2153
  • Tufa
    #1233
    Na végre, nem csak fikázod :D
  • CSOCSO
    #1232
    csicsasabb:))))
    amugy most megnezegettem akepeket.. hat igen. azert a nappali juiced sokkal szebb kepet fest mint az esti nfsu2... deeee... ezt eleg hulyeseg osszevetni
  • Tufa
    #1231
    reálisabb vagy csicsássabb?
  • CSOCSO
    #1230
    en se erzem a grafikat nagy szamnak... osszessegeben szerintem az nfsu2 grafja sokkal letisztultabb volt.. EJSZAKAIt nezzetek!! ne a nappalit vessetek ossze az ejszakaival!!!!! szerintem nfsu2 grafja jobb
  • Tufa
    #1229
    #1195
    egyet se?


    Azért kiváncsi lennék milyen videókártyával produkáltad az általad említett szar grafikát. Aki meg annyira sötét hogy a játék indítása elött nem indítja el a configot az ne csodálkozzon...
  • Felfedező
    #1228
    Érdekes hogy nem látok itt egy screenshotot se... talán nem véletlenül...

    Nem nehezek a küldetések... mert ahogy megláttam mekkora egy fos játék azonnal uninstall..
  • arty
    #1227
    milyen hangkari? hangkártya driver frissités? directx gyorsitás ki/be? ( start menü / futtat / dxdiag / sound / hardveres gyorsitás csuszkán állitgatni )
  • vilmoska
    #1226
    #1212
  • Hitm@n
    #1225
    Az szerintetek miért van, hogy a zene normálisan megy a játék alatt, a hang (kocsi hangja, fékcsikorgás hangja) pedig "visít", olyan, mintha fel lenne gyorsítva. Régebben más játéknál is tapasztaltam ilyet, pl. a RalliSport Challenge-nél is. Nem tudjátok mitől lehet?
  • Mihail
    #1224
    jó most arra akrtam utalni, h mo.-n nem 1 olyan számtekest ismerek, akinek semmilyen gépe sincs otthon, hiveatkozva arra, h a boltban úgyis egész nap azt basztatja, de sztem a hitelességéhez hozzátartozik az h van 1 otthon is, amit tuningolgat, cseszeget
    tulajdonképpen az impreza azért kellett, mert egy japán céggel kötött szerződést és mégsem kéne nyugati autóval járkálni :) és az impreza az eléggé
    elfogadott eleve a rally meg a tuning iparban
  • Tufa
    #1223
    Értem mire gondolsz, csak akkor miért nem vett egy másik autót és lett az megtuningolva? Sztem sokkal nagyobb kihívás van mondjuk egy normál autó megcsinálásában mint egy subaruban. Ha mondjuk én is a tuning szakmában lennék, vennék mondjuk egy Chrysler Crossfire-t és abból készítenék egy elég komoly autót :))



    Amúgy a számteches hasonlatod nem éppen jó, mivel egy számtechesnek lehet akár egy +3500ös amdje a 4giga rammal minden szír szarral, ha nem tuningolja :)
  • Mihail
    #1222
    egyébkélnt szerintem a kocsi az egy eszköz, nem rossz az ha jól megy, de semmi sem szól örökre és eladáskor nem lehet megfizettetni se a motor se az optikai tuningot. főleg azért mert ettől a kocsi kissé eredetivé válik(főleg az optikától) és az nem biztos h vki másnak is bejön
  • Mihail
    #1221
    ja pontosan 260as volt gyárilag. de mondom neki reprezentatív célokból kell. ő ezzel keresi a kenyerét. ez olyan pl. mint h egy számítástechnikusnak ne 486osa legyen már otthon ha pcket értékesít
  • Mihail
    #1220
    hogy jön ide a san andreas?
  • Tufa
    #1219
    Igazából soha nem értettem miért kell egy gyári elég komoly autót tuningolni(gondolok én itt az imprezzákra, evo-kra, type-R -ekre, stb..). Elvégre egy subaru gyárilag sem gyenge a közel 265 lóerejével, nem hogy 360al :)
  • vilmoska
    #1218
    Mi van a San ANdreassal?
  • Mihail
    #1217
    keresztapám autóversenyző, és kellett neki egy mutatós utcai verda :)
    egész középeurópába váltó rendszereket gyárt az öreg, aztán ismer 1-2 ember t atuning szakmában. szép hangja van a turbónak :) olyan atom szabilan lehet vele a kanyarokat bevenni, jól megvan az a kocsi építve.
  • arty
    #1216
    ez nem élethű, mivel a valoságban benne ülve jobban lehet érezni egy kocsit. itt csak a főbb ismérvek vannak felnagyitva.

