2153
  • arty
    #1873
    hányból? sokan tolják aktivan?
  • rikimen
    #1872
    arty én most 19. vok a ranglistán
  • arty
    #1871
    1-2 versenyt. de annyival jobbak voltak a többiek, hogy rájöttem ez nekem nem élvezetes :D
  • Leo 1991
    #1870
    Miért írja ki h ha a cheat-et beírok h "invalid cheat kode"?
    Kösz a választ!!
  • Leo 1991
    #1869
    THX
  • rikimen
    #1868
    Arty te játszottál valamikor a juiceden onlinen?????
  • rikimen
    #1867
    én tudok
  • arty
    #1866
    www.gameburnworld.com
  • Leo 1991
    #1865
    Hello!

    Ha vki tudna 1 cracket szerezni a Juicedhez az küldje el a [email protected]
  • Synit HUN
    #1864
    De aza probláma, hogy játékom sincs. Meg hát az hogy komoly munka volt akkoriban erre a szintre eljutni. Rengeteg gyakorlás, amire most már nem lenne se időm se türelmem.
  • Easy Csabesz
    #1863
    Valaki segítsen az online beálításokban.
  • Easy Csabesz
    #1862
    SkyPe címem is van:fulop.csalad012
  • rikimen
    #1861
    felvettelek
  • rikimen
    #1860
    köszi hogy megadtad az msn címedet
  • rikimen
    #1859
    nekem is Geforce 7600 GS-em van
  • Easy Csabesz
    #1858
    Én még online-t soha nem játszottam, de fogok akinek van msn-e vegyen fel nyugodtan.
  • Easy Csabesz
    #1857
    Nekem van msn-címem: [email protected]
  • Easy Csabesz
    #1856
    Hali nekem régen egy Geforce5200-am volt jól ment a játékcsak hang bajok voltak sípolt. Fél hónapja megvan a Geforce 7600GS nagyon jó a Juiced-ben a kocsi hangnak végre kocsi hangja van.
  • rikimen
    #1855
    szerintem Synit azért játszhatnánk egy-két menetet mert majd én küldök neked olyan autót ami kell ok????????? Kérlek most válaszoljj már!!!!!!!!!
  • rikimen
    #1854
    amúgy Synit HUN már csak 67. vagy
  • rikimen
    #1853
    Kinek van msn Címe???
  • rikimen
    #1852
    amúgy a Juiceden is szombaton meg pénteken este szoktak a legtöbben fent lenni
  • rikimen
    #1851
    az 1-hez úgy tudom nem készült magyarosítás mert editor hiányában nem fordítható
  • rikimen
    #1850
    aha
  • Easy Csabesz
    #1849
    Hali. Tényleg jön a juiced 2??? Akinek van magyarosítása az 1-hez az küldjön az e-mail címemre. [email protected]
  • Synit HUN
    #1848
    Hello! Kb 1,5 éve nem láttam a játékot, nem is gondoltam hogy még játszik vele valaki. Nekem már se játékom se mentésem. De majd a Juiced 2-vel újra képbe leszek. :)
  • rikimen
    #1847
    annyit szeretnék kérdezni hogy fent szoktál még vmikor. a juiceden lenni
    mert ha igen akkkro egyet játszhatnánk!!!!!19.vok
  • rikimen
    #1846
    hellósztok Synit HUN-nal akarok majd beszélni kérlek írjj ha valamikor be vagy jelentkezve
  • Dieselboy
    #1845
    Köszi megvan :) hangkártya driver hiba volt:)
    Köszönöm a segítséget:)!
  • ZsirosKenyer
    #1844
    az ilyenkor szokás alap dolgokon túl vagy már?

    játék peccselése, hangkártya driver update stb-re gondolok.
  • Dieselboy
    #1843
    SEGÍTSETEK MÁR LÉCCCIII
  • Dieselboy
    #1842
    Hello! AZ a gondom, hogy a játékba iszonyatosan felvannak pörgetve a hangok, pontosabban a motorhang, és a duda is. a zene jó...
    Idegesit olyan mintha egy trombitával játszanék... hangkártyámat nem támogatja? ilyen volt nekem a mafiába is de ott meg tudtam csinálni.. de itt nincsenek olyan beállitaások ahol lehetne állítgatni!! PLz help
  • arty
    #1841
    van 1.01es patch, de nekem sem volt nélküle semmi gondom (sajnos 1.01 nocd exe nincs, sem mini image)
  • Elmör
    #1840
    Szerintem nem szükséges. Egyébként meg www.gamecopyworld.com ahol érdemes körbenézned, ha mégis kell.

    BUÉK Mindenkinek!
    Legyetek jók, bulizzatok (mint majd én) és sok szerencsét a következő évhez!

    Bye!

    Elmör
  • serdulo
    #1839
    Helllo! A juiced hez honnan lehet patchet szedni??? kell egyáltalán?
  • Code92
    #1838
    w...oo-ról de nem szabad warezról dumcsizni:D
  • Keszike222
    #1837
    Hát megnéztem egy videot ebből a játékből és máris tudtam,hogy meg kel szereznem!Csak még nem tudom honnan.Ebben kérnék egy ki segítséget,hogy honnan lehet letölteni.
  • Synit HUN
    #1836
    Ez nem egészen így van. Én 20-on belül voltam tavaly a ranglétrán amikor még tényleg sokan játszottak vele és nap mint nap változott a sorrend. Ott számított az egyedi tuning. Én 4-500 lóerőben indultam mindig Imprezával. Ott nem mindegy hogy turbót raksz rá vagy kipufofgót, mert pl. belövövd 400 le-re és a kipufogóval több lesz a nyomaték mint a turbóval. Voltak ám ebben titkok is a tuning részben.
  • Elmör
    #1835
    Vannak!
    Sajna én online nem tudok játszani, mert a netes gépünk egy nagy "kaki", a játékra épített gépemet nem teszem ki a vírusoknak, ezért azon nincs net.
  • Cs Norbi
    #1834
    Én is szeretem az NFS-t, de a Juiced-ben az a jó hogy nagyon egyszerű az online játék, nincsenek különbözű tuningolási szintek, csak annyi hogy alap autó vagy tuningolt... A hangsúly a versenyen van egymás ellen, nem pedig a tuningoláson, aki azzal akar szórakozni az játssza a career módot. Bár a career-t juiced-ben nem játszottam :) csak 1-2 versenyt. A játékot online módban tanultam meg, mert az igazi ellenfelek ellen izgalmasabb. Jelenleg a world ranking-ban 400. hely környékén vagyok a 80 ezerből és van még mit fejlődni de rajta vagyok :)
    Egyébként közeljövőben tervezem egy weboldal létrehozását a magyar Juiced fan-oknak (remélem vannak:)