2153
  • Synit HUN
    #2033
    Senkinek sincs kegyelem! És megbocsátás sem, se irgalom, se könyörület! Hulljon a férgese!! :D
  • rikimen
    #2032
    angoloknak nincs kegyelem
  • transilvanianRs
    #2031
    :)) hat ez durva! GYerekek! mi egymasrol tudjuk hogy nem vagyunk wallriderek !!! Az szamit es verjuk hulyere a bandat!!! ...de gy dolgot kepzelj el, ha öröknitroznank ... mi lenne ? ez itt a kerdes!?
  • rikimen
    #2030
    ez már nem igaz de tényleg az angolok szerintem, elvesztették az eszüket.Transi téged az a Cif vagy akárki egy wallride-nak tart meg egy csalónak.tegnap ahogy láttam hogy csináltak egy olyan profilt hogy rikimen is noop, egyből felementem egy henry FFS balfacan néven.meg csiáltam egy JAX profilt is.ezeknek le kéne tépni a farkukat vagy valami
  • transilvanianRs
    #2029
    itt a 7vége, lassan elö lehet venni az üvegeket és lehet ... na meg Juicedba
  • rikimen
    #2028
    haha Adiman méghogy itt te vagy a legerősebb!!!!csukott szemmel lealáználak ja és az elég érdekes hogy mikor szólunk sose jössz!!!!Csak nem félsz tőlünk??
  • Adiman2
    #2027
    Nah bocs gyerekek, de ma se meek jáccani, ugyanis beszart az a hülye nyomtatóm ami 5 napos és azt scinálom!
    Egyébként hétvégén mit szólnátok 1 WARHOZ?
  • transilvanianRs
    #2026
    Gabor, varj atcserelem
  • transilvanianRs
    #2025
    most jatszunk gyerekek, aztan dumalunk.
    Ricsinek lett egy ellenfele :))))))
  • Synit HUN
    #2024
    Jah te meg nem vagy elérhető! Küldtem mailt. Tegnap meg széthullottam azért nem voltam, sok volt a meló.
  • Synit HUN
    #2023
    Nahát! Most látom hogy tagja vagyok a Hin-Clan-nak. :)
    Ez így rendben is van :)
  • transilvanianRs
    #2022
    Szia Gabor, hat te elsz? Amugy bocsi hogy nem hozom a formam, de eszement erzekey a kormanyzas, meg az is lehet visszateszem a regi konzolt holnapig amig lejon az uj gepem.
  • HUNsnoop
    #2021
    DANDY a rohadék Wallrider....
  • Synit HUN
    #2020
    De legalább van új konzol :D
  • transilvanianRs
    #2019
  • transilvanianRs
    #2018
    en benne vagyok, majd megnezem milyen kategoroaba van eclipsem, + hozza kell szoknom az uj konzolhol, addig faltol-falig :)))
  • rikimen
    #2017
    ma ki akar egy eclipse partyt játszani??
  • rikimen
    #2016
    mi van senki sincs fent??
  • rikimen
    #2015
    helóótok ha találtok egy olyan emberkét hogy pahapapaha akkor ne menjetek be a szobájába mert mindig szétkapcsol
  • HUNsnoop
    #2014
    srácok! kilehet probálni a subarut meg az evot is egy 1,1km -es pályán....10 kört mehetsz 15.000Ft-ért. 5nél kedvezményt kapunk.... :D


    egyébként itt a tíípus! http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=30422

  • transilvanianRs
    #2013
    olyat nem csinalunk, itt segitjuk egymast, en legalabbis felajanlom az egyik automat, de adsz egy masikat cserebe , mindketto (P)
  • Adiman2
    #2012
    Bocs, de én a skylineos menetből kimaradok, hacsaknem CUSTombe megyünk ufyanis még nem volt időm aqnnyit játszani, hogy tudjak venni 1 skylinet!
    Max WRX-el tudok Careerbe menni!
  • Synit HUN
    #2011
    Jelentem vettem mikrofont. Teamspeak is állítólag jó a játék közbeni dumálásra. Most elkezdem az edzést hátha mielőbb lezavarom.
  • rikimen
    #2010
    Beépítettem egy Vipert a 400 lóerős autók csoportjába!!!
  • rikimen
    #2009
    ok csaba én benne vagyok
  • transilvanianRs
    #2008
    Sziasztok! Sokan vagyunk WRX rajongok, de ma lehetne egy skyline verseny, mar reg be van igerve .
  • rikimen
    #2007
    nekem mindegy de itt legtöbben WRX rajongók vagyunk
  • Adiman2
    #2006
    Nekem8, akkor meek és veszek pár kocsit!
    Legyen este 1 WRX verseny?
  • rikimen
    #2005
    Ádám már mondtam hogy karrierbe játszunkde tőéem játsahatunk custom raceben is
  • HUNsnoop
    #2004
    tsinál magának egy lezárt szobát és ott gyüjti a pontjait..... :D serafim!
    szánalmas...
  • Adiman2
    #2003
    Hi!
    Kivel mizu?
    Este jáccani kéne, Snoop, felveszlek én is msnre!
    Egyébként az Impreza Wrx a legjobb!
  • rikimen
    #2002
    csőtök!!láttam snoop gogy nem kedveled a hátsó kerekes autókat.snoop majd este felveszlek msn-re most iskolából írok INFÓ ÓRA
  • Synit HUN
    #2001
    Majd otthon kitalálom, de autós kéne. De képet is csak otthonról tudok küldeni. Az meg majd valszeg csak este lesz. Köszi!
  • transilvanianRs
    #2000
    elkepzeles ? olyasmit mint az enyem vagy mint a Ricsié ? Kuldj képet egy juiced autodrol.
  • Synit HUN
    #1999
    Már akartam mondani! :)
  • transilvanianRs
    #1998
    Gabor, keszitsek neked is egy avatart?
  • Synit HUN
    #1997
    Ma valszeg edzeni fogok, legalábbis kéne. 8 előtt nem biztos hogy képbe leszek. Azután sztem jövök, de nem hiszem hogy vállazás után könnyen megy majd a kormányzás :D. Majd leszek töltelék hogy ne legyen olyan kis létszámú a mezőny. :D
  • HUNsnoop
    #1996
    tom h 4WD! életem szerelme a subaru!!! egyszer lesz egy imprezzám!!! ha kell ölök érte! :D
  • HUNsnoop
    #1995
    hát köszi! ja most uj név van aztán most erre figyelek és gyüjtögetek! kb. olyan 400. leszek.
    Trans egyébként azt vettem észre h folyamatosan fejlödsz...a kanyargos pályák még nem mennek annyira(nem mintha nekem menne... :D) de majd ebbe is belejössz(jövünk :D) további szép estét

    egyébként meg vmi gecc van....mer 800*600ba van a felbontás minden efect le van szedve és igy is szaggatok.nemigazán jo ez igy nekem...majd lesz vmi, max uj winfos
  • transilvanianRs
    #1994
    a Subaru 4WD-s! Meg jatszottam volna, de megyek csicsikalni, nallam az idoeltolodas +1 ora, azaz most 12:45