2153
  • Johnny23
    #1313
    ...most én vagyok béna v.ténleg nem lehet tolatni a gammában??????

    Circuit-ban nyomulok 1000el erre megpördültem ,korláttal szembe,és 1xűen nemtudtam(tolatás hiányában) kijönni ---ABANDON RACE!
  • Tufa
    #1312
    Start menü - Programok - THQ - Juiced - JuicedConfig....
  • Duddits
    #1311
    Van egy bizonyos Juiced config a start menübe. Próbáld ott.
  • Duddits
    #1310
    Nyugi már! Ez a Juiced topik!!
  • R0sc0
    #1309
    srácok nincs valami anti alanising hozzá?
    rohadtul pixeles a kép nálam.
  • Tufa
    #1308
    jó.. Kuplung ügyben mutasd meg pls mikor állítottam én ilyet. Jó? És akkor itt zárjuk le a témát...
  • CSOCSO
    #1307
    Szeretem amikor próbálsz valami olyat állítani rólam, amit egyáltalán nem én mondtam. Grat.
    mindent amit beirtam csak toled szarmazik utanna nezhetsz..

    nahja.... akkor meg rendbe voltunk. mert nem mondtal faszsagokat..
  • Tufa
    #1306
    hm. Azt hiszem ezekre nem reagálok. Most kaptam 2 PM-et rólad hogy nem érdemes veled foglalkozni. + egyéb finomságok a jelemedet leírva, nekem ennyi elég.
    Szeretem amikor próbálsz valami olyat állítani rólam, amit egyáltalán nem én mondtam. Grat.
    Szánalom...

    Azt elárulom, lehet hogy azt hiszed, te azért mert különböző jellemzésekel halmozol el engem (mint pl a fasz), nem leszel keményebb. Itthon ez nem menő, csak magad írod le vele.
    Amikor még a két gportalos lapot csináltuk, tök normál voltál, mára meg... mind1, ennyi elég belőled. bye
  • Hitm@n
    #1305
    Köszi a tippet!
    Amúgy integrált hangkártya, asszem... :)) Azt is lehet frissíteni? (Asus
    A7N8X alaplapom van)
  • ranGer2
    #1304
    Azt is oda irtam h nem csak erre a topicra vonatkozik hanem cikkekre és tesztekre.
    ,de ne erőlködj, még elfáradsz.
  • Duddits
    #1303
    Amúgy ajánlom az új Subarut mindenkinek, mert 500 lóerősen szarrá verem az 590-es lóerős ellenfeleket is. Semmi esélyük nincs! Legalábbis nekem simán sikerül.
  • Duddits
    #1302

    Sorry, hogy kicsit sötét lett, franc se gondolta, hogy ilyen lesz.
  • Duddits
    #1301
  • Duddits
    #1300
    Ez a Civic-em reggeli állapota. Mostmár más motorháztető van rajta. MAjd csinálok a többi kocsiról is.

    [IMG]http://mafiag.uw.hu/Civic 2.jpg[/IMG]
  • Duddits
    #1299
    Rakjatok már be képeket a kocsijaitokról!!! Mindjárt én is rakok!
  • Elmör
    #1298
    Köszönöm!
    Egyik barátom is ezt küldte msn-en, de sajnos nem működik, nem tudom miért. A Juiced.exe hibát észlelt és ezért leáll. Hát ez van, de azért köszi!
  • CSOCSO
    #1297
    "Egy benzin pumpa mikor tartozik az optikához?"

    igazad van nem tartozik de senki nem is mondta hogy oda tartozik.. ossze vissza beszelsz... nem tudtad mitol no a fogyasztas hat leirtam...

    "ne legyél benne biztos hogy azért, mert te ott vagy, én itt, többet tudsz az egész tuningról. "

    szerintem 5 evvel ezelott magyarorszagon is tobbet tudtam mint te most...

    "tuning szakértő aki még motorfék fogalmával sem volt tisztában?"
    azt hogy benyomod a kuplungot az nem motorfek te fasz...
    ha visszavaltasz 3 ezres fordulatnal.. mondjuk 3 bol kettobe. nah akkor nezd meg mi tortenik.. NAH AZ A MOTORFEK TE FASZ!!!

    amit te mondtal:
    "Hidd el nekem, hogy egy spoiler szettől és felni garnítúrártól nem fog 5 litert nőni a fogyasztás. "

    amit en mondtam
    "ehet akar fel liter.. de lehet 1-2 liter is.. de a gumi szelessege nagysaga miatt is novexik a fogyasztas... plusz 1-2 litert.. plusz arrol ne beszeljunk hogy mas benyabefecskendezo meg mas elektronika ami mashogy pumpalja a benyat.. sokkal tobbet fogyasztanak akomoly tuner autok.. nem 30 litert osszessegeben.. de tobbet egy 5 literrel.. ha nem tobbel"

    Szerinted en csak gumirol meg spoilerekrol beszeltem??
    olvass meg tanulni!!! ( tanulj meg olvasni)

    "Idéz lécci tőlem, mikor mondtam én azt hogy motorikus tuningtól nem nő a fogyasztás..."
    "Egy garret turbós focusnál a gyári 10-15 liter helyett lett 25ös fogyasztás, a száznemtomakárhányas oktánszámú benzinből... Ezért alaptalan volt a benzinbefecskendezésről szóló kis regényed.."

    azert ez eleg szanalmas volt.. nem?

