2153
  • magus755
    #1153
    Jó lenne ha befejeznétek a játék fikázását meg egymásét is akinek nem tetszik a game az tartsa meg magának és törölje le akinek meg tetszik az meg irkáljon és cseréljen eszmét másokkal(egyébként nekem sem tetszik a game de legalább én nem fikázom)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Istencsászár
    #1152
    énkezdtem sztem normális hangvételbe irtam szal nemkéne beszolni
  • musha
    #1151
    te most komolyan azért írsz ide, hogy fikázz? az sincs nagyon a tízéves kisöcséd szintje fölött.
  • Evans
    #1150
    Na elég lesz. Az egy dolog, hogy fikázzuk itt a game-eket, de egymást nem kellene.
  • CSOCSO
    #1149
    "és tevagy a számalmas.."
    10 eves kisocsem style:))))
  • Istencsászár
    #1148
    és akkor, ha nincs semmi mivan van, van egy jópár ember akinek teccik és tevagy a számalmas..
    "mindenki leirja hogy szar a jatek" töröld le nejácc vele ha nemteccik
  • CSOCSO
    #1147
    kozeput?? jatszottal az elso demoval? nah az volt kozeput..
  • Istencsászár
    #1146
    ha ugyveszed reklám ha ugyveszed tunning kocsi szimuláció ami teljesen jogos ha ugyveszed...
  • CSOCSO
    #1145
    LOAL.. belegondoltal mar mi lenne itt a topikban az nfsu-juiced anyazasa nelkul??? SEMMI!!!
    ja de igen.. egy valami..es van is... mindenki leirja hogy szar a jatek.. es senki nem fogja vegigvinni.. utanna megis leirjak hogy milliardszor jobb mint az nfsu akarhany:) lol.. szanalmas...
  • arty
    #1144
    ha abból indulsz ki, h a honlapon tényleg racing simulation van irva, akkor tényleg jogos a cikkiró véleménye :) mert még árkádnak is középszerü ... szimnek meg egy vicc :)

    szal a THQ el kellene gondolkozzon a müfaji besoroláson :))

  • Istencsászár
    #1143
    "A szimulációként aposztrofált program még az arcade kategóriában sem tudna igazán kitűnni, ha a kocsik vezethetőségét nézzük, így inkább érdemes más játékokkal próbálkozni" szal ami nem full szimulácó és nem nfsu féle vonatozás az már nemis játék hanem felejtős mer középuton van...érdekes felfogás
  • Evans
    #1142
    Playware teszt
  • Istencsászár
    #1141
    vazzzzzzzz muszály itt a okádék nfsu ns juiced témát még feszegetni? mer érdembeli hozzászolást nemtalálok a játékkal kapcsolatban csak:
    -ez jó az jó az lesz jó, ennek a reklámja annak a reklámja, ez a láma ujságnál ennyi pontot adott rá azmeg annyit kit érdekel te majd eldöntöd milyen honnan tudod hogy aki irta nem e elvakult nfsu fan...
  • MellowDee
    #1140
    mercedes benz world racing? meglessük... aztán véleményezem a nascar-okat én annyira nem csippantom, viszont az LFS-ben egyetértünk
  • grebber
    #1139
    Mert sok nfsu-os idejön kiprobálja és mivel hozzászokott a sinautokázáshoz beszól hogy mekkora szar az irányitása és ennyi is volt neki a game.
  • arty
    #1138
    street rod? :)) engem az fogott megg anno ...

    most sztem a mercedes benz world racing az árkádok királya, köszönhetően az irányitásnak és a rengeteg, napi szinten érkező minőségi kocsi addonoknak, nameg az nfs pályák átkonvertálásának :)

    szimulátorban az f1c/modjai ill. a nascar season 2003 ... mondjuk hangulatot én inkább csak az előbbiben találtam :)

