361



  • Shep
    #361
    Az asszem valami bug de hogy mi javítja arra már nem emlékszem.
  • Prince23
    #360
    A széfet miért nem tudom kinyítnI??? a Doksi benne van, de nem nyitja ki, hiába nyomom bal egért

    Hamburg kikötő, tengeralattjárós kapitányok kiikattása...ez a rész
  • tyrael9393
    #359
    ,,application load error 5:0000065434"

    ez mit jelenthet?
  • grebber
    #358
    Jó hír akkor Splinti után nekiesek!
  • hykao #357
    Elkészült.
  • grebber
    #356
    Hm meglepi számomra most ahogy olvasgattam mit találtam:

    Hamarosan elkészül a magyarítása!!!

    Info itt

    Akkor végre nekiállok játszani vele!
  • zitababa
    #355
    köszi
  • szapor
    #354
    közbe rájöttem XD megkell neki mutatni a dvdn azt a file-t :) máskor jobban figyelek :P
  • szapor
    #353
    vagy mi lehet a gond?
  • szapor
    #352
    hy, vki nem tudja hogy telepitésnél rögtön az elején mér vág ki vmi hibával? :S lehet rossz?
  • Coronita21
    #351
    phüüü nagyon köszi
  • strebacom
    #350
    Mert csak a szekrényben lehet átöltözni....keress egyett..
  • zitababa
    #349
    Hali !

    A párizsi pályán a death of butcher part 01-ben a végén nem bírom felvenni az SS uniformist. Miért?

    zita
  • fapipa
    #348
    EZEKRE KÉRNÉK VÁLASZT HA TUDOD !

    1.)A Crypt-ben az aranyszobornál kihagytam a Secret ach.-et,ezért a Le Boeuf ban nem adta meg a Miss know it all Ach.-et.(6.-7.Ach.)
    Kérdés :Ha megcsinálom a Butcher-Crypt et elölről,és utána ugrom a Le-Boeuf -ra szintén megcsinálva elölről,adja -e a Miss Know It All Ach-t,vagy a Crypt -től végig kell mindet játszanom a Le Boeuf ig,hogy beadja a Miss K...I.All-t ?

    2.)FADE TO GREY - VILLAGE ( XBOX WORLD )
    There are 5 collectibles ( DE CSAK HÁROM VAN !!!! ) to find in this mission.
  • caprine #347
    Császtok. Bár elsősorban magamnak meg az öcsémnek írtam, de publikálom a saját végigjátszásomat. Mintegy 170 képet is linkeltem a vizuális típusoknak. Ha valami hibát találtok benne akkor privi. Több kó megoldása is van 1-1 feladatnak de az enyémek is jók. A leírás agent szintre készült. Jó játékot. Peace.

    http://caprine.extra.hu/velvet.html
  • fapipa
    #346
    Thief ecsém.
  • fapipa
    #345
    1.)A Crypt-ben az aranyszobornál kihagytam a Secret ach.-et,ezért a Le Boeuf ban nem adta meg a Miss know it all Ach.-et.(6.-7.Ach.)
    Kérdés :Ha megcsinálom a Butcher-Crypt et elölről,és utána ugrom a Le-Boeuf -ra szintén megcsinálva elölről,adja -e a Miss Know It All Ach-t,vagy a Crypt -től végig kell mindet játszanom a Le Boeuf ig,hogy beadja a Miss K...I.All-t ?

    2.)FADE TO GREY - VILLAGE
    There are 5 collectibles ( DE CSAK HÁROM VAN !!!! ) to find in this mission. If you look at the map you'll see that they are numbered according to how you would find them as you play. So if you miss one then you should go back and look around for the one you've missed. Regular collectibles are marked in RED. Letters are marked on the map in YELLOW (L). And Special collectibles are marked in BLUE. Please Note: In order to get the Eagle Eye achievement you must collect all of the collectibles in a single playthrough and if you reload an earlier save it writes over any progress that you may have already made.
  • Shep
    #344
    Igazából semmi értelme fejlesztgetni bármit is :)
  • Calver
    #343
    ja és random jótanács:
    ne tegyetek Morphine skill-re 2 csillagnál többet. egyszer mert nem is kell 2-nél több morfium - én spec gyakorlatilag csak akkor használtam ha valaki könnyedén lekaphatott volna, egyéb esetben ha nehéz lett volna leszúrni lopakodva simán fejbelőttem - valamint mert ha nem keresitek félőrülten az összeszedhető cuccokat, mielőtt a végső 2 küldetéshez értek (ahol már nem használhat a kétlábú morfiumot) nem lesz elég XP-tek ahhoz, hogy kimaxoljátok Strength-et.
  • Calver
    #342
    nem volt rossz móka a Velvet Assassin-t végigtolni, mondjuk világmegváltónak nem nevezném, de jól szórakoztam. kapjon mondjuk egy 7/10-et, bár mégegyszer nem fogom elővenni, de egynek jó volt.

