377
  • Yoyoyo
    #137
    meg ugy az osszes tobbi varost:)
  • Reyes
    #136
    Remélem a törpök városait úgy kidolgozzák, hogy összehugyozom magam:-/
  • Yoyoyo
    #135
    Hát imadkozzunk, hogy legyen végre egy jó mmo.
    Mert ha rendesen megcsinalnak akkor leverne az összes mmo-t mivel a legtobb vilaga tolkien alapu.
  • [Jakuza]
    #134
    Egyre jobban nem tetszik amit csinalnak a projectel.
    Amiota atadtak mas fejlesztoknek, ez tortent.
    Mar pedi ami a karakterekkel tortent az gaz.
  • Yoyoyo
    #133
    Remelem nem cseszik el...:S SWG-t is elege elrontottak. Pedig milyen jónak indult.. Régi szép idők: se farmerek se grindmasterek csak szerepjáték és midnenki élvezte és beleélte magát abba amit csinal. A Lotro erre tökéletes lenne de a mai mmo társadalomban meg a fejlesztok is amerikanak csinaljak...:S szal nehez a dolgunk:)
  • Reyes
    #132
    *öltözéke
  • Reyes
    #131
    Hááát...Nekem elég szegényesnek tűnik a karakterek öldözéke, de ne nekem legyen igazam:-/
    Egy bétát kidobhatnának már...
  • [Jakuza]
    #130
    Amugy meg valami elkeseritot vettem eszre.
    Megvaltoztattak a jatszhato classokat.
    Eddig fajonkent voltak szedve es fajonkent 3 vagy 4 kulonbozo osztalyu jatszhato karakter volt tervben.
    Most mar egesz mas a helyzet.
    Egyazon osztalyok lesznek a kulonbozo fajoknal.
    Abbol sem mindegyiknel.
    Kezdek nagyon megharagudni. :(
  • Yoyoyo
    #129
    Pedig sajnos eddig ugynezki h nem lessz benne... de reménykedjünk.
    Sokat dobna a PvP rajta mondjuk ha battlegroundsok is lennének. nem egyszerü játékélményt lehetne elérni.
  • [Jakuza]
    #128
    Upsz Isengardot irtam veletlenul, Minas Tirith helyett. :P
  • [Jakuza]
    #127
    Na igen lehetseges.
    Azert remelem, hogy PvP-t elobb utobb megis valamelyik kiegbe beleteszik es megindulhat a jok es gonoszok harca egymas ellen.
    Megis csak az lenne az igazi, hogy Angmar kozelebe ne nagyon jarkaljon egy jo beallitotsagu jatekos.
    Viszont ugyanez igaz lenne forditva is egy gonosz Orc ne jarkaljon Isengard kornyeken.
  • Yoyoyo
    #126
    Már várom nagyon a game-t, csak azabaj h itt is megfognak jelenni a powergamerek és a farmerek akik elrontjak a gyuruk ura feelinget:(
  • [Jakuza]
    #125
    Uj trailer
  • Reyes
    #124
    Ez így igaz:-/
  • Csacsi
    #123
    Igen, de sajnos semmi érdemleges infó nincs rajta. Sem az, hogy mikor lesz béte, vagy mikor jelenik meg, vagy hol tartanak :(
  • Reyes
    #122
    Ez az

    Sry, a spammelésért!
  • Reyes
    #121
    Sry,
  • Reyes
    #120
    Aki nem imserné:
    Hivatalos honlap
  • Bucser
    #119
    Középföldén volt élet a nagy háborúk között is valamint a gyűrűháború előtt is:D