    Legjobb multit viszont LFSben játszottam, ezt egyenlőre semmi sem közelíti meg.
  • arty
    #1137
    igy van, nfsu ban nyomtál egy RETRY-t ha vesztettél, igy halál nyugalommal, meggondolatlanul , TÉT nélkül versenyezhettél ... igazad van, ez rövid távon kellemes, de összességében a hangulatot elkurja :) ettől volt halál unalmas az nfsu ... oda sem kellett figyelni, mert TÉT NÉLKÜL játszottál :)

    ha neked az a jó game, ami nagyon könnyű, semmi kihivás nincs benne, csal a gép mint állat a kecsuppal, akkor hajrá ... a Te játékod lesz a most wanted is :(

    a hajpról pedig ... nyilván nagyobb pontokat kap egy "eredetibb" játék, mint egy 5. klón .... az is érthető, hogy az EA sok felé fizet, igy nem meglepő egy egy EA produktum sikere. Ha más nem, a reklám eladja ...

    Csalódás a juiced, s nekem sincs kedvem végignyomni a szokásos sztorit, mert azt egyszer az NFSU1ben már végigjátszottam, ám ha csak egy versenyről beszélünk, a juiced élvezetesebb, mert szebb és jobban mozog kicsit a kocsi, nehezebb kordában tartani :)

    Ha az nfsu2 lett volna az 1, s nem jön ki második rész, azt mondanám, ok, juicednek semmi keresnivaloja. De a rókabőrhöz az EA után másnak is joga van, s ez a rókabőr bizony hangyányit, de jobb.
  • MellowDee
    #1136
    és szerintetek melyik mindenidők legjobb és legfeelingesebb Arcade illetve szimulátor autós játéka?
  • M@TriX
    #1135
    jaja, Ferrari nincs sajnos, max MODokba, mint PL. Vice City, vagy Street Legal
  • MellowDee
    #1134
    ja elfelejtettem hozzáfűzni, lehetőleg ne nfs, és ne 2 évnél régebbi... bár szerintem nem nagyon lehet "nagyot" mondani...
  • M@TriX
    #1132
    NFS 1
  • MellowDee
    #1131
    mikor csinál már megint valaki olyan játékot, ahol normális álomautókkal lehetne versenyezni? Lambokkal, Ferrarikkal, stb...

    Jogos a kérdés, és bennem is felmerült sokszor... nem tudtok valami ilyesmit? ami nem olyan régi de jó, mint pl nekem a midnight club nagyon tetszett, grafika annyira nem volt nagy szám, de rettenetesen feelinges... szal nem tudtok valami olyan gammáról ami nem tuningolós nyálverős, hanem normális de csillivilli autóverseny?
  • robotnyk
    #1130
    ja, a catch up-ot jótékonyan elfedi az nfsu csilli villije :D
    (meg az első rész vége felé azok a versenyek, amiket 40szer kellett újrajátszani, és csak úgy nyerhettél ha te is kilökted a köcsög gépet)

    nem kell félre érteni, én is játszottam vele, de ez az nfsu hypeolás röhelyes. azt meg hogy hol hány hsz van egy topicban, az egyrészt nem mérvadó, másrészt, tudod hogy van a hasonlat a legyekkel meg a tehénszarral.

    nem fogom a juicedot végigjátszani, mert mindentől függetlenül ez a keménygyerek-tuningolok történet baromi unalmas, inkább majd szerzek hozzá egy full savet, mert egy-egy versenyre nagyon jó játék.

