2153
  • Istencsászár
    #1433
    mér mirevágysz főellenségre? ez egy autós gém eljutsz a tunning csucsig oszt by
  • Skynet
    #1432
    Odáig oks hogy niccs más autó és a készítők szerint a Viper a zisten (lol) de nincs befejezése ennek a játéknak?? Semmi megnyerés meg semmi csak verseny verseny verseny azt csah?:)

    Bmw niccs ahogy elnéztem hála a jóóóóó..:)
  • Istencsászár
    #1431
    szerintem nincs eddig nemtaláltam benne
  • Sheke
    #1430
    ebbe van bmw mert,még csak crx mog bogár és 206 peugetot van,de lesz?
    és mindig ilyen nehéz lesz vagy lesz könnyebb is nem mintha nem tudnák vele jáccani de azé nehéz nem?
  • sirdond
    #1429
    okés, csak gondoltam hátha mégis
  • Tufa
    #1428
    nekem a Viper volt az utolsó autó amit megszereztem, sztem nincs más autó utána.
  • Tufa
    #1427
    gondolom kicsit lazára vette hogy mindenkit elver...
  • musha
    #1426
    egyszer egy gyorsulási versenyt nyomtam egy sráccal, megnyertem, majd utána néztem, hogy a világranglista második helyezettje volt. aztán persze megvert vagy négyszer egymás után :))
  • Istencsászár
    #1425
    ezt a kérdést komolyan gondoltad?
    - nem
  • sirdond
    #1424
    Hi
    szerintetek elindul a játék tn2 proval?
    vagy lehet hogy az miatt dob ki hibaüzenet nélkül a windowsba?
  • Istencsászár
    #1423
    tegnap akkora racét nyomtam 1 gyerek ellen 3 körös volt és végig 1 mpn belül volttunk test test elleni küzedelem ment végé éeszméletlen volt
  • musha
    #1422
    de tényleg...és ez rajta kívül senkit nem érdekel, de nem veszi észre, mindegy.
  • Istencsászár
    #1421
    átkéne irni a topicot Juiced ami CSOCSO utál kb mer ezvan végig:D
  • Skynet
    #1420
    Valaki végigtolta már?:)
    Kezdem unni nem ad új kocsikat nem ad semmit csak versenyezgetek aztán annyi de semmi megnyerés vagy ilyesmi meg semmi extra eddig a respectem meg valahol 1500 fölött szinte mindenkinél...
  • ChevyG #1419
    hol lehet kikapcsolni azt, hogy ne irjon ki verseny közbe okosságokat? (pl break, stb)
  • musha
    #1418
    pff..
  • Bodobácsember
    #1417
    Kösz a torrentet.
  • Duddits
    #1416
    Nem lehetne befejezni?!!
  • threeman
    #1415
    Ezt a gémet elcseszték. Trailer alapján jónak tűnt, na akkor mondom letöltöm, de nagyot hibáztam. A kocsik szépek, meg jó hogy össze-vissza törik, de az irányítás, a játékélmény, a játszahtóság az nagyon szar.

    Bodobácsember, Itt a torrent, ezzel elég gyorsan jön, bár én úgy gondolom, hogy jóval rosszabb mint az nfsu...
  • Bodobácsember
    #1414
    Tudna nekem mondani valaki egy torrentes címet ahonnan le lehet tölteni a gamet? Előre is köszi.
  • Skynet
    #1413
    Odáig oké hogy csapatás közben,de ép arról beszélek hogy az autó fogyasztása normál körülmények között annyi akkor nevetséges az egész:)

    Amúgy mikóvan vége a jtéknak? Mer csak versenyzek,versenyzek azt semmisem történik csak mennek felfeléa népszerüségi pontjaim annyi...
  • CSOCSO
    #1412
    ez a jatek tiszta szar!!



