2153
  • Leo 1991
    #2113
    Ja és ne fikázd a játékot vazze
  • Leo 1991
    #2112
    A vége tényleg unalmas de még mindig ott a net.
    Az elej meg kuva nehéz.
    Ugyhogy kapd be te!
  • Synit HUN
    #2111
    Neked érdemes volt idejönni...
  • Adiman2
    #2110
    Be lehet kapni!!!!!
    Maradjatok ennél a szar, unalmas játéknál!!!!!!
  • transilvanianRs
    #2109
    Ricsi !!!! :))))))))))))))))))))))))) nagyon pöpec amit irtal!!! Osztom a velemenyed. Adamnak uzenem, szerintem jobb ha el sem olvasod amit a Ricsi irt! Csak lealázod magad itt. Még ilyet ... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • transilvanianRs
    #2108
    Adam! Ha nem tetszett a velemenyem amiket a foumba irtam hat ... sorry ... kerted hogy osszak meg veled egy par velemenyt akkor ezek utan magadra vess! Minek kersz tolem tanacsot vagy segitseget ha itt a forumba leírsz? Tovabba ha csak egy kicsit is elgondolkozol azokon amiket irtam a forumodba akkor belathatnad hogy igazam(igazunk) volt. Pontosabban a kizarasokra celzok, teged kellett volna kizarni a Gabor elott, mert o tobbet WARozott mint te vagy tobbet jatszott online mint te... akkor meg mi van? Figyelj, ha sokat gondolkoznek tovabb akkor meg mondhatnek egy par dolgot, fokent azutan hogy itt leírsz a forumba ... megerdemelned!
  • rikimen
    #2107
    hát én velem biztos hogy nem fogsz találkozni ezekben a lövöldözős játékokban. Ugyanis mind szar, már bocs. Isten áldjon bár mi mindennap találkozunk. Különben azért nem megyek játszani mert ha odamennék mindenki elvérezne, szóval nem érdemes velem játszani mert míg az egyik játékban összetörlek a másikban meg simán megöllek vagy ritkán megölnek, de ha teheted maradjj a lövöldözős játékoknál mert könnyebb az irányíthatóság ugyanis nem mész állandóan falnak
  • Adiman2
    #2106
    Most a leg karajabb a hin-klán egyre jobban néz ki!
    Nincsenek szabályok, nincsenek tagok és nincsenek hülye beszólások!
    Faszául elintéztétek magatoknak!
    Csaba nyugodtan csinálhatsz magadnak 1 saját klánt és olyan lesz amilyet te akarsz!
    Ne zaklasson senki!
    Remélem h világos volt h miért szünt meg!!!!
    Mindenki szeretett volna parancsolgatni!!!!
    Sok ....e!!!!
    Isten áldjon mindenkit!!!!
    Kösz hogy tagjai voltak a klánnak azoknak akik normálisak oltak!
    Hogy ezt kire értem azt mindenki döntse el saját magáról!!!!
    De az se baj ha nem döntitek el!!!!
    A közeljövöben nem fogtok rólam, hallani!!!!
    Biztos van aki örül ennek de biztos akad olyan is aki nem örül!!!!
    Aki akar látni az megtalál a Call of Duty 2ben, vagy illetve a Counter Strikeben!!!!!
    Remélem oda is jön majd valaki játszani!!!!
    Esetleg még skypeon tudunk dumálni!!!!

  • Adiman2
    #2105
    Új szabály lépett életbe a HIN-clanon!!!!
    A vendégkönyvbe megtaláljátok!!!!
    Remélem mindenki egyetért vele!!!!
  • rikimen
    #2104
    Emberek!!El se tudjátok képzelni hogy kivel játszottam.A neve:MaSKa világ 3.
  • rikimen
    #2103
    holnap WAR senki ne felejtse el!!!!
  • Adiman2
    #2102
    Szevasztok, ha isztok bebasztok!
    Mellesleg a hin-clanra is írhatna vki!!!!
  • transilvanianRs
    #2101
    szegasztok! hamarosan en is ujra csatlakozok a J online-ra ujra, de elobb vegeznem kell az uj jatekomat. Az en kedveneceim: Sub WRX, Sub 22B, Mitsu evo8, Skyline, Eclipse, Mitsu 3000GT, R Clio.
  • rikimen
    #2100
    kössz Gábor! én neked is sok sikert kívánok a TDU-ban, de lécci írdd már le majd a 7 kedvenc autódat sorrendben ok??
  • Synit HUN
    #2099
    Látom Ricsi 6. vagy. Gratula! Én meg már TDU-ban tolom online.
