), másrészt, mert neki egy ilyen érdekes stílusa van. Nincs épp kristályhangja, ezt bevallom, de nálam a stílus a mérvadó, és abban azért kicsit ráver a mezőnyre :D

    Egyébként szerintem a teljes mezőny gyenge volt, értelme sincs már ezeknek a műsoroknak (azon kívül, hogy pénzt csinál a csatornának), fossák ki a "tehetségeket", akikből már így is "túlnépesedés" van, és pár hónap múlva teljesen eltűnnek a süllyesztőben. Ha valakiben igazi tehetség van, és tényleg jó, az nem ilyen műsorokban szerzi meg a hírnevet...
  • böröczk
    #5986
    Hol olvastad a rajongásom? Nem rajongok, én azt írtam, hogy szerintem ő jó.
    A másik két nőszeméllyel együtt.
    A többire nem tudok reagálni, nincs mit.
    Véleményt nyilvánítottam, ahogy itt mások is, nem voltam offenzív szerintem senkivel szemben, Te viszont rendkívül agresszívan reagáltál most is.
    Mintha direkt keresnéd a támadható felületeket, hogy unalomból-e, vagy szimplán eldöntötted, hogy mennyire antipatikus vagyok Neked, azt nem tudom.
    Hagyjuk már ezt a 13 éves kislány dumát, annyira ócska.
  • Tyler1
    #5985
    Igen, a párbaj valóban rossz ötlet, mert egy 13 éves kislány értelmi színvonalán véded a zenészedet. Azok után, hogy te kötöttél bele óriási szellemi színvonallal a saját véleményembe, még vérig vagy sértve, hogy megvédem azt.
    "Te sem vagy rá kötelezve, hogy elolvasd, vagy lereagáld, amit írok, pláne nem abban a sajátos stílusban, amit látszólag, rengetegen kedvelnek itt a fórumon."
    Ez pedig pontosan igaz rád is, kicsit sem érdekel kinek hogy nyalsz alá, de másoknak ne kelljen. Ha ennyire nem tetszik mások véleménye hunyjál szemet, ne fórumozzál.

    Mondjuk nem is értem a kitörésedet, úgy csinálsz mintha itt akárki is védené Talánt, de egyedül csak te próbálsz érvényt szerezni saját FJB rajongásodnak. A fenti idézet értelmében nem kérek kommentálást(főleg amíg érdemi mondanivaló nincs mögötte), köszönöm!
  • Balázs 17
    #5984
    már a válogatón is hallatszott amikor Guns N' Rosest akart "énekelni", hogy annyira hamis, hogy az már fáj
    amikor meg magasat próbál "énekelni", az meg vmi borzalom
    arról nem is beszélve, hogy nincs benne semmi erő

    ez a ratyi szöveg, hogy SZTÁRALKAT:D

    egy homár a gyerek szerintem ezt a 15 éves kislányokon kívül bárki látja =)
  • böröczk
    #5983
    Ne haragudj, nem fogok szellemi párbajt vívni fegyvertelen emberrel,
    és egyébként is fölöslegesnek érzem bármit is bizonygatni Neked, mivel borzasztó hidegen hagy a véleményed, vagy bármi, amit írsz, mert rettentő érdektelen,
    és Te sem vagy rá kötelezve, hogy elolvasd, vagy lereagáld, amit írok, pláne nem abban a sajátos stílusban, amit látszólag, rengetegen kedvelnek itt a fórumon.
    Annyit tudok, hogy akiket én az ismerősi körömből kérdeztem, egyöntetűen Balázs mellett tették le a voksukat, és mindannyian egyet értettek abban, hogy
    Attila maximum egy vágóhídi malacnak menne el hanganyagát tekintve,
    és ahogy Falusi Mariann mellett Bereczki is megjegyezte, vagy tán Mester Tamás, hogy Balázs egy ZENÉSZ,
    megfelelő zenei kvalifikációval több területen is, és a zsűri körében a savanyú arckifejezések, valamint a szarkasztikus hangnem Attilánál ennek ellenkezőjét bizonyította.
    A Megasztárt mindig is manipulálták, manipulálni is fogják, és őszintén remélem, hogy mindennek ellenére az ideit Szakos Andi nyeri.
    Aki pedig világszínvonalas tehetségkutatót szeretne nézni, az ne itthoni műsorok között keresgéljen.

    És kedves Tyler, leírhatod még akárhányszor is ide, mekkora egy tehetségtelen fráter ez a Balázs, senkit nem fog érdekelni, illetve biztosan szívfájdalmadra rengetegen ellenkezőképp gondolják ezt.

    Bocsánat a wall of text-ért.
  • Balázs 17
    #5982
    ha visszanézem az elmúlt évek győzteseit, akkor most férfinak kell nyernie :)
    és ki is nézem a rendezőkből, hogy megcsinálják