  • musha
    #1411
    hmm...Juiced topik...mikor volt szó utoljára a játékról?
  • CSOCSO
    #1410
    20 25 liter egy kisse valoban sok... de mondjuk ha szejjel csapatas kozben van akkor nem olyan gaz... azert egy 320 lova supranak se kevesebb a fogyasztasa csapatas kozben.. csak az egyik i4 a masik meg i6 motor.. ami azert nem mindegy.. a 25 liter ubersok a focustol. a 20 meg hiheto de kinek nemsok a 20 liter?
  • CSOCSO
    #1409
    ertem... akkor a boxerokra valo tekintettel 2590 et mondok:))
  • Skynet
    #1408
    Hjo csak montam hogy a 3000-es fordulatta azé ne általánosíts:)

  • Skynet
    #1407
    Nekem 1értelmü csak még mindig nemértem hogy hogylehet ilyen baromságon vitatkozni amikor ha jóltudom még a kreszoktatásnál amikor kicsit belemennek a műszaki részbe ott is elmagyarázzák a motorfékezést visszaváltással:)

    A focus-on csak azért vagyok kiakadva mert ilyen teljesítménynövelés mellett az hogy nő a fogyasztás oké...De hogy normális használatban (tehát nem amikorpadlózzuk!!) 10-15 literrel többet egyen a gyárihoz képest na az LOL
  • CSOCSO
    #1406
    1) a cikkben az volt alenyeg hogy mondjuk piroslampa elott ne valtogassuk vissza hanem engedjuk a motorfeket dolgozni.. azaz ne nyomjuk be a kuplungot a megallas elott...

    kerdem en:
    1)minek kell ezt a dolgot a motorfekkel egy szoba hozni??? mondjak azt hogy ne nyomjuk be a kuplungot es kesz de a hagyjuk a motorfeket dolgozni legalabb addig se zabal benzint nem ugy mintha visszavaltogatnank..
    2) ha ez benzinmegtakaritas.. minek beszelunk ilyeneket?? ki az a hulye aki visszavaltogat egyenkent a piros lampanal???? ( en a celicaval de azt elvezetbol:)))))


    blah blah blah.. mindegy...

    a boxer motorokrol.. felesleges raeroltetni az otto motor igazat.. h a a boxer motor nyomateka mashol jon ki...
  • Skynet
    #1405
    Ezt a cikket nemláttam valamelyik marha azt írta hogy fogyasztáscsökkenés érhető el motorfékezésel?:)

    Amúgy egy apró javítás bocs,de például boxermotornál mint subaru porsche bogár stb olyan 1500-as fordulattól azt a motorféket mert kiba....tul alulnyomatékos motorok általában ésnem forognak sokat:)
  • CSOCSO
    #1404
    Az hogy amit Csocso ír az nem motorfékezés hanem blokkolás na az viszont erős LOL:)


    csak erosen erzekeltettem a dolgot. .termeszetesen nem leblokkolasrol van szo.. arrol van szo amit irtal... de ez nemtom miert nem egyertelmu...
  • CSOCSO
    #1403
    nemtudom... azert en se vagyok hudezseni.. az hogy ertek az egeszhez az is tulzas.. egyaltalan nem foglalkozom az egesszel annyira.. amit hallok nagyjabol megjegyzek meg blahblahblah.. nemtom minek 2 benyapumpa.. eleg lenne egy fasza is nem???
    meg mijazhogy ketto?? hogyan??? 2 szelepenkent egy benyapumpa vagy mi?:P
  • CSOCSO
    #1402
    Berakom a kocsit 4-esbe 60-al gurulok elengedem a gázt az neked a motorfék????:)))))))))))))))))))))))))


    epp ez alenyeg.... ezt irtam eppen le.. 2 esben menj 60 al.. engedd el a gazt es a kuplungot.. lassulni fox mint az allat.. DE UGYAN AZT ERED EL VELE MINTHA AZ ELOBB VALTOTTAL VOLNA VISSZA. mert 5 ezren fog porogni a motor..
  • CSOCSO
    #1401
    ez az egesz motorfek dolog egy nagy vicc.. erezheto es hatasos motorfeket csak ... mittom en kb 3 ezres fordulat felett erezhetsz...
    es leginkabb 1 esben erezheto hogy ha nem nyomod a gazt akkor jobban lassul...
    de egyesben is csak nagy fordulatnal...
    de... kerdem en hol szoktuk mi hasznalni AZT a motorfeket ami hatasos.. azaz a visszavaltos?? versenypalya... havas ut.. stb...
    de ahhoz hogy 3 ezer felett legyen a kurva fordulat vissza kell hogy valtsal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ENNYI.. errol van itt szo csak mindenki irja a maga igazat.. mindenkinek igaza van.. attol is lassulsz ha siman nem nyomsz semmit.. de ettol fuggetlenul egy olyan cikkben ami a benzinfogyasztas csokkenteserol szol. egy motorfekrol beszelni eleg lol... motorfek ami igazan a nagy fordulatnal ervenyesul.. de a cikkben benne van hogy nagy fordulaton ne is hasznaljuk az egeszet.. mindegy...
    lehet nekem 120 ezer 40 eve vezeto baratom.. taxis baratok. versenyzo baratok.. mikor a motorfekrol beszelunk nem azt emlegetjuk mikor nem nyomsz semmit.. hanem amikor visszavaltasz es igen erezhetoen meghokol a kocsi...
    hoban is baszhatod azt a motorfeket amirol Tufa beszel...
  • Skynet
    #1400
    Hja és a 72-es GYÁRI bogár légellenállása 0.3%-al gyengébb egy m3-as bmw-nél ha már így nemtudtad:)