  • Tufa
    #1296
    Idéz lécci tőlem, mikor mondtam én azt hogy motorikus tuningtól nem nő a fogyasztás...
  • Tufa
    #1295
    Egy benzin pumpa mikor tartozik az optikához?
    Ami pedig azt illeti, ki tud többet az egészről, ne legyél benne biztos hogy azért, mert te ott vagy, én itt, többet tudsz az egész tuningról. A nagy tuning szakértő aki még motorfék fogalmával sem volt tisztában?
    Nem érzed hogy kicsit elvagy szálva magadtól, természetesen alaptalanul?
    Hidd el nekem, hogy egy spoiler szettől és felni garnítúrártól nem fog 5 litert nőni a fogyasztás. Azér ezt gondold át mégegyszer... Fiatnak az új multijetje fogyaszt 3,9et. Szted egy spoiler szettől meg felnitől felmegy 6-7re is akár(direkt nem mondom hogy 8,9 lenne, te sem gondolnád komolyan...)? Ugye te sem gondolod komolyan?
  • CSOCSO
    #1294
    amugy ezt egy letezo 800 lovas Supranak a leirasabol szedtem ki...
  • CSOCSO
    #1293
    AutoTuner fuel rail
    1200cc RC injectors
    (3) Walbro Fuel pumps

    tudod mik ezek maj frend??? tudod mik ezek es mit csinalnak????
    ha ezt nem teszed bele a 600 lovas autodba.. akkor is nagy lesz a fogyasztas csak az autodnak nem lesz eleg benyaja.. ha ezt is beleteszed meeeegnagyobb lesz a fogyasztas...
  • CSOCSO
    #1292
    LOOOOOOOOOOOOOOL:)
    HAHAHAHAHAHA
    [nevetes1]


    a hozza nem ertesedet probaltuk csiszolni.. es leirtam neked ha mar kuka vagy hozza hogy mitol nohet a fogyasztas..... es ebbe beletartozik hogy a benyapumpaval. elektronikaval tobb benyat pumpalnak az autoba mert kell neki.. erre te josz hogy alaptalan. .azt se tudod mar mit mondj.... szanalmas.....
    azert alaptalan mert te nem ertesz hozza?:)
  • Tufa
    #1291
    Az az alaptalan te súlyosan hülye, hogy beszélgetünk az optikai kiegészítőkről, erre jösz te nagyokosan és elkezdesz dumálni a motorikusról átalakításokról.
  • CSOCSO
    #1290
    Egy garret turbós focusnál a gyári 10-15 liter helyett lett 25ös fogyasztás, a száznemtomakárhányas oktánszámú benzinből...

    (105)....

    Ezért alaptalan volt a benzinbefecskendezésről szóló kis regényed...
    mirol beszelsz te hulye::))))))))))) miert lenne alaptalan?:))))))) magyarazd el pls mert ez erdekelne.. ha adsz ertelmes magyarazatot akkor isteniteni foglak eletem vegeig!!!!!!miert lenne alaptalan ha a turbo miatt 10 literrel none a fogyasztas? mi ebben az alaptalan te okostojas?:) LOL
  • Mikiller
    #1289
    Ha mégsem lene akkor felraktam nekedIDE
  • Tufa
    #1288
    #1240

    "Japók egyik legkomolyabb járgánya amikből 1000-1300 pacikat hoznak ki azt erre paff."

    Tényleg ennyire nehéz?
  • CSOCSO
    #1287
    "Innen indult, jöttél belepampogtál, az amcsi stylodal, miszerint te mindenkinél okosabb vagy, minden jobban tudsz"

    igen. .vegulis a 600 lovas skylinera okos valasz a 20 ezer lovas bogar.. amire kesobb JETCAR-t mondtal:) en vagyok az amerikai hulye:) valszeg:)
    lol.. de latom hogy te magad is hulyenek erzed magad mert valaszolni se mersz arra amit irtam
  • Elmör
    #1286
    Köszi!!
    Megnézem!
  • Tufa
    #1285
    #1240
    Innen indult, jöttél belepampogtál, az amcsi stylodal, miszerint te mindenkinél okosabb vagy, minden jobban tudsz.


    A fogyasztás növekedésről annyit. Egy gyengeelméjü gyerek is megmondja, ha variálnak(értsd: teljesítményt növelnek), nyilvánvalóan nőni fog a fogyasztás is. Egy garret turbós focusnál a gyári 10-15 liter helyett lett 25ös fogyasztás, a száznemtomakárhányas oktánszámú benzinből... Ezért alaptalan volt a benzinbefecskendezésről szóló kis regényed...

