300
melyik a jó? nektek milyen van?
  • Calver
    #140
    dehogynem. csak te se éreztél még rá a nagybetűs ÉLETre és annak az egyedi aromájára... lehet jobb is így neked mondjuk. pia annyira nem kell (legalábbis nekem jó ideig max nagyon kevés, túl sok a rossz tapasztalat), nők kellenek de az a baj hogy ahhoz kell nő is amit meg kell tartani és aki gondolkodik, és ez így igen nagy baj, drog... na jó azt inkább hagyjuk, nem szólok bele ki mit csinál és hogyan szórakozik
  • Adam5
    #139
    "piára, nőkre, drogra"
    hát 13évesen nem igazán :D
    "drogra"
    nem igazán :D
  • Dutch Flander
    #137
    Az jó mert én ott vagyok!
    Csak mikor én oda mentem még ABN Amrobank-nak hívták!
  • Adam5
    #136
    1épként apám szerint most nem is érdemes a K&H hoz menni
    tudjáok
    Kulcsár Attila
  • Dzsini
    #135
    ez hülyeség már bocsáss meg.
    MC bankkártya is van, és Electronos kártyához is lehet olyan folyószámlád, ami hitelfelvételt tesz lehetővé. az éves díj pedig szintén nem kártya, hanem számlaszerződés kérdése.
  • Bucser
    #134
    A mastercard hitelkártya a visa electron pedig csak bankkártya. Így biztos nem léped túl a keretet másrészt pedig olcsóbb az éves díja a csak Visa electronnak
  • Adam5
    #133
    és bankok ban melyik a legjobb szerintetek?
  • Adam5
    #132
    ezert akartam hogy váltsák le szüleim Mastercard-ra A Visa electron-t
    de nem eggyeznek bele :((
  • Adam5
    #131
    Én a wbkártyának tull képpen azert örülnék mert Star Wars galaxies
    na rémlik valami? :)
  • Punker
    #130
    tudom.....
  • Dzsini
    #129
    hát, nézd meg a bankoknál a folyószámla-nyitási feltételeket, és amelyiknek megfelelsz, annak nekikezdhetsz.
    általában egy ilyen kártyához betöltött 18. életév, állandó kereset és/vagy nagyobb (párszázezer forintos) alaptőke szükséges.
  • Punker
    #128
    nekem pillanatnyilag csak arra kell :))))
  • Dzsini
    #127
    (nekem péntekre ígérték az új kártyámat... bár én nem fogok háborúzni vele :) )
  • Dzsini
    #126
    bármelyik ECMC vagy Visa Classic alapú jó :) válassz kedvedre
  • Punker
    #125
    nekem is most kéne valami új tisztességes bankkártya amiről tudom majd fizetni a WWIIOnline-t :)))))
  • Dzsini
    #124
    122-ben van a válasz... látod Adam, ezért mondtam hogy nagyon fiatal és tájékozatlan vagy még az ilyesmihez...
  • Adam5
    #123
    Igazad lehet :)
  • Punker
    #122
    EuroCard/MasterCard?
  • Adam5
    #121
    a leírásod alapján valami internetes fizető dolog lehet
  • Adam5
    #120
    nem :))
  • Dzsini
    #119
    na, sikerül?
  • Adam5
    #118
    ok
  • Dzsini
    #117
    találd ki egyedül.
  • Adam5
    #116
    ECMC az mi?
  • Dzsini
    #115
    az OTP-nek van egy olyanja, hogy elektronikus számlacsomag, ott van egy maestro kártya és a folyószámla "normál" használatra, egy WEB-es számla egy ECMC-vel netes vásárlásra, amire csak annyit utal rá amennyit éppen vásárol, és egy megtakarítási számla, ahol a lekötött pénz kamatozik vidáman.
    ez egy jó megoldás, minden nagyobb banknak van ilyen rendszere, biztonságosabbá teszi az egész netes vásárlás dolgot.
    ottvan részletesen leírva az otp weboldalán hogy mi a felépítése, mi kell hozzá, és hogy mik a számlavezetési és egyéb költségek. - megint csak azt tudom mondani, hogy próbálj meg olvasni mielőtt kérdezel - ennyi idő alatt már 3x kiolvashattad volna a nagyobb bankok ilyen témájú weboldalait, és csak arra kérdeztél volna rá, ami tényleg kérdéses.
  • Adam5
    #114
    A webkártyákat mennyire ismered?
    mert azt lehet hogy csináltatunk, megéri?
    (egyépként azert mert apám, anyám irtozik a gondolattol hogy a bankkártyáról le emelnek pénzt ilyen vásárlással
    eből adódóan nem cserélik le eggyiküjük sem a visa electront
    ) ugyhogy ugy gondoltam az is egy jó megoldás ha a bankkártyáról át utalni a pénzt a webkártyára és onnan szedik le az ilyen dolgokat
    jó ötlet?
  • Sir Quno Jedi
    #113
    Kis összegnél a számlaveztési díj is nagyobb, mint a kamat ! Jó nagy hülyeség 5000Ft-ot berakni a bankba a gyereknek, hogy majd jól meg fog gazdagodni belőle ! Jobban teszik, ha elisszák !
  • Dzsini
    #112
    szerintem butaság lenne. majd akkor csináltatsz folyószámlát amikor beiratkozol fősulira/egyetemre. addig kár ilyesmivel szórakozni, nincs rá szükséged.
  • Adam5
    #111
    megkérdeztem anyámat és apámat és azt mondták hogy benne vannak a zsebpénz át utalásban.
    pl berakni 5000ft előszőr azt le kötni 1évre +ami hozzá jön
    de most már nem tom hogy megéri-e :(((
  • Dzsini
    #110
    én tudjam? a te anyud szerződött a bankkal... amugy altalaban ingyenes szokott lenni.
  • Adam5
    #109
    de az kb mennyi?
  • Dzsini
    #108
    a normál átutalási díj, ami a folyószámlaszerződésben szerepel.
  • Adam5
    #107
    1átutalásnak?
  • Adam5
    #106
    jó nincs plussz költség a bankok közötti átutaláskor
    de mennyi a költsége?
  • Dzsini
    #105
    az, hogy mennyibe és hogy kerül a pénzfelvétel, az nem a bankkártyától függ, hanem a folyószámlaszerződéstől.
  • Fefe
    #103
    Onnan tudom,hogy vonnak le valamennyi díjat ha pénzt vesz ki
  • Fefe
    #102
    Valami olyasmi. Én nem nagyon értek ezekhez mert csak a páromnak van kártyája de neki is azért mert arra utalják a fizuját. Amit tudok azt tőle tudom
  • Dzsini
    #101
    nemtudom, elméletileg a hitelelbíráláson kívül (ami nem gond, ha van állandó keresete) csak a kártya előállítási díját kérik el tőle - ami kb 2000 ft... de ezt nem tudom pontosan, nézz utána az OTP weboldalán
  • Adam5
    #100
    kezelési koltseg nem?
  • Fefe
    #99
    Jobban jársz ha veszel egy fém kazettát és abba rakod a pénzedet.