    A világ ugyanaz:)
  • [Jakuza]
    #118
    Semmi infi nincs meg rola.
    Sot meg beta sincs belole, pedig azt tervezik elmeletileg, hogy meg iden kiadjak.
    Bar egy valami nem tetszik benne nekem, hogy nincs benne PvP.
    Hianyozni fog igy belole a jo es gonosz jellemu jatekosok harca.
  • Seeker666
    #117
    mikor jelenik már meg?
  • Csacsi
    #116
    Jó nagy a csend, jó lenne már van infó :)
  • cain
    #115
    na, úgy nézem, sikerült egy majdnem kétéves postra replyznem. sorry.
  • cain
    #114
    cöcöcö. ifjú barátom, úgy tűnik enm igazán mélyedtél el tolkien univerzumában.
    annak idején volt egy olyan szerepjáték, hogy m.e.r.p., azazmiddel-erath roleplaying game. egy tolkien-univerzumban, nevesítve középföldén játszódó loremaster alapokra helyezett játékra kell gondolni, már ha van itt olyan, akinek ez mond valamit. ez alapján, ha elképzelem az online változatot, nos, az minden lesz, csak szegényes nem, sőt, egyenesen félek attól, hogy túlbonyolítják.
    a fajokról: a "kockás" játékban az ember faját földrajzi elhelyezkedés szerint is több ágra lehet bontani:
    - fekete numenóri (a filmben az olifántos emberek)
    - dúnföldi
    - rohír
    - stb.
    plusz bónusznak ott van a dúnadán (mint aragorn), ami játékegyensúlyilag nagyon eltoná a dolgot, amennyiben pc faj lehetne.
    ezekbe az ágakba tartozó emberek más-más búnuszokat kapnak. pl. egy lovas rohír nem kap bónuszt mondjuk úszásra, vagy hajózásra, mint egy kalóz, és vica versa.
    aztán, elfeknél is létezik ez a fajta differenciálódás.
    pl. a filmbéli elrond ún. nemes-tünde (elda), míg a galadriel, erdei elf (nolda). aztán vannak még sindák, stb, mind más-más jellemzőkkel, eltérő megjelenéssel, tulajdonságokkal.
    orkok: a "szabvány" orktól eltérnek az uruk-haik. mindenesetre kétkedve fogadnám az uruk-hai játszható fajjá tételét, játékszempontok miatt (emberhús kedvelése, tündék, törpék gyűlölete, stb.)
    aztán, a fel nem sorolt fajok között található még a troll, az ent is, valamint
    a felsoroltakon kívül létezik még egyes fajták közötti keveredés is, pl. fél-elf, fél-ork, fél-troll is. fél-entről nem tudok. ;)
    a mágiának nagyon általános szerepe van középföldén. szinte mindegyik kaszt képes használni a mágia egyes, speciális formáit, de olyan mágus, mint pl. szarumán és gandalf, nagyon keevsen vannak. és a fentebb említettek is isteni eredetű lények a könyvek szerint.
    ez az, ami lehetne, és mi az lesz/nem lesz:
    - nemes elf, ork, troll csak npc. c'est la vie.
    - 7 fő kaszt lesz. ezek között nem szerepel a mágus/varázsló, de ahogy nézem van mód varázslószerű karakter összehozására.
    - a játék nagyrészt pve lesz. bár az emberek mindig háborúznak, érdekes lenne a pvp a gyűrűháború idején, gonosz jellegű pc-k (ork, troll, uruk-hai) nélkül.
    végül és utolsósorban:
    srácok, ez nem wow. a világnak van egy meghatározott történelme, amibe NEM lehet beavatkozni. hogy ez mit jelent:
    - nem fog senki nazgúllal játszani, sem gyűrűlidércet ölni. az swgben sem ölik meg sem darth vadert, sem luke skywalkert. ebből adódóan senki nem fogja leölni a könyvek egyetlen szereplőjét sem. az ad&d-ben sem fogod meggyilkolni drizzt do'urdent.
    - nem lesz senkinek Egy gyűrűje. de még a Kilencek közül sem fog birtokolni senki egyet sem. egy ilyen hatalmú tárgy súlyosan felborítaná a játékegyensúlyt.
  • Csacsi
    #113
    hmmm....jó lesz ez....de még mindig nincs semmi konkrétum.
  • [Jakuza]
    #112
    Ujabb kepek.



  • Since
    #111
    Biztosan bika erős gép kell hozzá, mert elég ígéretes grafikája van a játéknak. Biztos lesz majd béta nézzétek a hivatalos oldalt :)
  • Csacsi
    #110
    Igen...én is láttam faq-ot :((
  • [Jakuza]
    #109
    Sajnos 2006 elott nem igen varhato.
  • Csacsi
    #108
    Elég kemények a képek...remélem nem rontják el....nagyon várom már.
  • [Jakuza]
    #107
    Uj kepek. Modemesektol sry.







  • [Jakuza]
    #106
    Mar vannak tovabbi E3-as kepek amugy.
    Sajnos csak ennyi nem tobb.
    A masik, hogy nem ez lesz a neve a projectnek, hanem Lord of the Rings Online : Shadows of Angmar.
    Tovabbi infok:MMORPG.COM : Lord of the Rings Online E3
  • b-type
    #105
    persze hogy :)
    thxa az infót.
  • Csacsi
    #104
    Nem tudom jár-e ide vaki rajtam kívűl, de gondoltam megosztom az információt.

    A Hvatalos Oldalon fent van egy pár kép, és egy pár videó. Érdemes őket lecsekkolni.
  • Csacsi
    #103
    Welcome to Middle-Earth Online!

    Middle-Earth Online is currently scheduled for release in 2006. The beta period will begin as we move closer to releasing the game. We will announce the start of beta on this site and through the official newsletter.

    Ezt találtam a hivatalos oldalon, szóval még kell várni rendesen :(
  • [Jakuza]
    #102
    Hat akar a te feltetelezesed is lehet helytallo, mert telleg tul nagy a csend.Remeljuk valaki hamar megtori ezt a nagy hallgatast.
  • Csacsi
    #101
    Szóval eddig elég kevés az infó, szerintem nem lesze ebből január másodika, max a béta kezdődik akkor, de azt sem hinném. Sajnos a hivatalos oldalon néma csend van, és sehol semmi.

    Ha vkinek van vmi infója, ne tartsa vissza.
  • [Jakuza]
    #100
    Hat igen johetne, de en nem ertem azt, hogy ha 2005.I.02-re igerik a megjelenest (USA), akkor miert nem hallottam betarol ? Hiszen jo 2 honap mulva kene megjelennie.
    Amugy nekem az a januar 2.a is eleg erosnek tunik, bar lehet a programozoknak az uj evi unnepek kimaradnak.
    Van egy sanda gyanum, hogy csuszni fog a megjelenes, bar ne legyen igazam.
  • b-type
    #99
    huh, de megörültem mikor láttam a topic hsz-t a kedvenceknél :)))
    2005 eleje? bár jönne,..bár jönne!
    és legyen olyan amilyennek kell lennie.
  • [Jakuza]
    #98
    Remeljuk igaz amit irnak es 2005 legelejen kijon, bar nekem vannak fentartasaim a dologrol, mert betatesztrol sem hallotam semmit.