    örülök amúgy h belekezdtem, IGN iszonyatosan lehúzó kritikája majdnem lebeszélt róla
  • storm181
    #341
    Újabb teszt!
  • fapipa
    #340
    lehet egy gránáttal robbantani a 3 muksót a crypt ben ?
    (
  • hykao #339
    Itt is egy teszt: KATT
  • bauer
    #338
    Játékteszt
    érdemes elolvasni sztem.
  • Sprinter104
    #337
    Azért köszi!
  • Sprinter104
    #336
    De megnéztem és nekem arra nem csinál semmit pedig nem szar az egerem!
    Logitech MX 1000
  • Shep
    #335
    Egér középső gombja, de amúgy beállításokat nem szoktad megnézni, csak úgy vaktában nekiállsz játszani?
  • Sprinter104
    #334
    Hali!
    Segítségre lenne szűkségem!
    Nem tudom használni a fegyvereket csak a kést hogy kell lőni a pistolyal mega sörétes puskával ?
    Lőszerem az van meg ki is tudom választani de se célozni se lőni nem tudok egyikkel sem!
  • Hoz_Hun
    #333
    Semmi képpen sem Assassin Creed inkább Splinter Cell, de amolyan... legyszerűsített kivitelben. Nem maga a játék, mert van benne kifejezetten nehéz rész is, inkább az eszkőztár, lehetőségek és variációk szegényesek. De azért élvezetes.
  • Aspyrin
    #332
    Nem sokat játszottam a creeddel, de úgy melékszem, ott nem okozott gondot, ha fényes nappal sétáltam, vagy lovagoltam. Ebben a játékban szigorúan csak árnyékban, illetve sötétben érdemes tartózkodni, lopózni, különben észre vesznek.
  • JackSparrow88
    #331
    Ez amúgy milyen game lenne, melyikhez lehetne hasonlítani az eddig megjelent játékok közül, ugye nem a splinter cell-hez? Mert csak annyit hallottam róla h lopakodós, de ez attól függ mennyire kell komolyan venni.
    Vagy csak olyan mint az assassin's creed...
  • Hoz_Hun
    #330
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem inkább olyannak tűnt mint mikor a korházi ágyán fekszik. De ha igazad van elég pocsék lehet neki, hogy a túlvilágot is így "éli" meg. Ráadásul még ott is egyszál pöndölyben futkorászik :)
  • Aspyrin
    #329
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én arra a következtetésre jutottam a záró jelenetből, hogy meghal, és már a túlvilágon fut a géphez, hiszen ott is ugyanaz a látvány, mint amikor morfiumot használ.
  • Hoz_Hun
    #328
    Nem,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...nem hal meg a végén. Nézd meg a credit alatt háttérben futó "end videót". Lehet látni ahogy a csaj megy az erdőbe és odaér egy repülőhöz.

    A történetnek meg abszolút semmi köze a valódi Violetthez. Bár a haját valóban így hordta. :)
  • Aspyrin
    #327
    Nos, igen, de elég ostoba módon. :|
  • Evin
    #326
    Az a vége,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy a főszereplő meghal
    , nem? Nem játszottam végig, csak olvastam róla. De azért van így, mert így történt a valóságban is.
  • Aspyrin
    #325
    A vége nekem sem tetszett, ennél azért valamivel tartalmasabb befejezésre számítottam..
  • Prince23
    #324
    WP teszt 5.8
    lassan én is ennyire fogom értékelni:(
    egyébként jelenleg 6.4 nálam. egyre csak csökken
  • CroftManor
    #323
    Nekem azt egyszer csinálta csak, a legvégén a hálóinges pályán XD
    A végén már mikor a zsidókat pörkölik a nagy házban, ott már trainert kellett nyúlnom... Egy végigjátszást megért.
  • Hoz_Hun
    #322
    Mondjuk az a gyílkolás mikor lerántja a faszit a földre aztán tízszer mellbeszúrja, na az... visz mindent!!