2153
  • Solid Snake
    #1193
  • Tufa
    #1192
    a 8as kategóriában van egy csomó FWD-s autó, próbáld ki azokat. (Corrado, 206, golf, stb) Kanyarban nem csúszkálnak, csak maradj a gázon és ne a kanyarban kezdj fékezni(már ha kell)
  • Istencsászár
    #1191
    hát billel csuszkál is mivel gázt nemlehet adagolni szépen
  • Tufa
    #1190
    A beígért kép.
    Miután felraktátok ezeket, aszem úgy lesz 190-195 lóerő, igy a customize-motor résznél a legutolsó opciót huzzátok fel 199ig. Sprintben verhetetlen ebben a kategóriában!
    Ezzel a módszerrel szereztem meg az összes autót ami van a játékban(kivétel az ilyen titkos autókat ha vannak...) a Viperel együtt :)
  • moRtiZ
    #1189
    Hat, nekem azok az autok, amik nem 8-as kategoriabol vannak tuningolva, valami iszonyatosan csuszkalnak, barmennyire is tuningolom oket. Nem vagom a dolgot. Amugy a jatek maga szerintem iszonyatosan feelinges, vegig ott van a bard a fejed felett, hogy elveszted a dragan osszepofozott autodat, vagy ugrik 100k$ aztan kuzdhetsz 5ks versenyeken. Amugy most 4 autobol all a "parkom": CRX, Golf, Mustang 67, Skyline..

    A jatek maga szerintem telitalalat, a zene is nagyon jo, csak a csuszkalast kene valahogy kikuszobolnom.
  • Mikiller
    #1188
    ÁÁÁÁhhhh!!
    Kiakaszt az Arcade rész V8-as sorozat 5. Circuit versenye.
    Utálom azt a kocsit amit adott hozzá, a segge mindig kifarol, milyen fosch kocsi az? Tököm tele vele.
  • Skynet
    #1187
    fekazenét se tok hallgatni verseny közbe:)
    Nekem pörgős cucc szóljon ne rap meg ilyen tittiri ami ebbe van:)
  • vilmoska
    #1186
    Valaki tudja,hogy kell kiszedni a zenéket a játékból?
    lécci írjon privibe mert nem leszek itt egy darabig
    köszi
  • Solid Snake
    #1185
    Várjuk!
  • Tufa
    #1184
    Aki könnyen akar pénzt szerezni annak ajánlom hogy szerezze be ahogycsak tudja a Corrado-t, vegyen rá úgy alkatrészeket hogy 198-199(hangolásal) lóerő legyen. Turbó nem kell, nitro igen. Induljon sok sok fizetős sprinten és élvezze hogy semmi nem tudja elverni :) Fontos hogy a 8. kategóriában maradj. Majd ha hazaértem csinálok egy screent a pontos beépítésekről.
    Ezzel a módszerrel gyüjtöttem 1,5 milliót (ugye nő a respected, igy több embert hívhatsz pink slipre) :P
  • ChevyG #1183
    valaki be tudna linkelni képet, a játékban szereplö amcsi kocsikrol? (charger pl)
  • zolo15
    #1182
    gyerekek nem jó a crackom ha nem crackolom le akkor kéri a helyes cd-t ha le crackolom akkor elakarja indítani de kidob egy ablakot ogy a juiced.exe leáll.Mit Csináljak?telepítettem már magus módra úgy se jó aki tud küldjön crackot [email protected](HOODLUMos a játék)mi ellőtt elküldöd ide ird be légyszi hogy küldeszelőre is kösz
  • musha
    #1181
    ha jól emlékszem te vagy az első, aki nem elégedett a zenével ^^ persze ez aztán teljesen szubjektív dolog, én nem komázom a fekazenét, valószínűleg ezért jön be ez jobban. a többivel egyetértek.
    ja, és mindenkinek aki még nem próbálta: online versenyek!!! nagyon hangulatos! főleg belső nézetből, mert ott még a motor hangja is recseg az ember fülében. vannak persze értelmetlen játékosok, akik látván hogy nyerni nem tudnak elkezdenek visszafelé haladni a pályán, hogy telibe szedjék az embert, de azért ez közel nem általános.
  • Skynet
    #1180
    Hát.....Én jobban élveezem az nfsu-nál a nehézség meg a mindenféle ötlet (versenyszervezés,fogadás,autóban fogadás stb) miatt...Ugyanakkor az irányítás bár nehezebb mégis valamivel az nfsu fölött van ha azt vesszük hogy melyik szimubb (mindkettő arcade mégmielött jönnének a hőbörgések hogy miaz hogy ezek szimuk)...
    Az erős orrkerekesek úgy viselkednek ahogy kell (aki vezetett már valami komolyabbat és lepadlózta 1-2-ben az tudhatja hogy ha az orrkerék elkapar akko tényleg irányíthatatlan szinte) a hátsókerék eldobható nem úgy mint nfsu-ban ahol a driften kívül szinte nyélen hátsókerekeseztem, az összkerék meg tapadós:)
    Pllussz ha leültetem a kocsit télleg változik a vezetési stílus (ezt nfsu-nál nemigen vettem észre)..
    Hogy melyik kap jobb pontozást a "szak"lapoktól? Hát persze hogy nfsu bár ezis kb az agyoncsicsa grafija, az ilyenolyan zenéje meg a sokféle cucca miatt van (ami megjegyzem csak NÉVBEN más de tökmind1 milyen turbót meg milyen gumit,stb teszünk a kocsira ha azonos kategóriában vannak 0 különbség van így a motoralkatrészek száma gyakorlatilag lecsökken 5-10 darabra többszázféle néven:) )....
    Ja ha már a zenénél tartunk na az viszont tipikusan szar....Én kikapcsoltam a Juicedbe a francba ilyen zenére hogy a rákba gondolták hogy versenyezni lehet?:)
  • arty
    #1179
    ennek a szimuláciohoz SEMMI köze... egy "nehezebb" árkád játék, ennyi.

