2153
  • Skynet
    #1353
    72-es Vw bogár 1302s 1.6-os motorral garett t2-vel töltve ismerős ugyanez 2 literes motorral t3-al töltve töltőnyomásecsetelés ésatöbbi ésatöbbi...
    Fogyasztásokon mosolyoghatsz utánna lehet nézni és nem jönni a megszokott ismerősöm annyának az apósának a húgának a lányának a barátjának a rallyautója szöveggel mert erősen nevetséges a subaru wrx sti városban 15 körül eszik de felőlem utánna is kérdezhetsz meg ahogy érzed....A 20-25 liter vagy az amikor padlóz meg nyomatja vagy balfasztuning eredménye ennyi :)

    Picikét gondolkodj már mielött beszélsz reálisan...Azonos használat mellett tehát például városban furikázás odalépegetés nélkül ésatöbbi mi a ráktól okozna duplaakkora töbletfogyasztást?:)
    Talán alapjáraton is csakúgy slagol befelé a benya mi?:)
    Most ne azt vedd alapul amikor a tévében megkérdezik a rallypilótát hogy mennyit fogyaszt a kicsike mert az nem városi fogyasztást fog neked mondani hanem azt amit az autó akkor eszik amikor kinyomja a szemét:)
    Gondolod hgy az 1.6-os s rally kategóriában az ignis is 30-40 litert eszim városban mert azt mondták a tévében és mert olyan erős? Nem....30-40 litert eszik amikor kinyomod a szemét:)
    De köbcentinövelés nélkül mi a ráktól nőne meg drasztikusan a fogyasztás ugyanolyan használat mellett (hangsúőlyozom ujra NEM versenyen meg nem amikor padlózod hanem amikor furika van)?
    De mondom ahogy érzed :)
  • Tufa
    #1352
    Egy kérdés. Neked milyen autód is van?

    szerk: Másik kérdés: És az ismerősnek? :)
  • Duddits
    #1351
    De szar! Ebbe is kilehet esni...
  • Tufa
    #1350
    Azt még hozzáfűzném hogy valószinüleg nem normál tempós használatra készült el az a focus....
  • Tufa
    #1349
    ehh. Ezek a fogyasztások erősen viccesek. Főleg a WRX-en mosolyogtam :)
    Könnyü puskázni a weblapról, de azt hozzáveszed hogy ezek mind-mind szinte alap gázon, semmi flancolásal vannak mérve? Volt osztálytársamnak van egy WRX Sti-je, és ő a normál vezetési stílusal(ahogy egy átlag ember is használja) 18-20 litert fogyaszt... Ha nyomja neki akkor meg...
    Nézd. Folytásal természetesen minden megoldható. Anyám voltpasijának a 750IL-je (2000es) fogyasztott 19 litert normálban. Bele került egy kisebb befecskendező, egyből 10-12 körül fogyaszott, de nem is volt 330 lóerő...
  • Skynet
    #1348
    Hát én 170 paci vagyok kb a gyári 54 helyett feltöltővel (Garett T2) de a fogyasztásom erősen 9-10 városban (ez a gyárihoz képest kb 1 literrel több)...
    A fogyasztást azért annyira ne vegyük már teljesítmény számba mert az autó súlya légelenállása,stbstb mind változtatják a fogyasztást...
    Ismerős 286 lovas dögje (Garett t3-as feltöltővel) sem eszik többet 11-12 liternél városban holott a gyári adat 3*-osa kb a teljesítmény...

    De ha úgy tetszik ford scorpio 2.9 Ghia a majnem 3 literes motorjával ,majnem másfél tonnájával és mindehhez 150 pacijával városban 9-10 literes fogyasztást nyom ha jól be van állítva...
    Akkor miről beszélünk?:)

    De beszélhetünk arról is hogy a régi amerikai benzintemetők a maguk kis 5-6000 köbcentijükkel leadtak kb 120-150 lóerőt és 100on kb 50 literüzemanyagot ettek...:)
    Ha az a focus utcai használat mellett amibe az hogy nomyom nem tartozik csak a városi furika 10-15 literrel többet eszik (tehát nem akkor eszik 20-25öt amikor padlózza) akkor erősen szánalmas teljesítmény volt egy ilyen autót összedobni akrmilyen szemszögből is nézem...

