377
  • PREMIERE1
    #97
    Merjél nagyobbat gondolni! :)

    PL.:

    Gyűrűk Ura világ:


    MEO világa:


    :) :)
  • Bandew
    #96
    Szóval azt akarod mondani, hogy felejtsem el az egész Gyűrűk Urát, és éljem bele magam a Gyűrűk Urába? :-D
  • PREMIERE1
    #95
    Próbáld meg azt, hogy nem a könyvre köndolsz (vagy a filmre)! Úgy gondolj rá, hogy Középföldén vannak városok - csak nem esett róluk sok szó -, vannak falvak a maguk kis teremtményeivel - csak róluk sem beszéltek eleget -, és vannak kastélyok, állatok, emberek és egyéb lények stb., stb. - csak azok sem szerepeltek eleget. Ha így állsz hozzá, akkor rájössz, hogy a képek igenis jók, jónak tűnhet a rendszer is, stb., stb. ...

    Ott van az SWG. Ott sem Star Wars a világ, max. pár elemében, és bár a Roriról, Talusról, Dathomirról, Corelliáról nem esett túl sok szó, a Nabooról is főleg csak Theed volt ismert, mégis a játék összképén sokat dobott, hogy nem csak az űrben és a tatooinon játszódik.

    A MEO esetében meg szintén jót fog tenni, mert ciki lenne, ha csak a nagy "sötét részek"-ről szólna, ami a befejező részt szinte végig jellemezte. Tény, hogy több köze lenne az "igazi" LOTRhoz, de szerintem a "főnök" is örülne, hogy az általa elképzelt világ végre igazából életre kell majd, persze úgy, hogy a "sötét részek" is belekerülnek, meg a barlangok is valami jópofa dungeon formájában.





  • Bandew
    #94
    Vannak új képek a Hardwireden. Mindnki nézze meg maga (Csak saját felelősségére!), mert sztem elég pocsék mindegyik.
    Mármint értem ezalatt, hogy semmi GY.U. hangulata nincs.
  • Bandew
    #93
    Angolul a novella short story.
  • Bandew
    #92
    Hát ja, mert magyarul nem azt jelenti. :-)
  • Barganda
    #91
    Nem valami nagy fordítók a srácok a hardwireden:).
  • Barganda
    #90
    Angolul a novel regényt jelent.
  • Bandew
    #89
    LOL

    Olvastad mit írt a Hardwired?
    Idézem:

    "Mesteri képek érkeztek a Turbine Entertainment Software MMORPG játékából, mely J.R.R. Tolkien NOVELLÁJÁN alapul.

    Ki az a nagy irodalom tudós aki ezt írta?
  • Gandibá
    #88


    A többi kép és némi info ITT!
  • Gandibá
    #87
    Hát fejlesszék is csak, főleg a grafixot :)
  • grebber
    #86
    Késik a Middle-Earth Online

    [2004-04-22 @ 09:46 - ZeroCool]

    Kellemetlen hír került fel a GameSpot oldalára. Úgy fest, hogy az első, A Gyűrűk Ura univerzumban játszódó MMORPG megjelenését eltolták egy csöppet. Pontos adatot nem is lehet tudni, az viszont tény, hogy 2004 októbere helyett "valamikor 2005-ben" érkezik. A tolást azzal indokolták, hogy több tartalmat, felfedezhető területet, és hasonlókat akarnak beletenni. A kiadó és a fejlesztők egyetértettek, és így most megint bizonytalanságban élhetünk :(

    Info: Gamestar
  • Bandew
    #85
    Oké!
  • Hunnenkoenig
    #84
    Nem epés volt, hanem valoban mely tiszteletemet fejeztem ki! :-)

    Szerintem tenyleg egy jo iras volt.
  • Gandibá
    #83
    Blah :D
  • Bandew
    #82
    Ez most egy ilyen epés hozzászólás volt? :-)
  • Hunnenkoenig
    #81
    Ez egy nagyon jol atgondolt, felepitett es megfogalmazott iras volt!

