2153
  • magus755
    #1473
    sziasztok én még csak most kezdtema gamet de az elsö autom ilyen amit kreáltam lesz ez még jobb is!
  • Danman
    #1472
    Vki?#1455
  • Duddits
    #1471
    Itt mit kéne látnom?
  • Duddits
    #1470
    Hát nézd meg! Workshop -> Sell Car!
  • Istencsászár
    #1469
    mivel irtad ki és hogyan?
  • sirdond
    #1468
    tud valaki segíteni?
  • Tufa
    #1467
    nekem most lenne kedvem egy kicsit kocsikázni(nem feltétlenül élesben, hanem csak úgy ökörködni :)
  • musha
    #1466
    tényleg, aki gondolja ide írhatná az online használt nevét, így talán sűrűbben összefutunk majd.
    én ShinjinHun néven vagyok.
  • odex
    #1465
    menyié tudnám eladni egy honda crx ful tuningosan?
  • sirdond
    #1464
    az a baj hogy kiírtam mégegyszer, és ugyanaz volt a hiba. pedig mondom, daemonnal működött.
  • arty
    #1463
    ird ki még1x, ujrairhatora .... lehet elrontotta az elsőt
  • arty
    #1462
    milyen hangkártya? driver legujabb? directx gyorsito funkciok maxon ?

    start menu: futtat: dxdiag ...
    ott a hangkártya résznél a directx accelerationst állitgasd .. full rol lejebb, feljebb... :)
  • sirdond
    #1461
    hali.
    tudnátok segíteni, hogy telepítés közben miért dob ki egy uninstall.exe-s hibaüzenettel? ez hiba csak akkor van, ha kiírom cdre a gammát, de ha daemonnal mountolom a képfáljt és úgy telepítem, akkor nincs semmi probléma.
    előre is kösz
  • Duddits
    #1460
    Nálam otorhang sincs vazze!!

    Nem tudjátok miért? Néha előjön, brummog egy kcisit, majd megint eltűnik.
  • Danman
    #1459
    ja bocs meg még az Mi brutálisan hülye,hogy állandóan nekimegy a falnak,mint egy biliárdgolyó!
  • CSOCSO
    #1458
    benne van az optionsban hogy blur kikapcsolasa.. ( jatek kozben esc es options... majd video)
  • SuperCharger
    #1457
    Hali mindenki!

    Az lenne a kérdésem, valakinek van ötlete, hogyan lehet eltüntetni ezt a fullscreen-smooth/blur dolgot azonkívül, hogy shaderek kikapcs?
    (továbbá van valakinek sejtelme arról, hogy ez hogyan hivatott javítani a látványosságon?)

    Kösz elõre is
  • Duddits
    #1456
    Szerintem szörnyű ahogy kiáll az oldalsó küszöb.
  • Danman
    #1455
    Halljátok másnál is ilyen hülye hangja van a kocsiknak,ikllyen visító,vinníogó hang???egyébként sztem jó játék:-hang(+zene)-irányítás
  • CSOCSO
    #1454
    45 ora:)))
  • bazze
    #1453
    OMG ahelyett hogy a motorfékröl vitatkoztok takarojatok COUNTEREZNI :DDD
    meg battlefield2 zni :DD
    sry a trágár beszédért (jó a game na de a CS :DDD)
    istenem egy játék nincs amivel 2 óránál többet gamelnék de a cs vel rekordom 45 óra egyfolytában:DD
    24 war meg rengeteg publik
  • Istencsászár
    #1452
    me too
  • CSOCSO
    #1451
    nemtom:( kormanynal se vettem eszre SEMMI FF et
  • Sheol
    #1450
    Egy kérdés emberek.
    Direkt vételeztem egy Logitech Rumblepad 2-es jószágot a gémhez. (ok,ok, nem csak ez miatt.)
    Na most az egy dolog, h nem tudom vele rendesen irányítani, de még a rezgő-izgő-mozgó hatást annyit se érzek, mint a mobilomon.
    Sztetek támogatja a fósz fídbekket a gém, vagy csak a kormányoknál?
    Mondom, majd jól szétrezonáltatom a kezem, de semmi.
  • CSOCSO
    #1449
    NAH!!! kiproszaltam a Suprat.. hat igen.. egybol kellemesen csalodtam.. elegge kiteszi a farat.. gyonyorueket lehet vele VEGIG driftelni..alladek az auto...
    de ettol fuggetlenul HALOTT ugy az egesz mert a kormanyt nem lehet kalibralni.. es a kormany az elejen tul gyengen erzekel utanna meg rul hirtelen es a felenel mar semmit nem kormanyoz... de ha leveszem az erzekenyseget az meg szar:((((((((

    ezekutan kiprobaltam a Vipert... es most nem kellemesen csalodtam:(
    a Dodge VIPER.. ami hires arrol hogy nehez vezetni.... kiteszi a farat ha nem ovatosan hasznaljak es amcsiban sajat oktato anyag jar az autohoz.. nah ez a 500 lovas kocsi 3 szor jobben visszahuzza magat a kanyarbol mint a majdnem ugyanolyan eros supra.. azert ez ciki... a dodge is el van baszva es a supra is tulsagosan tancoltatja a picsajat.. mondjuk ha renesen lehetne kalibralni nem lenne bajom.. legalabbis lehet...
    de ez igy akkor is LOL!!!
    plusz a valo vilagban a Supra jobban megy kanyarban.. slalomban 2mph val megy gyorsabban az alap supra az alap dodgenal..plusz skidpadon is odaver 0.1G vel a Supra......
    a jatekban levo dolog meg vicc...
  • Istencsászár
    #1448
    Talán itt savegame...
  • CSOCSO
    #1447
    en se talalok.. meg pisztos nincs...:(
    SUPRAT AKAROK!
  • Istencsászár
    #1446
    mást nemtaláltam
  • CSOCSO
    #1445
    baromira nem muxik:(((
    Juiced PC.. ehez kepest a szovegben xbox van.. lol
  • CSOCSO
    #1444
    dankeee!!! ( csak a supra miatt..)
  • Istencsászár
    #1443
    csocsonak cheat:D
  • CSOCSO
    #1442
    azert itt a velemenyuket kifejtok 60% a siman kimondta hogy szar a jatek:)
    olvass csak vissza!!!
  • CSOCSO
    #1441
    amugy nem utalok.. nem olyan HUUUDEFOS.. csak nem tetszik annyira.. es persze a fikazasban kozrejatszik hogy csalodtam d eolyat hogy osszetortek pici szivem..azt hittem vegre lesz valami fasza realisztikus fast and furious jatek:( erre nesze:(
    vannak mar kodok?
  • Istencsászár
    #1440
    :DDDDDDDDDDD
  • CSOCSO
    #1439
    :) nem kell csak valaki megjegyezte hogy ajatekrol reg esett szo.. hat azonnal ejtettem:)))
  • Norbu
    #1438
    vki nem tud adni egy linket vagy FTP címet ahonnan le lehet tölteni?
  • Istencsászár
    #1437
    jólnézki
  • Tufa
    #1436
    én is vártam valami más autóra, mivel az első kategóriás versenyek 1200lóerőig vannak, igy gondoltam lesz valami durvább. még a Charger is csak megközelití aszem az 1000et
  • odex
    #1435
    kép
    nagyon zsír verda :D
  • odex
    #1434
    nagyon fasza már nagyba 70 féle kocsit birok venni és 60 ezer dolcsim van :D:D:D:D
    ja és azt szeretném megkérdezni hogy ha eladom a kocsit kapok érte lóvét? mert nem szeretném úgy eladni hogy utána meg baszhatom az eget :D