    Csocso benyapumpa kell de miaráknak 2 abba a focusba?:)
  • Skynet
    #1399
    ??????????
    Berakom a kocsit 4-esbe 60-al gurulok elengedem a gázt az neked a motorfék????:)))))))))))))))))))))))))
    Öreg a motorfék valahol ott kezdődik hogy VISSZAVÁLTASZ 1 sebességfokozatot olyan sebességnél ami az előző sebességfokozatban már igencsak magas fordulattartományban van így az autó fékretaposás nélkül gáz és kuplungfelengedés után jelentősen lassul....Ezt a blokkolás hülyeséget nemtudom hol hallottad de amikor valami pöcs besatuzik elötted vagy crash van elötted kívánom hogy az ÁLTALAD ISMERT:) motorfékezés + fékezés
    Ezt hívják motorféknek,ha csak úgy visszaváltás nélkül elengeded a gázt nem magas fordulaton akkor az autó épphogy lassulni fog....
    De az igazság hogy hogy akármelyik sebességfokozatban lelépsz a gázról alapjáratig az autó motorfékezni fog csak az a baj hogy míg a te általad emlegetett motorfék kb 0 segítség egy baleset elkerülésében addig a Csocso által emlegetett motorfékezés igencsak nagyban rásegít a baleset elkerülésben...Az hogy amit Csocso ír az nem motorfékezés hanem blokkolás na az viszont erős LOL:)
    Annak meg baromi nagy értelme van hogy kipörgeted a kocsit 5-6ezerig hogy aztán lelépj a gázról és úgy motorfékezgess:)
    Amúgy milyen az az üresben alapjáraton felfelé a dombon? Mert ott elég erősen elkezdene visszagurulni az autó " A motorfék egy minimális féle lassítás, minthogyha egy emelkedőn mennél felfele üresben alapjáraton." Motorfékezésnél nem áll meg az autó:)

    És kuplungbenyomást meg motorfékezésnek nevezni.....Ezt nemtudom ki írta de az nemhogy kuplungot nem nyomott le életében de még anyósülésről se hesszelt oda:)
  • CSOCSO
    #1398
    "magazinokból nem lehet megtanulni a tuningot..."
    talan tobb ilyen magazint kene olvasnod... es ilyet nem mondanal
  • CSOCSO
    #1397
    erosen erzekeltettem a dolgot. .termeszetesen ha visszavaltasz nem fogod bevagni a fejedet.. csak eros erzekeltetes volt.. de megsugom hogy tufa szerint a motorfeket kiprobalhatom automata autoban is....

  • CSOCSO
    #1396
    LOOOL:)))))) hat ebben szerinted csak a turbo van?:))))) 2 benyapumpa:))))))))) es jossz nekem hogy a benyapumpam alaptalan:) nem ertem:)))

    kerdes: a turbo miota megy benzinnel??
    viszont benyapumpa az kell merthat nem kall eleg benyat a motor.. csak nem igazam voooolt?? hadde...
  • CSOCSO
    #1395
    5 liter persz ehogy irrealis.. mar elmondtam de leirom 3szor is.. az 5 liter az a motortuningos optikau tuningos dologra vonatkozik...

    de... felspoilerezett... nagyobb szelesebb felnis auto .. mondjuk az amit te emlitettel siman eleszik 2 litert pluszba...tobbet nemhiszem...
  • Mihail
    #1394
    igen de nyilván hatásosabb ha nem 1500on pörög hanem mondjuk 3ezren, most akkor lezártnak tekinthejtük?