    Egy WRX STI 11körüli vegyesfogyasztást produkál.....
    De mind1:)
  • Tufa
    #1347
    Csak a motort írom: K&N szűrő, sport kipuff rendszer, olaj hűtő, Garret T34 turbó, 2 benzinpumpa, teljes motorgen., NOS, aksi a csomagtartóban.
    348 lóerő, a gyári 131 ló helyett. 410nm, nitró nélkül. Ja meg 105ös benyó.
    Nézd. Ez a focus gyárilag kb 8-10 litert eszik, ehez a teljesítményhez a 20-25 liter szerintem egyáltalán nem sok... Nekem a g60asom eszik 12liter körül, pedig csak 160 lóerő...
  • Tufa
    #1346
    miért? Ekkora erővel sztem teljesen normális. Mindjárt megkeresem az Tuning&stereot amiben volt, és leírom pontosan mit tud
  • Skynet
    #1345
    Nem azt mondom hogy 6-7 litert fog enni hanem azt hogy TÖBBET fog enni a gyári fogyasztásánál:)
    A focus tuningja továbbra is egy fosadék ha a gyári NORMÁL használatú fogyasztás vagyis városi furikázás,stb 10-15 literrel megnőtt:)

  • Tufa
    #1344
    Engem is kidob amikor tesztelni szeretnék, egyelőre nem tudom miért
  • Tockos
    #1343
    Tud valaki valamilyen megoldást arra hogy miért lép ki az asztalra a game mikor a garázsba vagyok és kiakarom probálni az autot benyomom hogy test drive vagy valami ilyesmi és kidob az asztalra.Miért torténik ez?Tud rá valaki valmilyen megoldást?És még egy kérdés van a játéknak valamilyen magyar fan oldala,vagy hol találhatók valamilyen átalakítások az autókhoz.
  • Tufa
    #1342
    a garret feltöltős focusról csak annyit hogy az alap 1,8as, 100lovas motorból csináltak egy 360 lovas, ha jól emléxem 560nm-es kis szörnyeteget. Természetesen ez nem csak a turbó betétele miatt alakult igy, a kovácsolt dugattyúk, direkt befecskendezés és egyébb finomságoknak köszönhetően érte el ezt a teljesítményt.


    szerk: Fogyasztás témához annyit, hogy amit CSOCSO-nak is írtam, szted pl az uj panda multijet egy full optikának köszönhetően 3,9 helyett megenne 6-7 litert is akár (direkt nem mondok 5 literel többet, hisz azért az tényleg irreális lenne)?
  • Skynet
    #1341
    A spoiler és felnigarnitúrától fogyasztsnövekedésről annyit hogy simán lehetséges ha reálisan belegondolsz mivel a spoilerektől NŐ a leszorítóerő amitől bár az autó jobban fexik az úton viszont nagyobb erőre van szüksége a leszorítás miatt --> olyan mintha többen ülnétek a kocsiban szerinted akkor nem nő a fogyasztás mi?:)

    A felniről hasonlóan tudok nyilatkozni....felteszel a gyári 13-as papucsok helyett valami nehéz 15-ös baszt és jóval nagyobb terhelés miatt a fogyasztás szintén nőhet ( most ki ne találd hogy nincs nagyobb terhelés mert sírva fogok röhögni)

