2153
  • CSOCSO
    #1273
    jetcar meg 20 ezer loero meg bogar meg tuning:)))) es te probalsz engem hulyenek nezni... amerikai:)))))))) lehet ki kene jonnod mert a buta negerek olyanok mint te.. nem ertenek a szep szobol es csak hanyjak a faszsagokat
  • Elmör
    #1272
    Légyszi segíts nekem is ha tudsz!!
  • CSOCSO
    #1271
    az amerikásodásban arra gondoltam, hogy egyre butább, nehezebb felfogású vagy.
    :))))))))))))))))))))))))))))))))) ember nezz mar tukorbe:))))) josz a 20 ezer lovas bogarrol utanna meg jetcarrol beszelsz:))) a kettonek annyi koze van mint neked az ertelemhez..=SEMMI!!!!!!!!!!!!
  • Tufa
    #1270
    3 próbálkozásból csak sőtét időjárást adott be, igy csak ez van:

  • Tufa
    #1269
    az amerikásodásban arra gondoltam, hogy egyre butább, nehezebb felfogású vagy.
    Mind1, a téma továbbiakban engem nem érdekel. Akinek szántam, megértette, ha neked ez több ideig tart, rágódj rajta ;)
  • ChevyG #1268
    van tényleg Challenger v Charger?
    tud mutatni valaki képet róla?!
  • CSOCSO
    #1267
    lol.. mar bocs.. de amerikaban is alig van elvetve olyan buta emberek mint te..
    magyarazol egyfoplytaban szanalmas dolgokat.. a gondolkodasot olyan mint egy 14 eves gyereke...
    es akkor mondod hogy elamerikaiasodtam:) LOL.. miert is???? mert nem vagyok hulye???
    "akármiből lehet építeni izom autót"
    ez igy van.. de olvasd mar el miket irkalsz egymas utan.. egymast uti azt amit irsz... 20 ezer lovas bogar dragser:) utanna meg jos zhogy jetcarra gondoltal:) lol.. tudod mi az a jetcar?? azon nincs mit tuningolni te allat... az egy sugarhajtomu racsavarozva egy kasztnira
  • Tufa
    #1266
    uh, te nagyon elamerikaisodtál már bocs. Azért mondtam ezt, mert akármiből lehet építeni izom autót, nem csak a skylineból...
  • CSOCSO
    #1265
    jezzusom...te vagy a masik ember akinek viccesnek kene ereznie magat.. JETCAR BAZMEG!!!!!
    azon egy JET motor volt te allat es meg csak nem is bogar volt!!!!!!!!!!!!!!!!
    jeeezusom..
  • bodesz
    #1264
    nézegetem a fórumot és mindenki csak a grafikát tudja fikázni ami sztem a GTR nél is jobb mert én azzal tolom inkább mint ezzel de csak azért mert idegesít hogy nembírom rendesen irányítani pedig gamepaddal is próbáltam na mind1 szal grafika all-star :P
  • Tufa
    #1263
    Ehhh. Egy amerikában élő mondja ezt? Itt magyarországon is volt már 20ezer lovas jetcar...
  • CSOCSO
    #1262
    nem erzed magad vicesnek??????

    senki nem mondta hogy nekimegy a falnak es vezethetetlen az auto.. lol!!:)))
    itt inkabb az a baj hogy fek nelkul lehet bevenni akanyarokat... nem az hogy nekimegyunk mindennek...
  • CSOCSO
    #1261
    :) de az ilyenekbe mas motort tesznek.. plusz a 20 ezer amugy is lol..
  • bodesz
    #1260
    nah bazze.jó a game stílusa meg minden egész nap ezzel gamelnék de csak sprintbe :D mert a többi más módban qrvára irányíthatatéan az autó és idegesít hogy sokszor uccsó mp ben vki 300m ről bejön elém (véletlen) a 8as autknűl jó meg a 7eseknél is de 6tól kezdve szar.inkább megnézem futurama 1.2 szezonját :D
  • Elmör
    #1259
    Helló Mindenkinek!

    Szeretnék segítséget kérni tőletek!
    Már letöltöttem a játékot a wanadoo.atw.hu-ról, bemountoltam, install is megvolt, de a crack fájlt nem találom!! Megnéztem az infót és a CD1 szekcióban kellene lennie, de nekem nincs meg. Mindent letöltöttem, tehát az nem hibádzik! Viszont ennek ellenére sem találtam meg. Egy hoodlum fájl van, de azt nem tudom használni, mert ugye ha bemásolnám a játék mappájába, akkor ki kellene írnia, hogy cserélem-e meg ilyesmi és kész is lenne, de ennek a mérete is csak pár Kb, szóval nem ér semmit.

    Ha valaki lenne olyan kedves és írna nekem vagy átküldené mailben vagy msn-sn ([email protected]) a crack fájlt azt nagyon megköszönném!!!

