91
  • pickány
    #91
    Helló .. Biztos sokan kérdezték már de van magyarosítás a játékhoz??
  • donatus13
    #90
    mi kell ahoz hogy neten is menjen?
  • FrezeR
    #89
    köszi a helpet!
  • Tom3 #88
    Na asszem a P4-re fel rakom.
  • Tom3 #87
    Asszem tudom miért akadt:
    Minimum:
    750 MHz, Pentium® III or comparable
    Microsoft Windows® XP/2000/ME/98
    500 MB of free hard disk space
    128 MB RAM
    DirectX® 8.1 compatible sound-
    and 3D graphic card (32 MB)
    CD-ROM Drive
    Recommended:
    1.2 GHz Pentium® III or comparable
    Microsoft Windows® XP/2000/ME/98
    1 GB of free hard disk space
    256 MB RAM
    DirectX® 8.1 compatible sound
    and 3D graphic card (64 MB)
    20x CD-ROM Drive
    Internet Access
    :)
  • Wanax
    #86
    fejből nemtom melyik pálya az te szerintem meg csináltam már mer én a 7. küldinél vagyok. deha az a gáz hogy sokat állnak a vonatok piros miatt, épits minden "kockádra" jelzőt, az segít, és inkább csinálj saját sint mint az ellenségén menj. jah, és a jelzőket azelőtt épitsd rá a sinre mielőtt bekötnéd az ellenfél sinéhez, mer utána már nem enged rá jelzőt tenni (szivtam ezzel eccer énis).
  • FrezeR
    #85
    na senki nem tud a Kanasa City-s küldetésre valami jó kis megoldást, hogy ne lógjon meg már az elején az ellenfél?:)
  • Tom3 #84
    Ennek milyen gép kell?
    Csak mert már nem 32Mb hanem 64Mb-os a videókártya és nem 256Mb Sd Ram hanem 384Mb Sd Ram.(A P2-n.
  • Wanax
    #83
    Kiprószáltam énis a gámát, mindigis birtam az ilyen tipusuakat, nagyon bejön ezis, bár van benn pár gázos dolog... pl baromira idegesít hogy csak egyesével lehet vagonokat gyártani, mer igy mindig elfelejtem csinálni a 2.at, 3.at a vonathoz... grrr. meg ez a javítás dolog ez is kicsit frusztráló, bár eléggé sokat segít ha fejlesztek a mozdonyokra olyan inspectort :)
  • FrezeR
    #82
    ez a Kanasa City-s küldetés nem akar összejönni:) az ellen mindig sokkal több profitot termel mint én, mert amire az én vonataim odaérnek ő 3x fordul, és a piroslámpa miatt sokszor állok, van valami tippetek a pályára?
    köszi
  • Sephi
    #81
    Nem hiszem... az tenyleg idegesit nagyon engem is de hat ez van....

    Jelenleg tovabb harcolok a sivatagi medvekkel :))))
  • Toerpe
    #80
    Nem lehet beállítani vhol hogy automatikus javitás legyen? mert mire az uccsó vonatot is kijavittatom addigra kezdhetem elöröl :-))))
  • Sephi
    #79
    Nalam volt egy palya ahl valami 1 ora allat kesz voltam :)
  • Toerpe
    #78
    Szép yo reggelt! Én most kezdem majd a 4-ik pályát kiváncsi leszek hogy itt hány órát kell majd játszani hogy nyerjek :-))))
  • robotnyk
    #77
    :DD
  • Sephi
    #76
    Na baz... en meg ekkora baromsagot az eletembe nem lattam. Megyek a felderito csapattal a sivatag kellos kozepen mire latom hogy vadasz veszej jelek vannak. Veletlenul belesetalok mire kiirja nekem hogy ratevedtunk egy medve vadaszteruletere es az mindekit megolt.

    Ti is sok sivatagi medverol halottatok mar nem? Majd irok a fejlesztoknek hogy mondgyak mar meg hogy amerikaban azokban az evekben tenyleg volt medve a sivatagban?
  • Sephi
    #75
    Na en elertem a sivatagot. Valami fegyeverekt kell szalitani egy Fort-nak. Arra meg nem jottem ra hogyan kell fegyvereket szerezni. Ez elott a missioba fegyvergyarat kellet letesitsek St. Louis -ban. Hirtelen latom hogy nyertem pedig csak passagers-okat vittem oda tehat nem is nagyon ertem mi tortent :) Bar aszem a fo kuldetes az volt hgoy Kanasa City-t birtokolyam.