    most wanted meg kb annyiban fog különbözni a ugtól, hogy lesznek rendőrök, meg más lesz a név :D
    mikor csinál már megint valaki olyan játékot, ahol normális álomautókkal lehetne versenyezni? Lambokkal, Ferrarikkal, stb...
  • CSOCSO
    #1129
    annyir anekem sem tetszett mint ahogy hajpoltak de mindenkeppen jobb volt mint az elso resze. csak mar kisse unalmas volt... a kozepe fele pedig mar szenvedes...
    de ez a juiced igy 5% nal is szenvedes....
    es meg a most wanted csak most fog jonni:(
  • cenobite
    #1128
    Sztem az NFSU2 hype-hoz nagyrészt hozzájárult, hogy EA cucc. Azt meg ugye "kötelező szeretni" a kritikusoknak, újságíróknak, stb... Nekem ezért savanyú cseppet ez a szőlő. Tetszik az NFSU2, de közel sem annyira, mint amennyire hype-olták.
    Juiced-et még nem láttam, de sztem hamarosan meglesz. Én bízom benne.
  • CSOCSO
    #1127
    hulyegyerek
  • bazze
    #1126
    ASÉDAS:DA:SDA:SD: KILÖKIK :DD:DDD NEM KILÖKÖM :D:D:D:D:D:D
  • bazze
    #1125
    látod a lámákat kilököm magán szocpol probléma menjél nfsu zni
  • CSOCSO
    #1124
    nah most lett elegem a buzerans jatekbol.. eddig minden megnyertem nem nagykepuskodtem.. de most fel mertem tenni 8ezret fogadasra.. gyorsulasrol van szo.. MIND a 3 mecsen GUTSZUSTANAL G*CI modon kiloktek MIND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilyet en meg az NFSU ban sem b*sztam!!!
  • CSOCSO
    #1123
    a most wanted meg ennel lesz zsirabb:) en voltam az egyik aki a legjobban bizott eme jatekban az elso demo utan.. de a masodik harmadik ota tudom hogy szarfos lesz
  • CSOCSO
    #1122
    underground2 ott alázza ahol lehet nem vitás ha egyidőben jelennek meg ez tuti nagyobb siker

    egyaltalan nem erzem igy es nemtom hogy mondhatsz ekkora faszsagot amikor a tenyek is azt tamasztjak elo hogy kozel nincs EGYIK nfsu hoz sem...
    mindket nfsu jobb pontokat kaptak az iroktol.. plusz mindkettonel nagyobb hype volt.. mindenki azt nyomta es a forum szinte tulcsordult.. most nezd meg ezt... napi 10 hsz.............
  • bazze
    #1121
    tapasztalatok:
    rossz:
    1 kicsit furcsa szerintem kicsit nálam az igénytelenség jött le mint a street racer syndicate ban de ebben csak kis mértékben
    2 a tuningolás módján 1 kicsit változtathattak volna nagyon hiányzik a lámpák tuningolásán (vagy van benne?)
    Jó:
    nappali verseny
    jó grafika
    jó zene
    sok kocsi
    jó fizika
    stb...
    underground2 ott alázza ahol lehet nem vitás ha egyidőben jelennek meg ez tuti nagyobb siker
  • vilmoska
    #1120
    nah én most töltöttem le ki is próbáltam de hát elég jó lett...
  • Mihail
    #1119
    gamepaddel viszonz jó nehéz :(
  • Delac
    #1118
    Eddig ki hány pink slipet csinált meg?? Abból van csak a kemény lóvé, 40-50 ezret mindig ér a másik verdája. Én momentán folyamatosan gyarapodok.
  • Istencsászár
    #1117
    hú kormánnyal nagyon jó irányitani
  • Shortstop
    #1116
    és szerinted életben néz így ki valami is???
  • arty
    #1115
    ugyérted "nem rossz gamma, csak sajnos ebben ki lehet csuszni 200 felett a hajtükanyarban és kevés vagyok hozzá, hogy fékezzek vagy megfogjam a kocsit" ? :D
  • arty
    #1114
    :D
  • deejayoly
    #1113
    Nah...mivel nem kaptam csítet ugy dönöttetem ma reggel leülök elé jáccani oszt nyomom normálisan! Mostanra ugymond végigjátszottam a játékot, megvan az összes autó minden unlockolva, nameg persze 4000000 pezó! Szal ennyit erről! Amúgy nem rossz a gamma, csak az irányítás szar!