    amugy nekem tetszik a game, de nem tudom rászánni magam a carrierre :( napi pár versenyt tolok, majd talán multi is, de valahogy nem vesz rá a lélek, h nekiálljak ..... rókabőr, ja. :(
  • Evans
    #1178
    Vitázhattok estig, a lényeg, hogy a Juiced nagyon gyenge game lett, röhej, hogy a fejlesztők azt sem tudták eldönteni, hogy szimulátor v arcade legyen. Szerény véleményem szerint jobb lett volna, ha teljesen arcade lesz, mert igazán ezeknél a járgányoknál nem az az élvezet, hogy hogyan tudod pályán tartani, hanem a sebesség érzete + a nitro (ami itt szánalmas lett). Ugyanakkor tisztelet azoknak akik tolják, mert azért ennek is vannak értékei.
  • CSOCSO
    #1177
    ertem tehat nem a faszsag a szanalmas hanem az hogy en felhivom ra a figyelmet:) LOL...
  • Tufa
    #1176
    Itt talóz, megmutatod a file-t neki(elötte alakítsd át jpg-be) majd nyomj a mehetre. Utánna a kiírt UBB kódot másold be simán ide
  • deejayoly
    #1175
    Hogy kell képet belinkelni, mert a Corradot fel akarom tenni!
  • musha
    #1174
    OFF:
    ...
    valóban, koncertre általában azért járnak az emberek, mert szeretik az adott zenét. egy fórum Juiced topikjába meg általában azért, hogy kifejtsék a játékról a véleményüket. megtetted egyszer, oké, tudomásul vettük, hogy neked nem tetszik. de az, hogy mások véleményére te kijelented, hogy az f@szság, (mert olvass vissza, megtetted) na barátom AZ a szánalmas. meg az, hogy ezek után arra hivatkozol, hogy `de ez egy fórum azt írok ide amit akarok`. ezek után elküldhetsz ahova akarsz, én a témát lezárom részemről.

    a többiektől meg bocs az offért.
  • Tufa
    #1173
    Elééééég.
    Csocso, nem tetszik, elmondtad, elfogadtuk, köszönjük.
    Musha, (aszem) tetszik, elmondtad, elfogadtuk, várjuk a képeket :D
  • CSOCSO
    #1172
    meg azt se fogod fel amit mondok neked.. tipikus esete mikor valaki okoskodik.. utanna nem erti meg amit mondanak neki es utanna o van felhaborodva hogy hulye akihez beszel.... hat loal.. nagyon is ertettem mit mondtal.. egy koncertre azert jarnak mert szeretik az emberek.. es nincs ott egy ember se aki fikazza a nirvanat hogy de a jackson jobb...... ERTEM EN.. de ez nem koncert.. de nem is a hungaroring... ez egy forum ahol a velemenynyilvanitasnak helye van.. es ha szerintem szanalmas a hozzaallasotok akkor szanalmas... ha nektek faj ez akkor faj.. es jottok azzal hogy en vagyok a szanalmas.. nah...
  • musha
    #1171
    ha az általad idézett mondatomból az jön le neked, hogy ez nem egy koncert, akkor tényleg nem érted, de mindegy, én már unom ezt a témát, fortyogj meg fikázz amennyit akarsz, egészségedre.
  • CSOCSO
    #1170
    még egyszerűbben: ha nem szeretsz (pl.) egy együttest, akkor elmész a koncertjére csak azért, hogy pofákat vágj? ez ennyiről szól, jogod mindenhez van.