    Gratulalok!
  • Gandibá
    #80
    Idilli kép :)
  • b-type
    #79
    váá..ez hosszu volt, de korrekt..
    én tuti befigyelek, remélem lesz szekér+minden, kis pipafű árulás rlz :)))
    lesz egy fű gunyhóm osz onnan csapatok göthös gebémmen höbörögve-elszállva orkfattyakat hesegetni....majd Bríí-ben a kocsmában megénekeltetem a legendámat.
  • PREMIERE1
    #78
    Tuti nem igaz! LOL :)
  • grebber
    #77
    A 3D gamers 2005-re irja a megjelenést!
  • grebber
    #76
    Igaz az hogy napi 1 órát kell játszani majd vele különben elveszik a karaktered???
  • Bandew
    #75
  • Gandibá
    #74
    Valami új info?
  • Gandibá
    #73
    Az eltolást itt elrontásnak kell érteni :)
  • Gandibá
    #72
    Hát reméljük hogy nem tolják el..
  • Adam5
    #71
    ezt en irtam csak rossz login
  • Tom3 #70
    kirajsag lessz a game szerintem
  • zaki
    #69
    nincs mit
  • Gandibá
    #68
    Köszi a logot!
  • PREMIERE1
    #67

  • PREMIERE1
    #66
    Hm. Van egy alapszabály: ha nem netszik, semmivel sem kötelező játszani.

    Az SWG sem az a tipikus SW világ, mégis elég sok embernek bejön. Ha egy játék szórakoztató, sok ember jól elszórakozik vele - legyen az a SIMS akármelyik darabja vagy egy kinyírok mindenkit FPS - akkor már megérte, hogy megcsinálták. Én pl. nem félek attól, hogy nagyon elkqúrják a világot. És miért ne lehetne jó MMORPG-t csinálni belőle? A PvP miatt? :)

    Hát azért a LOTR-ben eléggé adott a gyilok is, csak a labdát kell jól lecsapni!

    Fajok? Semmivel nem szokott jobb lenni egy játék, ha esetlegesen több faj van. Azok, akik PvP-re hegyezik ki a dolgot, úgyis a legjobb bonust kapó fajt fogják választani, mégha be is van téve a játékba egy rakat másik is. Miért tennének bele egy játékba - különösen, ha egy regényben megírt világ - mégtöbb felesleges fajt, ha egyszerűen semmivel nem nyújtana vele többet?

    Az SWG-ben is: elvileg a mon calamari a legjobb crafter. Ennek ellenére nem nyüzsögnek mon calák a crafterek között. A wuki is tök jópofa, de annyi mindent nem tud - például páncélt hordani -, hogy viszonylag kevesen választják.
    A tradoshan is jó közelharcra, de nem tud pl. (páncél) csizmát hordani és ez egy carabineer legshotnál kínos lehet neki ...

    Általában meg úgyis emberből van mindenhol a legtöbb ...

    Az über LOTR rajongók úgyis meg fogják nézni, mert érdekli őket az, amit már egyimilliárdszor olvastak, különösen, ha benne élhetnek. Grafikailag rendben lesz, szóval a képi világával nem lesz probléma. (A képzeletnek nem fog határt szabni egy Everquest szintű grafika.) Az, hogy benne élhetsz abban a világban, amit csak elképzeltél és max a filmen vagy rajzfilmen láttad, az már néha elvileg elegendő ahhoz, hogy az ember ottragadjon akár hosszabb időre.

    Biztos kimarad belőle több megvalósíthatatlan világrész, de attól még semmivel sem lesz ettől "kisebb" a game.
    Csak hasonlítani tudom egy másik filmes játékkal: az SWG-ben sincs benne pár bolygó, város, mert egyszerűen nem lehet kivitelezni (Coruscant pl.), de benne van jópár gyönyörűség, és még jön majd hozzá mégtöbb (Hoth pl.). Itt is ezt várom. Ha nem lenne elég a környezet, majd szépen jönnek a kiegészítők, mint tették azt a DAOC, Everquest, Planetside stb. esetében ...

    Ráadásul ennek semmi köze nem lesz a SOEhoz, így a nerf, nerf, nerf elv nem fog állandóvá válni egy "jó" alapkoncepció miatt ...

    Más. A DAOC esetében sem mondhatjuk el, hogy az Arthur mondakör lett volna olyan vonzó. Ott egy jól megszerkesztett és PvP-re kihegyezett gamét írtak. Az embereknek az jött be.