    Fogyasztásról pedig annyit hogy azért mert egy kocsiba turbót raknak és mondjuk új dugattyúkat kap a fogyasztás még nem fog 10-15 litert nőni,ehhez azért kicsikét mást is át kell alakítani új főtengely vezérműtengely nyagszelepes hengerfej éééésatöbbi....
    Attól még hogy kap egy tubót hasonló városban gurulgatás mellett a fogyasztás nem nagyon nő maximum ha lepadlózod akkor jön ki a nagy különbség...
    Ha pedig városi gurulgatással a garett feltöltős focus 20-25 litert eszik akkor gratulálok a zseniálisan balfasz tuningoláshoz:)

    Plussz még annyit hogy ha figyelmesen elolvastad volna amit írok nem azon akadtam ki hogy ezt meg azt ménemlehet x lóerő fölé tolni hanem azon hogy azokat a kocsikat amiket motorcsere nélkül komolyságra lehet nevelni MIÉRT nem lehet míg az amerikai benzintemető szemeteket (má bocs ha sértek vele valakit) például viper miért is lehet könnyedén 1000 paci fölé tornászni?:)
  • Tufa
    #1340
    nem, félre érted. Azt akartam kifejezni, hogy ezekből a lehetőségekből, amik adottak a játékban, reális a kihozható max lóerő, szerintem legalábbis. a Viper ha jól emléxem 450 és 500 ló között van alapból és ha jól emléxem 8000ccm fölött van (az új az tudom hogy 8300ccm), a játékban lévő full tuningal pedig 1040valahányra tolható fel. De szerintem felesleges a skyline-t a viperel összehasonlítani mert sztem nem ugyanazoknak a vásárlói rétegnek szánták. A skyline-t versenyzésre, a vipert meg utcai furikázásokra tervezték inkább(márcsak a 40literes tankja miatt is - /természetesen 30at eszik százon/) a tehetősebb rétegnek.
  • Hitm@n
    #1339
    Megvolt a driver frissítés is, mostmár full hardweres gyorsítással megy és van normális hangja az autóknak.
    Lehet, hogy kéne venni egy normálisabb h.kártyát, csak most vinyó mizériában szenvedek :)))

    Még1x kösz!
  • Skynet
    #1338
    Hja azt most olvastam hogy szerinted akármiből lehet brutál autót építeni...:)
    Ez igaz de a probléma továbbra is az hogy ehhez a skyline-ban nem kell motort cserélni és más motort berakni mondom nézz utánna aztán vitázz:)
  • Skynet
    #1337
    Kukucsokálj utánna picit akko a skyline-nak mielött butaságokat írsz:)
    Élből az a probléma hogy a skyline gyárilag 380 pacival gurult ki de a japók nemnagyon szeretnek 300 pac feletti kocsikat a közútjaikon ezért a turbónyomáscsökkentéssel letolták 280 paci körülire a gépet....

    A második probléma szintén ha utánnanézel a skylineok 2.5 illetve 2.75 literes 6hengeres soros motorral futnak ki a gyárból és bizony ezt tuningolják porig például Blitz cég majnem 900 lovas 1300nm-es skyline-ja ami akár pályagép is lehetne stb:)

    De mind1 ahogy érzed látom nem értetted meg a problémát....
    Továbra is a játékgyártók döntik el hogy melyik kocsiból lehet JÓT és melyikből lehet KEVESET kihozni ami egy vicc:)
  • arty
    #1336
    sztem arrol van itt szo, h egy negyedik rókabőrrel komolyan már kevesen állnak naki játszani ... 1-2 árkádos körre mindennél jobb , de erről már nem lehet többet irni :D