  • HUNsnoop
    #2098
    aszevasztok! vmiért nem tok tsatlakozni a game-hoz.egyik felhasználonévvel sem. szerintem vmi a gépemmel van...lehet a router! hu rikimen.van egy pálya ahol tsak pár mp különbség van köztem és közted :D de ez tsak egy pályán...a többin fényévekre vagyok :(
    kedvenc autóim : subaru WRX STI
    22b STI
    mitsu evo 8
    evo 6
    3000 gt
    mitsu eclips
    ...corvette z06 mert teccik
  • rikimen
    #2097
    meg a nissan 350Z ja és arra kérlek titeket hogy írjátok már le a 7 kedvenc kis autótokat
  • rikimen
    #2096
    nem a kedvenc autóm a Viper de soha nem is volt az és nem is lesz az nekem a subaru a mindenem meg a mitsubishi
  • rikimen
    #2095
    hellótok!Mikiller!!Először is fogadd őszinte elismerésem az eredményeid miatt és a legjobb köridőid miatt.Most nézegettem a legjobb köriőimet és láttalak egy csomószor ami nagyon tetszett nekem mert végre nem magam vagyok az erősök között. ha ajánlani tudnél neked vmit. az az hogy folytasdd a játékot és gyorsan felnősz vissza arra a szintre ahol régen voltál.ja és mikiller HUN néven futottál?tehát gyakoroljj és sok sikert a zárkózáshoz
  • rikimen
    #2094
    gyerekek ilyen is ritkán van hogy én beteg vagyok
  • Adiman2
    #2093
    nah kihalt az egész hin-clan
  • transilvanianRs
    #2092
    WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR WAR
  • transilvanianRs
    #2091
    emberek !!! ... 7végén WAR !!!!
  • Adiman2
    #2090
    Jah és a fényképek még most sem érkeztek meg!
  • Adiman2
    #2089
    Na mi van emberek. éltek e még?
    Vagy kihal az egész HIN-CLAN team?
    Adhatnátok vmi életjelet magatokról!
  • transilvanianRs
    #2088
    de eltunt mindenki ... pfahhh
  • rikimen
    #2087
    mikiller meg synit megkérnélek titeket hogy külfjetek 5 képet ja és ahogy hallhattaátok pntek 21:00 WAR.
  • Adiman2
    #2086
    Okes
  • transilvanianRs
    #2085
    5 kép elküldve!
  • Adiman2
    #2084
    Nincs mit snoop!
  • HUNsnoop
    #2083
    péntek az jo lesz.....köszi
  • Adiman2
    #2082
    Az e-mail címek amire a képeket küldjétek:
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    Mindenki 5 képet küldjön!
    Jah és snoop, akkor neked milyen idopont felelne meg!
    péntek 21:00?
  • rikimen
    #2081
    ja és minden tagnak a hin-clnra vagy nekm vagy vagy adimannak küldjön már vagy 5 képet hogy belerakhassuk a képtárba.köszi de ne felejtsétek el és mikillernek meg snoopnak meg synitnek külön szólok hogy minden szombaton WAR 19:30-tól aki tud az vegyen részt rajta tehát www.hin-clan.mlap.hu
  • Adiman2
    #2080
    Csaba igazad van, mert nekem pl kicsi a procim és már nem tuom cserélni sem!
    Úgyhogy nekem is új gépet kéne lassan venni!
    Azóval senki sem legyen ideges a gépe miatt!
    <<<<GGGGÁÁÁÁZZZZZTTTT!!!!>>>>
  • transilvanianRs
    #2079
    + nekem a regi gepem szet van szedve, de meg mindig azon jatszom, mert az uj gepembe hibas a HDD es csak Hetfon tudom becsereltetni ... igyhat nem vagyok hozzaszokva semmihez. A gamepadom kibukott, vettem egy ujat, de azt nem tudom megszokni, igyhat elovettem a regit amelyik amugy is ki van mar bukva ... szoval fel a fejjel !!!!
  • transilvanianRs
    #2078
    :)) hmm ... nem azert irtam, inkabb erot meritettem volna beled es vegkep nem szanalombol. Vgyunk itt elegen akik hasonloan megyunk, nehol egyik , nehol masik megy jobban, de ebbol nincs vita...akkor ott a Ricsi aki mindegyikonket elver ... folytassam ?
  • Mikiller
    #2077
    A probléma, hogy nem nagyon nyerek ebben az Impreza kategóriában, de már Viper-ben se nagyon, mert az meg mindig megtréfál.Elszoktam a viselkedésétől nagyon a eltelt másfél évben.
    Na mind1, azért még próbálgatok beleszokni és picit felzárkózni, de olyan, mint régen nem hinném, hogy leszek. Sztem nem tudlak megverni majd nyugodt lehetsz
  • Adiman2
    #2076
    Mindenki nézze meg a HIN-CLAn-t, már majdnem készen van és van már ot is Fórum!
  • transilvanianRs
    #2075
    ...nja es kulomben is Mikiller ... jol mesz, mindig ott vagy a tobbiekkel ... akkor meg mi a problema ?
  • transilvanianRs
    #2074
    Miki! azert 399 HP mert ezek meg realis loereju autok, ezen felett az mar inkabb fikcio, foleg jatekba.