2153
  • davis98
    #2153
    autó berakás
  • davis98
    #2152
    Helló mindenki!
    tudtok valami letöltős oldalt a játékhoz? pl. autók berakás.
  • Prince23
    #2151
    Hi! van még egy nagyon jó szám, a címe: Kasabian-Club Foot
    Szal ezt a zenét MÁR hallottam egy nagyon jó kis filmben. Nem tudnátok segíteni, h melyik volt az a film?
  • Prince23
    #2150
    Én csak most fedeztem fel XDXD de baromira jó! Ready stead go zenéjén csak nagyot ámultam... végre egy játék
  • Elmör
    #2149
    Pedig ha eredetid van, akkor kellene, hogy lássál online játékosokat!
    Gamespy id-d van?
    Ha van, akkor a Multiban elvileg tudsz nyomulni, ha elég gyors hozzá a neted.
  • HUNsnoop
    #2148
    he!
    én ma vettem meg a tdu-t eredetiben....(életem elsö eredeti DVDje)
    nagyon bejön a grafikája. kár h nints subaru..

    online játékosokat ugyan nem látok de remélem ez változni fog
  • Elmör
    #2147
    Bár én nem tértem vissza az 1-hez, mert TDU-zok ezzerrel, de meg kell mondjam szerintem nem lett jobb a 2. A hangok engem nagyon zavarnak, annyira gagyik, hogy az nem igaz. Kipróbáltam pár pályát, de le is szedtem. A PS sem lett túl nagy dobás, de vártam, hogy a Juiced2 az lesz. Hát nem.
  • phenomiq
    #2146
    en mar reg megjosoltam hogy a jatek elso resze meg sokaig nepszeru lessz es sokan ternek majd vissza a jooreg Juicedhez.
  • HUNsnoop
    #2145
    na vásátam uj gépet(p4 c2d6550 P35 GF8600GTS 2gbRAM) de ez az uj juiced egy fos! nem lehet benne kormánnyal vezetni...be se lehet állítani... kevesebb lehetöség van az egyéni beállitásra mint az egyben volt. LOL

    de viszont(vagy de vagy viszont!!!!) az juiced elsö rész folyik mint állat :D
  • HUNsnoop
    #2144
    lol
    ezzel én is küszködtem....de tsak addig amig nem állitottam át a konfigot. aszem alapból a END billenytyün van.
  • tibi0307
    #2143
    Hali!

    Valaki segítsen!
    Most játszok először a Juiced-el és egyszerűen nem tudok tolatni:D, tom h hülyén hangzik de ez van. Hiába állítgatom az irányítást, meg hiába nyomom a leváltást egyszerűen nem kapcsol "R"-be. Mi lehet a gond?
    Előre is thx a választ.
  • HUNsnoop
    #2142
    jelenleg egy haver van akinél elfutna a jatek az is pesten van. szal majd egyszer talán én is kipróbálom : )
  • phenomiq
    #2141
    a jó öreg juiced ... hmmm ezzel a HIN vacakkal próbálják lecserélni ... gyenge.
  • HUNsnoop
    #2140
    na leszedhető a juiced 2 !!!
  • phenomiq
    #2139
    elkuldve PMbe !
  • atomeromu
    #2138
    Hali mindenki!
    Kerdesem a kovetkezo:
    Meg tudna mondani valaki, hogy merre talalom a jatek menteseit, mert ujra kene telepitenem a progit es nem akarom, hogy elvesszenek a dolgaim?
  • HUNsnoop
    #2137
    : ) hihi
  • rikimen
    #2136
    hát jah egyszer profi leszel a kormánnyal
  • HUNsnoop
    #2135
    szarul... nem is igazán érdekel, még probálgatom a kormányt. majd idövel biztos jobb lesz...talán : )
  • rikimen
    #2134
    ehhh, snoop téged is ritkán lehet látni ebben a topikban, hogy állsz a világranglistán?
  • phenomiq
    #2133
    nekem 4tech kormanyom van nem volt gondom vele, de sokat nem hasznaltam, valahol a szekreny legemjen van ha nem adtam oda valakinek es nem tok rola :))) most logitech chillstream joypadet hasznalok, azelott is logitech joypadjaim voltak, de nem tart egyiksem tobb mint 1 evet, igyhat ami megjelenik a logitechtol rogton meg is veszem.

