377
  • [Jakuza]
    #297
    Felszerzet : Toki
  • PerfectCircle
    #296
    Na akkor egy piszok ronda félszerzetet indítottam, de maradtam a tolvaj szakmánál, kemény lvl 2, Amos
  • [Jakuza]
    #295
    Irjatok meg a karakterneveket majd.
  • Monoton
    #294
    én most töltöm
  • Sanko
    #293
    na végre lett beta kulcsom....
  • Monoton
    #292
    thx
  • PerfectCircle
    #291
    CVG
  • PerfectCircle
    #290
    jah boccs erre nem is figyeltem,www.computerandvideogames.com
  • Monoton
    #289
    nézd el tudatlanságom demiaz?
  • PerfectCircle
    #288
    CVG-n van feltéve a Fileplanet mellett
  • Monoton
    #287
    pfu tudtok linket adni ami nem fileplanet
  • PerfectCircle
    #286
    fórumon pedzegették felrakják torrentre, hátha
  • PerfectCircle
    #285
    Szerencsére most nem csak Fileplanet rakták fel ( múltkor sem idegesítettem vele magam inkáb Satine által megadott tárhelyről szedtem le secperc alatt) Bár 2 óra alatt remélhetőleg most is le lehet tölteni

    Asszem most átpártolok a hobbitokhoz,és új kasztot feszek fel mellé, bár semmi gond a burglarral.

  • [Jakuza]
    #284
    Na ja.
    Kozben megerkezett az emailjuk is, lehet tolteni a klienst le ujra.
  • Sanko
    #283
    http://www.lotro-europe.com/preorder.php

    itt ti hova klikkeltek a preordehez?


    az usa rendelés oldalon meg nincs is hungary a választhaó országok között.. :(

  • PerfectCircle
    #282
    Na ha minden igaz holnap lemennek a szerverek, és felpakolják a rengeteg változást egy jelentős patch formájában. Új klienst kell letölteni megint.
    10-én pedig újabb stress teszt, ami kikészíti megint pár ember idegeit. Sebaj 10-ig még van időnk
  • PerfectCircle
    #281
    dehogynem, megjelenéskor vagy később egy free trial keretében

    Azt hiszem most megvárom a karaktertörlést addig pedig teszek egy próbát a 2moons bétájával is.
  • [Jakuza]
    #280
    A torp karim neve Barun
  • Sanko
    #279
    :(
  • Kreeder44
    #278
    Én kértem tőled... :) de nincs semmi gond... esetleg sose fogom megtudni milyen a game XD
  • PerfectCircle
    #277
    Nálam is csak a város szaggat időnként rendesen, egyébként egész pöpec a graf. Árnyékok és dinamikus fényeket kikapcsolva magas beállításokkal simán eldöcög egy X800GTO-n ami azért már nem mai darab. A fauna gyönyörűen van megcsinálva, eddig talán a karakterek mozgása tűnik picurkát esetlennek.
    A rengeteg quest viszont nagyon baba.(a különböző nem-quest feladatok ill díjazása is nagyon édekes, pl bree körül különböző romok felfedezése vagy egy skill gyakori használata esetén újabb skill jutalom)
    Egyenlőre a solo játék hangsúlyos, gondolom és remélem később csapatépítésre is rá leszünk kényszerítve.

    Eddigi benyomások mindenképpen pozitívak, 6-os szinten Alba nevü rohani nővel folytatom bree környékének felfedezéseket, a gyűrűk ura hangulat szerintem nagyon el van találva, magába szippantja a rajongókat
  • [Jakuza]
    #276
    Ja es irjatok le a karaktereitek nevet, hogy lehessen valami jo kis Kingshipet csinalni es a Fellowship miatt, hogy partyban tudjunk menni.
  • [Jakuza]
    #275
    Nalam csak Bree lagos, mashol minden rendben.
    Csinaltam most egy torpe guardiant is, mar a kraftolasban is kisse jaratos.
    Az viszont zavar, hogy minden osztalynak ugyanazok a skilljei vannak, ez jo lett volna ha nem igy lett volna.
    Raadasul ahogy neztem alig vannak elteresek a HPknel is a fajoknal, ha azonos osztalyuak.
    Azert pl egy torp az eleterejerol hires, mig pl egy elf az ugyessegerol.
  • Alice Sabbat
    #274
    Sziasztok ... nemtudom pontosan kikérte a Log in-t bocsika érte hogy nm válaszoltam de már odaadtam ismersömnek .. így utólag is

