2153
  • HUNsnoop
    #1953
    gyerekek! ez itt az autó!!! :D:D:D
    513lóerö hijján majdnem egy subaru.......



  • rikimen
    #1952
    én inkább azt mondom hogy ő köcsög mert azt hiszi hogy egy loser vok
  • transilvanianRs
    #1951
    reklam kozben irhatunk egymasnak, de inkabb skype me :)) aktiv vagyok (ID=pcsabap)

    Jax ? hat, nem igazan tudok rola, de ha kerded valoszinuleg jo lehet, de ez csak egy felteves.
  • rikimen
    #1950
    és a Forma 1 közben tudunk beszélgetni transilvanianR?
  • rikimen
    #1949
    ismered Jaxet??te mit gondolsz róla??
  • rikimen
    #1948
    aha akkor te ma nem érsz rá
  • transilvanianRs
    #1947
    rikimen! en vevo vagyok egy 350 (P)-ra barmilyen kategoriaba , de ird le en milyen verdat keszitsek neked? Bar gondolom neked mindegyik auto (P), nekem csak a 350 hianyzik. En ma nem leszek csak a forma 1 utan nagyon keveset, vendegeket varunk idehaza, de hetfon nyomulhatunk sokat.
  • rikimen
    #1946
    én szívesen megajándékozok egy pár autóval vkit ha érdekel.nekem is van 350Z-m vagy hat féle
  • rikimen
    #1945
    mit szólnátok ma egy magyar juiced partyhoz ???
  • rikimen
    #1944
    na megjöttem
  • Synit HUN
    #1943
    Beony! Fénykoromban élveztem is őket szivatni de át lehet menni a falon is, az nagyobb baj.
  • transilvanianRs
    #1942
    Igen, az "enot" az csalo, de van meg vagy 10 hasonlo csalo aktiv user. En azt teszem ha latom oket rogton kijelentkezem arrol a palyarol ahol sok az egyenes, de a tehnikas palyakon mitsem ernek a nitroval. :))))
  • Synit HUN
    #1941
    Köszi! Jelentem kész a játék ma reggel begejeztem. Megvannak a (P) alkatrészeim is.
    Már jártam is fent a 299le-s B22-vel. Egy örök nitróst elvertem 3x aztán átment a falon és azzal nem tudtam mit kezdeni. :) Jah és az illetó enot néven ment.
  • transilvanianRs
    #1940
    Synit HUN! csinaljuk azt hogy pink slip es elnyered az autom, subaru b22 es WRX akkor lessz prototype-od es te ugyanezt megcsinalod nekem a Nissan 350-el, arra nincs prototype-om meg. Mit szolsz ?
  • transilvanianRs
    #1939
    :)) a 394. rank-et is alig birom tartani, hol allok en a 9-tol vagy tudomis en ... nyomulj a profikkal, en elvagyok az amatorokkel :))))) nitro nelkul.
  • transilvanianRs
    #1938
    Amugy, nem szoktam nitrozni, csak nagyritkan igyhat a legtobbszor elmaradok. Fokent a teknikas, kanyargos pajakat szeretem, a "Biggi" felet is, de a videokartyam nem kimondottan kedveli, igyhat azokat mellozom ha lehet, ez van. A falakat azert szoktad te is csokolgatni, szerintem tobbet mint en, de vegulis mindegy. skypod ha van pcsabap az ID-m es YahooMess ott is pcsabap, de azt ritkan hasznalom.
  • transilvanianRs
    #1937
    rikimen! Hmm, 15 evesen dicseretre melto, mit mondhatnek, ezesetbe csk igy tovabb :)) En mar 30 felett vagyok, de imadom a hasonlo jatekokat, gondolom csak azert mert eleobe is szoktam versenyzeni, ugy nem hinnem hogy sokan bevallalnak hogy a falnak csapodjanak. :)))))) en csak 1 alkoalommal mentem falnak, akkor kemenyen kiszoritottak, kb. 2 hetig tudtam azt hogy borda is van az emberbe :))) ...ja es a foltokrol nem is beszelek, az minden alkalommal van.
  • rikimen
    #1936
    van msn címed transilvanianR?
  • rikimen
    #1935
    Pl:Downtown Route 2!3 századdal de megvertél!!! élveztem
  • rikimen
    #1934
    különben van olyan pálya ahol megszorongatsz
  • rikimen
    #1933
    már alig várom hogy kocsira letegyem a jogsit