  • HUNsnoop
    #2132
    énis megvettem a kormányt a juiced miatt...de nem igazán jön be...szerintem marad a billentyüzet, kkormányhoz meg a LFS!
    de azért még próbálkozok....igy legalább meg tudtok elözni : ) tsak viccelek : )


    a logitech momo az a 28 ezer forintos?
    az én logitech emet felismerte könnyen.

  • atomeromu
    #2131
    Thx kiprobalom
  • phenomiq
    #2130
    probalkozz uj driver telepitesevel.
  • atomeromu
    #2129
    Hali mindenkinek!

    Kis problemaval kuzdok, mivel van egy Logitech Momo racing kormanyom es nem mukodnek a pedalok ezen a jatekon. Talalkozott mar vki ilyennel?
  • tonyr #2128
    nem sayna.. amugy nincs + a mentésem és igy nem enged a carrier online-ba tolni, most keresek 1 sawe-t neten, h tudjak wmit kezdeni wele...
  • phenomiq
    #2127
    gyere, gyere ... irtam PM-et olvastad?
  • tonyr #2126
    na hali, akko ma leszek j online-ra, azt +lássátok milyen béna wok :) bár talán annyira nem is :/ akk mayd csekkolom ezt a topic-ot, h miko start, w mittoménmi... na lépek wissza tolni, me régen toltam, és elszoktam töle...
  • phenomiq
    #2125
    hihi ... jo jatszani neha a regi csapatbol valakivel ... SNOOP johetnel gyakrabban ... amugy mizu veled ?
  • HUNsnoop
    #2124
    szevasztok arcok.....nagyon letsengett ez a juiced őrület....de hisz most jön a második része a dolognak.Megnéztem gépigényét, hát elszomorodtam. a minimális gépigény is már 2 makkos procival megy. sebaj karátsony uj gép.
    tegnap vettem egy kormány logitech formula force EX-et. nem rosz de a juicedet jáccani vele nem egyszerü...remélem tsak megszokás kérdése az egész.

    de amit felfedeztem az a Live For Speed.....gyerekek beszartok! nagyon jo jatek és a neten is lehet nyomni vele. 120mb az egész, igaz tsak alpha...még tesztelés alatt...

    na legyetek jók! és vezessetek gyorsan ! pás!
  • transilvanianRs
    #2123
    azert vannak meg elegen es sok az uj tag ha jol lattam
  • rikimen
    #2122
    na Csaba ez újdonság, bár igazad van jó játék bár már nem hinném hogy sokan nyomják
  • transilvanianRs
    #2121
    en ujra kzdtem jatszani a Juicedet, mar vagy negyedjere ... mindig jo visszaterni ehez a jetkhoz ... szeretem jatszani online ... talan csak azert.
  • Elmör
    #2120
    Ja én is kíváncsi vagyok rá már nagyon. Ha olyasmi lenne mint az LA Street akkor nem lenne rossz, kicsit szebb grafikával, több autóval és pályával.
  • transilvanianRs
    #2119
    Hat sok friss hir a Juiced 2~HIN -rol nincs, valoszinuleg kesni fog majd ez is mint az elso, de akkor rafoghattak az Akklain-ra ... most mit talalnak majd ki? Egy dologba remeykedem ... hogy nem kovetik az EA Games-es NFS-et hogy arcade-ra epitik.
  • Szabi1991
    #2118
    nem zárják be.. van 6 éves topik is , oda se írnak :)
  • transilvanianRs
    #2117
    huha, hat nagy forglom latom nincs itt, ha igy megy tovabb, ugy bezarjak ezt a topikot mint a huzat
  • Adiman2
    #2116
    íjjé
  • Leo 1991
    #2115
    3000 GT a legjobb verda az egész játékban!!!
  • transilvanianRs
    #2114
    Adiman! latod, mondtam en hogy csak leirod magad! Jobb ha magadhoz nyulsz, mielott varod hogy barki is bekapja mert olyan nem lessz.