    de a Serialt megadhatom ... hátha sikerül vele valamit elérni ...
  • PerfectCircle
    #273
    na vizsgák után végre van időm jobban belemerülni a bétába, törpe után most kipróbálok eg humán burglart, ami gyak a rugónak felel meg. A kezdő város még mindig laggos, remélem ezt is orvosolják valahogy. Egyébként eddig szép, bugmentesnek tűnik ellentétben pl a vanguard bétával ami borzalmas volt.
  • [Jakuza]
    #272
    Szerintem mar nem is lesz.
    En vagy 6 honapja jelentkeztem a tesztre.
    Ugy kuldtek a szeriaszamot emailben a stresszteszt kezdetekor.
  • Kreeder44
    #271
    én csak 3 at :) ha netán küldenek többet is akkor adj 1et pls! ;)
  • Sanko
    #270
    na reggeltem meg 20 email címen...de eddig még nem volt szerencsém :(
  • Kreeder44
    #269
    Írtam neki... talán megszán majd. Hálás lennék érte :)
  • [Jakuza]
    #268
    Alice Sabbat azt irta o mar nem jatszik, mert tul nagy a gepigenye es nem tud vele rendesen jatszani.Privizz ra hatha, odadja.
    Amugy nem artan mar egy magyar spiler, mert van egypar tobbszemelyes kuldi amivel egyedul lehetetlen boldogulni.

    Ha esetleg keresne valaki:
    Arwalen lvl21 "Elf Hunter"
  • Kreeder44
    #267
    igen olvastátok a PcGuru weboldalát?? írtak pár érdekességet az előfizetői extrákról megfontolandó mit ne mondjak
  • Kreeder44
    #266
    :S tudom ez elég húzós kérés és én is megfontolnám de lejött a cliens és én nem kaptam beta keyt :( de nagyon kiszeretném próbálni a játékot csak 1-2 órára ha valaki megtudna szánni vagy mesélni a játékmenetről nagyon örülnék neki... (nem élnék vissza senki bizalmával és nekem még ott a City of heroes ami még leköt nagyon) tényleg csak annyira kéne h megnézzem miről is van szó... :) igaz tudom h kicsi az esélye h valaki lesz ilyen kedves de próba szerencse és köszi jakuza h válaszoltál...
  • [Jakuza]
    #265
    Megfeleloen.
  • Kreeder44
    #264
    Sajnos nem atomgépem van... :S Athlon 64 3200+, Nvidia 7600GT, 'g DDR2 ramm ami pár hónapon belül bővül még 1 G rammal és egy 200 gigás vinyó ami nem olyan fontos :) ezen hogy menne?
  • [Jakuza]
    #263
    Meg valami.
    Remeltuk, hogy nagyok lesznek a bejarhato teruletek.
    Nos, hihetetlen meretuek a teruletek, tehat ezt pozitivumkent lehet a jatek szamlajara irni.
  • [Jakuza]
    #262
    Amugy csak Breeben szaggat be nalam a gep.
    Na ott viszont eleg csunyan.
  • [Jakuza]
    #261
    Nekem van igen, es nem torlodtek az accountok stressz teszt utan.
  • Alice Sabbat
    #260
    ha atom erőműved van akkor a Lotr-t !!
  • Kreeder44
    #259
    Sziasztok...! MOst azon filózok h megvárjam a LOTR Onlinet vagy a Vanguard: Saga of heroes-t vegyem majd meg... A LOTR -ben ugye a világ és a történet fog meg a V:SoH-ban meg a szabadság h lehet saját házad , hajód stb... van olyan aki mind2-tőt kipróbálta?
  • Sanko
    #258
    es van valakinek egyáltalán működő accja?
    vagy a véget ért stressz teszt után törlődtek a kulcsok?