    ez nem egy koncert.. de megcsak nem is egy verseny ha mar ennyire ferditeni akarsz.. ez egy forum ahol megbeszeljuk a velemenyeinket.. ti leirjatok ami nektek tetszik en leirom ami nekem nem...nemtduom mi olyan nehezen felfoghato dolog.. de pisztos en vagyok a hulye ahogy te celozgatsz a nem ertemmel.. LOAL
  • Tufa
    #1169
    ó tényleg, nem vettem észre, sry, köszi :)
    Klasz kép még igy hogy nem látni normálisan. Még 28 file és én is neki kezdhetek vééégre :)
  • robotnyk
    #1168
    csináltam, az is ott van már.
    de sokat nem látsz rajta, még mindig locked :C
  • musha
    #1167
    #1045
  • Tufa
    #1166
    Egy corrado screent csinálj nekem lécci :)
  • robotnyk
    #1165
    galériámban találsz
  • Tatyla
    #1164
    hu de elszabadultak az indulatok de még egy normális screenshotot nem láttam senkitöl...
  • musha
    #1163
    "egy kis flame soha nem art"

    ja, így már akkor értem a hozzáállásod ^^
  • musha
    #1162
    látom nem érted:
    ha megnézek egy játékot, és úgy érzem van van valami közlendőm, akkor leírom a véleményem róla. ha nem tetszik a játék, akkor ESETLEG lehúzom egyszer a topikjában, aztán sz@rok rá. ha másnak tetszik, de még ezután is csakazértis odahányok valamit a játékról azt már korlátoltásgnak nevezik. természetesen ehhez is jogod van, sőt el is küldhetsz a halál *-ára is, de ettől csak te leszel szánalmasabb.

    még egyszerűbben: ha nem szeretsz (pl.) egy együttest, akkor elmész a koncertjére csak azért, hogy pofákat vágj? ez ennyiről szól, jogod mindenhez van.
  • robotnyk
    #1161
    ok-ok :D
  • CSOCSO
    #1160
    mirol beszelsz??? nfsu2-t kb 2 honap alatt toltam vegig mert meguntam a 100adik versenynel...
    a forza motorsportot mar a 20 adik versenynel abbahagytam mert tudom hogy les zvagy 200 futam:((((((
    nagynehezen vegigtoltam a Suprammal oszt hudejo.. uninstall...
  • robotnyk
    #1159
    de ugye azt nem akarod mondani hogy még mindig nfsuzol, mert akkor sírni fogok :D
  • CSOCSO
    #1158
    egy kis flame soha nem art... nohde mindegy... de lol hogy ilyenek miatt vesznek ossze emberek.. az ilyenek miatt nezik egymast kocsognek:) szeretlek benneteket.. vordpisz!
  • robotnyk
    #1157
    te már rég nem a játékot fikázod, hanem személyeskedsz :C kicsit autó mánia topik feeling.
  • robotnyk
    #1156
    csocso ne csináld már, komolyan, mert még a végén csalódnom kell benned :D
    nehogy már az legyen a szintmérő egy játéknál, hogy az sgn hány hozzászólás lenne a topicjában enélkül a szar flém nélkül.
    nem az év játéka lesz a Juiced, de azért hagyjuk már az NFSUt békében nyugodni, annyira nem jó az sem mint amennyire véded, unalmas sínautózás és kész, közepes multiplatform graffal, tömegcikk zenékkel.
  • CSOCSO
    #1155
    "szal nemkéne beszolni"


    :))) menjel kerjel nekem is egy buntipontot...

    amugy okostoni nem azt mondtam hogy te vagy a szanalmas hanem az hogy fikazzatok a jatekot utanna elmondjatok hogy jobb egy olyan jateknal amit 30 szor tobben es jobban szerettek.. nah ez a szanalmas...
  • CSOCSO
    #1154
    szerinted miert itok ide??
    mert megvan a jatek!! azert irok ide... ez egy forum *zmeg... ahol az emberek irjak le egymasnak a gondolataikat... ha neked az a gondolatod hogy ez a jatek uberfasza zsir jobb mindennel akkor hurra.. majd jovok es leugatlak masokkal.. ha nekem az a velemenyem hogy ez ajatek fostalicska.. akkor hurra.. es jottok es leugattok.. nah igy megy ez draga baratom...
    vagy netan valami netikettben olvastad hogy a forumban csak szepet es jot az adott temarol???
    vagy netan a forum viselkedesi szabalyzataban olvastal ilyet???
    ha nem tetszik nem jatszom.. ha nem tetszik ne olvasd...ha nem tetszik fikazom!!!