  • rikimen
    #1932
    de 15 évesen nyomom a játékot
  • rikimen
    #1931
    kösz nem kell ennyire dicsérni
  • transilvanianRs
    #1930
    egy dolog bisztos, en ennel jobban nem tudok menni, hogy szep is legyen a verseny es erjek is el egy legalabb 2. helyet, de sajna ha te is ott vagy, akar a 3. is lehetek, vagy utolso :)))))
  • transilvanianRs
    #1929
    rikimen! nem tudom mennyire tehetek fel itt szemelyes kerdest, elobe is vagy ennyire jo? Azert kerdem mert en jarok versenyekre es altalaba, fogalmazzak diszkreten jobb vagyok mint jatekba ... amugy mennyi idos vagy, mert a reglapod igazan szegenyes :)) Amugy aki azt irja hogy csalo vagy, egyszeruen utana lehet nezni, csak azt kell megnezzek mikent csinalod a koroket ... egy egyszeru "JOIN" -al, aztan beszelhetnek, kit erdekel, nem ?
  • rikimen
    #1928
    kösz transilvanianR már néhányan azt mondják hogy csaló vok (bolond angolok)
  • transilvanianRs
    #1927
    nja ... majd elfeledtem, jo az allatpark Nyiregyhazam, nemreg erkeztem meg, voltunk egy kicsit a csaladdal ökörködni :))
  • transilvanianRs
    #1926
    rokimen! egy dolog szamomra tutti. nem szokasom masokat dicserni, de amit te csinalsz az nem hetkoznapi, azt nem mondom hogy te vagy a legjobb, mert semmikepp nem szol jol, igyhat ertsd ahogy csak akarod, tovabba veled vagy ellened meg versenyezni sem lehet, mert tul lealazol mindenkit :)) , ugy meg nem erdemes versenyzeni. Ha nallam lassabb valaki hagyom neha gyozni. Ami a sprintet illeti, azt bizony allitom, ha van max.10 user aki lever, le a kalappal. A trackbe peddig inkabb lassan megyek minthogy a falakat nyaljam az autoval, azt nem autosverseny, azt minden balek tudja csinalni, szerintem.
  • transilvanianRs
    #1925
    Torulke! Abszolut igazat adok, ami valoban hianyzik a jatekbol az a kommunikacio lehetosege ... JA >>> es hat igen, en is magyar vagyak ... ha Csabanak hivnak csak az lehetek :)) , de egy dologban bisztosan kulombozunk, hogy en kb. 10 km-re lakom a magyar hatartol, de hetente jarok at hozzatok ;)
  • rikimen
    #1924
    ma nyomulunk transilvanianR???
  • rikimen
    #1923
    menjünk custom raceben
  • rikimen
    #1922
    nem örülök
  • rikimen
    #1921
    ja és adjál már egy tippet arról hogy hogy lehet jól rajtolni!!! ok??
  • Synit HUN
    #1920
    Na most örülsz? :)
    Küzdök a szar 22B-vel. Kéne egy olyan kocsi nekem mint a tiéd. Még nincs prototype alkatrészem se.
  • Synit HUN
    #1919
    Inkább csinálnék egy 399 Le versenyt.
  • Synit HUN
    #1918
    Fent vok jössz?
  • rikimen
    #1917
    Custom raceben ma játszhatunk ha akarod
  • rikimen
    #1916
    nézzd csak meg magad mögött ott van egy niceman nevezetű emberke ami a másik profilom!!
  • rikimen
    #1915
    tegnap sokan nyomtuk
  • Synit HUN
    #1914
    Továbbra is Synit HUN. Kipróbáltam a profilom, még műxik. Jártam is már fent ma. Nem sokan voltak. Már alig van hátra a jázékból. 2 nap alatt végigrohanok rajta :D