    Szóval előre is köszi ha tudtok segíteni!
  • Istencsászár
    #1258
    ebbe a játékba is ugyan ugyvan a options controll mint minden másba
  • kozso
    #1257
    Valami irtó tré a billentyűkiosztás beállítása!
    Hogy a fenébe lehet itt valamit átállítani, vagy elintézni hogy le tudjak tolatni a falról, ha szembe nekicsapódtam... :o((((((((((((
  • Tufa
    #1256
    jáj kihagytam a 89es skyline-t. Az a legerősebb, 280 lóerő...
  • Tufa
    #1255
    Nézd. Minden autóból lehet olyat csinálni ami elveri a nálánál erősebbet... Amiről te beszélsz, negyedmérföldes autók. Azokal nem lehet versenyezni egy kanyargós pályán... Ami azt illeti, azok a bizonyos 1000ló feletti skylineok nem saját motorukal teljesítenek annyit... De ilyen erővel akár a CRX is lehetne erősebb a játékban, mivel láttam egyszer egy 3alatt300on verziót. ÉS? Szted csak úgy simán pár alkatrész beszerelésével 1000ló felett lesz?
    Csal néhány (gyári)adat:
    '00 Nissan Skyline GT-R R34 - 276 ló
    '96 Nissan Skyline GT-R - 271 ló
    '95 Nissan Skyline GT-R R33 - 275 ló

    Szal a játék teljesen reálisan van megcsinálva a beépíthető alkatrészekel. Amire te gondolsz, majdnem 500%-os teljesítmény növekedés, amit ilyen alkatrészekel lehetetlen elérni...
  • Istencsászár
    #1254
    érdemes..
  • HELPer
    #1253
    ez a játék jó játék?
    érdemes pénzt pazarolni rá?
  • Skynet
    #1252
    Látom nem érted a problémámat:)
    Arról van szó hogy egy olyan autó ami kb világszerte híres arról hogy az egyik legkomolyabb tuningalap és a fulltuning viper és egyéb szarokat is alázgatják vele huss a játékban kb egy alapszintü tuningot kap fulltuning néven:)
    De ennyi ettől függetleül jó a game csak ez kb ugyanakkora LOL húzás mint az NFSU-ban a peugeut ami bármivel felveszi a versenyt:)
  • Tufa
    #1251
    azzal a módszerrel ahogy én irtam max 1 óra
  • Duddits
    #1250
    Mennyi idődbe telt?
  • Istencsászár
    #1249
    húde ronda képek:D
    Autó poligonszámba odaver nagyon nagyon kivan dolgozva és élesek rajta a taxturák,festések
    eső benne nagyon ottvan k*urva szép
  • ranGer2
    #1248
    Olvasgattam néhány helyen.. és vicces dolognak tartom hogyha vkinek nem megy a vezetés egyből és nekimegy a falnak mert olyan balfasz h fékezni se tud,akkormár egyből szar a játék... ill még az is gond néhány helyen h hogy tettek szert a licensz jogokra.. ott kötnek bele ebbe a játékba ahol csak tudnak. A grafika lehúzásáról nem is beszélve. Ez most nem erre a topicra vonatkozik csak hanem teszt ekre is amelyet elvileg olyan emberek irnak akik értenek ehhez a dolgokhoz..
  • Mikiller
    #1247
    Na csináltam néhány képet azoknak, akik hiányolták a topic-ból.
    Direkt hagytam nagyobbra, hogy lehessen látni a részleteket is, szóval ne nagyon haragudjatok érte
    Szerintem egész jó játék ez, nem kell hasonlítgatni az NFSU-khoz, ez egy másik játék a maga egyedi "ízeivel".








  • vilmoska
    #1246
    Kijátszottam az összes arcade pályát.
  • Tufa
    #1245
    :DDDDDDDDDD
  • arty
    #1244
    szabvány baromságra szabvány válasz:

    egyél szart, 1 millió légy nem tévedhet.
  • musha
    #1243
    igen és persze a minőség és a fogyasztás mennyisége egyenesen arányos...lol
  • Tufa
    #1242

    Ez eléri a 600at?
  • Tufa
    #1241
    Egy bogárból meg csináltak egy 20.000 lovas dragstert. ÉS?
  • Skynet
    #1240
    Na azémost egy ponton leakadtam a játékban...
    A fulltuning skyline jó ha a 600 lovat eléri ez azért erős vicc.....
    Ennél az autónál az 5-600 lóerő enyhe tuningnak számít itt meg az a max...:)
    Japók egyik legkomolyabb járgánya amikből 1000-1300 pacikat hoznak ki azt erre paff...A fulltuning az evo8-as szintjén van nálla...na ez vicc:)
  • CSOCSO
    #1239
    hadde nem?:)))))))))
  • Nem3sis At Work
    #1238
    :-DDD
  • CSOCSO
    #1237
    most nem is fikaztam te balfasz..
  • bazze
    #1236
    csocso barátom tudod mit mondok én neked?
    azt hogy már kb.100X leírtad hogy szerinted szar az irányítás, grafika meg hogy az nfs u2 jobb nem kell többször menjél az nfs topikjába irkáljál ioda hogy az mien jó DE IDE TÖBBET NEM MERT NAGYON IDEGESÍTESZ MINDENKIT SZERINTEM!!
    Ha istencsárszár meg 2 ember ír ide akkor annyi istenem senkit nem érdekel de a játékrol beszéljünk már ne arrol hogy neked mi nem tetszik a kutyát érted A KUTYÁT nem érdekli!
    kb.ennyi ha tovább akarod szidi a stuffot nyissál topikot vagy inkább irj a juicedvsnfsu2 topikba de ide kérlek nem
    nah kb. ennyi
  • Tufa
    #1235
    elhiszed hogyha 500k-t eladnak ebből, többet keresnek mint az UG készítői? Ne felejtsd el hogy az ug-nél RENGETEGET költöttek reklámokra, különböző szírszarra...
  • Felfedező
    #1234
    Megnézném ebből a játékból mikor adnak el 5 milliót.... szerintem az 500 ezernek is örülnének...