    tehát egy bazierős, hátsó kerekes kocsi kivágja a fatát, ha rátenyerelsz a padlogázra .... :)
  • Tufa
    #1215
    egyébként mit müveltek azzal az imprezával hogy 360 lóerős lett?
  • Tufa
    #1214
    itt nem arra akartam utalni hogy minden egyes autó totál reál fizikával rendelkezik, hanem hogy a valóságban egy juiced kategóriájú autó élőben igencsak megtáncoltatja a popóját ha padlózol neki...
  • Mihail
    #1213
    a juiced fizikája mennyire hiteles szerinted? subaru imprezát amikor próbáltam egyáltalán nem tűnt szabilabbank a többi kocsinál, pedig tudtommal az az egyetlen verda, aiben ha 1 szmély ül elől, mindenhol ugyanakkora a súlya a kocsinak(nem úgy mint más verdáknál ahol a motornál nehezebb) +4 kerék meghajtású, szóval atomstabilnak kéne lennie, ehhez képest nem éreztem egetverő különbséget, szóval ennyire hiteles a juiced. csak az imprezáról tudok nyilatkozni, mert az volt az egyetlen 360 lóerős verda amiben ültem
  • Tufa
    #1212
    "Van már moderátora a topicnak? Mit szólnátok ha én lennék az?"
    San Andreas topic...
  • vilmoska
    #1211
    Velem?
    szerintem velem még nem találkoztál
  • Tufa
    #1210
    Nem alaptalanul irtam neki. Egy másik topicban már találkoztam az illetővel, ahol megmutatta kb mely korosztályba tartozik. Ezért szóltam hogy mihez viszonyítva csúszkál az autó. UG2höz képest nem, ez természetes. Ott a 7-800lovas hátsó kerekes nem pördülnek meg, de sztem való életben ha egy hátsós 200lovas autónak(plusz a juicedben nem éppen 200lovas autók vannak :) ) odanyomsz kanyarban, kipörgésgátló nélkül nem biztos hogy nem pördülsz ki...
  • vilmoska
    #1209
    De vezettem,de akkor is miért kell ennyire élethűre csinálni?
  • Mihail
    #1208
    nem szoktam húzni a gépet, nem arra van, de pont ezzel akartam finoman rámutatni arra hogy faszság volt a commented :)
  • Tufa
    #1207
    és abból az 50ezer kmből hány hajtú kanyart próbáltál kb 100al bevenni, padlógázal egy hátsókerekes autóban? :)
    Csodákat azért nem kéne várni...
  • Mihail
    #1206
    én 50ezer kmt vezettem, és így se tudom egy rohadt pc gaméban jól beállítani az úttartást :)
  • Tufa
    #1205
    LOL :D
    Gondolom még nem vezettél autót a való életben...
  • vilmoska
    #1204
    Figyu nem írnátok le egy jó beállítást ahoz hogy ne csúszkáljon annyira a kocsi,szal hogy normálisan lehessen vezetni?
    lécci
  • Istencsászár
    #1203
    vazzeg aki fikázza kapjon már 1 büntető pontot csak szétbaxa a topicot az ökörségével inkább a játékról beszéljünk ne arról nfsu vagy ez jobb....HÁZIGAZDA cselekedj...
  • arty
    #1202
    felfedező ... te mindig minden topikban lejáratod magad :))))
  • musha
    #1201
    a LOL-lal egyetértek
  • Istencsászár
    #1200
    "Ez valósabb elemzés" ez csak téged minősít ne gef2ővel jácc mer azzal lehet hogy ronda.. LOL vagy
  • Tufa
    #1199
    #1197-re:

    1. Low-on jáccol esetleg? Ha nem, mutasd meg mit értesz a hányadék graf alatt. Talán az hányadék hogy nem 20 centis kockákból áll az aszfalt? Nem világít mindenegyes kanyarban egy 10méteres neon nyíl? Az autók túl reálisan néznek ki?
    2. Eredetiek...


    Nehezek a missziók hogy inkább feladod és jösz fikázni?
  • Duddits
    #1198
    Nah, tegnap volt szerencsém kipróbálni! Szerintem jobb mint az NFSU2! Bár kicsit kevés lökhárító, meg szrány van, de a színezés az nekem nagyon teccik.
  • Felfedező
    #1197
    Te melyik játékról beszélsz? Alázza az underground 2-t? még az 1-et se....!!!

    Ez valósabb elemzés:

    -Hánydék a grafika, a kocsik és a pályák is igénytelenül ocsmányak
    -motorhangok katasztrófálisak
    -zenék izlés kérdése, nekem azok se tetszenek

    Összességében nem több a játék mint egy újabb silány NFS utánzat....
    Csak tudnám miért kell a szarról azt állítani, hogy nem az?!?!?

    LOL
  • Shortstop
    #1196
    gyerekek nincs ehhez vmi kód hogy összes auto, meg mod?? mert nagyon megnéznék egyet kettőt de nincs se türelmem sem időm végigjátszani. :(
  • Tufa
    #1195
    egy kicsit unatkoztam :)

  • Mikiller
    #1194
    Nem bill-el nyomatom, de mégis csúszik alig érek a gázhoz pedig, de csak az a Mustang 99 GT csinálja, de már sikerült végre elsőnek lennem.
    Nekiugrottam vagy 10x LoL.