2153
  • HUNsnoop
    #1993
    sracok! az msn-cimem <[email protected]> mindenki bátran felvehet de aztán tsak okosan az üzenetekkel!!!
  • transilvanianRs
    #1992
    Snoop! Nagyon jo vagy! Szorongattad a tokomet rendesen, szerintem a te ranked nem a realis ... 2000 valamennyi? Uj nevvel kezdted es nost noveled az aranyod ? :)))
  • HUNsnoop
    #1991
    gyülölöm a hátsókerekes autokat!!! valszinü azért mert nemtom irányitani öket.....tsak a subaru!!!!
  • transilvanianRs
    #1990
    sracok, holna (Kedd) kiprobaljuk a yahoo mess-el hogy megy a juiced, az a progi masmilyen "datatransferen" alapul mint a skype, lehet akkor nem fog akadozni a jatek. Gabor, ma jo voltal en meg "saláta" ... na egyszo-mint- szaz jo hogy vagytok :))))) Oromteli napok ezek :)))
  • Synit HUN
    #1989
    Én egyelőre csak az Imprezát lőttem be kategóriára. A többi csak úgy van ahogy kész lett.
    A Viper meg vissza van véve 580-ra kb, hogy ne kelljen vele pink slipet nyomni a játékállásomban.
  • transilvanianRs
    #1988
    nekem minden kategoriaba van viperám, de neha kék szinu , igy elnezeseteket kerem :))))
  • rikimen
    #1987
    és akkor skyline
  • rikimen
    #1986
    kinek hány lóerős Vipere van???
  • rikimen
    #1985
    ok skyline
  • Adiman2
    #1984
    Nah, kiakar most jönni jáccani?
    Gyerünk Skylinenal!
  • Synit HUN
    #1983
    Bocsi srácok de azt a szobát tesztelésre nyitottam magamnak. Be is zártam a friendlisteseket beengedi. Be sem állítottam semmit szal versenyezni xar is lett volna úgy. Amúgy azt a morningot nem lehetne hanyagolni? Nézzétek meg belső nézetből, semmit sem látni néha a fényviszonyok miatt.
  • rikimen
    #1982
    skypon beszélgetünk egy kicsit??
  • transilvanianRs
    #1981
    jo az eclipse is, de legyen inkabb skyline, az durvabb, jobban csuszik, tobb tehnikazas kell hozza, nem ?
  • transilvanianRs
    #1980
    a skype ID = pcsabap
  • transilvanianRs
    #1979
    ja, dolgozgattam, de azert maradtam el, mert a felesegem betomte a fogam es egy jo darabig tele voltam erzestelenitovel, igaz nem a szammal nyomulok de ... szerintem nem kell magyarazkodnom.
  • rikimen
    #1978
    gyerekek ma még mit szólnátok egy eclipse critériához??
  • Adiman2
    #1977
    Nincs mit transilvanianR!
    Amúgy mi a SKYpe neved?
  • rikimen
    #1976
    transi ma mi volt veled??Meló??
  • transilvanianRs
    #1975
    Adiman! amugy kosz ;)
  • rikimen
    #1974
    ok fél nyolc????
  • transilvanianRs
    #1973
    nekem gondjaim vannak, nem sikerult vasarolnom egy normalis gamepadot, igy most nekilatok szetszedni hogy 1~2 napig tratson ki amig lejon rendelesre az uj, de ma este "birkozhatunk" .
  • rikimen
    #1972
    majd meglátjuk van egy kevés házi feladatom
  • Adiman2
    #1971
    transilvanianR beírtalak a tagok közé még kellene 2 tag és lehetne is warozni!
  • Adiman2
    #1970
    Rikimen, este jáccunk?
    Mert ha igenm, akkor 19:30kor csinálok 1 szobát és majd hívlak oda!
  • rikimen
    #1969
    én a hátsó messzibb szögből játszok, mert ezzel sokkal előnyösebb helyzetbe vok amikor van törés mert látom hogy vki. milyen közeéről és milyen irányban próbál mellém furakodni.(MÁR AKI MELLÉM TUD)
  • HUNsnoop
    #1968
    sn(O_o)p
  • transilvanianRs
    #1967
    Synit! En hatso, kozeli szogbol iranyitom az autot es mint mar emlitettem nem kormannyal hanem gamepaddel, erre a jatekra nem jon be nekem a kormany, nem erzem jol a jatekot.
  • Synit HUN
    #1966
    Rikimen, Trans! Lenne egy kérdésem még felétek. Ti milyen szemszögböl játszotok? Mert nekem a kormányhoz elengedhetetlen a belsőnézet. Viszont kívülről jobban beláthatóak a kanyarok. Ez nem kis előnyt jelent.
  • Adiman2
    #1965
    Sziasztok!
    nekem és rikimennek van 1 közös juiced klánunk!
    HA szeretnétek tagnak csatlakozni, akkor menjetek fel a www.hin-clan.mlap.hu-ra!
    És írjatok e-mailt az [email protected] e-mail címre!
    Egyébként én is mostantól egyre többet fogok jáccani, csak még 1 kicsit fejlesztem a gépemet, mert nem olyan jó!
  • transilvanianRs
    #1964
    rikimen! En nem leszek mert megjottek a vendegek, igyhat nektek jo idotoltest, es kellemes autorongalast kivanok :))) Sziasztok és gááázzzzzttttttt .....................
  • transilvanianRs
    #1963
    ne erts felre, nem nagyzolni akarok, ha elolvasod a forumon miket irtam szerintem rajossz magadtol is hogy nem szenvedek nagyzasi maniaba. De piszkosul jol hajtassz, fogalmazzunk ugy hogy megizzasztottal rendesen. Van kormanyom is, de nekem nem jon be, igyhat maradok a gamepaddal, de holnap mar frissibe nyomulok.
  • rikimen
    #1962
    Trans!!Este fél nyolckor juiced party!!!
  • Synit HUN
    #1961
    Köszönöm szépen! Az idővel kopott a teljesítményem. Viszont 1,5 év után 2 napot gyakoroltam.
    De el kell ismerjem a te teljesítményedet is. Jól nyomod. És inkább kormányt vegyél :)
  • transilvanianRs
    #1960
    gyerekek, egy bajom van, tonkrement a gamepadom, mar a harmadik, hetfon vasarolok egy ujat, addig kinylodok egy keveset. Synit! Tenyleg jo vagy, de megfoghato. :))
  • rikimen
    #1959
    juiced
  • rikimen
    #1958
    www.juiced-racing.com/forum/search.php?search_author=SRT&sid=5c0cf0c01c7e7ab6e59534554e5a23c3
  • rikimen
    #1957
    kösz transilvanianR
  • transilvanianRs
    #1956
    nekem is van egy Corsam de nem A hanem C ... 95 LE feltornaszva, de 105 lessz 3 het mulva amikor lejon a dobrendszer, aztan meg 115 LE chippezve, meg ki tudja mit lehet meg kihozni belole :))))))
  • rikimen
    #1955
    próbáltad már úgy ahogy mondtam??
  • rikimen
    #1954
    snoop ma játszol majd???