    a graf igen, javult a demók óta.
  • 3P
    #1335
    Én utoljára a demot láttam ebből a játékból, így nem tudom objektíven megítélni.
    Mindenesetre elgondolkodtató, ha egy játék topikjában folyamatosan csak az mgy, hogy jobb, vagy sem mint egy hasonló műfajú játék.
    Szvsz ha egy játék igazán jó, akkor a játékkal foglalkoznak és nem azzal, ami itt megy...
  • Bandi 18
    #1334
    változott a graf a demo óta vagy ua maradt
  • Bandi 18
    #1333
    kösz
  • ranGer2
    #1332
    Akinek esetleg nehéz vagy idegesitő lenne a Juiced és szereti a kihívásokat nomeg elég tehetségesnek érzi magát annak ajánlom figyelmébe ezt a remek kis programot. A sikerélmény garantált!! sinótózás
  • Johnny23
    #1331
  • Duddits
    #1330
  • ChevyG #1329
    rövidem összegzem a véleményemet:
    Juiced
    nfsu1,2
  • Duddits
    #1328
    Nálam meg ez a nyerő.
  • Takimate
    #1327
    Ezt a játékot az idegesítő menüje miatt, meg a csúszkálóseggű első verseny miatt 10 perc után uninstalláltam, s töröltem.

    Nálam az SRS a favorit, veri az NFSU 1-2-t is.

  • ChevyG #1326
    ja nem
    1,95Gb
  • ChevyG #1325
    2,5Gb
  • Bandi 18
    #1324
    Mennyi helyet foglal a játék
  • ChevyG #1323
    bejön a játék!
    full árkád, de jo!

    érdemes kormánnyal nyomni?
  • arty
    #1322
    nix mit, de azért a driver frissitést is csekkold!

    asus honlapon nézd meg, milyen tipusu hangkodek van az alaplapon(milyen hangchip, pl realtek, cmedia, stb) utána annak megfelelően szedj le drivert (NE AZ ASUSTOL!) a hangchip gyártojának oldalárol!

    ha ez megvan, fent a legujabb, probálj meg a directx beallitasokat visszatenni full accelerationra. mert amugy sokat lassithat a gépeden ...

    Azt is mondhatnám, 3-4 ezer forintos soundblaster live! vásárlásával 10-20% ot gyorsithatsz a gépeden!!! Ez nem vicc, ennyit lefog egy alaplapi hangkártya, ami szoftveres általábannagyrészt :( Sztem jobban jársz, ha cserélsz, ha belefér anyagilag ....
  • Hitm@n
    #1321
    Engem csak 1 dolog bosszant, de így voltam a Street Racing Syndicate-tel is: miért nem tudták megcsinálni a nitróeffekt elmosódását anélkül, hogy be kelljen kapcsolni a motion blur-t? Az NfsU 1. részében sem tudták, de a 2-ben már igen.
    Engem szvsz kicsit zavar ez a "rajzfilmesített" hatás.
    Amúgy nekem tetszik a játék, jobban, mint az SRS, de nálam még akkor is az NfsU:2 a király.(hangsúlyoznám a "nekem" és a "nálam" szavakat,szal egyéni vélemény)
    Nekem pl. nagyon tetszik a konzolos topicban sokat köpködött játék, a Midnight Club 3 is. Tetszik, mert vannak benne mocik, meg 3 város, meg szerintem elég jó a grafika (Ps2-n JÓ grafika!), de hozzáteszem, full arcade a game. És nekem pont ezért tetszik...
  • Hitm@n
    #1320
    Ok, működik a directX-es dolog! Köszi!!
  • Johnny23
    #1319
    1ébként nekem eléggé bejön a gamma,sztem király....aztán majd meglássuk a NFS:Most Wanted -ed!!!
  • Johnny23
    #1318
    nah én láma...kösz
  • Tufa
    #1317
    rakd 4esre :)
  • R0sc0
    #1316
    ott hármasra van állitva de semmi Xrta :(
  • Tufa
    #1315
    End gombal lehet a nyilak fölött
  • Tufa
    #1314
    most igy újra átolvasva, ismétcsak látszik mennyire nem figyelsz...


    "Idéz lécci tőlem, mikor mondtam én azt hogy motorikus tuningtól nem nő a fogyasztás..."
    "Egy garret turbós focusnál a gyári 10-15 liter helyett lett 25ös fogyasztás, a száznemtomakárhányas oktánszámú benzinből... Ezért alaptalan volt a benzinbefecskendezésről szóló kis regényed.."