    Ami az egészet illeti, hagyjuk. Túl rég voltál már normális magyar környezetben, nehezen értelmezel dolgokat...

  • Mikiller
    #1284
    Hi!
    A Cd1-en a Hoodlum az egy mappa, azon belül van a Juiced.exe
  • CSOCSO
    #1283
    nah. .lassuk akkor ki a nagyobb magyar FASZ..:

    "Tipikus amerikai. Nem bírod hogy ne szólj vissza. Tudod, ezt gyerekesnek nevezik."
    te mar ketszer megtetted.. most egyszer visszaszolok en es en vagyok a gyerekes fasz?:))
    remelem felfogtad mirol beszelek es nem suhan at rjta a retardalt agyad..

    "em akarok ott a pofádba röhögni, de 5 literes fogyasztás növekedés egy szárnytól? HÜLYE VAGY???"
    :)))))) mutass mar ra mikor mondtam ilyet te TUFA... a nevedet mar fogalomba lehetne onteni..

    ki mondta hogy 5 liet? Azt mondtam hogy a bodykit.. a spoiler.. a kerekek es a motor atalakitasa miatt.. lehet 5 vagy tobb liter is a fogyasztas.. BAROM TANULJ MEG OLVASNI!!!!

    "hangoztattam, ezeket a teljesítményeket nem gyári motorokal érik el, nem holmi légszűrő vagy kipuff rendszerrel. Csak egy icipicit logikázz kérlek"
    te szart se hangoztattal.. te a JETCARRAL jottel engem lehulyezve.. elmeselem neked hogy a jetcaron kurvara nincs tuningolva semmi. .AZON VAN EGY JET MOTOR ES KESZ....
    plusz senki nem mondta hogy a 600 lovas skylineokban alap motor van....
    csak te vagy ilyen hulye hogy ezt kepzelged hogy mondta valaki vagy gondolta.. nemtom mit gondolsz..

    "ogár, hátsó üléssor- anyos ülés kiszed, mekkora hely lesz ott? Szted mekkora motor fér be oda? hm?'"
    :)))))) tudom hogy mi fer be oda.. es egy jetmotor nem fer be oda. oda befer mondjuk egy 300 lovas turbos civic motor es hurra... bogarban civic motor.. mig egy 1000 lovas supra dragsterben supra motor van..
    ami kb 5 szoros novekedes ami szerinted LEHETETLEN..

    "Tipikus amerikai" ha nem lenne egy kezem akkor meg azt mondanad hogy tipikus fogyatekos???
    hagyjuk mar ezt az amerikai dolgot.. ha faj hogy itt vagyok miamiban akkor mond azt...de hagyd mar ezt a hulye amerikai szarsagot.. beszlegetek en itt olyanokkal akikkel te is beszelgetsz es azt mondjak hogy te vagy a LOLLER... maj frend!

  • Tufa
    #1282
    nm ;)
  • ChevyG #1281
    inkább legyen halott a topik mint ilyen!
  • ChevyG #1280
    hjiiihhaaa! köszi!
  • Tufa
    #1279
    Tipikus amerikai. Nem bírod hogy ne szólj vissza. Tudod, ezt gyerekesnek nevezik.
    Ami pedig a másik topicot illeti, nem akarok ott a pofádba röhögni, de 5 literes fogyasztás növekedés egy szárnytól? HÜLYE VAGY??? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Egyébként nagyon kulturált exmagyar barátom, ha tudnál olvasni, rájönnél hogy bizony befigyelt egy olyan mondat tőlem, amiben azt hangoztattam, ezeket a teljesítményeket nem gyári motorokal érik el, nem holmi légszűrő vagy kipuff rendszerrel. Csak egy icipicit logikázz kérlek. bogár, hátsó üléssor- anyos ülés kiszed, mekkora hely lesz ott? Szted mekkora motor fér be oda? hm?
  • CSOCSO
    #1278
    en mar ketszer mondtam el mert nem nyujt szorakozast hogy veled szenvedjek de te mindig folytattad
  • CSOCSO
    #1277
    gyerekes baratom: irtad hogy bogarbol is csinalnak 20 ezrest.. amit en kinevettem erre te jossz hogy a jetcarrol nem hallottal meg???? HAT LOAL.. mivan te sick idiot barom... arra nem emlexel te mit mondasz es engem hulyezel le????
    20 ezer lo:))) meg bogar... a masik topikbol meg latszik hogy SZART se ertesz a tuninghoz
  • Tufa
    #1276
    Megintcsak elmondom, nem kivánom folytatni tovább a "vitát".
    Gyerekes...
  • Tufa
    #1275
    miben?
  • Tufa
    #1274
    Pedig én bíztam abban hogy nem hülyék az amcsik...
    Ember, 3adszorra is leírom. A bogaras arra ment, hogy nem csak a skylineból lehet izomautót építeni, nem csak az lehet 1000ló felett. Érted már vagy még kétszer essünk neki?