    Azt meg nem ertem pontosan hogy en pl hogy kell haborut inditsak egy olyan varosba ahol mar szalit a konkurencia? Siman szalitsak en is oda es az aki tobbet szalit az nyer? Mert a Sabbotage dolgokal tisztaba vagyok. Csak nem ertem mert van ugy hogy az egesz varost elfoglaja a ellenfel es meg szalitani sem tudok oda. Bar lehet nalam is van ilyen csak en nem tudok rola?

    Birom hogy a hapi valami olyan mozdonyal jott hogy 8 darab vaganya volt. Neztem nagyot :)))

    A Geologist az mire jo???
  • FrezeR
    #74
    pogácsa: esetleg keress egy olyan várost ahol van olyan épület ahol gyárthatsz vagonokat, vagy esetleg fejlessz ki egy olyat amire szükséged van.
  • Rusy
    #73
    Én még mindig az első tutorialnal vagyok...
  • Pogacsa--
    #72
    Senki sem jutott meg el eddig?
  • Pogacsa--
    #71
    A 2. (tutorial utani) palyan vagyok es nem tudok timbert szallitani!
    Kocsit, mozdonyt nem lehet gyartani, es osszesen egy utaskocsim, meg egy olyan kocsim amivel korabban fat szallitottam van.
    Ezekbe a kocsikba nem tudok timbert pakolni.
    Ilyenkor mi van?
  • Tom3 #70
    Railroad Pioneer Demo Info:Gamestar :D ra kerestem
  • Tom3 #69
    vagy Railroad Giant?Info:Mar megint csak a Gamestar
  • Tom3 #68
    A Railroad Pioneer neve eredetileg Railroad Tycoon lett vona. Info:
    A Gamestar
  • DonPapa
    #67

    +lesz
  • Toerpe
    #66
    majd a harmadik pályán lesz az első ellenfeled :-))) ott csatlakozz rá az ellenfél pályaudvarára és indits oda vonatot. így nagy esélyed van rá hogy nemsokára a tiéd lesz ott is minden :-))))
  • Toerpe
    #65
    ninty mit :-))) amúgy + ha felfedezel vmi érdekeset légyszi ne feledkezz meg az itt idöző R.P. játékosokról :-))))
  • DonPapa
    #64
    thx
    és thx a tippeket / segitséget is
  • Toerpe
    #63
    yo játékot
  • DonPapa
    #62

    tényleg azt most itt bent fe is teszem a szerverre hátha elmegy rajta
  • DonPapa
    #61
    ok thx igy is érthető
    olyasmi mint a TTdelux-ban
  • Toerpe
    #60
    bocsi az össze-vissza szövegért de igy látatlanban nemtom yobban elmagyarázni
  • Toerpe
    #59
    Az állomáson kiválasztod a vonatod akkor a bal felső sarokban kiirja az állomás nevét nos miután megpakoltad a vonatot és kiválasztottad a célállomást akkor már a bal felső sarokban megjelenik az is. Utána kiválasztod a bal felső sarokban a célállomást akkor ott szintén megpakolod a vonatot és kiválasztod az első állomást. Nos ezek után a panelen a jobb oldalon van egy oda-vissza nyil <---> nos erre ráklikkelsz és a vonat oda-vissza fog menni addig amig nem választasz neki más vonalat :-)))
  • DonPapa
    #58
    akkor tényleg van még keresnivalom az első pályán
  • DonPapa
    #57
    na ilyenről még csak nem is halottam
  • Toerpe
    #56
    illetve van egy feladat amit nemtom hogy megcsináltál-e Az út "automatizálása" mondjuk két város közt vagy tanya-város viszonylatban
  • Toerpe
    #55
    Amúgy ha vége a pályának akkor azt kiírja és kidob a menühöz hogy válaszd a következő pályát
  • DonPapa
    #54
    na igy már sokal könnyebb lesz megtalálni
  • Toerpe
    #53
    Keress egy olyan épületet aminek a tetején van egy "lombik" üveg féle ott tudsz fejleszteni (lombik=nagyméretű unicumos üveg féle) :-)))))) én is az unicumot kerestem :-)))
  • DonPapa
    #52
    ajajjj akkor keresgélhetek tovább