    Itt tuti lesz lehetőség "dungeonra", hisz létezik. Azok mindig jó mókák. Lecsapandó labdaként meg ott vannak a regényben is megtalálható nagy csaták. Azok is adják magukat. Ezzel jön a jó kis harc. Ezért nem félek, hogy a PvP kimarad, mint, ha jól tudom kimaradt a Horizonsból. Egyszerűen adja magát egy jó pvp. Aztán ugye a crafterkedés is, a házak stb.. Ezek mind megadják majd a hangulatát a játéknak. Ez a fajta lehetőség sok különböző embert fog összefogni. Örülnék, ha nem lennébek npc vendorok és mindenki a crafterek által gyártott cuccokból tudna létezni. Ez így lenne korrekt, így lenne mégjobban életszerű és pont ez az, amit jól eltaláltak ey másik játékban ...

    Itt is lesznek lesznek, akik majd állandóan gyepálják egymást, és lesznek, akik szép csendben békében éldegélnek crafterkodásból ...

    Emlékszem, hogy mennyien irogattak a Gyűrűk Ura film első része után a regényt olvasva, hogy mennyire nem jó, meg ilyen, meg olyan. Azok általában most a III. rész legnagyobb rajongói. + Alig várták, hogy láthassák a filmet.

    Egyszerűen, mivel egy megírt regényből fakad majd a game, így nagy esélye van rá, hogy alap rajongók ezrei csatlakozzanak hozzá, nem azért, mert olyan nagy MMORPG fanatkusok, hanem, mert szeretik a LOTR tökéletesen megírt környezetét, világát. Ugyanez volt az SWG-vel. A mag, akik megvették, a rajongók voltak. Sokan azonban otthagyták, de általában nekik volt talonban más MMORPG-jük is. "Rohantak" vissza hozzá. (Ez olyan, mint a megrögzött "CS" fanok. Semmivel nem tudnak igazán ellazulni, mert a CS szeretete miatt, más multi game nehezen jön be nekik. Ált. valamelyik tulajdonsága bántja őket, és a végeredmény, hogy húznak vissza "CSézni". Ez nem gond, csak ez az a csoport, akinek - ha jó, ha nem jó - valami mindig hiányozni fog.)
    De aki az SWG-ben maradt, és nem fásult bele az állandó pofátlan nerfekbe - büdös SOE -, az szereti az SW világot. Itt is ugyanaz lesz és pont ettől lesz jó a játék, mert ha mégsem lenne LOTR világ, akkor a rajongók miatt egyre jobban elkezdenék azzá alakítani, mint tették és teszik az SWG-vel is.

    Én pont emiatt reménykedem abban, hogy jó játék kerekedhet ki a dologból. Egyszerűen adott a dolog. A PvP és a crafting mániákusoknak is. A LOTR környezet, meg alapból vonzó hely! :)

    Én így látom ...
  • Gandibá
    #65
    Hát öcsém, mire bekerül ez a logo addigra megőszülünk. Thief 3-ba sincs semmi még..
  • Gandibá
    #64
    Hát ez egy jó kérdés.. Thief 3 topicba is csináltam, de azt se rakják be..
  • Bandew
    #63
    Tényleg, hol a logo?
  • Bandew
    #62
    Én is egyetértek. Bár ha a filmbeli világ lenne megcsinálva, akkor sem lehetne egy MMORPG-ben visszaadni a Gyűrűk Ura hangulatát.
  • Gandibá
    #61
    Egyetértek. Még talán akkor jó lenne, hogyha a filmbéli világ lenne megmodellezve, de így.. a Megyében hegyek meg ilyenek :)
  • Jockey
    #60
    daoc-ben lehet ember, troll, norseman, kobold, lurikeen, firbolg, elf, celta, svartalf, valkyn, törpe és még lehet kihagytam 1-2-t.
    nos, ehhez képest ez szgényes tényleg
    másik dolog, hogy sajna azt kell mondja, nagyon fosok tőle, hogy ez kurva nagy csalódás lesz, ezt avilágot sztem nem lehet normálisan lemodellezni, és pvp-t se írni rá, ha meg is próbálják szinte biztos vagyok benne hogy rosszul fog elsülni, aki olvast aakönyvet, annka megjelent valami anno a fejében, és a képéek alapján nekme abszolute nem ezek, amiket itt láttam
    ne értsétek félre, én is megfogom nézni, de sztem ez halva született ötlet, egy név "jogtalan" bitorlása pénzszerzésre..
  • Gandibá
    #59
    Nincsmit :)
  • wizy
    #58
    ja, thx:-))